Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Ravnopravnost spolova

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Poll :: Jel' to pošteno?

Jok, žene trebaju kraće raditi i prigovarati o neravnopravnosti
30%
 30%  [ 4 ]
Jest, eto im sad njihove ravnopravnoće
69%
 69%  [ 9 ]
Ukupno glasova : 13


Autor Poruka
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.04.2007. 9:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ne, vi ne razumijete da ne možete spasiti nekoga tko ne želi biti spašen! prvo se mora dogoditi neki klik u glavi te osobe ili tih osoba, shvatiti da je to što im se događa loše i poželjeti, ali i pokušati to promijeniti! bez toga ne ide.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Poppy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2988
Lokacija: u snovima
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 20.04.2007. 9:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DonQuijote je napisao/la: ›
ne, vi ne razumijete da ne možete spasiti nekoga tko ne želi biti spašen! prvo se mora dogoditi neki klik u glavi te osobe ili tih osoba, shvatiti da je to što im se događa loše i poželjeti, ali i pokušati to promijeniti! bez toga ne ide.


Generalno se slažem s ovom izjavom, ali ne možeš očekivat da se velike promjene dogode preko noći.

Zar želiš reć da su žene koje kamenuju nakon što ih siluje muškarac, ili one koje još kao djevojčice podvrgavaju vrlo bolnom obrezivanju da ne bi mogle osjetit seksualni užitak, ili sve one bolesne žene koje umiru odbačene jer im liječnička pomoć nije pružena samo zato što su žene... želiš reć da im je baš super?! i misliš da one po čitav dan gledaju sapunice i turpijaju nokte?!!

Slažem se da su si mnoge žene same krive što im je tako kako je... Često to i sama kažem... Recimo plaču što ih frajer mlati, a samo ih takvi pale... Ali to sad govorim o našem društvu u kojem ipak postoji mogućnost izbora...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.04.2007. 10:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Poppy je napisao/la: ›
Ali to sad govorim o našem društvu u kojem ipak postoji mogućnost izbora...

onda neka izaberu!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Poppy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2988
Lokacija: u snovima
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 20.04.2007. 10:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Poppy je napisao/la: ›


Slažem se da su si mnoge žene same krive što im je tako kako je... Često to i sama kažem... Recimo plaču što ih frajer mlati, a samo ih takvi pale... Ali to sad govorim o našem društvu u kojem ipak postoji mogućnost izbora...


Al da se razumijemo, ne odobaravam i ne opravdam ni jedan oblik fizičkog nasilja... ili bilo kojeg drugog oblika nasilja...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 931
Lokacija: u muvingu
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 20.04.2007. 11:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DonQuijote je napisao/la: ›
crazyrider je napisao/la: ›
Ti ne razumijes da zene u tim drzavama ne mogu da traze nikakva prava, ne smiju iz razlicitih razloga, kao sto su bice sramota za obitelj, vlast im ne dozvoljva...nije to kao Evropa gdje svako sada ima pravo glasa.

ne da mi crkva, ne da mi vjera, ne da mi odgoj, ne da mi obitelj, ne da mi ovaj ili onaj... uz sve te silne isprike za pasivnost ni ne zaslužuju bolje!

slažem se Bravo

_________________
..like the naked leads the blind.
I know I'm selfish, I'm unkind.
sucker love I always find,
someone to bruise and leaves behind..
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Galadriel
Offline
Avatar

Ukupno postova: 71
Lokacija: Lothlorien
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 20.04.2007. 11:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DonQuijote je napisao/la: ›
ne, vi ne razumijete da ne možete spasiti nekoga tko ne želi biti spašen! prvo se mora dogoditi neki klik u glavi te osobe ili tih osoba, shvatiti da je to što im se događa loše i poželjeti, ali i pokušati to promijeniti! bez toga ne ide.


Potpisujem ovo, ali radi se o tome da mnoge od tih žena imaju psihološki problem, a samim tim i nemogućnost riješavanja toga. U pitanju je strah, koji je duboko ukorjenjen u njima. A većina takvih žena baš zbog toga neće potražiti pomoć od onih koji su tu radi toga. Previše zla se vidjelo dosad u našem društvu baš u takvim situacijama.

_________________
Nai aistalë Eldaron hilya le!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
toni
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2180
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.04.2007. 16:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Poppy je napisao/la: ›
a kod smo već kod sponzoruša... to je zakon ponude i potražnje... kolko sponzoruša, tolko i sponzora... a oni su ti koji te kokoši financiraju... pa ne znam sad ko je tu glup.


a s druge strane, mislim da je tim sponzorima u biti najbolje.. sta ? pa plate pice-dva, eventualno veceru i posle s sponzorushom rade sta oće.. kad svrshe s njom, pocnu pjevushit 'cekam da se dignes, i pokupis stvari...' ako ne skuzi, jedan 'mars u pm droljo prljava' rjesava stvar Smile

i ko u ovom slucaju ispadne glup ? sponzor ce si drugi dan pokupit drugu sponzosushu po istom sistemu, a sponzorusa ce proci isto ko i s ovim prvim.

a opet, mozda se s i s zaljube i zive dug i sretan zivot s mnogo potomaka :=)

ja ne znam, kad se susretnem s nekom sponzorushom koja oce da pije skupa pica, a ja da coltam.. susret obicno bude kratak.. Smile)

ponekad se pitam.. pa jebes 100-200kn.. suv si vec godinama, sto ne platis !?

osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
toni
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2180
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.04.2007. 16:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Poppy je napisao/la: ›

Zar želiš reć da su žene koje kamenuju nakon što ih siluje muškarac, ili one koje još kao djevojčice podvrgavaju vrlo bolnom obrezivanju da ne bi mogle osjetit seksualni užitak, ili sve one bolesne žene koje umiru odbačene jer im liječnička pomoć nije pružena samo zato što su žene... želiš reć da im je baš super?! i misliš da one po čitav dan gledaju sapunice i turpijaju nokte?!!



ok, ovo su ekstremni primjeri, ali.. nemoj-te bit hebeni Žorž Buš pa shiriti zapadnu demokratiju po celom svetu ! mislim da bi trebali postovati razlicitosti i ostavit musloshe (i ine) da zive kako im vec njihova vjera il sta ih vec drzi nalaze...

mozda bi to ustvari tako i trebalo biti.. mozda smo mi.. hriscani, evropljani u krivu.. mozda cemo svi u pakao !! Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: