Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Industrijska četvrt

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
pernabukano
Offline
Avatar

Ukupno postova: 706
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.03.2010. 8:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Osječanin je napisao/la (Pogledaj post): › Već sam negdje pisao o opasnom križanju Savske i Sv. Josipa Radnika. Bili su ležeći policajci ali su maknuti i više nisu vraćeni. U zadnje vrijeme dvije nesreće. Prije neki dan nastradala i žena na pločniku od auta koji je sudjelovao u sudaru. To je križanje sa nikakvom vidljivošću za vozače koji su u Sv. Josipa Radnika. Tu ljudi prelaze cestu, djeca idu u školu i iz škole. Trebalo bi pod hitno vratiti ležeće policajce! Pod hitno!

www.osijek.hr
email adrese:
[email protected]
[email protected]
[email protected]

Imaš tamo i odsjek za promet.Ništa te ne košta da predložiš.Ne vjerujem baš da odgovorni čitaju ovaj forum,a ovako im se može ukazati što ne valja.
Pozzz

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.03.2010. 15:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Čita TataMata a on je ipak dosta angažiran u našem firtlu! osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
TataMata
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1180
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.03.2010. 9:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tako je osječanin Smile

Manifestacija "Uskrs na Mačkamami" bit će održana na Veliku subotu, 3. travnja 2010. u parku pored Dvorca Mačkamama u vremenu od 10 do 12 sati te u Trgovačkom centru Mercator u vremenu od 15 do 18 sati.

Manifestaciju, pod motom „Uzmi kuhano jaje i pretvori ga u pisanicu“, organiziraju Udruga građana Mačkamama i Radio Mačkamama, u suradnji s bendom O.K. KLUB.

Članovi Udruge građana Mačkamama u parku će organizirati nagradnu igru "Potraga za blagom" za djecu, a u isto vrijeme Mačkamamom će voziti turistički vlakić u kojemu će se besplatno moći voziti svi posjetitelji i sudionici manifestacije. U parku će biti postavljen i štand Online radija Mačkamame, te će se dijeliti pokloni sponzora manifestacije Jamnice, Kraša, Kandita i Lega-lega Shopa.

Drugi dio programa počet će u 15 sati i trajati do 18 sati u Trgovačkom centru Mercator u Osijeku.

O.K. KLUB će premijerno izvesti himnu Mačkamame „Dobro jutro Mačkamama“ te će svirati pjesme sa svojih albuma, ali i poznate rock'n'roll melodije koje se svakodnevno mogu čuti na Online radiju Mačkamama.

U programu će sudjelovati mađioničar Saša Gerber, članovi Udruge Mačkamama bojat će kuhana jaja, a njima će se pridružiti Dušan Rudež-Tuljan koji će potkivati pisanice. Stoga se pozivaju svi roditelji koji dovedu djecu da ponesu kuhana jaja koja će biti oslikana, te će sudjelovati u izboru za najljepšu pisanicu.

_________________
Đe si lega.....šo ima? Ma niš brca....lagano điram i snajpam butre...možda će se koja šapit...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 31.03.2010. 0:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

TataMata je napisao/la (Pogledaj post): ›
Manifestaciju, pod motom „Uzmi kuhano jaje i pretvori ga u pisanicu“, organiziraju Udruga građana Mačkamama i Radio Mačkamama, u suradnji s bendom O.K. KLUB.

A jel to samo za djecu ili mogu i ja? Wink Ja biii... Laughing

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ja_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 138
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.07.2010. 23:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Prilično sam izvan "loopa", ali cu svejedno postavit pitanje da ne listam preko svih 13 stranica nadajuci se da je netko spomenuo...

Enivej, zanima me kako mogu doci do informacija o proračunima gradskih četvrti? Kolika su, koji su planovi i kako se troše...konkretno kretanje novca..?

FYI, iz Brijesta sam ali nemam nikakvu zlu namjeru s ovim informacijama. Jednostavno sam zainteresiran.
Inace puk, barem u mom naselju, nije zainteresiran previse za politiku svog mjesta ali kad bi znali nesto konkretno o protoku novca, itekako bi se zainteresirali!

Hvala unaprijed Smile

_________________
Breastfeeding

It Rocks!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
TataMata
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1180
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.07.2010. 23:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

To su sve javni dokumenti koje ima pravo svaki građanin zatražiti, a usvajaju se na sjednicama vijeća GČ ili MO. Odi u sjedište MO, i zatraži na uvid...trebalo je biti i na osijek.hr, ali nema...ak nisu nešto izmijenili u zadnje vrijeme..

_________________
Đe si lega.....šo ima? Ma niš brca....lagano điram i snajpam butre...možda će se koja šapit...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Angelium
Offline
Avatar

Ukupno postova: 874
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 25.07.2010. 1:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ima na osijek.hr ali su dobrano skrili podatke o proračunima gradskih četvrti. Vjerojatno ih je sramota Very Happy - kad tiučlita stranicu imaš sa desne strane službeni glasnik grada i onda godina 2010 i mislim da je prvi broj glasnika.
U njemu ćeš naći odluku o raspodjeli financijskih sredstava za gradske četvrti.

Planove imašza svaku gradsku četvrt, ali to je samo plan - većinom mrtvo slovo na papiru Very Happy - kako se novci troše? E toćeš već puno puno teže saznati Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
centurion
Offline
Ukupno postova: 938
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.07.2010. 11:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Prioriteti za BRijest : 290 00kn
Red.
broj JAVNA RASVJETA
1. Usorska ulica od broja 1-19, te od 34 do crkve Mučeništva sv. Ivana Krstitelja
2. Usorska ulica (spojna cesta s Vinkovačkom cestom)
3. Južno predgrađe 54 (jedno rasvjetno tijelo)
UKUPNO 140.000,00

ODRŽAVANJE OTVORENIH KANALA ZA ODVODNJU

1. Usorska - spoj prema Vinkovačkoj pored Caffe-bara Twins
UKUPNO 120.000,00
Red.
broj SPORTSKA IGRALIŠTA IZNOS U
KUNAMA
1. Izgradnja boćališta
UKUPNO 30.000,00
SVEUKUPNO 290.000,00

za industrijsku cetvrt 530 000kn :

ODRŽAVANJE NOGOSTUPA
1. Jadranska ulica (od raskrižja Kupske i Vukanske uz željezničku prugu) 175.000,00
2. Orljavska ulica (neparna strana) 50.000,00
3. Spoj Bednjanske ulice i Bistričke ulice (postaviti se mogu betonske ploče 30x30) 108.000,00
4. Drinska ulica 10 M i br. 10 R (spoj s Gackom) 50.000,00
5. Vinkovačka ulica (od Bosutske ulice do Plivske) 70.000,00
6. Cetinska ulica 60.000,00
UKUPNO 513.000,00

JAVNA RASVJETA
1. Prolaz između Murske i Dunavske ulice (bivše željezničko konačište - u prolazu,
dva rasvjetna tijela
2. Vijenac k. Sutjeske (ispred k.br. 1 i 3) rekonstrukcija dva rasvjetna tijela
3. Prolaz između Dragonjske i Vinkovačke ulice - jedno rasvjetno tijelo
UKUPNO 17.000,00


SVEUKUPNO: 530.000,00

_________________
Korak ispred ostalih!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
centurion
Offline
Ukupno postova: 938
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.07.2010. 11:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Angelium je napisao/la: ›
ima na osijek.hr ali su dobrano skrili podatke o proračunima gradskih četvrti. Vjerojatno ih je sramota Very Happy - kad tiučlita stranicu imaš sa desne strane službeni glasnik grada i onda godina 2010 i mislim da je prvi broj glasnika.
U njemu ćeš naći odluku o raspodjeli financijskih sredstava za gradske četvrti.

Planove imašza svaku gradsku četvrt, ali to je samo plan - većinom mrtvo slovo na papiru Very Happy - kako se novci troše? E toćeš već puno puno teže saznati Very Happy


da nebi bilo da ovi sakrivaju a oni prosli ne evo par linkova :
Prosle godine u 4mj izalzi glasnik sa rasporedem priopriteta po cetvrtima:
http://www.osijek.hr/sluzbeni-glasnik/index.php
među tim prioritetima ne nađem Brijest(ako nađem stavit cu ali bilo je negdje malo vise od 300 000kn).
kad klinkem na gradsku cetvrt Gornji grad otvori se retfala

2008.godine prioriteti izasli u srpnju - u 9.broju glasnika a zajedno za GC industrijska cetvrt i brijest su :
http://www.osijek.hr/sluzbeni-glasnik/pdf/200809_2729.pdf

ove godine plan prioriteta izađe u prvom broju glasnika :
http://www.osijek.hr/sluzbeni-glasnik/index.php

_________________
Korak ispred ostalih!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ja_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 138
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.07.2010. 23:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Hvala svima na trudu, zanimljiv materijal za proucavanje.

Pozdrav,
Ivica

_________________
Breastfeeding

It Rocks!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
TataMata
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1180
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.07.2010. 21:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Je da centurione, ali na starom osijek.hr bila je mogućnost downloada ili uvida u svaki zapisnik sa sjednica GČ ili MO, a sada toga nema.....loše....

_________________
Đe si lega.....šo ima? Ma niš brca....lagano điram i snajpam butre...možda će se koja šapit...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lavic
Offline
Ukupno postova: 835
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 26.07.2010. 22:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

centurion je napisao/la (Pogledaj post): ›
3. Spoj Bednjanske ulice i Bistričke ulice (postaviti se mogu betonske ploče 30x30) 108.000,00


ima li tu netko iz ogranka? Da mi ovo pojasni

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: