Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



hrvatska policija

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
lufus
Offline
Ukupno postova: 2044
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.07.2007. 12:57 
Naslov:  Re: hrvatska policija
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

presretač ponovo u akciji, srećom bez žrtava.

5.7.2007
JUČER U PETRIJEVCIMA, KOD “JELENGRADA”, U SUDARU LAKŠE OZLIJEĐENE DVIJE ŽENE
Policijski BMW presretač naletio na Škodu Fabiu

PETRIJEVCI - Policijski presretač koji “operira” po osječko-baranjskim prometnicama, neko vrijeme neće biti u funkciji. Naime, jučer oko podne, na izlasku iz Petrijevaca prema Valpovu, dogodila se prometna nezgoda u kojoj je 38-godišnji policajac iz Osijeka BMW-om naletio na Škodu Fabiu, u kojoj su se nalazile 45-godišnja vozačica i 33-godišnja suvozačica, djelatnice Centra za socijalnu skrb iz Valpova.
- BMW se kretao iz smjera Valpova prema Osijeku, dok je Škoda Fabia dolazila iz suprotnoga smjera. Dolaskom BMW-a do mostića koji se tu nalazi, krenuo je skretati ulijevo, prema parkiralištu. Pri tome došlo je do nezgode u kojoj su vozačica i suvozačica u Škodi Fabiji lakše ozlijeđene, te su prevezene u Kliničku bolnicu Osijek. Oboje vozača alkotestirani su i nisu imali alkohola u krvi. Protiv vozača BMW-a slijedi prekršajna prijava za nepropisno skretanje, rekla je Edita Roterbauer, glasnogovornica Policijske uprave osječko-baranjske.
- Čula sam snažan udarac izvana. Izišla sam pred kuću i odmah prišla ženama koje su, iako ozlijeđene, same izišle iz Fabie. Tražila sam vozača iz uništenog BMW-a, jer sam mislila da je jako nastradao. Srećom, bio je i on dobro, rekla nam je Ljerka Šprem, pred čijom se kućom, svima poznatijom kao nekadašnji “Jelengrad”, nesreća i dogodila.
Kako dalje navodi, od 1987. godine, od kada u toj kući živi, već je nebrojeno puta nazočila strašnim nesrećama.
- Već sam istraumatizirana brojnim nesrećama koje se ovdje događaju. Najgore je kad po zimi slete s mostića u Karašicu, koja, srećom, ovdje nije duboka. Onda ih odvedem kući da se malo ugriju, ako mogu hodati, i pomognem im koliko mogu dok ne dođe Hitna pomoć. I ovaj put odmah je ozlijeđene žene iz Škode Fabie odvela pred svoju kuću u hladovinu da dođu k sebi koliko je to moguće.

Autor: S.LACIĆ/Glas Slavonije

Tko će platit popravak presretača? Zašto glasnogovornica ne spominje izazivanje prometne nesreće već nepropisno skretanje? Zar stvarno netko mora poginut da bi se uklonilo "frajere" iz preretača?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
poison girl
Offline
Ukupno postova: 438
Lokacija: somewhere I belong
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 05.07.2007. 13:24 
Naslov:  Re: hrvatska policija
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lufus je napisao/la (Pogledaj post): › Policijski presretač koji “operira” po osječko-baranjskim prometnicama, neko vrijeme neće biti u funkciji.?

toooooooooooooo Motor Put osijek031.com smile osijek031.com smile

_________________
...servere ću pogasiti, blogere ću pohapsiti...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
davorccc
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1400
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 05.07.2007. 13:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

dobro da nisu nekog ubili, a šta misliš tko će platiti?

_________________
Sranje osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lufus
Offline
Ukupno postova: 2044
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.07.2007. 13:35 
Naslov:  Re: hrvatska policija
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Na tvom mjestu ne bih se radovao, nedavno je došlo 6 ili 7 komada iz drugih županija u "ispomoć". Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
poison girl
Offline
Ukupno postova: 438
Lokacija: somewhere I belong
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 05.07.2007. 13:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

to ne biti dobjo... njah. sad ću opet morat usporiti s okretanjem pedala a baš sam htejla da mi vjetar mrsi kosu...

_________________
...servere ću pogasiti, blogere ću pohapsiti...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
davorccc
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1400
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 05.07.2007. 13:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Najbolje da si kupim neki bicikli, pa polako da verglam do grada.

_________________
Sranje osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tamna strana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3515
Lokacija: Čepin
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.07.2007. 15:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lufus je napisao/la: ›
Tko će platit popravak presretača? Zašto glasnogovornica ne spominje izazivanje prometne nesreće već nepropisno skretanje? Zar stvarno netko mora poginut da bi se uklonilo "frajere" iz preretača?


....ne bi se cudio da u narednim danima procitam.....kako u stvari oni nisu krivi....vec ih je eto iznenadila škoda fabia koja se kao grom iz vedrog neba pojavila niodkud.......Cool

_________________
najbolje je biti glup, gluh, nijem i lijep osijek031.com smile

U duši sam dijete koje ne zna da mrzi...
U životu sam putnik koji uvijek pronađe pogrešan put...
A u stvarnosti sam budala koja uzalud VOLI.....
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lufus
Offline
Ukupno postova: 2044
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.07.2007. 17:09 
Naslov:  Re: hrvatska policija
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

volio bih da sam u krivu, ali mislim da će se ponovit stara praksa i to se u medijima više neće spominjat.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Pašće
Offline
Avatar

Ukupno postova: 401
Lokacija: tu negdje
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.07.2007. 17:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kako ih nebi iznenadila fabia,kad im je otela prednost(po nihovom mišljenju)

_________________
njuškom naprijed,pa kud me odvede
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
debeli
Offline
Avatar

Ukupno postova: 920
Lokacija: evriver
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.07.2007. 1:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

a zasto bi se to moralo spominjati u medijima?
Pa lik je oduzeo prednost i žena se zabila u njega. Ako nije vozila dopuštenom brzinom još je dobro prošla. Osim toga ti presretači se nalaze na našim cestama zbog onih koji divljaju po njima, a ne zbog ljudi koji se vucaraju unutar ograničenja.
Lufuše da je svijet po tvom vladala bi anarhija.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.07.2007. 9:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

debeli je napisao/la: ›
a zasto bi se to moralo spominjati u medijima?
Pa lik je oduzeo prednost i žena se zabila u njega. Ako nije vozila dopuštenom brzinom još je dobro prošla. Osim toga ti presretači se nalaze na našim cestama zbog onih koji divljaju po njima, a ne zbog ljudi koji se vucaraju unutar ograničenja.
Lufuše da je svijet po tvom vladala bi anarhija.

upravo o tome se i radi da oni koji bi trebali biti ovdje kako bi smirili one koji divljaju nerijetko i sami divljaju! koliko si puta svjedočio policijskom nepoštivanju prometnih propisa?? ja bezbroj puta. a gdje je onda još njihovo bahaćenje i razne druge neopravdane vrste ponašanja..
kod nas sve vrvi od onih koji su vječito iznad zakona..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lufus
Offline
Ukupno postova: 2044
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.07.2007. 14:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

debeli je napisao/la (Pogledaj post): › a zasto bi se to moralo spominjati u medijima?

Ako se ne spominje u medijim, "likovi" prođu nekažnjeno, to je naša realnost.
debeli je napisao/la (Pogledaj post): ›
Pa lik je oduzeo prednost i žena se zabila u njega. Ako nije vozila dopuštenom brzinom još je dobro prošla.

I Kirin bi ti pozavidio na ovoj izjavi.
debeli je napisao/la (Pogledaj post): ›
Osim toga ti presretači se nalaze na našim cestama zbog onih koji divljaju po njima, a ne zbog ljudi koji se vucaraju unutar ograničenja.

To objasni onima koji sjede u njima.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
debeli
Offline
Avatar

Ukupno postova: 920
Lokacija: evriver
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.07.2007. 21:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ma dobro likovi pustite policiju da radi svoj posao , poštujte propise ove države i nećete imati problema sa njima. Novinari i tako izvještaje pišu na način da na nečiju izjavu dodaju 40% svog mišljenja, tako da protezanje u medijima nije nimalo zanimljivo, možda Lufusu Razz
BTW koliko ljudi napravi mnogo veće shranje pa jedan naslov u novinama i nikom ništ.
@Lufuše što se Kirina tiče, ponekad mi ti natjeraš suze na oči prije nego on.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
8
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1860
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.07.2007. 21:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@lufus i njegova objektivnost: misliš li da će na stav javnosti i struke o prirodi zahtjeva navijača prema policiji utjecati to što su se prometni žandari spizdili? Neće.

Odavno još rekoh da sam protiv tog kurčenja u kojekakvim "ferarijima", jer dobar dio policijsko-milijcijskog kadara u RH ne zna ni bickl pogoniti.

Neka oni presreću na autocestama, ali na lokalnim cestama presretači ugrožavaju promet a i ne odobravam kršenje zakona i ugrožavanje života zato da bi se lovili oni koji voze malo brže na otvorenoj cesti.

Sva ta lova koja ide u te presretače, neka se preusmjeri na borbu protiv reketa, korupcije, narkomafije, huliganstva i ilegalnog držanja oružja.

Slikati šumahere je važno, ali nije na visoko na ljestvici prioriteta.

_________________
Nekad davno bijah gej,
spasio me Horus Hej!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DojaJa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 88
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 07.07.2007. 2:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kako ste svi ograničeni i jadni...ostavite ljude na miru...zasto niko ne spominje kad nesto dobro naprave nego se samo prica kad prave gluposti...pa neko mora raditi i taj jebeni posao...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: