Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Euro...

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
euchrid
Offline
Avatar

Ukupno postova: 511
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.04.2007. 17:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

cijela ta naša kandidatura je bila jedna velika lakrdija

_________________
__________________________________
Stojim uz to što sam jučer rekao. Ne znam doduše što sam rekao, no znam, što mislim, a mislim točno ono što sam rekao!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
cane
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2460
Lokacija: Cherryville
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.04.2007. 19:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A joj koja sramota. Pa dobro jel taj Marković nije skonto da mora svakom članu UEFA-ina odbora ispod stola gurnit miliončić eura. Pa neće oni nama za vrečicu smokava i bocu rakije dati Euro...

_________________
Global warming is coming in two days before the day after tomorrow!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
machor
Offline
Ukupno postova: 315
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.04.2007. 20:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja mislim da se tu radi o zavjeri!
Ukrajna i Poljsak su dobile Euro jer bi bilo preprljavo da ga direktno dobije Italija(sve moguće afere), ali je zato Italija dobila 4 glasa!
Što po mojoj teoriji ide ovako Ukrajna i Poljska neće moći na vrijeme sagradit infrastrukturu i imaju problema u vladi bla bla uglavnom jedno veliko sranje i onda će njima UEFA oduzet domaćinstvo i dati ga Žabarima jerbo su oni drugi!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lufus
Offline
Ukupno postova: 2044
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.04.2007. 22:39 
Naslov:  Re: Euro...
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nemojte molim vas spominjat afere kao argument jer su Italija i Poljska svoje procesuirale, a to što kod nas pravna država ne funkcionira i kao nogomet je "čist" nitko ne može popušit.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DanicaV
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4765
Lokacija: ... gdje caruje drugarstvo...
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 18.04.2007. 22:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

što vam je, to je zato što sam ja bila protiv....

_________________
"To je nepravda" Kalimero
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lufus
Offline
Ukupno postova: 2044
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.04.2007. 15:44 
Naslov:  Re: Euro...
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

unatoč bačenoj lovi(iznos dovoljan za razminiravanje velikog dijela slavonije) i dobivanju 0(NULA) glasova, tumor hrvatskog nogometa ne želi dat ostavku, ali se kanaderu nije nimalo svidjela ova europska šamarčina pa ipak ima nade za hrvatski nogomet...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Rajnus
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1029
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.04.2007. 14:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

How Yes now... ne znas koji je bolji primjerak. Mamic ili Grgic...

_________________
samo Osijek!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lufus
Offline
Ukupno postova: 2044
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.04.2007. 22:38 
Naslov:  Re: Euro...
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Tužna su zelena polja, tužni su naši neizgrađeni travnjaci i velebne tribine, propao nam je prihod koji je mogao dati ekonomski vjetar u leđa korupcijom okupiranoj Hrvatskoj, srušilo se sve. Izjave su unisone: napravili smo sve što je u našoj moći kako bismo mogli doći do organizacije prvenstva, no odlučili su neki drugi faktori. Faktori su u prevrtljivom žiriju koji kandidaturu Hrvatske i Mađarske očito nije imao ni u širem planu, jer se nijedan član žirija nije odlučio za kroato-ugarsku nogometnu monarhiju.
Dakako, sve te žalopojke naših uglednih i 'uglednih' nogometnih stručnjaka treba uzeti s rezervom, a to kako su dali 'sve od sebe' možda je najbolje vidjeti na primjeru službenih internetskih stranica kandidature. Zapravo, njihov izgled i funkcionalnost razmjerno su sukladni odlukama čelnika UEFA-e.
O čemu je, zapravo, riječ?
Prvo, pristup. Poljska i Ukrajina su na internetskim stranicama iskazale bratstvo i jedinstvo, što znači da su ponudili cjelovit koncept organizacije Eura. Italiji to nije trebalo, a Hrvatska i Mađarska su valjda smatrale da samostalno mogu nuditi svoje adute, pa će se onda na kraju spojiti, kao da grade tunel među dvije države, a ne organiziraju dvodržavnu sportsku manifestaciju.
Drugo, adresa. Kandidatura Poljske i Ukrajine nalazi se na prepoznatljivoj adresi www.e2012.org. Talijani imaju site na adresi www.2012-figc.com, što je već teže bilo naći na prvu loptu. Srećom, Google (koji se istog dana kad se ovaj izbor održao, premijerno predstavio i u sklopu tražidbenog sustava ovog portala) je našao pravu hrvatsku adresu: euro2012.hns-cff.hr. Pamtljivo, nema što. Mađari su tu ipak napravili korak dalje, pa se njihova stranica nalazi na adresi www.eurofootball2012.hu.
Treće, jezik. Talijani su ponudili pregled stranica na talijanskom i engleskom jeziku. Poljska i Ukrajina na svome siteu nudi pregled na ukrajinskom, poljskom i engleskom. Mađarski site nudi mogućnost pristupa siteu na mađarskom, hrvatskom i engleskom jeziku. No, kad se klikne oznaka s hrvatskom zastavom, pojavljuje se engleski jezik. Na hrvatskom siteu nema ni m od mađarskog jezika, a kad se klikne na link za engleski jezik - katastrofa! - ne događa se ništa, i dalje site ostaje na hrvatskom jeziku.
Četvrto, dizajn. Dok Poljska i Ukrajina nude jednostavan i pregledan dizajn, Talijani imaju totalno arhaični pristup, kao da su posrijedi korporativne stranice proizvođača jogurta, Mađari su za trunku suvremeniji, a naš site izgleda kao da je rađen za potrebe turističke zajednice nekoga zapuštenog prigradskog kvarta s opskurnom ponudom.
Peto, funkcionalnost i sadržaj. Dok Poljaci i Ukrajinci koriste video i imaju opsežnu arhivu o gradovima, nogometu i svemu što je učinjeno, uključujući press room, Talijani i Mađari sve to svode na osnovne informacije, a na hrvatskim su stranicama šturo i razmjerno oskudno predstavljeni gradovi domaćini. Ne zaboravimo, samo na hrvatskom jeziku.
Prema tome, ako je takav bio pristup naše delegacije i u drugim stvarima, ono 'napravili smo najbolje što smo znali', onda nije ni čudo što smo ostali bez Eura 2012.
Bojan Mušćet

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: