s Petak 13. [4/6]
Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Petak 13.

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
tamna strana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3515
Lokacija: Čepin
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.07.2007. 15:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...ja sam uplatio loto...jer kažu da na petak 13. treba igrati igre na srecu.......eto ako dobijem koju kunu......castim vas kavom......ako se uspijete dogovoriti gdje i kada je kava..... Cool

_________________
najbolje je biti glup, gluh, nijem i lijep osijek031.com smile

U duši sam dijete koje ne zna da mrzi...
U životu sam putnik koji uvijek pronađe pogrešan put...
A u stvarnosti sam budala koja uzalud VOLI.....
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sheila
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1036
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 13.07.2007. 16:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

aa ja sam tek sad skužila da je petak 13 .... ee a imaju i one fore sa brojem 23...jel neko gledo film?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
poison girl
Offline
Ukupno postova: 438
Lokacija: somewhere I belong
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 13.07.2007. 16:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma petak 13 je nesretan jer svi pamte i najmanje gluposti koje im se događaju

_________________
...servere ću pogasiti, blogere ću pohapsiti...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ana18os
Offline
Ukupno postova: 372
Lokacija: somewhere over the rainbow...
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 13.07.2007. 17:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Meni je petak 13. uvijek bio sretan dan, uvijek mi se tog dana dogodi nešto stvarno super, iznenada... Ali iskreno, mislim da je to dan kao i svaki drugi, samo ako se ljudima taj dan dogodi nešto loše imaju koga okriviti; petak 13. Kao da se nešto loše ne može dogoditi i u subotu 14.

_________________
"Odlika glupih ljudi je da kritiziraju ono što ne shvaćaju."
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tonya
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2171
Lokacija: Nedođija
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 13.07.2007. 20:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja sam danas kupila dvije vaze i jednu odmah razbila pred trgovinom. No, ne krivim petak 13. nego sebe Smile S druge strane, dobila sam 5 na ispitu... Tako da je dan, zasada, u ravnoteži Very Happy

_________________
Space: The final frontier
These are the voyages of the Starship, Enterprise
Its 5 year mission
To explore strange new worlds
To seek out new life and new civilizations
To boldly go where no man has gone before
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lufus
Offline
Ukupno postova: 2044
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.07.2007. 11:13 
Naslov:  Re: petak 13.
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Teška nesreća dogodila se na atletskom mitingu Zlatne Lige u Rimu kada je finski bacač koplja Tero Pitkamaki kopljem u desni bok pogodio 28-gopdišnjeg francuskog skakača Salima Sdirija.
Fincu je koplje prilikom izbačaja iskliznulo iz ruke, izletjelo iz sektora i pogodilo nesretnog Sdrija dok se zagrijavao pokraj atletske staze.
Pitkamaki je u suzama promatrao kako atletičar Andrew Howe pomaže Sdiriju, krvavih ruku izvlačeći koplje iz njegova desnog boka.
Potom je bacač koplja ipak nastavio natjecanje, a francuski atletičar s ranom dubokom 2,5 centimetra prevezen je u bolnicu. No, prema posljednjim informacijama stranih agencija, nema nikakvih unutarnjih oštećenja.
"Moglo je proći puno gore da ga je koplje pogodilo desetak centimetara više. Bog je bio na njegovoj strani. Pao je nesvijest te je odmah prevezen u bolnicu. Za sada nemamo nikakvih drugih podataka." - kazao je predstavnik talijanskog atletskog saveza Giuseppe Fischetto.U povijesti velikih atletskih natjecanja nikada nije zabilježen sličan slučaj kao ovog petka 13. u Rimu.


Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ana18os
Offline
Ukupno postova: 372
Lokacija: somewhere over the rainbow...
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 14.07.2007. 11:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jučer u busu prozor pao jednoj curi na glavu. Odjednom ispao... Eto u kakvim se busevima vozimo... Za ovo je kriv GPP, a ne petak 13., neka malo češće servisiraju te buseve, i osim guma i ostalog mogu po potrebi mijenjati i prozore... One koji neće padati ljudima na glavu...

_________________
"Odlika glupih ljudi je da kritiziraju ono što ne shvaćaju."
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.07.2007. 11:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

inače mrzim praznovjerje i volim broj 13, ali jučer mi je stvarno bio sjeban dan..
kolega je u benzinca sipao diesel, pa smo sat vremena čamili na benzinskoj dok su došli po nas sa crijevom i kanisterima. nisu uspjeli istočiti gorivo, pa smo se ščlepali od josipovca do čepinske i napravili 6 kilometara dugu kolonu na obilaznici. onda sam pješke krenula iz slavonca u centar, da što prije završim s poslom, ali je u međuvremenu moj dragi već ručao, a trebali smo ići na ručak za godišnjicu..
što je sve zanemarivo kada se sjetim da sam u samo tjedan dana uspjela:
- probiti jedan taban na nekoliko mjesta igrajući odbojku bosa na travi
- zaraditi ogromni krvavi žulj na drugom
- izgoriti kao mali majmun
- ugrizao me pas pa na ruci imam ogromni podljev
- pokisnuti do kože
- upasti obučena u vodu
- skliznuti rukama niz štrik i zguliti kožu na 5 mjesta.. jebeno peče
...osim što sam i dobila, mislim da je to sve.. eto, ja sam imala i pripreme za petak 13!!! osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
wastedbass
Offline
Avatar

Ukupno postova: 273
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.07.2007. 12:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lufus je napisao/la: ›
Teška nesreća dogodila se na atletskom mitingu Zlatne Lige u Rimu kada je finski bacač koplja Tero Pitkamaki kopljem u desni bok pogodio 28-gopdišnjeg francuskog skakača Salima Sdirija.
Fincu je koplje prilikom izbačaja iskliznulo iz ruke, izletjelo iz sektora i pogodilo nesretnog Sdrija dok se zagrijavao pokraj atletske staze.
Pitkamaki je u suzama promatrao kako atletičar Andrew Howe pomaže Sdiriju, krvavih ruku izvlačeći koplje iz njegova desnog boka.
Potom je bacač koplja ipak nastavio natjecanje, a francuski atletičar s ranom dubokom 2,5 centimetra prevezen je u bolnicu. No, prema posljednjim informacijama stranih agencija, nema nikakvih unutarnjih oštećenja.
"Moglo je proći puno gore da ga je koplje pogodilo desetak centimetara više. Bog je bio na njegovoj strani. Pao je nesvijest te je odmah prevezen u bolnicu. Za sada nemamo nikakvih drugih podataka." - kazao je predstavnik talijanskog atletskog saveza Giuseppe Fischetto.U povijesti velikih atletskih natjecanja nikada nije zabilježen sličan slučaj kao ovog petka 13. u Rimu.



OVO JE STRASNO UZAS stvarno mi ga je zao iz koje je udaljenosti udario nevjerojatno

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
legica_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4562
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 14.07.2007. 13:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja sam bacala koplje.i skoro frajera u leđa pogodila................... ali nisam ja bila kriva........... Ne, ne i ne! kad atletičar baca koplje onaj koji ide po koplje ne smije leđima biti okrenut prema tom koji baca ....a ovaj je bio okrenut...i koplje je išlo ravno prema njegovim leđima,ali ga je sudac uspio pomaknuti na vrijeme.................. osijek031.com smile

_________________
osijek031.com smile Sada sam shvatila da ti je bilo teško,dok sam te varala,lagala te sa smiješkom,šta mogu kada sam
takva, rođena sa greškom osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Jeff Murdock
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1502
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.07.2007. 15:54 
Naslov:  Re: petak 13.
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lufus je napisao/la (Pogledaj post): › Teška nesreća dogodila se na atletskom mitingu Zlatne Lige u Rimu kada je finski bacač koplja Tero Pitkamaki kopljem u desni bok pogodio 28-gopdišnjeg francuskog skakača Salima Sdirija.

Gledao sam to sinoć, skoro mi je srce stalo kad ga je pogodio.
Imao je punooo sreće!

_________________
Zbirka poezije: Na rubu ljubavi
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mayla
Offline
Avatar

Ukupno postova: 54
Lokacija: malo tu, malo tamo
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 14.07.2007. 16:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja jučer u trgovini slučajno uzela br ormarića 31, i na blagajni mi račun bio 31kn, hm svašta. inače nisam uopće al stvarno nisam praznovjerna osijek031.com smile osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.07.2007. 17:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

legica_os je napisao/la: ›
Ja sam bacala koplje.i skoro frajera u leđa pogodila................... ali nisam ja bila kriva........... Ne, ne i ne! kad atletičar baca koplje onaj koji ide po koplje ne smije leđima biti okrenut prema tom koji baca

mora mu bit okrenut prsima, tako da bude sigurno da će ga ubit ako ga pogodi? osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sexyback
Offline
Ukupno postova: 475
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 14.07.2007. 20:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

CatCloe je napisao/la: ›
legica_os je napisao/la: ›
Ja sam bacala koplje.i skoro frajera u leđa pogodila................... ali nisam ja bila kriva........... Ne, ne i ne! kad atletičar baca koplje onaj koji ide po koplje ne smije leđima biti okrenut prema tom koji baca

mora mu bit okrenut prsima, tako da bude sigurno da će ga ubit ako ga pogodi? osijek031.com smile
osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile

CC baš si Vjestica

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.10.2007. 12:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 


Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: