Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Policijska represija u Repulici Hrvatskoj

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
debeli
Offline
Avatar

Ukupno postova: 920
Lokacija: evriver
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.04.2007. 1:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

e sad ga kenjaš, što se treba dogoditi na tekmi da neko ostane trajni invalid da bi mu se neko od kohorte ispričao, moš mislit. Pa sit sam te neke nove inicijative u kohorti, nekada sam bio ponosan što sam bio dio navijačke skupine koja j e dobijala pohvale domaćina na gostovanjima za srčano navijanje (London, Wien, Bratislava...) Sad su se pojavili neki idioti koji klicima briju na vrijeđanje i huliganstvo, pa zer stvarno morate sve loše kopirati od Torcide i Boysa?
Evo opet ću ponoviti da sam ja taj koji je stradao od bengalke, a da ne spominjem koliko mi je jakni propaljeno od istih. Koji qratz niste izribali one spaljotine na tartanu, kad se tako lako peru?
Što ne napravite nešto korisno u životu, nego samo pravite štetu?
I kakav je to navijač koji svojim postupcima uzrokuje novčanu štetu upravi kluba koji kako kaže obožava.
Štetočine jedne ostavite ovaj grad na miru, bilo mu je dobro i bez vaših aktivnosti.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.04.2007. 9:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Osijek-West Ham...idemo sa stadiona. Stanem kod ulaza da nešto pokupim. Pojavi se "policajac" i kaže mi"ajd, marš van". Ja mu kažem "samo malo da ovo pokupim". Tip me uhvati(mrcina) i uz riječ "majmune" pokuša me nabit na zid kod wc-a. E sad pošto i ja imam 100 i više kg nije mu baš plan uspio. Uglavnom, ja mu kažem "kak se ti to ponašaš" a on me zgrabi za ruku i krene kao sa mnom u maricu. Vani ispred stadiona oko "palace"-a stotine ljudi, neki idu kući, neki stoje i piju. Stoji lega i gleda kako me ovaj vodi i ovaj "policajac" njemu šta tu stoji, nek se gubi odavde. Ovaj krene ispred nas i komentira kako je ovo slobodna zemlja i ima pravo stajati gdje hoće. I majstor ga opali nogom u leđa a mene drži za ruku. Ovaj moj lega iznenađen opsuje a ovaj ga opet nogom u leđa. Idu Englezi iza nas i smiju se, čujem kako komentiraju balkančinu. Kažem ja kako nam se Englezi smiju, ovaj mi odjednom pusti ruku i opali nekog čovjeka od 40-45 godina(Engleza) šakom u glavu dok je prolazio pokraj mene. Čovjek je išao sam, svojim putem, pojma nema šta se događa. Ovi nisu mogli vjerovati. I pusti baja mene a uhvati mog legu i kao njega vodi u maricu. Došli mi do njegovog auta, pusti ruku lege i ode. Zapisali smo mu službene tablice. Saznali smo poslije da je to ZAPOVJEDNIK 2. policijske!!!! Došlo je to i do vrha osječke policije, zvali su ga i pitali jel istina što je ovaj naravno demantirao. Zvali su i legu ali on nije htio tjerat to dalje jer nije želio probleme. Ja sam mu rekao da ću posvjedočiti što se dogodilo. Eto samo crtica iz postupanja osječke policije...Mogu i dalje...


Zadnja promjena: Osječanin; 28.04.2007. 9:18; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
gaap
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2694
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.04.2007. 9:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

debeli je napisao/la: ›
e sad ga kenjaš, što se treba dogoditi na tekmi da neko ostane trajni invalid da bi mu se neko od kohorte ispričao, moš mislit. Pa sit sam te neke nove inicijative u kohorti, nekada sam bio ponosan što sam bio dio navijačke skupine koja j e dobijala pohvale domaćina na gostovanjima za srčano navijanje (London, Wien, Bratislava...) Sad su se pojavili neki idioti koji klicima briju na vrijeđanje i huliganstvo, pa zer stvarno morate sve loše kopirati od Torcide i Boysa?
Evo opet ću ponoviti da sam ja taj koji je stradao od bengalke, a da ne spominjem koliko mi je jakni propaljeno od istih. Koji qratz niste izribali one spaljotine na tartanu, kad se tako lako peru?
Što ne napravite nešto korisno u životu, nego samo pravite štetu?
I kakav je to navijač koji svojim postupcima uzrokuje novčanu štetu upravi kluba koji kako kaže obožava.
Štetočine jedne ostavite ovaj grad na miru, bilo mu je dobro i bez vaših aktivnosti.


teško mi priznati, ali i ja se u nečem slažem s debelim... i dodao bih odnosno ponovio - kohortaši su plačipičkice!!!

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=U2olCKnTVPI
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
cohors
Offline
Ukupno postova: 205
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.04.2007. 9:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

debeli je napisao/la (Pogledaj post): ›
Evo opet ću ponoviti da sam ja taj koji je stradao od bengalke,


Laughing
izgleda da ti je baklja mozak malo spalila pa pišeš samo gluposti. Razz

_________________
www.kohorta.net
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lufus
Offline
Ukupno postova: 2044
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.04.2007. 12:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

gaap je napisao/la (Pogledaj post): ›
teško mi priznati, ali i ja se u nečem slažem s debelim... i dodao bih odnosno ponovio - kohortaši su plačipičkice!!!

svašta tipkovnica trpi...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lufus
Offline
Ukupno postova: 2044
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.04.2007. 12:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

debeli je napisao/la (Pogledaj post): › e sad ga kenjaš, što se treba dogoditi na tekmi da neko ostane trajni invalid da bi mu se neko od kohorte ispričao, moš mislit. Pa sit sam te neke nove inicijative u kohorti, nekada sam bio ponosan što sam bio dio navijačke skupine koja j e dobijala pohvale domaćina na gostovanjima za srčano navijanje (London, Wien, Bratislava...) Sad su se pojavili neki idioti koji klicima briju na vrijeđanje i huliganstvo, pa zer stvarno morate sve loše kopirati od Torcide i Boysa?
Evo opet ću ponoviti da sam ja taj koji je stradao od bengalke, a da ne spominjem koliko mi je jakni propaljeno od istih. Koji qratz niste izribali one spaljotine na tartanu, kad se tako lako peru?
Što ne napravite nešto korisno u životu, nego samo pravite štetu?
I kakav je to navijač koji svojim postupcima uzrokuje novčanu štetu upravi kluba koji kako kaže obožava.
Štetočine jedne ostavite ovaj grad na miru, bilo mu je dobro i bez vaših aktivnosti.

amnezija je jebena stvar, prije su navijači palili prskalice na tribini, a na tučnjave nisu ni pomišljali.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Rajnus
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1029
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.04.2007. 12:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

debeli je napisao/la (Pogledaj post): › e sad ga kenjaš, što se treba dogoditi na tekmi da neko ostane trajni invalid da bi mu se neko od kohorte ispričao, moš mislit. Pa sit sam te neke nove inicijative u kohorti, nekada sam bio ponosan što sam bio dio navijačke skupine koja j e dobijala pohvale domaćina na gostovanjima za srčano navijanje (London, Wien, Bratislava...) Sad su se pojavili neki idioti koji klicima briju na vrijeđanje i huliganstvo, pa zer stvarno morate sve loše kopirati od Torcide i Boysa?
Evo opet ću ponoviti da sam ja taj koji je stradao od bengalke, a da ne spominjem koliko mi je jakni propaljeno od istih. Koji qratz niste izribali one spaljotine na tartanu, kad se tako lako peru?
Što ne napravite nešto korisno u životu, nego samo pravite štetu?
I kakav je to navijač koji svojim postupcima uzrokuje novčanu štetu upravi kluba koji kako kaže obožava.
Štetočine jedne ostavite ovaj grad na miru, bilo mu je dobro i bez vaših aktivnosti.


Ti si bio clan neke navijacke skupine my ass. Svaki grad ima svoju navijacku skupinu. Odgovorno tvrdim da je Kohorta najmirnija. Navijacka subkultura je dio svake urbane scene grada. Ako se to tebi ne svidja, ajd ti brate na selo... Samo i tamo se sela tuku oko utakmica pa ne znam jel bi ti se i tamo svidjelo.

_________________
samo Osijek!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Rajnus
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1029
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.04.2007. 12:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

gaap je napisao/la (Pogledaj post): ›
teško mi priznati, ali i ja se u nečem slažem s debelim... i dodao bih odnosno ponovio - kohortaši su plačipičkice!!!


A ti si frajer sto vrijedjas? Ti si nesto iznad nas? Mi smo placipicke, a ti jebach rumene kadulje? Ti bi se kao uzviseni gradjanin ovoga grada trebao zalagati za mir i sklad u zivljenju u ovom gradu izmedju svih ljudi bez obzira na misljenje. Ono sto znate jest samo vrijedjati. Svatko voli grad na svoj nacin. Kada si ti zadnji put dao krv?
E pa te placipicke svakih par mjeseci organiziraju davanje krvi te su nekom sasvim sigurno u zivotu pomogle za razliku od vaseg pljuvanju ne samo po Kohorti vec po svemnu sto se ne slaze sa vasim uzvisenim razmisljanjem. Mene osobno ne smeta nicije misljenje, ali me smeta kada netko pljuje po necemu samo zato sto on ne razmislja tako, upravo to je malogradjanski... "Svi" ste jaki na tipkovnici...

_________________
samo Osijek!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
centurion
Offline
Ukupno postova: 938
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.04.2007. 12:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

debeli je napisao/la (Pogledaj post): › Pa sit sam te neke nove inicijative u kohorti, nekada sam bio ponosan što sam bio dio navijačke skupine koja j e dobijala pohvale domaćina na gostovanjima za srčano navijanje (London, Wien, Bratislava...) Sad su se pojavili neki idioti koji klicima briju na vrijeđanje i huliganstvo, p
Štetočine jedne ostavite ovaj grad na miru, bilo mu je dobro i bez vaših aktivnosti.


osijek031.com smile osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.04.2007. 14:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

centurion je napisao/la: ›
debeli je napisao/la (Pogledaj post): › Pa sit sam te neke nove inicijative u kohorti, nekada sam bio ponosan što sam bio dio navijačke skupine koja j e dobijala pohvale domaćina na gostovanjima za srčano navijanje (London, Wien, Bratislava...) Sad su se pojavili neki idioti koji klicima briju na vrijeđanje i huliganstvo, p
Štetočine jedne ostavite ovaj grad na miru, bilo mu je dobro i bez vaših aktivnosti.


osijek031.com smile osijek031.com smile

centurione, polu-di!!!! osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
debeli
Offline
Avatar

Ukupno postova: 920
Lokacija: evriver
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.04.2007. 14:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@ Rajnuše pa sada ti više nije trendy davati krv, sada se prodaje sperma i poklanja koštana srž. A o tome ko je jak na tipkovnici , ja sam jak i na vagi i na klackalici.
I baš mi je drago što ste kao Kohorta odustali od gledanja tekmi jer sad vaša misija podupirati klub šaranjem po zidovima i forumima.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
centurion
Offline
Ukupno postova: 938
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.04.2007. 15:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 








Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
8
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1860
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.04.2007. 16:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jadni.

_________________
Nekad davno bijah gej,
spasio me Horus Hej!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
esseker81
Offline
Avatar

Ukupno postova: 108
Lokacija: 5 rajon
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.04.2007. 9:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jucer dolazim na tekmu,i na ulazu ispred mene covjek sa dvoje klinaca(klinci 6-7 god,).lik ih na ulazu detaljno pregledava,pod "budnim okom" murije,i oduzme klincima sok,jer je u plasticnoj boci (skontala murija na vrjeme da su klinci kupili sok,kako bi mogli ozljediti liniskog suca,ili daj boze igraca cibalie).sad murija konta,iskorjenili smo "huligane" sad jos samo opasne klince sa plasticnim bocama,i za koji mjesec eto pun stadion sretnih obitelji.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
debeli
Offline
Avatar

Ukupno postova: 920
Lokacija: evriver
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.04.2007. 10:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jučer ja već ušo na stadijon i vidim jednog milicionera kako stoji pored ograde. I tako htjedoh proći pored njega, kad on mene zaustavi neodoljivim pogledom goji govori "Debeli daj malo tih špitza". Na to ja njemu uputim pogled koji kaže "Odhebi majmune" i milicioner se odmah zagleda u drugu stranu, a ja produžim na tribinu i nesmetano bacah pogled na pomoćnog i igrače Cibalije a da mi ga policija nije oduzimala. Moram priznati da je bila neka debela Kohortashica koja je tražila slobodu pa mi je ista par puta skrenila pogled.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: