Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



ispušni ventil Mad

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.04.2007. 9:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

CatCloe je napisao/la: ›
legica_os je napisao/la: ›

ps i ja pričam često sama sa sobom ...obično to bude pred ogledalom ili dok učim Very Happy
ps2 osobo a polomit ću ti kosti ak dobiješ na kladionici a ne ispuniš ono što si obećao Very Happy

... osobo b jeb.. ću ti mater ako mi ne doneseš sutra ono što si obećala Very Happy

... osobo c ona suknja što si ju kupila u intersparu za 199.99 kn ti stoji odvratno,imaš debele noge u njoj i nikako ti ne pristaje ..meni bi bolje stajala Very Happy

... osobo d mrzim te najviše na svijetu i nadam se da te nikad više neću sresti tamo gdje sam te jučer srela.crkni gade Very Happy

... osobo e ako mi još jedamput budeš htjela napraviti ono što si mi rekla da si napravila prije par dana izjeb.. ću ti oba brata Very Happy

...osobo f ja sam bila ona s kojom te tvoj dečko prevario i znaj da me boli kur.. što ti ne znaš da sam mu bila bolja od tebe i što ti on to nikad neće priznati Very Happy

...osobo g onaj dan kad smo se posvađali ja sam ti otkinula retrovizor i iščupala brisače sa tvog autića kojeg ti ja ćaća kupio...nije to napravila tvoja cura nego ja Very Happy

...osobo h sjetih se da sam ti ja brisala one opravdane sate pod fotogrametrijom i stavljala ti neopravdane i to je zbog toga što si glupača i što si me uvijek cinkala kravo glupa Very Happy

...osobo i znaj da si glupa ko kur... jer si totalno jadna ...iako si mi puno značila sada ti mogu bez jebemti reći da sam ti ja spalila onu tvoju najdražu majicu iako si za to krivila nekoga drugog a to je bilo zato što si mi maznila ružičasto sjenilo za oči i još bi ti htjela reći da nemaš pojma kak sam se smijala kad sam nekidan pronašla tu tvoju majicu u starim krpama i nakon toga sam obrisala prašinu u sobi s njom ..kravo Very Happy

...osobo j želim ti reći da imaš mali pimpek i da ne mogu vjerovati da si ti kao neki frajer,jesi zgodan ali ono što imaš u gaćama nije dovoljno da bi bila s tobom Very Happy

...osobo k ma ništa,to ću ti sasuti u facu kad te vidim...Very Happy

...ok. a sad se zabrini za sebe.

ako je to sve istina, stvarno se trebaš zabrinuti za sebe, jer ovako definitivno nisi osoba s kojom bih želio imati išta zajedničko.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DanicaV
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4765
Lokacija: ... gdje caruje drugarstvo...
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 16.04.2007. 10:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ne vodim "monologe" s osobama koje me naljute.
zapravo me mogu naljutiti samo osobe do kojih mi je jako stalo.
iziritirati mnogo drugih, ali nisu vrijedni pažnje da još vodim i monologe, samo se naljutim na sebe što sam si dopustila da me neka budala iživcira.
volim pričati s pametnim osobama, čak i kad ne dijelimo mišljenje i to mi je dobar ispušni ventil.... još ako me osoba i nasmije, super.

i zato hvala osobi na icq, jutros........ Razz

_________________
"To je nepravda" Kalimero
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
legica_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4562
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 16.04.2007. 11:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DonQuijote je napisao/la: ›
CatCloe je napisao/la: ›
legica_os je napisao/la: ›

ps i ja pričam često sama sa sobom ...obično to bude pred ogledalom ili dok učim Very Happy
ps2 osobo a polomit ću ti kosti ak dobiješ na kladionici a ne ispuniš ono što si obećao Very Happy

... osobo b jeb.. ću ti mater ako mi ne doneseš sutra ono što si obećala Very Happy

... osobo c ona suknja što si ju kupila u intersparu za 199.99 kn ti stoji odvratno,imaš debele noge u njoj i nikako ti ne pristaje ..meni bi bolje stajala Very Happy

... osobo d mrzim te najviše na svijetu i nadam se da te nikad više neću sresti tamo gdje sam te jučer srela.crkni gade Very Happy

... osobo e ako mi još jedamput budeš htjela napraviti ono što si mi rekla da si napravila prije par dana izjeb.. ću ti oba brata Very Happy

...osobo f ja sam bila ona s kojom te tvoj dečko prevario i znaj da me boli kur.. što ti ne znaš da sam mu bila bolja od tebe i što ti on to nikad neće priznati Very Happy

...osobo g onaj dan kad smo se posvađali ja sam ti otkinula retrovizor i iščupala brisače sa tvog autića kojeg ti ja ćaća kupio...nije to napravila tvoja cura nego ja Very Happy

...osobo h sjetih se da sam ti ja brisala one opravdane sate pod fotogrametrijom i stavljala ti neopravdane i to je zbog toga što si glupača i što si me uvijek cinkala kravo glupa Very Happy

...osobo i znaj da si glupa ko kur... jer si totalno jadna ...iako si mi puno značila sada ti mogu bez jebemti reći da sam ti ja spalila onu tvoju najdražu majicu iako si za to krivila nekoga drugog a to je bilo zato što si mi maznila ružičasto sjenilo za oči i još bi ti htjela reći da nemaš pojma kak sam se smijala kad sam nekidan pronašla tu tvoju majicu u starim krpama i nakon toga sam obrisala prašinu u sobi s njom ..kravo Very Happy

...osobo j želim ti reći da imaš mali pimpek i da ne mogu vjerovati da si ti kao neki frajer,jesi zgodan ali ono što imaš u gaćama nije dovoljno da bi bila s tobom Very Happy

...osobo k ma ništa,to ću ti sasuti u facu kad te vidim...Very Happy

...ok. a sad se zabrini za sebe.

ako je to sve istina, stvarno se trebaš zabrinuti za sebe, jer ovako definitivno nisi osoba s kojom bih želio imati išta zajedničko.


ja znam biti vrlo neugodna kad sam ljuta ....inače sam jako dobra..pravi anđelak Very Happy ove osobe od b-k mrzim najviše na svijetu i rado bi im sve to rekla ali zgazile bi me Very Happy

_________________
osijek031.com smile Sada sam shvatila da ti je bilo teško,dok sam te varala,lagala te sa smiješkom,šta mogu kada sam
takva, rođena sa greškom osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ana18os
Offline
Ukupno postova: 372
Lokacija: somewhere over the rainbow...
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 16.04.2007. 12:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

možda zvuči naivno, ali stvarno ne postoje osobe koje mrzim, postoje jedino neki s kojima se ne slažem, ali nitko od njih nije mi učinio ništa toliko strašno, da ga ovoliko mrzim ko legica_os...
Legica_os ne mislim ništa loše, imaš pravo iskaliti svoj bijes ovdje...

_________________
"Odlika glupih ljudi je da kritiziraju ono što ne shvaćaju."
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
toni
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2180
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.04.2007. 12:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ana18os je napisao/la: ›
možda zvuči naivno, ali stvarno ne postoje osobe koje mrzim, postoje jedino neki s kojima se ne slažem, ali nitko od njih nije mi učinio ništa toliko strašno, da ga ovoliko mrzim ko legica_os...



bravo. tako mlada, a tako pametna.. sve pohvale!

ps. dobila si vreću kikirikija za ovaj post Smile mozda djeluje obrazovno na neke forumashe Laughing

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ela
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2074
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 16.04.2007. 13:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

već djeluje sorry nećemo više Embarassed bar mogu za sebe garantirati mada mi nije jasno gdje sam to bila oštra Rolling Eyes

_________________
ne čini ono što želiš da ti čine,ukusi su različiti
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DanicaV
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4765
Lokacija: ... gdje caruje drugarstvo...
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 16.04.2007. 13:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

danas sam dobila savjet da svima sve kažem šta mislim.........koga što sljeduje ........ i mislim da je savjet odličan.

_________________
"To je nepravda" Kalimero
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ela
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2074
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 16.04.2007. 13:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ajde reci mi,danas sam raspoložena za kritike...
tako je najbolje,to mora da ti je preporučio neko meni srodan Laughing

_________________
ne čini ono što želiš da ti čine,ukusi su različiti
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.04.2007. 13:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DanicaV je napisao/la: ›
danas sam dobila savjet da svima sve kažem šta mislim.........koga što sljeduje ........ i mislim da je savjet odličan.

definitivno. ja to uvijek i radim. mnogi me zbog toga ne mogu smisliti, ali me mnogi drugi izrazito cijene upravo zato što znaju da će od mene čuti ono što svi misle, a nitko iz kurtoazije ne želi naglas reći.
dobro djeluje čak i kao filter za procjenu ljudi... neki jednostavno nisu navikli imati posla s istinom Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zeko
Offline
Avatar

Ukupno postova: 599
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.04.2007. 13:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

samo da objasnim nekim ljudima koja je svrha ovog topica...ili bolje što nije...nije svrha da se osuđuje onoga tko se ispuše ovdje ili da se komentira nečiji monolog...jer ako netko mrzi nekoga to je njegova stvar,nije na nama da osuđujemo...
a i htjeli mi priznati ili ne,nije istina da nam se nikada baš nije javila neka loša misao o nekome u glavi...ako stvarno nije,svaka čast...Wink

osobno ne mrzim baš nikoga...ima ljudi koje ne simpatiziram ali ponekad mi tako dođe da nekome nešto sasujem u facu,ali se zakočim jer bi to imalo posljedice i u afektu kažem svašta što inače ne bi...što isto tako ne znači da nije istina...i to definitivno ne znači da mrzim tu osobu samo zato što me nasekirala i što me isprovocirala dovoljno da joj odbrusim onako poštenski...i to me ne čini lošom osobom...
to je tipa ono...tko nije zgrješio neka baci prvi kamen...i ti shitovi Laughing

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DanicaV
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4765
Lokacija: ... gdje caruje drugarstvo...
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 16.04.2007. 14:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ha znaš već Smile , ela....

ja sam dobila kritiku da sam preblaga, i prihvatila je.......

_________________
"To je nepravda" Kalimero
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zeko
Offline
Avatar

Ukupno postova: 599
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.04.2007. 14:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

hehe...ne treba biti ni preblag...to svakako i ljudi te više cijene ako im kažeš istinu ali ne ako je izrečena agresivno...počela sam to sa istinom prakticirati i dosta je teško...ono bude mi žao Smile

ali je i to bolje nego nekome iza leđa pričati... Smile

kako to kod nas kažu na faksu : "budi asertivan,ne agresivan" Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
toni
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2180
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.04.2007. 14:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

CatCloe je napisao/la: ›

definitivno. ja to uvijek i radim. mnogi me zbog toga ne mogu smisliti, ali me mnogi drugi izrazito cijene upravo zato što znaju da će od mene čuti ono što svi misle, a nitko iz kurtoazije ne želi naglas reći.
dobro djeluje čak i kao filter za procjenu ljudi... neki jednostavno nisu navikli imati posla s istinom Wink


eh, kad bi sve zene bile takve..

ps. i ti dobijes vreću kikirikija Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DanicaV
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4765
Lokacija: ... gdje caruje drugarstvo...
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 16.04.2007. 14:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@toni,

a što tek kad bi muškarci bili takvi....... ?
zašto praviti razliku između žena i muškaraca?

ne možeš biti ... i pošten, bez obzira na spol

_________________
"To je nepravda" Kalimero
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
toni
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2180
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.04.2007. 14:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DanicaV je napisao/la: ›
zašto praviti razliku između žena i muškaraca?


Nisam ja, majke mi. Bog je.

Laughing

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: