Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Najjačiju 'rvacki policijot.

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.04.2007. 13:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DanicaV je napisao/la: ›
točno, ali ne moraju svi znati latinski.... Wink

istina, ne moraju. Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
euchrid
Offline
Avatar

Ukupno postova: 511
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.04.2007. 13:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DanicaV je napisao/la: ›
sve što je vezano s nasiljem - fizičkim, psihičkim, strano mi je....... što ćeš, ima nas i takvih.....


mislim da tu nije u pitanju nasilje jer su obije strane dobrovoljno ušle u ring... nasilje je kad jedna strana fizički ili psihički maltretira drugu bez njezinog pristanka na to maltretiranje (u slučaju pristanka onda su to perverzije)

_________________
__________________________________
Stojim uz to što sam jučer rekao. Ne znam doduše što sam rekao, no znam, što mislim, a mislim točno ono što sam rekao!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
poison girl
Offline
Ukupno postova: 438
Lokacija: somewhere I belong
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 23.04.2007. 13:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

da da da

_________________
...servere ću pogasiti, blogere ću pohapsiti...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ilija
Offline
Avatar

Ukupno postova: 389
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.04.2007. 13:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

quot capita, tot sententiae? Jel to ono "mišljenje je kao šupak - svatko ga ima"?

_________________
“as you get older, you lose interest in sex, your children want nothing to do with you and your friends drift away. There are other advantages, but these are the main ones.”
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.04.2007. 14:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ilija je napisao/la: ›
quot capita, tot sententiae? Jel to ono "mišljenje je kao šupak - svatko ga ima"?

u slobodnom prijevodu... Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DanicaV
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4765
Lokacija: ... gdje caruje drugarstvo...
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 23.04.2007. 14:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

u priličnijem prijevodu:

Koliko glava, toliko mišljenja.

Jer bi slobodan prijevod i komentar neki mogli krivo shvatiti........ Rolling Eyes

Ako vas se ne sviđa riječ nasilje, možete uzeti pojam brutalnog sporta u kojem oni koji sudjeluju mogu itekako biti povrijeđeni i s gadnim posljedicama, pa čak i smrtnim slučajevima (koji su zabilježeni). A meni je "malo" gadljivo gledati kako dvije ili više osoba mlate jedna drugu do iznemoglosti.


Zadnja promjena: DanicaV; 23.04.2007. 14:09; ukupno mijenjano 1 put.

_________________
"To je nepravda" Kalimero
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Poppy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2988
Lokacija: u snovima
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 23.04.2007. 14:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DanicaV je napisao/la: ›

Jer bi slobodan prijevod i komentar neki mogli krivo shvatiti........ Rolling Eyes



osijek031.com smile

sam se ti tješi!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DanicaV
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4765
Lokacija: ... gdje caruje drugarstvo...
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 23.04.2007. 14:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

hvala Poppy,

ne treba mi utjeha, govorim o kulturi komuniciranja na forumu........ pa tko shvati.....

_________________
"To je nepravda" Kalimero
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fatcat
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1181
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 23.04.2007. 15:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

euchrid je napisao/la: ›
mislim da tu nije u pitanju nasilje jer su obije strane dobrovoljno ušle u ring... nasilje je kad jedna strana fizički ili psihički maltretira drugu bez njezinog pristanka na to maltretiranje (u slučaju pristanka onda su to perverzije)
Par imaju dobrovoljni seks i u pola cina jedna osoba promjeni misljenje, druga ne... Maltretiranje ili perverzija? Ili zavisi sa koje strane gledamo...

_________________
Sooner or later you will have to stand up for something or in the end you will stand up for nothing at all.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lufus
Offline
Ukupno postova: 2044
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.04.2007. 16:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DanicaV je napisao/la (Pogledaj post): › u priličnijem prijevodu:

Koliko glava, toliko mišljenja.

Jer bi slobodan prijevod i komentar neki mogli krivo shvatiti........ Rolling Eyes

Ako vas se ne sviđa riječ nasilje, možete uzeti pojam brutalnog sporta u kojem oni koji sudjeluju mogu itekako biti povrijeđeni i s gadnim posljedicama, pa čak i smrtnim slučajevima (koji su zabilježeni). A meni je "malo" gadljivo gledati kako dvije ili više osoba mlate jedna drugu do iznemoglosti.

Zabilježen je jedan smrtni slučaj i to u Ukrajini, s tim da je lik ušao u ring protiv volje liječnika.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Circa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3149
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 23.04.2007. 16:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Dalo bi se raspravljat o brutalnosti ovakvog sporta...
Ono sto je sigurno je da izgleda krvavno, nemilosrdno i opako, ali prebrojite ozljede, recimo, Janice Kostelic i Mirka Filipovica...
OK, scena kaveza, dva napucana lika se saketaju i marisu nogama, laktovima, natezu si ruke, i nemilosrdno udaraju, definitivno izgleda brutalno.
Ali prave ozljede su rijetkost. Osim suca, borce stiti i samo padanje u nesvjest jer se borba odmah prekida. Uostalom, oni svakodnevno treniraju, a izmedju ostalog uce i primati udarce.
U svakom slucaju, onaj Mirkov pad je bio ruzan za gledat, ponajvise zbog cudnog polozaja noge nakon pada, ali sjetite se samo koliko se narod radovao kada je Mirko takvim udarcima rusio borce. Pa po svojem high kicku je i poznat u inozemstvu vise nego u Hrvatskoj iako mu stranci ne znaju prezime...

_________________
Ja sam srbin, ustaša, crnac, nacist, peder, jevrej i ne kupam se!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
8
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1860
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.04.2007. 17:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Volim individualne sportove, pa i kontaktne...

Mislim da je boks jedan od plemenitijih, takorekuć viteškijih sportova.

DaniceV, a i ostali, zašto bi to bilo brutalnije od utrka kamiona ili modnih revija?!?

Moda je najbrutalniji sport jer ono što je počelo kao stvaranje lijepe odjeće po mjeri žena, danas kulminira kao inženjering ružnih žena po mjeri ogavne odjeće!
Ej!!! Legije djevočica bivaju izložene agresivnoj i multiinstrumentalnoj promidžbi standarda i mjera ljepote koje definitvno nijedan mladac ne bi poželio!

Od najranije dobi njihove im majke, mozgova ispranih od iste mašinerije, nameću uloge, uče ih nekom glupom ponašanju jer se od njih očekuje da budu lijepe, mršave, profinjene i tiho. Jednom rječju - šuplje i nakazne.
One koje u tome ne uspiju, e one se u kasnim četrdesetima idu zauzimati za ženska prava, socijalnu pravdu i uče peći jaja da im ne upadnu ljuske u tavu.

Moda je grozna, manekenstvo, glamur, modni časopisi - to uništava mlade žene i proizvodi bulimiju i anoreksiju!
To uništavanje djevojačkog življa za interese modnog, kozmetičkog i konfekcijskog kapitala je, sasvim sigurno, gore od slanja dječaka u nogometnu školu ili na odsluženje vojnog roka!

Moda koja nemilosrdno kroji dječja tijela i suvremena mjerila ljepote perverzan je i naopak sport u kojem nema trika da pobijediš, kakav GroboCop Mirko i njegove bjelosvjetske marisane...

_________________
Nekad davno bijah gej,
spasio me Horus Hej!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Poppy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2988
Lokacija: u snovima
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 23.04.2007. 18:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

8 je napisao/la: ›


Moda je grozna, manekenstvo, glamur, modni časopisi - to uništava mlade žene i proizvodi bulimiju i anoreksiju!
To je perverzno i naopako, a ne GroboCop Mirko i njegove bjelosvjetske marisane...



moda je postojala od kad je svijeta i vijeka. ona je oblik komunikacije i čak način umjetničkog izražavanja pojedinca. vrhunske kreacije su vrhunska umjetnička djela i kao takve ih treba vrednovat. ali i na razini pojedinca mnogima je izbor svakodnevne odjeće zaista jedini oblik umjetničkog izražavanja.

ma da sad ne tupim dalje... u svijetu mode ima svakakvih sranja, ali di nema?! vrhunski sport nije nista manje opasan za mlade koji se njime bave...

što se tiče anoreksije i bulimije i da su mršave manekenke glavni krivci... i to su gluposti...jer danas se slave različiti tipovi ljepote, a čak ti top modeli nisu nikakve mršavice, već prekrasne rasne žene...

slažem se da je pritisak na žene ogroman. slažem se da je ljepota precjenjena. ali ako ja kupim časopis za 30 kuna, izbediram se kad ga prolistam jer nisam savršena kao žene u njemu, zatim potrošim još dodatnih par stotki na kremice koje unutra reklamiraju, a one nit mi trebaju, nit valjaju... što me dodatno izbedira... e jebi ga, ko mi onda kriv!


Ma znaš šta... sad sam se totalno pogubila, al poslat ću ovaj post, žao mi obrisat tolko tekta... kad se malo razbudim, možda to nekako i uobličim! Smile



Inače, bez puno moraliziranja, ja te borilačke sportove ne volim gledat, al i tog je bilo i bit će... valjda tako mora...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Poppy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2988
Lokacija: u snovima
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 23.04.2007. 18:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Poppy je napisao/la: ›



ali ako ja kupim časopis za 30 kuna, izbediram se kad ga prolistam jer nisam savršena kao žene u njemu, zatim potrošim još dodatnih par stotki na kremice koje unutra reklamiraju, a one nit mi trebaju, nit valjaju... što me dodatno izbedira... e jebi ga, ko mi onda kriv!




i da, to sam napravila jednom i nikad više! Smile


toni, sori na oftopik! Embarassed
mozda i postoji neka veza s temom... ne znam... pitaj osmicu, on je prvi počeo!!! Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DanicaV
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4765
Lokacija: ... gdje caruje drugarstvo...
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 23.04.2007. 19:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

8 je napisao/la (Pogledaj post): ›
Mislim da je boks jedan od plemenitijih, takorekuć viteškijih sportova.

DaniceV, a i ostali, zašto bi to bilo brutalnije od utrka kamiona ili modnih revija?!?



Viteže,

Što se tiče brutalnosti utrka kamiona ili modnih revija, u potpunosti se slažem, ali ovdje toni započeo o meču izvjesnog policjota pa se nisam doticala ostalih tzv. sportova, modnih revija i sl. budalaština.

Ako se već ne bavim nekim sportom, radije ću gledati npr. zgodne odbojkaše. Wink

Takmičarski sportovi su generalno nehumani prema ljudskom organizmu - spomenuta je u jednim od postova Janica Kostelić i njene operacije, nakon kojih se u roku odmah pojavljivala na skijama. Tijelo se ne može tek tako oporaviti, tako da je to meni stvarno malo.... Ili nedavno, kad se samo pisalo i Klasnićevom bubregu.

_________________
"To je nepravda" Kalimero
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: