Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Što Osijeku nedostaje???

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Sale car
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1703
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 03.03.2007. 11:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Fali mjesta kao sto je pivnica .... mjesta gdje svira domace ( po mogucnosti uzivo ) ....

_________________
imam osjecaj da osjecam osjecajno jako

Bolje ispast glup nego iz tramvaja

mozda pijan ali nisam jako, Bože zdravlja pa kući polako

fuck you man čovječe
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Rajnus
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1029
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.03.2007. 12:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DanicaV je napisao/la (Pogledaj post): › @Rajnus,

kad se pojavis u našem malom gradu, vidjet ćeš da nas jedna te ista ekipa obilazi sve što si naveo... pa bar mi možemo trabunjati do mile volje....... :wink:


Ti si nesto pobrkala...ja zivim u Osijeku :)

_________________
samo Osijek!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
gaap
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2694
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.03.2007. 13:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

osijeku fale LJUDI! pun grad jalnih seljačina, wannabe političarčića, kvazi intelektualaca, pijanaca, baraba, neradnika i onih koji misle da se svi problemi rješavaju u kladionicama. al tako je nažalost svugdje...

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=U2olCKnTVPI
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sale car
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1703
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 03.03.2007. 14:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

samo sto je takvih negdje vise negdje manje.... nazalost kod nas ih ima vise...

_________________
imam osjecaj da osjecam osjecajno jako

Bolje ispast glup nego iz tramvaja

mozda pijan ali nisam jako, Bože zdravlja pa kući polako

fuck you man čovječe
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
toni
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2180
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.03.2007. 15:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nije sretan onaj koji puno ima, nego onaj koji malo treba.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tonya
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2171
Lokacija: Nedođija
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 04.03.2007. 10:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Osijeku fali dobrih kršćana i crkvi. Ja sam za to da se sagradi još deset crkvi, do kojih barem četiri u užem središtu grada.

_________________
Space: The final frontier
These are the voyages of the Starship, Enterprise
Its 5 year mission
To explore strange new worlds
To seek out new life and new civilizations
To boldly go where no man has gone before
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
euchrid
Offline
Avatar

Ukupno postova: 511
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.03.2007. 13:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

osijeku nedostaje još više dobrih kršćana, wannabe intelektualaca, kvazi šminkera, kurvi i pedera, uštogljenih biroktara, lažnog morala, nesposobnih vođa, lažova svih vrsta... zato da se uvijek imam s čime sprdati... bar malo da se zabavljam

_________________
__________________________________
Stojim uz to što sam jučer rekao. Ne znam doduše što sam rekao, no znam, što mislim, a mislim točno ono što sam rekao!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Rajnus
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1029
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.03.2007. 7:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ti si sad s tom izjavom puno bolji od njih...

_________________
samo Osijek!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.03.2007. 15:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Osječanin je napisao/la: ›
-ako si osjetio alkoholni zadah na stadionu budi sretan jer si imao čast udahnuti alkoholne pare pravih Osječana koji vole svoj grad!


osijek031.com smile velike li časti...

Uglavnom, budući da ne pratim nogomet nisam osječanin (ionako nisam, al' sada znam da se ne bih trebao preseliti u Os).
A ovom gradu zbilja nedostaje pametnih ljudi, no izgleda da su ih 'pravi građani' otjerali vonjem alkohola i komentarima tipa 'ako ti se ne sviđa - idi negdje drugdje živjeti'. I tako već godinama, dok Osijek oko 2020. godine ne postane grad od deset tisuća incestuoznih, agresivnih i pijanih mutanata sklonih kanibalizmu i gradnji spomenika samima sebi. Živili!
Fali OKS. Ne borbaševa prćvarnica puna debila ravnog čela, nego Osječki Klub Studenata, kao što mu i samo ime kaže. Izgleda da su se svi nešt uzjebali na te fore iz OKS-a, sad i u Mini Teatru stoje nekakvi debili pred stageom i, kao, smiruju rulju. Moš' mislit, prije nego što su borbaševi orangutani (gorile su mi drage) došli u OKS-u si tučnjave mogao izbrojati na prste jedne ruke.
Jebote, ono, bio sam u KSET-u u srijedu... Pivo - 9kn, sokovi 5kn. Ne škart sokovi, već isti oni koje u bircevima po Os-u naplaćuju 15kn. Red Bull 12kn. Nikakvih gorila unutra, jedino tri ćelava, korpulentnija studenta na ulazu. Piju hektolitre piva... Nikakve nervoze, tuče i sranja. Eto, to fali Osijeku. Normalni ljudi.
Al' ovdje se kune u srce rvacko i inaćenje slavonsko uz cecu i loše tamburaše u westu, a na mafijaše i kamatare se gleda kao na 'ljude koji su uspjeli'. Ovo je grad u kojem te, kad dobiješ dobar posao u ok firmi pitaju 'tko ti je bio veza?'. Kad nazoveš državni inspektorat u Zagreb (jer te u Os-u nitko ne šljivi), frajer s druge strane linije na spomen naziva ovog grada glasno uzdahne, u stilu 'ufff, ne opet....'.
Vrhunac svega su debili koji će na ovaj post odgovoriti sa 'ako ti se ne sviđa - odi dalje'. E, neću!

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tonya
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2171
Lokacija: Nedođija
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 05.03.2007. 16:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bazooka_joe je napisao/la: ›
Al' ovdje se kune u srce rvacko i inaćenje slavonsko uz cecu i loše tamburaše u westu, a na mafijaše i kamatare se gleda kao na 'ljude koji su uspjeli'. Ovo je grad u kojem te, kad dobiješ dobar posao u ok firmi pitaju 'tko ti je bio veza?'. Kad nazoveš državni inspektorat u Zagreb (jer te u Os-u nitko ne šljivi), frajer s druge strane linije na spomen naziva ovog grada glasno uzdahne, u stilu 'ufff, ne opet....'.

Dobro rečeno! Pogotovo ovo za inspektorat Smile

_________________
Space: The final frontier
These are the voyages of the Starship, Enterprise
Its 5 year mission
To explore strange new worlds
To seek out new life and new civilizations
To boldly go where no man has gone before
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
euchrid
Offline
Avatar

Ukupno postova: 511
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.03.2007. 17:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

e, meni je već muka od ovakvih rasprava što osijeku nedostaje - nedostaje mu svega i svačega, a i susjedova trava je uvijek zelenija, ali to nije bit; hoću reći da su mi totalno smiješne priče kako nema ovoga i onoga, a nitko nema muda uzeti i nešto napraviti (kao uvijek su neki izgovori da treba štela, nema se novaca, nekome se važnom ta ideja ne sviđa); ljudi moji, samo onaj koji nešto radi i poduzima ima pravo i buniti se, svi ostali imaju ono što zaslužuju (btw. ovdje ubrajam i sebe)

_________________
__________________________________
Stojim uz to što sam jučer rekao. Ne znam doduše što sam rekao, no znam, što mislim, a mislim točno ono što sam rekao!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
gaap
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2694
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.03.2007. 17:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bazooka_joe je napisao/la: ›
Al' ovdje se kune u srce rvacko i inaćenje slavonsko uz cecu i loše tamburaše u westu, a na mafijaše i kamatare se gleda kao na 'ljude koji su uspjeli'. Ovo je grad u kojem te, kad dobiješ dobar posao u ok firmi pitaju 'tko ti je bio veza?'. Kad nazoveš državni inspektorat u Zagreb (jer te u Os-u nitko ne šljivi), frajer s druge strane linije na spomen naziva ovog grada glasno uzdahne, u stilu 'ufff, ne opet....'.
Vrhunac svega su debili koji će na ovaj post odgovoriti sa 'ako ti se ne sviđa - odi dalje'. E, neću!


BRAVO!!! kratko , jasno i istinito!

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=U2olCKnTVPI
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
swamp
Offline
Avatar

Ukupno postova: 396
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.03.2007. 17:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bazooka_joe je napisao/la: ›
Vrhunac svega su debili koji će na ovaj post odgovoriti sa 'ako ti se ne sviđa - odi dalje'. E, neću!

ako ti se ne sviđa - odi dalje


sori, moro sam Very Happy

_________________
"Now remember, I do my best work when I'm being worshiped as a god."
-- Johnny Bravo
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
LucijaX
Offline
Avatar

Ukupno postova: 188
Spol: Žensko Žensko
Zabranjen pristup
Post Postano: 05.03.2007. 19:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

euchrid je napisao/la (Pogledaj post): › nedostaje mu svega i svačega, a i susjedova trava je uvijek zelenija, ali to nije bit


Vidi, svi raspoloženi kao bazooka_joe žele samo jedno, a to je biti onaj drugi susjed...Tako i priliči gradu ove veličine, potencijala (G. mn.) i majkumustaru, značaja.

Btw., kako očekuješ da se bilo što poduzima, ako mladi, poduzetni i inovativni moraju ići u vražju mater da bi zarađivali neku siću u dolarima i eurima, dok u nas položaje u vlasti i gospodarstvu okupira i monopolizira bulumenta zatucanih antisapiensa pored kojih Draž Katelenić (Andrija se pišem...) izgleda kao državnik? Da ne spominjem da se i oni razmnožavaju i podižu nove naraštaje nepismenih ispišanaca koje odmah uvaljuju u stranke/odbore/gospodarske subjekte?

Ovdje je pobjeda NK Osijeka događaj broj jedan tjednima. Et kaki smo.

Ovamo dah svježine može donijeti neki tajfun.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tonya
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2171
Lokacija: Nedođija
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 05.03.2007. 20:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

LucijaX je napisao/la: ›
Ovamo dah svježine može donijeti neki tajfun.

Ili tajkun Evil or Very Mad

_________________
Space: The final frontier
These are the voyages of the Starship, Enterprise
Its 5 year mission
To explore strange new worlds
To seek out new life and new civilizations
To boldly go where no man has gone before
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: