Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Anakonda, vrati se...

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Poppy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2988
Lokacija: u snovima
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 28.03.2007. 12:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

wendy je napisao/la: ›
Poppy je napisao/la (Pogledaj post): › Ne drame svi već samo ja, jer ja sam Drama Queen! Smile A čega si ti kraljica?!! osijek031.com smile


Ma da, kad bi samo ti dramila bilo bi super Smile Ja zasad nisam kraljica... tek princeza. Ali, čekaj izbor koji se sprema... nakon njega ćeš mi budeš podanica. Wink Uh, što ću okrutna bit kad dobijem žezlo osijek031.com smile



Prijavljuješ se?! Super! Smile Već nas je dvije!!! osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Poppy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2988
Lokacija: u snovima
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 28.03.2007. 12:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

wendy je napisao/la: ›
Poppy je napisao/la (Pogledaj post): › Ne drame svi već samo ja, jer ja sam Drama Queen! Smile A čega si ti kraljica?!! osijek031.com smile


Ma da, kad bi samo ti dramila bilo bi super Smile Ja zasad nisam kraljica... tek princeza. Ali, čekaj izbor koji se sprema... nakon njega ćeš mi budeš podanica. Wink Uh, što ću okrutna bit kad dobijem žezlo osijek031.com smile



Nećemo baš žezlo, bolje bič, to muške više pali! Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.03.2007. 12:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Anakondo, vrati se! Skuvali smo ti sismisja krila!

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ela
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2074
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 28.03.2007. 14:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ajde sad:

dala sam si truda i pročitala postove u "onom"topicu...

dakle @daniel-opali si šamar da nemoram ja dolaziti iza ugla....ovako čemu se nisam nadala od tebe...
zmijica je pametna cura,svjesna da na ovakve gluposti ne treba obračati pažnju ni trošiti energiju...
možda je sve sjelo u krivi trenutak...
u svakom slučaju računam na njenu mudrost i želim joj DOBRODOŠLICU pri povratku na forum

_________________
ne čini ono što želiš da ti čine,ukusi su različiti
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 28.03.2007. 15:39 
Naslov:  Re: Anakonda, vrati se...
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...obzirom da volim dramatizirati, želim i završiti u tom stilu...
...hvala na otvaranju topika i pokušaju nagovaranja da ponovni povratak...ovaj put je konačan...ali, obzirom na više dobrih stvari, nego loših koje su rečene, osjećam se dužnom bar reći nešto za kraj...
...Osijek 031 je moj JEDINI I SVAKODNEVNI dodir s mojim rodnim gradom, često sam se osjećala kao da i dalje sam u Osku...godinu dana svakodnevno prvu jutarnju kavu pijem s ovim portalom...i većinu trenutaka dosade sam razbijala ovim portalom...upoznala hrpu dragih ljudi i dobro se nadružila...oni koji su me upoznali, imali su priliku vidjeti da sam ono što sam i tu - bez dlake na jeziku najčešće, i da svaka druga rečenica nosi dozu ironije i cinizima, jer je to moj stil života...isto tako znam da sam dosta tema zatrovala četanjem i oftopicima, ali nisam jedina...na ozbiljne teme odgovarala sam ozbiljno koliko god je to bilo moguće...
...na svaku moju rečenicu koja nekom nije sjela, imali ste puno pravo odgovoriti...s nekima se nisam uspjela složiti, ali tako je to i u stvarnom svijetu...
...postoji par ljudi ovdje čiji su mi komentari redovito dizali živce, kao što su i moji komentari drugima dizali živce...ono što ste svi imali priliku primijetiti jest moja osjetljivost na nepravdu i uvrede...e, pa - kad me se prozove ni krivu ni dužnu, na to popizdim, s oproštenjem...
...Danica je rekla, zapravo sve ovo u jednoj jedinoj rečenici: svatko ima svoj prag tolerancije...i to je to...
...ljudi po forumima odlaze i dolaze, pa tako jedna Anakonda više-manje...bilo ih je i bit će...samo trebalo bi sjetiti ljudi koji su otišli s foruma zbog istih razloga kao i ja...(ne, ne mislim pri tom samo na mog drugara Gazdu)...bilo je itekako kvalitetnih ljudi kojima također nisu bila potrebna prepucavanja, natezanja i vrijeđanja...
...žao mi je, ali jednostavno neću dozvoliti da se moji trenuci opuštanja i zahebancije pretvaraju u živciranja...jerbo, ja vam nisam virtualna, ja sam stvarna osoba, kao što stvarnima smatram većinu ljudi ovdje...
...Leteći, hvala na šišmišjim krilima, mogu si samo zamisliti kak su fini...Smile
...Lucija, bye-bye...skoro se samo radi tebe vratih...
...ostali, vidimo se negdje već...
...daklem, hvala na pažnji, bilježim se sa štovanjem i @Admin, molim te zaključaj ovaj topic...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Poppy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2988
Lokacija: u snovima
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 28.03.2007. 15:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

anakonda je napisao/la: ›



...ljudi po forumima odlaze i dolaze, pa tako jedna Anakonda više-manje...bilo ih je i bit će...



E vidiš tu griješiš... osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
daniel-202
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1030
Lokacija: Graceland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.03.2007. 16:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@anakonda....oproštajni post ti je ko da umireš a ne odlaziš....

skoro si me rasplakala

P.S. ionako ces se opet vratit samo s drugim nickom

_________________
"Neki ljudi tapkaju nogama, neki pucketaju prstima a neki se njišu naprijed - nazad. Ja samo sve to radim odjednom, valjda..."
Elvis Presley, 1956.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ilija
Offline
Avatar

Ukupno postova: 389
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.03.2007. 18:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

anakonda je napisao/la: ›
...postoji par ljudi ovdje čiji su mi komentari redovito dizali živce, kao što su i moji komentari drugima dizali živce...ono što ste svi imali priliku primijetiti jest moja osjetljivost na nepravdu i uvrede...e, pa - kad me se prozove ni krivu ni dužnu, na to popizdim, s oproštenjem...
...Danica je rekla, zapravo sve ovo u jednoj jedinoj rečenici: svatko ima svoj prag tolerancije...i to je to...


Šteta, zbilja šteta ... Možda ubuduće ne bi trebala uzimati toliko k srcu što pišu tebi neznani (i u životu time poprilično nebitni) ljudi na forumima - spasiti ćeš si živaca...

_________________
“as you get older, you lose interest in sex, your children want nothing to do with you and your friends drift away. There are other advantages, but these are the main ones.”
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
LucijaX
Offline
Avatar

Ukupno postova: 188
Spol: Žensko Žensko
Zabranjen pristup
Post Postano: 28.03.2007. 19:20 
Naslov:  Re: Anakonda, vrati se...
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

anakonda je napisao/la (Pogledaj post): ›
...Lucija, bye-bye...skoro se samo radi tebe vratih...


Činim sve što je u mojoj moći.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
biba
Offline
Ukupno postova: 10
Lokacija: osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 28.03.2007. 22:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Anakonda,opusti se malo, razmisli i vrati se. Kakav bi ovo bio zvjerinjak bez anakonde?!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tamna strana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3515
Lokacija: Čepin
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.03.2007. 22:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...anakonda daj ne budali.....nego se vracaj ovamo.....jer ionako je moj nick tamo prvi na tapeti.....što znaci da sam bolji od tebe u offtopicarenju.....tko zna možda nekad se i za to bude dobivala nagrada.....

a ako odeš....tko ce samnom cagati na disko partyu....Cool

_________________
najbolje je biti glup, gluh, nijem i lijep osijek031.com smile

U duši sam dijete koje ne zna da mrzi...
U životu sam putnik koji uvijek pronađe pogrešan put...
A u stvarnosti sam budala koja uzalud VOLI.....
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ela
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2074
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 29.03.2007. 0:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

daniel-202 je napisao/la (Pogledaj post): › @anakonda....oproštajni post ti je ko da umireš a ne odlaziš....

skoro si me rasplakala

P.S. ionako ces se opet vratit samo s drugim nickom


to ravnaš po sebi....

nadam se da si sretan Evil or Very Mad

što god, ali sigurno nisi svjestan

_________________
ne čini ono što želiš da ti čine,ukusi su različiti
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Anita_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 468
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 29.03.2007. 9:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nekad je bilo zanimljivo i kako anakonda kaze, opuštajuće, čitati ovaj forum. sada je zbog svoje ukupne loše atmosfere, nervoze i prepiranja, postao neka loša navika od koje bi se dalo odvići...

_________________
"Svaki ljudski problem ima rješenje!
Precizno, uvjerljivo i pogrešno."
Dr.House
osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
toni
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2180
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.03.2007. 9:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ko je ta anakonda, btw ? Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.03.2007. 10:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@anita_os, meni se cini da tek sada stvari sjedaju na svoje pravo mjesto... Atmosfera je na trenutke znala biti previse idealizirana, imao sam feeling da se ljudi uvjeravaju da su si super, samo da bi bili (sebi i drugima) super...

Umjesto da prihvate cinjenicu da si nismo svi super, da smo svi razliciti i da su upravo te razlike ono sto je zanimljivo...

Zanimljivije mi je citati 10 razlicitih misljenja, makar se ljudi medjusobno (kvalitetno) prepucavali, nego 20 "ti si meni super - i ti si meni super - jao bas smo si svi super" ego tripanja...

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: