Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



hrvatska policija

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
malecka
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1383
Lokacija: stol...i stolica..na tavanu desno pored dnevne sobe
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 18.09.2007. 12:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

def sam ostala bez texta... i taki ljudi bi se kao trebali brinuti za našu sigurnost... hmmm.... vrlo interesantno...

_________________
I felt every ounce of me screaming out,
But the sound was trapped deep in me osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lufus
Offline
Ukupno postova: 2044
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.10.2007. 11:49 
Naslov:  Re: hrvatska policija
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Karlovačka policija dobila je dojavu da njhovi djelatnici u lokalnoj birtiji loču i smrču kokain. Jedan je i bio pozitivan i na drogu i na alkohol te je suspendiran zbog 'teže povrede dužnosti'.

Načelnik karlovačke Policijske uprave Nenad Kranjčec udaljio je s dužnosti 47-godišnjeg policijskog djelatnika D. U. zbog teže povrede službene dužnosti budući da je za vrijeme službovanja bio pozitivan na drogu i alkohol, a protiv 35-godišnjeg Karlovčanina M. P. s kojim je policajac bio u društvu, bit će podnijeta kaznena prijava za zloporabu opojnih droga, priopćila je karlovačka Policijska uprava.

S njima u društvu bio je i 43-godišnji policijski djelatnik T .M., ali nije ustanovljena njegova kaznena ili prekršajna odgovornost.

Policija je 25. listopada dobila saznanja da u ugostiteljskom objektu Buca u Karlovcu "policijski službenici konzumiraju alkohol i opojna sredstva".

U Land Roveru 35-godišnjeg Karlovčanina s kojim je policajac D. U. bio u društvu pronađena je vrećica s opojnom tvari nalik na kokain, te će protiv njega biti podnijeta kaznena prijava za zloporabu opojnih droga.

Glasnogovornica PU Tanja Petrić kaže da je nad D. U. obavljeno testiranje te je ustanovljeno da je za vrijeme službovanja u civilnoj odjeći bio pozitivan na drogu i alkohol.

Nakon što je udaljen s dužnosti priveden je i na Prekršajni sud zbog remećenja javnog reda i mira.

Hina|Net.hr

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lufus
Offline
Ukupno postova: 2044
Spol: Muško Muško
Post Postano: 31.10.2007. 10:57 
Naslov:  Re: hrvatska policija
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Načelnik Policijske postaje Ivanić Grad Mladen Božinović suspendiran je s dužnosti jer je vozeći s 1,83 promila alkohola u krvi skrivio prometnu nesreću na području Dugog Sela.

Pijani Mladen Božinović vozio je u srijedu 24. listopada oko 20.55 sati službenu Škodu na kojoj je, kako tvrdi policija, prouzročena šteta od oko 4000 kuna.

Zbog teže povrede službene dužnosti privremeno je udaljen iz službe. Informacija o toj nesreći do medija nije došla službenim putem, ali je PU zagrebačka na upit Jutarnjeg potvrdila da je njihov službenik doista skrivio prometnu nesreću vozeći pod utjecajem alkohola.

Na pitanje je li to i prvi takav incident spomenutog načelnika i je li već stegovno kažnjavan, rečeno je da je to dio kadrovskog dosjea koji predstavlja službenu tajnu.

No, kako se neslužbeno doznaje, Božičević je 2002. godine udario dijete na biciklu na Kvaternikovu trgu službenim policijskim autom kao načelnik iste postaje.

Dijete je palo, auto je bio oštećen, a Božičević je napustio mjesto događaja, ali mu je naknadno proradila savjest pa se vratio na mjesto nesreće. Zbog toga je bio stegovno kažnjen.

Net.hr
31.10.2007.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lufus
Offline
Ukupno postova: 2044
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.12.2007. 13:11 
Naslov:  Re: hrvatska policija
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Policijsku brutalnost osjetili su na vlastitoj koži trojica mladića ispred ulaza u cafe bar Roko-Akademija, preksinoć u 2.30 sati. Mladiće su, tvrde dvije svjedokinje (podaci poznati redakciji) koje su se u to vrijeme nalazile ispred ulaza, za racije u kafiću pretukli interventni policajci. Kafić se nalazi preko puta Studentskog doma na Savi, a uglavnom je okupljalište mladih te studenata iz Dalmacije i Hercegovine.

Hitna nije došla
– Stiglo je barem 50-ak policajaca koji su utrčavali u kafić da bi napravili “živi zid” kako nitko od petstotinjak posjetitelja ne bi mogao izaći. Policajci su zatražili da im svi gosti predoče osobne iskaznice. Muzika je pogašena, a kafićem se zaorilo: “Ub.., ub.., drotove” – ispričale su nam još u šoku.

Potom su, kažu nam svjedokinje, trojicu jedva punoljetnih mladića izdvojili iz mase te ih ispred ulaza u kafić udarali palicama i šakama. Zgrozile su se, kažu, jer je pet policajaca na podu cipelarilo jednog od mladića. Tek kada je mladić počeo zapomagati “mama, mama”, prestali su ga tući. Za pola sata kafić se ispraznio, a Hitna pomoć na mjesto događaja nije došla ili je nitko nije imao potrebu pozvati.

Miran kafić
O raciji, ali ne i o nasilnom postupanju policije vlasnik caffe bara Miro Pavlović doznao je od svojih radnika tek jučer prijepodne.

– Nitko ne može policiji zabraniti da provede raciju. Ako je nasilja i bilo, žalostan sam jer u kafiću među našim gostima nikad nije bilo problema. Redari, konobari i voditelji smjene rekli su mi da nisu vidjeli da policija nekog udara, inače bi me sigurno probudili još iste noći – kaže M. Pavlović. U policijskoj postaji u Nehajskoj, dodaje on, rekli su mu da je racija provedena zbog odbjeglog pljačkaša Getroa u Sesvetama.
vecernji.hr

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PICK-UP
Offline
Ukupno postova: 10
Lokacija: Našice
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.12.2007. 17:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Menij je samo žao što nemam neki dobar digitalac pa da Vam snimim kako naša vrla Policija cuga po kafičima u Valpovu sa ljudima iz krim miljea, drpaju konobarice, spavaju po linijama itd itd.... E tu bi bilo materijala za ministra YUBITOJA.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sexyback
Offline
Ukupno postova: 475
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 13.12.2007. 23:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

PICK-UP je napisao/la (Pogledaj post): › Menij je samo žao što nemam neki dobar digitalac pa da Vam snimim kako naša vrla Policija cuga po kafičima u Valpovu sa ljudima iz krim miljea, drpaju konobarice, spavaju po linijama itd itd.... E tu bi bilo materijala za ministra YUBITOJA.


A što možete i očekivati od njih kad im je onaj Bob Rock( @tamna strana- tvoj suseljanin)
šef??? A prije rata je ukrao Playboy u dućanu u kome je radila moja tetka!!!?? Heeej!

tada je bio "prašinar" (cipelić) osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PICK-UP
Offline
Ukupno postova: 10
Lokacija: Našice
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.12.2007. 15:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Svi su prije rata bili zaposlenici Hrvatskih šuma, zidari itd. za vrijeme rata omastili brkove i preko veza i vezica dočepali se mupa i sad liječe komplekse na poštenom narodu. Sve su to KURSAĐIJE. Svaka čast pojedincima (mlađim) koji su završili policisku akademiju pa korektno obavljaju svoj posao u skladu sa svojim ovlastima. Iako i tu ima iznimaka koje umišljaju da su bogom dani na svijet ali u globalu su mi drži od onih starih kljuka

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Circa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3149
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 14.12.2007. 16:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ima i dosta mesara...

_________________
Ja sam srbin, ustaša, crnac, nacist, peder, jevrej i ne kupam se!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PICK-UP
Offline
Ukupno postova: 10
Lokacija: Našice
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.12.2007. 18:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Da da ima tu svakojakih likova i frikova. A izgled im je Bože te sačuvaj. Kad ih vidim sa onako naherenom šapkom na glavi i još ako imaju brčine ( jer šte je muškarac bez brkova) odmah se sjetim onih starih filmova sa Milicijom i niko nesme da vas bije. Još im samo Fiče nedostaju.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tamna strana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3515
Lokacija: Čepin
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.12.2007. 18:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

sexyback je napisao/la: ›
A što možete i očekivati od njih kad im je onaj Bob Rock( @tamna strana- tvoj suseljanin)
šef??? A prije rata je ukrao Playboy u dućanu u kome je radila moja tetka!!!?? Heeej!

tada je bio "prašinar" (cipelić) osijek031.com smile


heh...znam o kome govoriš....Cool
...no dobro....ne vjerujem da je to zbog toga što je on loš covjek....vjerujem da je to ipak zbog toga....što kad netko završi nešto po sistemu "ubrzanog tecaja"...te nakon tog tecaja odmah postane šef (bez iskustva)....onda se takve stvari i mogu ocekivati....Cool

_________________
najbolje je biti glup, gluh, nijem i lijep osijek031.com smile

U duši sam dijete koje ne zna da mrzi...
U životu sam putnik koji uvijek pronađe pogrešan put...
A u stvarnosti sam budala koja uzalud VOLI.....
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tamna strana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3515
Lokacija: Čepin
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.12.2007. 18:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

..s obzirom da cesto imam bliske susrete s policijom....ne mogu sad generalizirati i reći da su policajci loši.....istina da su oni starijeg kova još uvijek malo tvrdokorni....dok ovi mlađi policajci....znaju pokazati i svoju ljubaznu stranu.....
...no ipak bez obzira kako tko imao mišljenje o policiji....oni koji se sjecaju Milicajaca....dobro ce znati uociti kolika je razlika između njih prije i sada.....
...ne kažem da policajac treba biti babaroga....i da se pri spomenu "policajac" treba odmah misliti na nešto ružno....al ipak današnji policajci i previše dopuštaju da se po njima pljuje....da im svaki kreten,balavac može jebati sve po spisku....a ovi mu ne smiju ništa....neki odnos prema policajcu bi trebao ipak biti drugaciji...nego kad pricaš s nekime kojeg poznaš milion godina..... Cool

_________________
najbolje je biti glup, gluh, nijem i lijep osijek031.com smile

U duši sam dijete koje ne zna da mrzi...
U životu sam putnik koji uvijek pronađe pogrešan put...
A u stvarnosti sam budala koja uzalud VOLI.....
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
noob
Offline
Avatar

Ukupno postova: 182
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.12.2007. 12:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@taman strana

previše si gledo onu Policijsku patrolu, samo tamo su policajci ljubazni, zato šo ih snimaju za TV.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tamna strana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3515
Lokacija: Čepin
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.12.2007. 16:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

noob je napisao/la: ›
@taman strana

previše si gledo onu Policijsku patrolu, samo tamo su policajci ljubazni, zato šo ih snimaju za TV.



...ja bi bio sretniji od tebe da sam policiju gledao samo na tv-u u policijskoj patroli....Cool

_________________
najbolje je biti glup, gluh, nijem i lijep osijek031.com smile

U duši sam dijete koje ne zna da mrzi...
U životu sam putnik koji uvijek pronađe pogrešan put...
A u stvarnosti sam budala koja uzalud VOLI.....
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lufus
Offline
Ukupno postova: 2044
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.12.2007. 14:43 
Naslov:  Re: hrvatska policija
Citirajte i odgovorite[Vrh] 


Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
allein
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1542
Lokacija: offline
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.12.2007. 18:35 
Naslov:  Re: hrvatska policija
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lufus je napisao/la (Pogledaj post): › http://www.24sata.hr/index.php?cmd=show_clanak&tekst_id=42827&_no_browse=1


Kako kažu, 'prilika čini lopova'.

_________________
The voices are back. Excellent.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: