Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Thompson

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.01.2011. 17:44 
Naslov:  Re: Thompson
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@Leteći Mungos

 Znam da si malo nervozan zbog neuspjelog skupa u Subotici, http://www.vecernji.hr/vijesti/na-pravoslavni-badnjak-pozivali-klanje-hrvata-clanak-241487 jer „glupi“ vojvođanski Hrvati nisu nasjeli provokacijama pametnjakovića poput tebe, no to nije razlog da ne protumačiš moje postove onako, kakvi zapravo i jesu.Napisao sam sljedeće : "Svakom će se suditi po djelima njegovim ..." Pa da ti pojasnim kad već sam ne možeš dokučiti značenje tih nekoliko riječi na HRVATSKOM jeziku … To bi ti moj @Leteći mungose značilo da će svatko pa i Thompson odgovarati za ono što je počinio na način kako to zakoni ove države nalažu. No vidim da ti smeta sve što ima bilo kakav predznak države u kojoj živim i koju volim i poštujem, uključujući i moj avatar, stoga dobro razmisli o promjeni sredine kad ti već mirni suživot tako teško pada. Usput budi rečeno, dobro ti stoji ta plitka komunikacija čovjeka malignog karaktera. Opet ti ponavljam rečenicu od neki dan: „Kad je narod nepismen pisac je nacionalni izdajnik“, stoga pažljivo i sa razumijevanjem čitaj što ljudi pišu, bez obzira koliko te iritira njihov avatar.

osijek031.com smile S L A T K I C E osijek031.com smile

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mariox
Offline
Avatar

Ukupno postova: 685
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.01.2011. 18:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

I da , još sam zaboravio napisati da li ćeš ako tvoje omiljeno štivo jutarnji list obajavi da je recimo USKOK odustao od istraživanja ovog "slučaja"( jer to još nije ni slučaj) i to slavodobitno objaviti, pa naravno da nećeš....ali naćeš ti već nešto protiv tvojih "omiljenih" Hrvata i katolika.....jer ipak smo m isvi zločinci, koljači i lopovi po tvome....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.01.2011. 21:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

simo031 je napisao/la: ›
Opet ti ponavljam rečenicu od neki dan: „Kad je narod nepismen pisac je nacionalni izdajnik“

ja bih se nadovezao, pa malo parafrazirao: kad je narod glup, pametan čovjek je nacionalni izdajnik.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.01.2011. 21:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DonQuijote je napisao/la: ›
simo031 je napisao/la: ›
Opet ti ponavljam rečenicu od neki dan: „Kad je narod nepismen pisac je nacionalni izdajnik“

ja bih se nadovezao, pa malo parafrazirao: kad je narod glup, pametan čovjek je nacionalni izdajnik.

Uz sve rečeno slaže se i ova:
Bolje prirodna glupost, nego umjetna inteligencija.

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Dylan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 818
Lokacija: New York
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 20.01.2011. 22:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nikada neću shvatiti taj ponos ili što li je već zbog pripadnosti nekom narodu. Ili vjeri. Hrvat i katolik, ako nisi, onda si protiv ove nacije, klasična, odavno izlizana priča koja se neprestano obrće u cijeloj ovoj državi.
Što meni znači biti Hrvat? Apsolutno ništa. Države i granice su ostalom umjetna tvorevina, jer naposljetku, svi smo mi samo ljudi i građani ove planete. Malo patetično, ali, jebiga, istinito je.
A što vama svima toliko znači što ste ove nacionalnosti? Što vam znače sportski uspjesi ove države? Ili ovaj muzičar koji pripovjeda o vjeri, ljubavi i domovini?
Uistinu bih htio jedan suvisli odgovor, da možda i shvatim taj mentalni sklop pravih Hrvata.

_________________
People are crazy and times are strange
I'm locked in tight, I'm out of range
I used to care, but things have changed
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.01.2011. 23:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Dylan je napisao/la (Pogledaj post): › Nikada neću shvatiti taj ponos ili što li je već zbog pripadnosti nekom narodu. Ili vjeri. Hrvat i katolik, ako nisi, onda si protiv ove nacije, klasična, odavno izlizana priča koja se neprestano obrće u cijeloj ovoj državi.
Što meni znači biti Hrvat? Apsolutno ništa. Države i granice su ostalom umjetna tvorevina, jer naposljetku, svi smo mi samo ljudi i građani ove planete. Malo patetično, ali, jebiga, istinito je.
A što vama svima toliko znači što ste ove nacionalnosti? Što vam znače sportski uspjesi ove države? Ili ovaj muzičar koji pripovjeda o vjeri, ljubavi i domovini?
Uistinu bih htio jedan suvisli odgovor, da možda i shvatim taj mentalni sklop pravih Hrvata.
sport je uvjerljivo najbolji način zadovoljavanja osnovnih ljudskih nagona. evolucija nas je stvorila inteligentnim bićima, ali neki prirođeni nagoni su u svima od nas. pitanje je gena (na prvom mjestu) i odgoja koliko će ti nagoni izlaziti na površinu. ja sam, recimo, tipičan primjer čovjeka koji kroz sport ispunjava i zadovoljava te primitivne nagone. ali nakon, primjerice, 60 minuta rukometne utakmice ja ću sa svakim dancem, srbinom ili francuzom popiti vopija. pičvajz me ne zanima, zviždanje na himnu me ne zanima, tonson me ne zanima, za piranski zaljev me osobno boli kita. jaka stvar oćel ante ili primož uvatiti tri ribe više ili manje. da su sve razmirice kroz povijest ostale isključivo na toj nekoj "sportskoj", "zdravo rivalitetskoj" razini, bili bi evolucijski i tehnološki 2000 godina napredniji.

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 21.01.2011. 9:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Hrvatska se macem voli... ali ne i placanjem poreza, cini se... ma, ne treba on ni placati, sve prave Hrvate treba osloboditi od placanja poreza. Tja, oni su to zasluzili, za to su se borili!


_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
normabel
Offline
Avatar

Ukupno postova: 32
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 21.01.2011. 9:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@leteci mungos Veliki moralista,evropljanin,pravednik,vizionar pa tko tebe više shvaća ozbiljno,upecaju se još koji pojedinci.Meni je tebe žao.Teško ti je znam,nisu došli tvoji "oslobodioci"1991.i sad ,šta sad gorčina u žvaljama.Bio si u mišjoj rupi,u podrumu,strah do koske,zjenice ko ratkape šta ako uleti krvava ljuta zenga.No sada si digao glavu ali i dalje se bojiš.Gledam samo koliko si ti ovdje na ovom forumu svega napisao.Dan i noć visiš ovdje i liječiš svoje komlekse.Znam teško ti je,sigurno te grize sve ovo a tako je moglo biti lepo samo da su oslobodili moj Ocek.Popij normabel bit će ti lakše.Ćao drugar.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 21.01.2011. 9:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@normabel, istina - bilo bi bolje da Osijekom i Hrvatskom vladaju neki drugi ljudi. Ali, jebiga, dosli barbari i toljagama zatukli pitome i imamo to sto imamo. Lumpenproleterijat.

Svi bi bili bolji od ovakvih Hrvata koji Hrvatsku vole koliko i ti cetnici kojih su vam puna usta. usadio vam Tudjmanin mantru "tko nije s nama - protiv nas je" i to je jedino sto ste u 20 godina naucili.

Jesi i ti jedan od onih sto mjesecno ubire od 5-10K kuna ladeci jaja po osjeckim birtijama i stiteci lik i djelo Velikih Hrvata koji su mu to omogucili? Ili si porezni obveznik, osoba koja pola od onoga sto zaradi daje da bi ti iz birtija svaki mjesec uredno dobili za kladu, cugu i palamudjenje o liku, djelu i unutarnjim neprijateljima?

Nego, vratimo se na Thompsona. Dakle, covjek je na poprilicno velike prihode prijavio relativno malen porez na dobit. Sasvim opravdano, ako mu je i dobit bila sukladna placenom porezu. Sve po zakonu.

Ostaje jos pitanje od cega je taj covjek zivio i zasto je uopce pjevao, uz tako mizernu zaradu te cime je platio sve ono za sto se govori da mu pripada.

No, pravi Hrvat ne postavlja to pitanje. Pravi Hrvat plati porez, ili ga trosi kad ga netko drugi uplati. I slusa Thompsona. To je otprilike ono sto je pravom Hrvatu, uz misu i sportsko zbivanje na TV-u dovoljno...

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Callistemon
Offline
Ukupno postova: 572
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 21.01.2011. 10:32 
Naslov:  Re: Thompson
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kako vidim, svi veliki hrvati i domoljubi su svoju privrzenost i ljubav prema domoviti DOBRO unovcili.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
justice
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1371
Lokacija: OS
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 21.01.2011. 12:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ma tupson je car,šta bi ja dao da sam na njegovom mjestu...
Čovjek je pun kao brod jer je svoje tzv. domoljublje kapitalizirao na vrhunski način.
Što se tiče toga poštujem ga do jaja,ali što se tiče mjuze i svega ostaloga pobljujem se...

_________________
"AVNOJ je preteča Al-Qaede" Ivan Pandža-ex predsjednik Zagrebačke HVIDRE
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Inspektor Maska
Offline
Ukupno postova: 134
Lokacija: Kamufliran
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.01.2011. 12:37 
Naslov:  Re: Thompson
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Klasični primjerak HSP-ovca (ili HDZ-ovca, isto je).

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
d_grassa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 239
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 21.01.2011. 14:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ma fuj...Tupson.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
normabel
Offline
Avatar

Ukupno postova: 32
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 21.01.2011. 15:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@leteci mungos te priće možeš pričati ovoj djeci ovdje i njima mazati oći. Ali ti i ja vrlo dobro znamo zašto ti sve ovo ponavljaš ko papagaj,upravo zato što sa svojom pričom braniš svoj kukavičluk.Zato se vrati u mišju rupu,u podrum i skupljaj hrabrost.Ćao drugar.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Defiant
Offline
Ukupno postova: 89
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 21.01.2011. 17:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Slažem se u potpunosti s normabel i moram dodati da su, zbog laži leteceg mungosa i njemu sličnih, velikani poput Sanadera i Glavaša, čija je savjest čista ko suza, nevini optuženi i sada leže po zatvorima!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: