Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



cudno razdoblje u zivotu

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.03.2007. 8:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

to ti je proljeće, doba parenja! Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.03.2007. 9:05 
Naslov:  Re: cudno razdoblje u zivotu
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

i ja htjedoh reći da je do proljeća... mnoge ljude uhvati proljetno bezvolje i depresija, valjda zbog promjene vremena... ali dobra vijest je što ju obično slijedi proljetna euforija.... rolanjeeeeee, bicikllllllll, promenadaaaaaa, sunceeee, suknjiceee.... Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zlusch
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2038
Lokacija: Sjenjak
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.03.2007. 12:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

CatCloe je napisao/la: ›
i ja htjedoh reći da je do proljeća... mnoge ljude uhvati proljetno bezvolje i depresija, valjda zbog promjene vremena... ali dobra vijest je što ju obično slijedi proljetna euforija.... rolanjeeeeee, bicikllllllll, promenadaaaaaa, sunceeee, suknjiceee.... Wink

Zbog ovih 5 stvari je vrijedilo preživjeti zimsku hibernaciju (pogotovo zbog ove zadnje pete) Wink

_________________
Lega, nije ti dumina što praviš diklića od butre kraj kondora u treski.... a ti Anonymous dođi k sebi dok još imaš kome!

47! Još se trese na udici.... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
legica_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4562
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 14.03.2007. 13:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ruana je napisao/la: ›
Sad trenutno se nalazim u cudnom razdoblju u zivotu, nista me ne muci, al ja se osjecam tako depresivno i jako sam agresivna na sve ljude oko mene, inace nisam takva... kak da si pomognem,trebam vas savjet

pokušaj se iskaliti na nekome,pogotovo na gluhoj osobi..ili jednostavno vrišti u jastuk..ili
se dobro napij...ili se prežderavaj slatkiša....hmmm ako to ne upali onda ti nema pomoći,zaveži kamenje oko nogu ,na dravski most i skoči u dravu...... Very Happy

_________________
osijek031.com smile Sada sam shvatila da ti je bilo teško,dok sam te varala,lagala te sa smiješkom,šta mogu kada sam
takva, rođena sa greškom osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
euchrid
Offline
Avatar

Ukupno postova: 511
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.03.2007. 13:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

idi popit pivo negdje!

_________________
__________________________________
Stojim uz to što sam jučer rekao. Ne znam doduše što sam rekao, no znam, što mislim, a mislim točno ono što sam rekao!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
steam
Offline
Avatar

Ukupno postova: 811
Lokacija: Zagreb
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.03.2007. 14:16 
Naslov:  Re: cudno razdoblje u zivotu
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ruana je napisao/la (Pogledaj post): › Sad trenutno se nalazim u cudnom razdoblju u zivotu, nista me ne muci, al ja se osjecam tako depresivno i jako sam agresivna na sve ljude oko mene, inace nisam takva... kak da si pomognem,trebam vas savjet


Dođi na neko druženje/party portala Osijek031. Smile

_________________
--
Don't rub the lamp if you don't want the genie to come out.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
cropitta
Offline
Ukupno postova: 34
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.03.2007. 16:29 
Naslov:  Re: cudno razdoblje u zivotu
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

možda ti sex pomogne.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tamna strana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3515
Lokacija: Čepin
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.03.2007. 16:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

....
legica_os je napisao/la: ›
pokušaj se iskaliti na nekome,pogotovo na gluhoj osobi..ili jednostavno vrišti u jastuk..ili
se dobro napij...ili se prežderavaj slatkiša....hmmm ako to ne upali onda ti nema pomoći,zaveži kamenje oko nogu ,na dravski most i skoči u dravu...... Very Happy


....eto pravi savjet od legice......bez kamenja ni za živu glavu preko mosta.... Smile

_________________
najbolje je biti glup, gluh, nijem i lijep osijek031.com smile

U duši sam dijete koje ne zna da mrzi...
U životu sam putnik koji uvijek pronađe pogrešan put...
A u stvarnosti sam budala koja uzalud VOLI.....
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
scelus
Offline
Avatar

Ukupno postova: 5
Lokacija: Gdje Mi Nije Mjesto
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.03.2007. 18:14 
Naslov:  Re: cudno razdoblje u zivotu
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Hm, sve će biti u redu kažu. To ti se zove život. Ovako ja to vidim. Postoji uzrok, nešto što ti smeta, nešto što bi htjela napraviti ili promjeniti. I kad kažeš da ne znaš zbog čega se tako osjećaš, ja kažem da lažeš. Mislim da niti ne trebaš puno razmišljati, jer ako ti nešto pravi probleme to ti jedino i konstantno u glavi, tako tvrdim da znaš o čemu pišem. Najteži dio nije priznati to sebi, nego je krenuti jednim od dva moguća izbora. Možeš pokušati i vrlo vjerovatno ćeš uspjeti to zaboraviti na neko vrijeme sa svim onim aktivnostima i rješenjima koje si ranije pročitala. Otići ćeš van iživiti se, napiti, nadrogirati, naplesati, i sve što ide uz to. No vratit ćeš se kući i kad ono, problemi su još uvijek tamo. To ćeš ponavljati toliko dugo da više nećeš imati onog drugog izbora, nego ćeš čekati da ti se nešto dogodi, da se nešto samo od sebe promjeni. No ako izabereš drugi izbor morat ćeš se suočiti sa svojim strahom, sa svojim problemom. Rješila ga ili ne biti će ti bolje, neko tim putem naučiš neke stvari koje ti pomognu i koje te promjene.

A opet, šta je znam, možda je samo vrijeme.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
wendy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1104
Lokacija: suicide machine
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 14.03.2007. 18:14 
Naslov:  Re: cudno razdoblje u zivotu
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Možda ti je to i s faksom povezano... Ja sam prošle godine u ovo vrijeme bila u gadnoj depresiji, uh...

Jedino što ti ja ne bih preporučila je alkohol... Eh, da to sad čuju ljudi koji me znaju umrli bi od smijeha. Ali stvarno, mislim da je to kontraproduktivno kad se osjećaš ne dobro Wink

Puno tjelesne aktivnosti, litre i litre i litre tekućine, vitamini... učinit će dobro za tijelo, a sasvim sigurno i za umoran duh. Sve miriše na proljeće, udahni duboko i uživaj.

Osim toga, netko je spomenuo parenje. Pa, pari se, ali sigurno - od toga nikom nije bilo lošije Very Happy

_________________
“Some people never go crazy. What truly horrible lives they must live”
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.03.2007. 13:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ruana je napisao/la: › Sad trenutno se nalazim u cudnom razdoblju u zivotu, nista me ne muci, al ja se osjecam tako depresivno i jako sam agresivna na sve ljude oko mene, inace nisam takva... kak da si pomognem,trebam vas savjet


Mozda je tih dana bio pun mjesec... Naime, u to doba su ljudi dosta razdravljiji i agresivniji nego inace.

Scelus ti je dobro napisao... ti vjerojatno jako dobro znas zasto si takva - ako postoji razlog... tada bi trebala o svemu razmisliti i rjesenje pronaci u adaptaciji na novu situaciju... svaki dogadjaj, svako sranje koje nam se u zivotu dogodi treba skontati kao odgojno-obrazovnu mjeru, adaptirati se na novonastalu situaciju i onda zapiciti (jos pametnije) naprijed... o stvarima koji imaju utjecaj na tvoj zivot, a kojima mozes upravljati, treba razmisljati unaprijed - prije ili za vrijeme dok se te stvari dogadjaju...

Ako ne postoji razlog - onda znaci da si dokolicarka... a, to se lijeci tako da pronadjes nesto sto te u zivotu ispunjava i usrecuje i onda se tome posvetis...

To je daleko bolje rjesenje nego ostatak zivota provesti cvileci kako ti je u zivotu dosadno, depresivno, nezanimljivo, kako ti svi idu na kurac, kako su svi glupi k'o kurac, kako je cijeli grad/drzava/univerzum u kurcu...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tonya
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2171
Lokacija: Nedođija
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 15.03.2007. 13:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

wendy je napisao/la: ›
Pa, pari se, ali sigurno - od toga nikom nije bilo lošije Very Happy

Moja se legica parila, pa joj je bilo muka skoro cijelih devet mjeseci nakon čina. ;-)

_________________
Space: The final frontier
These are the voyages of the Starship, Enterprise
Its 5 year mission
To explore strange new worlds
To seek out new life and new civilizations
To boldly go where no man has gone before
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
wendy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1104
Lokacija: suicide machine
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 15.03.2007. 14:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tonya je napisao/la (Pogledaj post): › Moja se legica parila, pa joj je bilo muka skoro cijelih devet mjeseci nakon čina. ;-)


Hehe, vjerujem, zato sam i napisala da se pari SIGURNO Wink

_________________
“Some people never go crazy. What truly horrible lives they must live”
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tonya
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2171
Lokacija: Nedođija
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 15.03.2007. 18:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ah, i ona je bila sigurna da je sigurna... Ne mo'š nekim ljudima objasniti osnove kontracepcije... Valjda će Ruana biti opreznija Smile

_________________
Space: The final frontier
These are the voyages of the Starship, Enterprise
Its 5 year mission
To explore strange new worlds
To seek out new life and new civilizations
To boldly go where no man has gone before
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fish
Offline
Ukupno postova: 13
Lokacija: grad na dravi
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 17.03.2007. 12:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Odi se napit HAHA
Probaj se zabavit,odi van sa društvom,probaj mislit pozitivno,počni se bavit nekim aktivnostima

_________________
...He had tattoos up and down his arm
There's nothing more dangerous than a boy with charm
He's a one stop shop, makes my panties drop...
osijek031.com smile
osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: