Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



hrvatska policija

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
lufus
Offline
Ukupno postova: 2044
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.07.2007. 3:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

debeli je napisao/la (Pogledaj post): › Ma dobro likovi pustite policiju da radi svoj posao , poštujte propise ove države i nećete imati problema sa njima. Novinari i tako izvještaje pišu na način da na nečiju izjavu dodaju 40% svog mišljenja, tako da protezanje u medijima nije nimalo zanimljivo, možda Lufusu Razz
BTW koliko ljudi napravi mnogo veće shranje pa jedan naslov u novinama i nikom ništ.
@Lufuše što se Kirina tiče, ponekad mi ti natjeraš suze na oči prije nego on.

Bravo debeli, opet su novinari krivi! osijek031.com smile Kojih 40%? Far?Branik? Da je netko od tvojih bio u autu kojem su uzeli prednost sigurno bi trkeljao takve nebuloze Bravo

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lufus
Offline
Ukupno postova: 2044
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.07.2007. 3:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DojaJa je napisao/la (Pogledaj post): › kako ste svi ograničeni i jadni...ostavite ljude na miru...zasto niko ne spominje kad nesto dobro naprave nego se samo prica kad prave gluposti...pa neko mora raditi i taj jebeni posao...


sreća pa si ti bezgraničan/na...ostavite ih, ionako vi plaćate njihove pizdarije! inače nitko ti ne brani da ovdje otvoriš topic o njihovim dostignućima osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tamna strana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3515
Lokacija: Čepin
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.07.2007. 8:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DojaJa je napisao/la: ›
kako ste svi ograničeni i jadni...ostavite ljude na miru...zasto niko ne spominje kad nesto dobro naprave nego se samo prica kad prave gluposti...pa neko mora raditi i taj jebeni posao...


...e sad si se toliko prosrala da mi je cak i zasmrdilo u sobi....(a nisam ja prdnio)...
.....ako još do sad nisi skužila bit foruma.....onda lijepo sjedi i pregledaj barem 17 % topica na forumu....pa ceš doci (nadam se)......do genijalnog zakljucka....kako se ovdje komentira i o dobrom i o lošim stvarima......Cool
...ako još uvijek ne uvidiš neke stvari.....nikad nije sramota pitati starije da ti objasne nešto....Cool

_________________
najbolje je biti glup, gluh, nijem i lijep osijek031.com smile

U duši sam dijete koje ne zna da mrzi...
U životu sam putnik koji uvijek pronađe pogrešan put...
A u stvarnosti sam budala koja uzalud VOLI.....
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tamna strana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3515
Lokacija: Čepin
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.07.2007. 9:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

8 je napisao/la: ›
Neka oni presreću na autocestama, ali na lokalnim cestama presretači ugrožavaju promet a i ne odobravam kršenje zakona i ugrožavanje života zato da bi se lovili oni koji voze malo brže na otvorenoj cesti.


....osnovna zadaca presretaca nije samo slikanje/hvatanje onih koji prebrzo voze....vec i slikanje prometnih prekršaja.....u smislu zaobilaženja preko pune crte....u nepreglednom zavoju....ispred pješackog prijelaza......ili prolazak kroz crveno....za što i ne treba velika brzina da bi se takav prekršaj napravio.....al slažem se da na otvorenoj cesti je puno manji rizik voziti malo brže od dopuštenog......samo što je problem kod nekih koji nemaju toleranciju.....za malo brže.....pa onda nekad bude da se postižu brzine vece od onih koje su na autoputu....Cool

_________________
najbolje je biti glup, gluh, nijem i lijep osijek031.com smile

U duši sam dijete koje ne zna da mrzi...
U životu sam putnik koji uvijek pronađe pogrešan put...
A u stvarnosti sam budala koja uzalud VOLI.....
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
8
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1860
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.07.2007. 13:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lufus je napisao/la (Pogledaj post): › Lega moj ili možda bolje jarane:

Bolje jarane. Ili nikako, to je isto super. Kad ne znaš pametnije.

Ne vidim kako presretači, čitaj žandari koji su do prije par godina tjerali stojadine a danas ih strpalo u BMW trice, mogu doprinijeti sprječavanju ovoga
http://www.javno.com/hr/crna/clanak.php?id=60090 . Ili ovoga:
http://www.vecernji.hr/newsroom/blackchronicle/1280975/index.do .
Pa r3ecimo: http://www.javno.com/hr/crna/clanak.php?id=60111 , ili na žalost ovoga. http://www.javno.com/hr/crna/clanak.php?id=59926 .

Ako je ministar UPa, takav klokan kao Kiro, onda je čudo da policija ikako radi.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lufus
Offline
Ukupno postova: 2044
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.08.2007. 20:22 
Naslov:  Re: hrvatska policija
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Policajac nehotice ispalio hitac u zgradi suda
Na ulazu u zgradu riječkog Općinskog i Županijskog suda danas popodne slučajno je opalio službeni pištolj u trenutku kada je prometni policajac predavao oružje djelatnicima pravosudne policije i praznio oružje od streljiva, no nasreću nitko nije stradao, doznaje se danas iz operativnog dežurstva PU primorsko-goranske
Djelatnik riječke prometne policije ušavši u zgradu suda, budući da je bio u službi, postupio je sukladno uputi o pohrani oružja kod službujućih djelatnika pravosudne policije, u prostoriji porte.
Pri pražnjenju oružja slučajno je opalio pištolj, ali nije počinjena nikakva šteta i nitko nije ozlijeđen.
Očevid je obavio istražni sudac, a sve okolnosti i eventualna stegovna odgovornost djelatnika policije još se utvrđuju, priopćeno je iz policije.
Iz Županijskog suda potvrđeno je da je hitac nehotično ispaljen iz službenog pištolja djelatnika prometne policije, koji je, kako je rečeno, na sud došao iz privatnih razloga.
Hina
srijeda, 29.8.2007.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ela
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2074
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 29.08.2007. 20:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ajme danas sam to čitala..spreatn neki policajac a i vrlo oprezan...UŽAS!

_________________
ne čini ono što želiš da ti čine,ukusi su različiti
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kvakica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 339
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.09.2007. 12:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sinoć oko 21,30 je u Višnjevcu poginio pješak. Te vijesti nema nigdje osim na index.hr. No to nije poanta ovog mog posta.
Kako je prometna bila samo nekoliko metara dalje od moje kuće normalno izašla sam van i promatrala očevid itd.
Očevid je trajao nekoj sat vremena. I dok je policija radila svoj posao istraživanja i reguliranja prometa, pokraj njih je prošao skuter dosta brzo i vozač nije imao kacigu na glavi, zatim je na stazi pokraj naišao drugi skuter i skoro se zabio u mnoštvo promatrača, onda je naišao jedan vozač osobnom automobila, parkirao nasred ulice i otišao se svađat s policijom zašto nije zaustavila auto koji je imao preglasnu glazbu u autu. Taj vozač je bio mortus pijan. Policija mu je samo rekla da se odmakne.On se odmaknio i onakav pijan je sjeo u auto i otišao. Mi smo samo sa strane komentirali kako će i taj sad nekog ubit.
E sad, zašto policija bar nije upozorila nekog od tih? Na bilo koji način reagirala? Znam da su oni imali prečeg posla al onda ispada da sam ja mogla pokrat trgovinu pokraj i ne bi mi ništa napravili

_________________
Kad jednom ljubavi dodje kraj, slabići kukaju, energični smjesta pronađu novu ljubav, a pametni su je vec odavno imali u rezervi.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.09.2007. 12:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

osvrt na prethodni post...

ja sam jednom imao lakšu prometnu, lik je udario mene dok sam ga propisno pretjecao. bilo je u gradu, parkiralište, mala brzina, ništa toliko strašno. došla policija (koju sam morao doslovno moliti da izađu na uviđaj, nekoliko su me puta pitali ne možemo li se dogovoriti), napravili uviđaj, rekli liku da sad može maknuti auto s ceste, da ga parkira sa strane, i lik sjedne, počne parkirati i udari i zagrebe auto pokraj kojeg je išao parkirati! drot me samo pogledao, nasmijao se i prevrnuo očima, ali ga nije ni opomenuo zbog toga, a kamoli mu još kaznu napisao ili nešto...


Zadnja promjena: DonQuijote; 13.09.2007. 12:49; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kvakica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 339
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.09.2007. 12:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

de nemoj me zezat...

_________________
Kad jednom ljubavi dodje kraj, slabići kukaju, energični smjesta pronađu novu ljubav, a pametni su je vec odavno imali u rezervi.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
OligofreniDikobrazoid
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2339
Lokacija: Šikara uz Dravu
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.09.2007. 9:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kvakica je napisao/la: ›
Kako je prometna bila samo nekoliko metara dalje od moje kuće normalno izašla sam van i promatrala očevid itd.
Pa ti si mi onda susjeda Smile

_________________

Tis' mi mjesec, tis' mi zvijezda, dobra ti je mliječna žlijezda...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kvakica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 339
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.09.2007. 12:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

a ti si.... tko?

_________________
Kad jednom ljubavi dodje kraj, slabići kukaju, energični smjesta pronađu novu ljubav, a pametni su je vec odavno imali u rezervi.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
OligofreniDikobrazoid
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2339
Lokacija: Šikara uz Dravu
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.09.2007. 14:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Susjed, vjerovatno od prekoputa Smile Friški sam u Višnji pa me ne znaš Wink

_________________

Tis' mi mjesec, tis' mi zvijezda, dobra ti je mliječna žlijezda...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lufus
Offline
Ukupno postova: 2044
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.09.2007. 11:20 
Naslov:  Re: hrvatska policija
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Na području Novog Zagreba, jučer oko 19.10 sati, ispred prostorija NK Hrvatski Leskovec policijski službenik, koji je bio van službe, primijetio je muškarca kojeg poznaje po nadimku kako s pištoljem u ruci ide prema prostorijama kluba.

Policajac ga je zaustavio, uzeo mu pištolj, otišao na obližnju livadu i tamo izvadio okvir.

Navlaku pištolja povukao je u stražnji položaj dva puta i u smjeru tla izvršio kontrolirano opaljenje kojom prilikom je ispaljeno jedno zrno koje je, najvjerojatnije zbog tehničke neispravnosti pištolja, ostalo u cijevi.

Nakon toga, do policajca je došao muškarac čiji je pištolj te zatražio da mu isti vrati. Policijski je službenik, znajući kako je riječ o agresivnoj i fizički jačoj osobi, to i učinio.

U tijeku je policijska potraga za vlasnikom pištolja.

J.Da/index.hr

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.09.2007. 11:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lufus je napisao/la: ›
Nakon toga, do policajca je došao muškarac čiji je pištolj te zatražio da mu isti vrati. Policijski je službenik, znajući kako je riječ o agresivnoj i fizički jačoj osobi, to i učinio.

sjajno! ne znam bih li se smijao ili plakao.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: