Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama

EKSKLUZIVNO!! ROBERT BESIC Osjecki ljepotan osim sto sprema HIT singl, sinoc je bio na tajnom zadatku..

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema

Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
slavonijanovosti
Ukupno postova: 1
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.09.2017. 4:21 
Naslov:  EKSKLUZIVNO!! ROBERT BESIC Osjecki ljepotan osim sto sprema HIT singl, sinoc je bio na tajnom zadatk
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ivana: Da li ste rekli vasim prijateljima o razgovoru tj. temi o kojoj smo pricali prije par dana?
Robert: Nisam,ali htio sam,volim svoje prijatelje i bilo mi je neugodno presutiti ovakve stvari, iako kada budu citali/gledali oprostit ce mi sigurno.
Ivana: Znaci oni ne znaju da ste vi bili nocas nocna "patrola" ili "BigBrother"?
Robert: Naravno da ne (smijeh)
Ivana: Zadatak vam je bio barem dva kluba "pretresti" ??
Robert: Pretresli smo malo vise,i vas zadatak je zapravo bio za mene svakodnevnica,obilazio sam klubove koji su bili i vise nego poluprazni,od vasih dva kluba,bili smo u tri....
Ivana: Da li ih mozda zelite imenovati?
Robert: Naravno da ne,jos uvijek je ovo tuzan grad,nadam se boljem (smijeh)
Ivana: Kako smo culi snimit ce te turbulentan spot,ili?
Robert: Ne bih o tome,nadam se da ce do nove godine biti sve vani.Nadam se da ce te biti prisutni u stvaranju ideje (smijeh)
Ivana: Vas zadatak je bio provjera nocnih klubova i da li ste sta cudno uocili?
Robert: Osim praznih zidova i par osoblja,nista vise,iako jedan klub je radio kako bih ja to rekao brutalno.
Ivana: Ime tog kako bi vi rekli brutalnog kluba?
Robert: Ne bih vrsio nepotrebnu reklamu,bilo bi glupo od mene da imenujem nesto sto stvarno ne ovisi od kluba vec od ljudi,naravno i vrsti glazbe.
Ivana: Kako smo saznali vi ste cest gost nocnih klubova?
Robert: Hmmm osim sto to volim ,ja od toga i zivim.Imam oduvijek ljubav prema glazbi a i prema nocnom zivotu,to je jedan veliki dio mene i moje osobnosti.
Ivana: Imali smo prilike vidjeti osobe puno starije od vas po kluboovima i ne znamo zasto vam se to cini kao neki problem?
Ivana: (smijeh) Naravno da ne,to je paket uz mene.Ponekad znam biti jako teska,tvrdoglava osoba.
Ivana:Osmijeh vas je odao.I da ne duljimo..
Ivana:Nesto ostavljamo za drugi dio razgovora.
Ivana: Uzivajte u provodu.Po vrsti glazbe shvatili smo sta volite,prijatelji su oko vas i nemojte ih zanemariti.
Ivana: Ostat cemo u kontaktu a vase razmisljanje o nocnom zivotu u Osijeku bit ce ispred video objektiva a do tada,zeli vam portal @osijek031 svaki uspijeh u narednom razdoblju.Svako dobro.
Robert: Hvala.Cujemo se za sve novosti,naravno.VI ce te biti prvi na licu mjesta mog novog,prvog projekta.
Ivana: Bila bi nam cast i vidimo se uskoro.
Robert: Zivi bili(smijeh)

Dragi moji,ovo je samo dio razgovora sa buducom osjeckom,hrvatskom zvijezdom,Robertom,a uskoro sve detaljne informacije moci ce te procitati u casopisu "Obzor", uskoro informacije o novoj pjesmi,slika i videozapisa sa snimanja novog video spota a do tada citamo se na nasoj stranici @osijek031.
Vas osijek031 team

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  

Skoči u forum: