Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



hrvatska policija

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
maniche
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1173
Lokacija: Iza tebe
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 24.03.2010. 12:43 
Naslov:  Re: hrvatska policija
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Tomislav1970 je napisao/la (Pogledaj post): › @ maniche

Nemaš ti pojma u kakvom lijepom vremenu živiš malo priupitaj svoje roditelje kako je bilo za vrijeme milicije(dok je bila stanica u Štrosiki),


Trebam bit sretan što mi debeli brko neće na ulici odvalit šamar samo zato što sam bio malo glasniji, ili jednostavno zato što mu se ne sviđam?pa ajd dobro, sretan sam Very Happy

Citat: ›
i upravo kako si naveo "dođe jedan brko i gru šamarčinu i pretres na sred ulice sa nogama raširenim uza zid" to je bilo tako, a nedo ti bog da si ga samo krivo pogledao,


Pa ovo je dno dna...
Policija je plačena iz džepova poreznih obveznika da ih čuva a ne maltretira.
Kriminalci trebaju najebat, najebavali su onda, najebu i sad.Siguran sam da stopa kriminala nije zbog tih metoda bila manja..ako i je, onda je to više iz razloga što je onda bilo i više para nego sad.
Te represivne metode su služile samo za držanje naroda u strahu od vladajučih, opće poznata praksa u svakom komunističkom/totalitarnom režimu..a ti takvu miliciju podižeš u nebesa..
Ne dao bog više nikad.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Tomislav1970
Offline
Avatar

Ukupno postova: 53
Lokacija: Višnjevac
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.03.2010. 13:52 
Naslov:  Re: hrvatska policija
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ne, nepodižem u nebesa(naprotiv nikad se nisam slagao-/borio sam se i stvarao ovu državu/- sa represivnim metodama i uvijek sam pokušao sve riješiti u miru i sa što manje problema obostrano, da svi budu zadovoljni) Smile samo se neslažem sa prečestim pljuvanjem sadašnje policije, jer nisam još nigdje vidio da je netko istu i pohvalio za svoj rad kad treba i kad su stvarno zaslužili za svoj rad a jesu zaslužil pohvale.Nitko se nije pohvalio kako je dobro prošao i isti su mu možda oprostili prekršaj i pisali upozorenje ili jednostavno od strane policajca čuo "hvala lijepo i želim vam ugodan dan, lijep pozdrav" ili oprostite stvarno nisam namjerno napravio prekršaj imam velikih problema žurio sam u bolnicu kod bolesne majke npr. kao obrazloženje počinjenog prekršaja, pa ako možete molim vas oprostiti ili bar umanjiti kaznu za počinjeni prekršaj.Prečesto sam slušao opravdanja "najozbiljnijevam kažem da nisam prošao kroz žuto, a kamoli crveno ja to neradim i uzoran sam vozać" Twisted Evil
a u terminalu prekršaja ko u priči za raznorazne prekršaje kako za pojas,neprop. pješaka i dr. prekršaja.

Nije valjalo u onom sistemu ali nije ni u ovom baš dobro i treba poraditi na promjenama na bolje naravno.Država je u banani i nebi trebala kroz policiju kažnjavati građane i tako skupljati i puniti proračun to je velika greška ali naravno "SVATKO" treba snositi konzekvence za počinjeno djelo bilo prekršajno ili krivično, a ne da netko može što hoće i prođe nekažnjen, a sirotinja i mali čovjek uvijek plate pa čak i za onog tko se provukao E S TIM SE NESLAŽEM NIKAKO .

Naravno uvijek ima pojedinaca "u svakom žitu ima kukolja" nažalost to je u cijelom društvu tako, ne samo u policiji.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lufus
Offline
Ukupno postova: 2044
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.04.2010. 9:58 
Naslov:  Re: hrvatska policija
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

maniche je napisao/la (Pogledaj post): ›
Tomislav1970 je napisao/la (Pogledaj post): › @ maniche

Nemaš ti pojma u kakvom lijepom vremenu živiš malo priupitaj svoje roditelje kako je bilo za vrijeme milicije(dok je bila stanica u Štrosiki),


Trebam bit sretan što mi debeli brko neće na ulici odvalit šamar samo zato što sam bio malo glasniji, ili jednostavno zato što mu se ne sviđam?pa ajd dobro, sretan sam Very Happy

bolje i šamar nego da "padneš na sanduk"...
http://www.jutarnji.hr/policajci-prebili-alena-ajkica--a-sefovi-ih-stite/681438/

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PEGY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2664
Lokacija: Seychelles
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 01.04.2010. 11:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Confused


Zadnja promjena: PEGY; 23.01.2013. 23:05; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zla_tratinčica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1330
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 02.04.2010. 11:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

evo ja imam iskustvo od neki dan kad me policajac zaustavio i htio furati na tehnicki vanredni jer je skonto da nemam blokadu i na kraju mi kaze ajde danas ti je sretan dan, furaj, + sto nisam imao ni prometnu sa sobom.. Car

_________________
..vama ne treba govorit, vama treba zapovjedit, neću se borit sa bjednikom kad nemam šta pobjedit.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
maniche
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1173
Lokacija: Iza tebe
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 02.04.2010. 12:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jel te stavio na valjke ili je vozio iza tebe pa skužio da ideš preko 50?

_________________
"Ne budi kao onaj koji skuplja znanje učenih i mudrost mudrih, a prema
Istini se odnosi kao jedan od glupih."
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Tomislav1970
Offline
Avatar

Ukupno postova: 53
Lokacija: Višnjevac
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.04.2010. 17:16 
Naslov:  Re: hrvatska policija
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nije uopće problem utvrditi kojom brzinom motociklista vozi kao ni automi u zakonu nigdje nepiše da zbog prekoračenja brzine moraš biti isključivo zaustavljen ukoliko se vrši radarska kontrola i uhvate te na radar, isto tako postoji solucija osobnim neposrednim zapažanjem(isto kao kod zaustavljanja vozača,pješaka na prolaz kroz crveno svjetlo nema svaki policajac fotoaparat Smile ) odnosno kao što si naveo usporednom vožnjom pogotovo gdje se nalaze 2 kolnička traka u jednom smjeru (npr. Vukovarska).


Dakako da još ima ljudi/policajaca koji su fer i korektni i jako dobro rade svoj posao, a oni koji nerade i ogriješe se o zakon trebaju odgovarati jer su oni ipak ti koji bi trebali i jesu tu da služe narodu.Doduše ponekad je obostrano iskrivljena percepcija rada i postupanja policije prema ljudima kao i obrnuto pa se misli "da su uhvatili boga za bradu i da im nitko ništa nemože" dokle god je tako nevalja Mad

Nažalost ima svega i svakakvih iskustava obostrano i teško je tu biti pristran ili nepristran jer ipak vrijedi ona "sto ljudi sto čudi"
Svaki teror,neposluh,bezobraština,oholost,bahatost i sve on što nam nesluži na čast treba sankcionirati bez obzira o kome se radi.Kad bude tako(ako bude ikad) bit će to onda da smo na dobrom putu i da se vidi evolucijski napredak i pozitivan pomak na bolje.Veliki sam optimista Smile i nadam se da će se vremenom promjeniti dosta toga nabolje.

Naravno ovo je samo moje mišljenje koje je dijelom iz životnog iskustva kako pozitivnog tako i negativnog i razumijem o čemu se radi glede(obostranog nezadovoljstva s obzirom na temu o kojoj je rijeć).Naslušao sam se dosta toga i osobno vidio/doživio ali ipak imam puno više dobrih iskustava nego onih par neugodnih i nadam se da će ih i ubuduće biti u tom omjeru ako ne i boljem.


Ovim putem svima Želim Sretan i Blagoslovljen Uskrs i puno dobrih želja kao i zdravlja. osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Vanna031
Offline
Ukupno postova: 51
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.08.2010. 18:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mah..naša policija..kad sretneš pandure vani samo pripazi da "slučajno" ne padneš i ne udariš u glavu.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.08.2010. 18:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali od čače
Offline
Ukupno postova: 413
Lokacija: selo veselo
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.08.2010. 22:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

.....


Zadnja promjena: mali od čače; 22.10.2011. 23:43; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
francika
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2791
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.10.2011. 11:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Policija je leglo kriminalaca. Nažalost kriminalci ne mogu rješiti problem krimala u Hrvatskoj jer kriminalac ne shvaća da je kriminal kriminal.


_________________
U svakom kukolju ima i žita.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
markonato
Offline
Ukupno postova: 380
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.10.2011. 13:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

francika je napisao/la (Pogledaj post): › Policija je leglo kriminalaca. Nažalost kriminalci ne mogu rješiti problem krimala u Hrvatskoj jer kriminalac ne shvaća da je kriminal kriminal.


Žalosno, ali istinito i ne mora se ići daleko da bi se uvjerili u ovo, dovoljno je pogledati što se događa po Osijeku i okolici Sad

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: