Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Pijete li mlijeko?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
alexia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 237
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 04.02.2007. 23:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ne pijem mlijeko jer mi smrdi i povraća mi se od samog mirisa. to se odnosi na šalicu čistog mlijeka.

pijem mlijeko kroz kavu, nesquik (as in napitak), müsle i cornflakes (opet nesquik Smile )

ali šalica mlijeka - fuuuj Sad

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
koko
Offline
Avatar

Ukupno postova: 215
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.02.2007. 3:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

swamp je napisao/la (Pogledaj post): › Moja lista stvari koje me najmanje muče u životu:

1. Broj atoma neona u uranovoj atmosferi
2. Odakle dolazi LGG u jogurtu
3. Ima li Kongo svoj big brader šou
...


evo ti par kikoša za ovo! legendo! osijek031.com smile

ja ne kužim šta ste napali to jadno mlijeko...
zar je itko ovdje (božesačuvaj) imao nekoga bliskog da je umro od predoziranja mlijekom ili u čemu je fora...
ako vam smrdi, recite da smrdi i nemojte ga pit i gotovo... Rolling Eyes

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
_Jimmy_
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1375
Lokacija: Legagrad
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 05.02.2007. 7:00 
Naslov:  Re: Pijete li mlijeko?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pijemo duše ne prestajem pijem zbog tebe ...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DanicaV
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4765
Lokacija: ... gdje caruje drugarstvo...
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 05.02.2007. 7:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la: ›
@Danice, negdje sam citao da ne valja priti mlijeko prije spavanja, valjda se teze razgradjuje, ovo-ono... Prije spavanja treba maznuti casu crnog vina... ;-)


he, poznat mi je običaj Wink

jesi probao nekada jesti jagode, maline i sl. uz čašu crnog vina? prava gozba Razz

mlijeko ne smrdi, toliko su ga iščistili da je kao voda. jedino kozje mlijeko, hvala ne.......

_________________
"To je nepravda" Kalimero
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
allein
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1542
Lokacija: offline
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.02.2007. 9:21 
Naslov:  Re: Pijete li mlijeko?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pda, mlijeko je Zlo.
Zbog mlijeka je Aleksandar osvojio pznati svijet. Zbog mlijeka su Mongoli pljačkali Kineze. Maje, Asteci, Inke, su propali zbog mlijeka. Francuska revolucija je uzrokovana mlijekom. Ropstvo u SAD je bilo zbog mlijeka, kao i građanski rat koji je uslijedio. Hitler je napao Poljsku zbog mlijeka.
Rajnus ne voli mlijeko.
---
Šta je sljedeće na tapeti, čokolino??

_________________
The voices are back. Excellent.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.02.2007. 10:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DanicaV je napisao/la: › jesi probao nekada jesti jagode, maline i sl. uz čašu crnog vina? prava gozba Razz
Vino (kao i ostala alkoholna pica) mi ima odvratan okus, tako da ga ne kombiniram s hranom. Prije spavanja trgnem casu zbog zdravlja, kao sto ljudi piju sirupe (koji su, IMHO, ukusniji od bilo kojeg alkoholnog pica).

Citat: › mlijeko ne smrdi, toliko su ga iščistili da je kao voda. jedino kozje mlijeko, hvala ne.......


Nije kravlje mlijeko jedino mlijeko koje se moze piti...
Semen



Cure, dobar tek! ;-)

Ostali filmici iz serijala seksualna edukacija


Zadnja promjena: Leteci mungos; 05.02.2007. 11:00; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Anastazija
Offline
Ukupno postova: 689
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 05.02.2007. 10:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Uopće ne razmišljam o tome što jedem i pijem i baš mi je dobro. I baš me briga koliko čega ima u kojoj hrani ili piću.

alexia je napisao/la: ›
ali šalica mlijeka - fuuuj Sad

Nije lijepo za hranu reću fuj, netko to voli. osijek031.com smile

_________________
Anastazija
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.02.2007. 10:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la: ›
Vino, kao i ostala alkoholna pica, mi ima odvratan okus, tako da ga ne kombiniram s hranom.

ti si amaterčina! Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DanicaV
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4765
Lokacija: ... gdje caruje drugarstvo...
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 05.02.2007. 10:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la (Pogledaj post): › Vino, kao i ostala alkoholna pica, mi ima odvratan okus, tako da ga ne kombiniram s hranom. Prije spavanja trgnem casu zbog zdravlja, kao sto ljudi piju sirupe (koji su, IMHO, ukusniji od bilo kojeg alkoholnog pica).


ovo za vino je pravo bogohulno......... Smile
strašno.
ono se "ne trgne" već gustira, uživa u aromi, okusu.....



ja ću se držati kravljeg mlijeka, a tko voli, neka izvoli........ Very Happy

_________________
"To je nepravda" Kalimero
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
toni
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2180
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.02.2007. 11:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

hrpa gluposti.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Rajnus
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1029
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.02.2007. 17:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mlijeko treba izbjegavati u adolescentnoj dobi. Uglavnom zbog probave jer mlijeko vrlo opterecuje probavu posto tijelo odrasle osobe ne sintetizira enzim koji razgradjuje mlijeko u potpunosti. Zasto ga svi sisavci osim ljudi piju samo kao mladunci, valjda s razlogom. Druga stvar jest da pasterizacija ubije i ono malo sto valja u mlijeku.

Jogurt je sranje koje dize inzulin u nebo i kao takvog ga isto treba izbjeavati kao cesti obrok.

@wendy ako je jaje kolesterolska bomba onda ne znam sto je jedna pohana snicla...

Zumanjak je samo jedan u nizu namirnica bogatih kolesterolom, ako je prehrana izbalansirana jedno jaje dnevno nije previse.

"Smanjiti unos crvenog mesa, pržene hrane, smanjiti unos hrane s visokim sadržajem kolesterola (žumanjak jajeta, iznutrice, svinjetina i prerađevine, govedina), smanjiti unos zasićenih masti iz mlijeka i mliječnih prerađevina (koristiti obrano mlijeko – 0,9% mliječne masti, izbjegavati maslac, slatko i kiselo vrhnje, tučeno vrhnje, punomasne sireve)."

Jedan zumanjak naspram sveg onog gore je benigan.

_________________
samo Osijek!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.02.2007. 18:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Rajnus je napisao/la: ›
(koristiti obrano mlijeko – 0,9% mliječne masti,

rađe neću uopće piti mlijeko, a volim ga, nego piti smeće ispod 2,8% m.m.!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
wendy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1104
Lokacija: suicide machine
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 05.02.2007. 20:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Rajnus je napisao/la (Pogledaj post): › @wendy ako je jaje kolesterolska bomba onda ne znam sto je jedna pohana snicla...


Nisam rekla da je JEDNO jaje kolesterolska bomba, a što se tiče pohane šnicle.. i to uvelike ovisi na koji se način priprema i koliko je meso masno. Kako god bilo, pohana šnicla svaki dan svakako nije nešto što je preporučljivo za zdravlje.

S tvrdnjom da jedno jaje svaki dan nije previše neće se složiti ni jedan jedini dijetetičar. Preporučljivo je tek povremeno pojesti koje jaje, a najbolje je, razumije se, konzumirati tvrdo kuhana jaja jer se jaja pripremana na bilo koji drugi način teže probavljaju.

Jogurt nije sranje.

Mlijeko ne treba izbjegavati, ali ne treba ni pretjerivati u konzumaciji istog. Ima stvari koje svaki dan konzumiramo, a koje neusporedivo jače opterećuju probavu nego što to čini mlijeko. Mlijeko je LAKO probavljiva namirnica, a osobito je probavljiva ako se u njega ukuha, recimo, krupica.

Glede pasterizacije... hmm... samo ti pij ono koje nije pasterizirano Wink Samo ne znam koliko je to razborit postupak, ako ne želiš crijevnu infekciju

_________________
“Some people never go crazy. What truly horrible lives they must live”
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
game
Offline
Avatar

Ukupno postova: 474
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.02.2007. 23:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Rajnus je napisao/la: ›
Mlijeko treba izbjegavati u adolescentnoj dobi. Uglavnom zbog probave jer mlijeko vrlo opterecuje probavu posto tijelo odrasle osobe ne sintetizira enzim koji razgradjuje mlijeko u potpunosti. Zasto ga svi sisavci osim ljudi piju samo kao mladunci, valjda s razlogom.

nije u potpunosti točno...
neki ljudi sintetiziraju enzim koji razgrađuje mlijeko,a neki ne..upravo zato neki odrasli mogu piti mlijeko, a drugima se povraća na sami miris već spomenutoga Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
alexia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 237
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 06.02.2007. 2:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

game je napisao/la: ›
nije u potpunosti točno...
neki ljudi sintetiziraju enzim koji razgrađuje mlijeko,a neki ne..upravo zato neki odrasli mogu piti mlijeko, a drugima se povraća na sami miris već spomenutoga Smile


ahaaa - dakle ja ne sintetiziram taj enzim mhm mhm. naučila ja i nešto novo Smile merci, game Wink


wendy je napisao/la: ›
Mlijeko ne treba izbjegavati, ali ne treba ni pretjerivati u konzumaciji istog. Ima stvari koje svaki dan konzumiramo, a koje neusporedivo jače opterećuju probavu nego što to čini mlijeko. Mlijeko je LAKO probavljiva namirnica, a osobito je probavljiva ako se u njega ukuha, recimo, krupica.

Glede pasterizacije... hmm... samo ti pij ono koje nije pasterizirano Wink Samo ne znam koliko je to razborit postupak, ako ne želiš crijevnu infekciju


pametno zboriš, wendy. a otkud ti tako puno znaš o prehrani?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: