Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Euro...

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.04.2007. 17:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Danice, nisam ja protiv samo kažem da nemamo šanse pokraj " velike" Italije. Volio bih da dobijemo. Vjeruj mi da ne možeš pojmiti što bi se u Osijeku obnovilo, otvorilo,pokrenulo u tih 5 godina ako dobijemo. Od uređenja grada(fasada,parkova,nogostupa, cesta) pa izgradnja novog modernog stadiona, prometnica oko Osijeka, otvaranje raznoraznih firmi koje bi se vezale uz taj Euro, promocija grada, obnova trgova, željeznice, autobusnogf kolodvora, aerodroma, dolazak niskotarifnih avio kompanija u Osijek, dolazak stotina novinara i tv ekipa u Osijek, desetci tisuća navijača iz Europe. otvaranje nekoliko stotina ili tisuća radnih mjesta u Osijeku, dašak pozitivnih misli cijelom gradu...I još pun klinac toga što nismo ni svjesni. Nije to samo nogomet. To je više od nogometa! Vjeruj mi! Bio sam u jednom malom francuskom gradiću za vrijeme Svjetskog prvenstva u nogometu. Grad je oživio, počeo disati punim plućima, događanja na sve strane. Ma samo kad se sjetim lica tih Francuza na ulicama koliko su bili sretni, koliko pozitivne atmosfere u svakom čošku grada. Ne bi vjerovala!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DanicaV
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4765
Lokacija: ... gdje caruje drugarstvo...
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 17.04.2007. 20:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@Osječanin,
Kužim ja što ti misliš reći, ali ja Francuska je Francuska, a Hrvatska i Osijek su....
I ovdje bi lica bila nekoliko dana haj, a poslije toga? Kuku, lele...
Na kraju bi bilo "... odlazi cirkus iz našeg malog grada...", ali šatra bi ostala.

Inače, druže @8, i ja pišem što smatram ispravnim i ne moramo se mi slagati oko ove teme. Stvarno bi mi bilo drago da ne dobijemo to prvenstvo, osobito nakon što sam jutros u kolima čula na radiju što je g. Marković istrabunjao o protivnicima... prvenstva. Što se tiče časopisa koje si naveo, čak ih i ne prelistam, a kamoli da znam što piše u njima. Ali tvoje tekstove pročitam... Wink

_________________
"To je nepravda" Kalimero
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
8
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1860
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.04.2007. 21:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DanicaV je napisao/la (Pogledaj post): › Stvarno bi mi bilo drago da ne dobijemo to prvenstvo, osobito nakon što sam jutros u kolima čula na radiju što je g. Marković istrabunjao o protivnicima... prvenstva. Što se tiče časopisa koje si naveo, čak ih i ne prelistam, a kamoli da znam što piše u njima. Ali tvoje tekstove pročitam... Wink


U mojim očima ljudi bi bili veći kad bi mogli priznati da možda nemaju /nisu odvagnuli sve argumente.
Inače, ni ja neću plakati, za mene je sutra jedna usrana srijeda kao i ostalih 4,786,981 stanovnika...
Ali čitaj malo medije okolo. Talijani iz zajebancije napišu da smo krvoločni Slaveni jer je neka fešta o'toga, a u svojoj kolektivnoj kulturi animozitet prema nama njeguju svetije nego Srbi i Hrvati svoj međusobni bratoubilački.

Ja sam čitajući strane medije, puno naučio. Kad nije bilo hrvatskog weba, francuski sam naučio odgonetajući i pogađajući što piše na www.lefigaro.fr, www.lemonde.fr, www.lequipe.fr...

Drugi mediji i njihova industrija puno prljavije služe svojim (nečijim) interesima, Vlatko Marković je pravi čovjek na pravom mjestu. ;-)

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DanicaV
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4765
Lokacija: ... gdje caruje drugarstvo...
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 17.04.2007. 22:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Marković.... osijek031.com smile

_________________
"To je nepravda" Kalimero
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lufus
Offline
Ukupno postova: 2044
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.04.2007. 23:01 
Naslov:  Re: Euro...
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

marković je jedan od glavnih grobara hrvatskog nogometa.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DanicaV
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4765
Lokacija: ... gdje caruje drugarstvo...
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 17.04.2007. 23:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jessssssss

_________________
"To je nepravda" Kalimero
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fatcat
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1181
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.04.2007. 3:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DanicaV je napisao/la: ›
Na kraju bi bilo "... odlazi cirkus iz našeg malog grada...", ali šatra bi ostala.
Nazalost sator koji ostaje nije placen ali ima lokalnih klauna koji ce ga dobro platiti.
8 je napisao/la: ›
Inače, ni ja neću plakati, za mene je sutra jedna usrana srijeda kao i ostalih 4,786,981 stanovnika...
Usrana srijeda, usrana sedmica, usrani mjesec, usrana godina, usran zivot...

_________________
Sooner or later you will have to stand up for something or in the end you will stand up for nothing at all.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DanicaV
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4765
Lokacija: ... gdje caruje drugarstvo...
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 18.04.2007. 8:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

da, lokalni klauni smo mi......
a ne želim biti klaun

_________________
"To je nepravda" Kalimero
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lufus
Offline
Ukupno postova: 2044
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.04.2007. 11:39 
Naslov:  Re: Euro...
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Poljska i Ukrajina! Ima pravde, nadam se da ovo znači da ćemo se KONAČNO riješit Markovića.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.04.2007. 11:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lufus je napisao/la: ›
Poljska i Ukrajina! Ima pravde, nadam se da ovo znači da ćemo se KONAČNO riješit Markovića.

ma, nema šanse da ga se riješimo.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
8
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1860
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.04.2007. 12:09 
Naslov:  Re: Euro...
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lufus je napisao/la (Pogledaj post): › Poljska i Ukrajina!


Para vrti đe burgija neće.
Nama su prigovarali za infrastrukturu, a od Gdanjska do Donjecka ima tričavih 2000 km zrakom.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.04.2007. 12:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

evo, sad mogu biti sretni svi koji nisu željeli da nam se u gradu događa nešto veliko, da se srede ceste i ostala infrastruktura, da dođe puno turista koji puno troše, da dobijemo novi stadion, da se malo reklamiramo u svijetu...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
havirovster
Offline
Ukupno postova: 28
Lokacija: os
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.04.2007. 12:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

glavno da bahati žabari nisu dobili

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
8
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1860
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.04.2007. 12:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

havirovster je napisao/la (Pogledaj post): › glavno da bahati žabari nisu dobili


Ne znam koliko nam to može biti utjeha, pogotovo nakon komentara da smo imali najkvalitetniju kandidaturu i logistiku.

Talijani nisu dobili, možda zbog arogancije... ali Ukrajina je na rubu građanskog rata, sigurnost i infrastruktura 0 bodova...
Stojim kod svog kometara gore. Čini mi se da je presudilo ogromno, nekonsolidirano tržište na kojem još ima ljudi koji nisu čuli za Coca-Colu.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
toni
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2180
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.04.2007. 12:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

8 je napisao/la: ›

Talijani nisu dobili, možda zbog arogancije... ali Ukrajina je na rubu građanskog rata, sigurnost i infrastruktura 0 bodova...
Stojim kod svog kometara gore. Čini mi se da je presudilo ogromno, nekonsolidirano tržište na kojem još ima ljudi koji nisu čuli za Coca-Colu.


infrastruktura.. to je najbitnije... razvoj nje.. jerbo.. ako je poljska losija infrastrukturom od madje... a ukrajina losija od nas... cak je i logicno da oni dobiju.. em su veci i mocniji.. em nerazvijeniji...

eto.. na kraju krajeva cemo mi to opet sami napravit.. samo sto necemo dobiti veliko natjecanje..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: