Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



GPP postaje "dog friendly" - Osijek među prvim gradovima dozvolio prijevoz pasa u vozilima javnog prijevoza

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
pirko
Offline
Ukupno postova: 115
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 08.06.2017. 23:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

rodaroda je napisao/la (Pogledaj post): ›
Eto, novim komentarom potvrđuješ moju prethodnu tvrdnju. Ti si jedno nesretno i isfrustrirano stvorenje koje bi trebalo početi liječiti svoje fobije.
Inače zbog toga ne izlaziš iz 4 zida ili imaš potrebu da u busu ližeš pod i slično ne bi li pokupio neku boleštinu? osijek031.com smile

Nemam psa, i sad mi je baš žao jer si sigurno vrlo razočaran i šokiran tom činjenicom.


Psi i mačke na dlaci mogu prenijeti različite uzročnike bolesti poput bakterija ili parazita, da ne spominjem alergije koje ljudi imaju na pseću ili mačju dlaku. Drago mi je da postoje oznake na dog-friendly autobusima da znam u koji ne želim ući ni za živu glavu. Pitanje je hoće li ti autobusi biti korišteni ili u nekom trenutku preusmjeren na regularnu liniju da mogu početi bojkotirati GPP. Tako ćemo imati na snazi politiku da osoba koja nije čista ne smije u vozilo GPPa, ali psi i mačke će se uredno viziti. Trebalo bi hitno smijeniti taj trust mozgova u GPPu.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
rodaroda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 177
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 08.06.2017. 23:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pirko je napisao/la (Pogledaj post): ›
rodaroda je napisao/la (Pogledaj post): ›
Eto, novim komentarom potvrđuješ moju prethodnu tvrdnju. Ti si jedno nesretno i isfrustrirano stvorenje koje bi trebalo početi liječiti svoje fobije.
Inače zbog toga ne izlaziš iz 4 zida ili imaš potrebu da u busu ližeš pod i slično ne bi li pokupio neku boleštinu? osijek031.com smile

Nemam psa, i sad mi je baš žao jer si sigurno vrlo razočaran i šokiran tom činjenicom.


Psi i mačke na dlaci mogu prenijeti različite uzročnike bolesti poput bakterija ili parazita, da ne spominjem alergije koje ljudi imaju na pseću ili mačju dlaku. Drago mi je da postoje oznake na dog-friendly autobusima da znam u koji ne želim ući ni za živu glavu. Pitanje je hoće li ti autobusi biti korišteni ili u nekom trenutku preusmjeren na regularnu liniju da mogu početi bojkotirati GPP. Tako ćemo imati na snazi politiku da osoba koja nije čista ne smije u vozilo GPPa, ali psi i mačke će se uredno viziti. Trebalo bi hitno smijeniti taj trust mozgova u GPPu.


Sve ti to možeš dobiti i preko prljavih sjedala i ručki bez psa i mačke u blizini. Stvar osobne higijene. Viđam često jako prljave ljude u vozilima koji ne peru ni sebe, a kamo li ruke. Milina ljeti!
A što točno želiš reći?
U članku sve piše, kao i u GPP pravilniku. Komentiraš pogrešno i nevezano za navedene podatke, ovo jesu regularne linije.

Trust mozgova u GPPu srećom razmišlja u skladu s 21. stoljećem, a ne kao većina njih u prethodnim komentarima- suprotno.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pirko
Offline
Ukupno postova: 115
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 09.06.2017. 17:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

rodaroda je napisao/la (Pogledaj post): ›
Sve ti to možeš dobiti i preko prljavih sjedala i ručki bez psa i mačke u blizini. Stvar osobne higijene. Viđam često jako prljave ljude u vozilima koji ne peru ni sebe, a kamo li ruke. Milina ljeti!
A što točno želiš reći?
U članku sve piše, kao i u GPP pravilniku. Komentiraš pogrešno i nevezano za navedene podatke, ovo jesu regularne linije.

Trust mozgova u GPPu srećom razmišlja u skladu s 21. stoljećem, a ne kao većina njih u prethodnim komentarima- suprotno.


Želim reći da je autobus predviđen za prijevoz putnika odnosno ljudi koji plaćaju uslugu i zbog kojih jedan autobus uopće vozi. Prijevoz životinja nosi povećan rizik od svega nabrojanoga.

Prosječan vlasnik psa ili mačke u Osijeku treba najprije dokazati da je sposoban i voljan voditi računa o higijeni životinje i onečišćenju koje one ostavljaju iza sebe, što se zorno može vidjeti po stanju parkova za životinje ili po\uz pločnike u našem gradu. Kako će to izgledati u autobusima i tramvajima će pokazati vrijeme.

Ako u vozilo javnog gradskog prijevoza ne smije ući čovjek koji zaudara ili je očigledno prljav, pitam se kako će to mirisati nakon što u vozilo uđe nekoliko pasa koji znaju imati neugodan miris krzna ili zadah iz usta.

Što sam propustio pročitati u članku?


Zadnja promjena: pirko; 09.06.2017. 17:29; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pirko
Offline
Ukupno postova: 115
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 09.06.2017. 17:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

*post se ponovio*

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
justiceos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 7
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.06.2017. 0:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

rodaroda je napisao/la (Pogledaj post): ›
justiceos je napisao/la (Pogledaj post): ›
rodaroda je napisao/la: ›
Ima ih koji su alergični na ljude koji urliču na mobitel, puštaju cajke, guraju se, buče i smrde u javnom prijevozu.
Vi koji ste protiv pasa ste u redu s takvima?

Pas sjedi na podu ili ispod sjedišta i ne zauzima ništa mjesta, a vaše dijete sjedi na sjedalu.

Zašto su autobusi i tramvaji puni škrabotina, prostačenja, pržotina upaljačem, žvaki na sjedalima, smeća po podu?
I zašto svaku nedjelju i ponedjeljak vozila bazde na alkohol, zapišano, dim i povraćotine?
To ne rade psi. To rade vaša djeca!

Ako imate ovakve komentare protiv životinja koje vam nisu ništa skrivile, sigurno niti svoju djecu ne odgajate bolje.

Pjenite protiv pasa u ime djece, vrijeđate i prijetite fizičkim obračunima, a niste kometirali vijest da je Osječki ured pravobraniteljice za djecu zaprimio više od 1.600 prijava!
http://www.osijek031.com/osijek.php?topic_id=67750

Sramite se!

Ako te budem vidio sa tim tvojim kerom,posrat ću se na vas i utrljat vam govno na facu :Smile:

Inače,imate sreće pa ne živite u Kini,jer tamo je "dobar pas,kuhan pas"

Kretenski potez...Ima ljudi koji su alergični na pseću dlaku..
______________

Pas sjedi na podu ili ispod sjedišta? I to je kao super...I onda se isere na isti pod,a u govnetu trakavica. Pušta dlaku koja leti po tramvju,slini,bla bla....Ima ljudi koji ne cijepe svoje pse(znam ih). I takvi uđu i ugrizu nekoga ?

Srami se ti ! IQ ti je kao i kod tvog psa.

Ako ti spavaš u krevetu sa svojim psom,ližeg ga,jedeš s njim i sl,to ne znači da moraju i drugi...Tvoj pas je tvoje vlasništvo,ja ne želim biti blizu njega !


Eto, novim komentarom potvrđuješ moju prethodnu tvrdnju. Ti si jedno nesretno i isfrustrirano stvorenje koje bi trebalo početi liječiti svoje fobije.
Inače zbog toga ne izlaziš iz 4 zida ili imaš potrebu da u busu ližeš pod i slično ne bi li pokupio neku boleštinu? osijek031.com smile

Nemam psa, i sad mi je baš žao jer si sigurno vrlo razočaran i šokiran tom činjenicom.

Kako rekoh imaš IQ kao i pas.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kurbla
Offline
Avatar

Ukupno postova: 230
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.06.2017. 1:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Propali forum propalog grada se uzjebao oko kerova u tramvaju. Dok ima tramvaja.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ševanton
Offline
Ukupno postova: 1
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.06.2017. 13:36 
Naslov:  Re: GPP postaje "dog friendly" - Osijek među prvim gradovima dozvolio prijevoz pasa u vozi
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Volim kućne ljubimce i nemam malu djecu ali ovo je suludo.Nek vlasnici ljubimaca lijepo osnuju udrugu,kupe autobus i vozaju se s njime kuda god hoće.Ovako će jednog dana netko ući u autobus sa krokodilom,pitonom,divljom svinjom i reći da mu je to kućni ljubimac.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: