Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Koliko ste vi krivi za prevaru?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Rajnus
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1029
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.01.2007. 9:16 
Naslov:  Koliko ste vi krivi za prevaru?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Citam vamo-tamo o prevarama... Kako...zasto..? No meni se namece pitanje koliko ste vi sami krivi za prevaru vaseg partnera. Naravno da ne zelim opravdavati sam cin, ali osoba je glupa ako nije svjesna da ona sama izmedjuostalog odredjuje ponasanje partnera.

Ako se on opusti i uzme vezu zdravo za gotovo, drka po daljinskom...nabacio skembu... Nece ici s njom van jer mu se ne da... Nece ju izvoditi van, povremeno opalit nesto romanticno ili sto god vec sto ona voli... Sex se svede na sablonu...

Zar frajeri misle da zena nece trznuti na nekog i ne tako posebno zgodnog frajera koji ce joj pokloniti paznju...ono sto njoj zapravo nedostaje... Da se osjeca posebnom. Ne mora to odmah zavrsiti prevareom...ali kad zena pocne klikerati o tome...onda to ne zavrsi dobro :)

S druge strane...zene se prestanu tjerati...boli ih glava i sto sve vec ne... Zar one misle da necemo trznuti za nekom mackom... Jos ako nas takva spopadne. Zar misle da smo u stanju se obraniti od onoga za cim vapimo?

Koliki smo mi sukrivci sto nas partneri varaju?

_________________
samo Osijek!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ilija
Offline
Avatar

Ukupno postova: 389
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.01.2007. 9:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Slažem se s tobom što se tiče sukrivnje, a onda opet ima primjera gdje je sve super štimalo pa je opet jedan od partnera išao dodavati sastrane...
Mislim da tu ima dosta utjecaja teorija ljestvice i urođeni ljudski nagoni i instinkti ...

_________________
“as you get older, you lose interest in sex, your children want nothing to do with you and your friends drift away. There are other advantages, but these are the main ones.”
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.01.2007. 9:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

rajnus, slažem se potpuno.
k tome dodajem i patološku ljubomoru. ako nekog stalno pritišćeš s tim, sumnjaš i provjeravaš, mislim da na taj način znatno utječeš na to da te na kraju stvarno i prevari. ljubomora je ok i normalna, ali u nekoj razumnoj mjeri.
ilija je napisao/la: ›
Slažem se s tobom što se tiče sukrivnje, a onda opet ima primjera gdje je sve super štimalo pa je opet jedan od partnera išao dodavati sastrane...

to je već ponovno zašlo u onu spiku o ego-tripu i nesigurnosti u sebe, traženju potvrde za vlastitu poželjnost itd. itd...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ilija
Offline
Avatar

Ukupno postova: 389
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.01.2007. 9:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

CatCloe je napisao/la: ›
to je već ponovno zašlo u onu spiku o ego-tripu i nesigurnosti u sebe, traženju potvrde za vlastitu poželjnost itd. itd...


Ili to, a može biti i stotine drugih razloga - pijanstvo, frcnu iskre, drukčiji moralni stavovi partnera itd, itd. ..

_________________
“as you get older, you lose interest in sex, your children want nothing to do with you and your friends drift away. There are other advantages, but these are the main ones.”
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.01.2007. 10:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

"pijan čovjek govori i radi ono što trijezan misli".. to sam naučila još u osnovnoj školi Wink
iskre su ok, ali ako se dogode sa strane, znači da u vezi nije dobro. kad sam zaljubljen ai kad mi je u vezi dobro, drugi za mene uopće ne postoje, ali valjda je i to stvar karaktera..
a drugačiji moralni stavovi... pa, onda je taj netko definitivno u vezi s krivom osobom.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fallen-angel
Offline
Avatar

Ukupno postova: 225
Lokacija: osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 17.01.2007. 11:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bilo sukrivnje ili ne PREVARA je PREVARA i tu nema oprosta i trazenje moje i tvoje krivnje...ako ti je toliko loše u vezi onda fino prekineš pa jebeš sa strane do mile volje bez da si ičije dostojanstvo ili osječaje povrjedio kao što to radiš sa prevarom...

u nekim stvarima se slazem sa rajnusom, ali za prevaru NEMA OPRAVDANJA ili kako je rajnus to rekao krivnje sa druge strane jer ako postoji krivnja sa druge strane onda postoji i opravdanje, a opravdanje ne može nikakako postojati za prevaru...a sad vi filozofirajte do mile volje

_________________
We shall never surrender !!!! W.C.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Rajnus
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1029
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.01.2007. 12:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Naravno da nema opravdanja. Prilicno si izricit u sivom svijetu. Ne znam te no...zvucis pomalo hipokratski...

Ja sam se vise osvrnuo na situaciju prije prevare... Ishod je nebitan. Sasvim sigurno svojim ponasanjem utjeces na preveru ili prekid...

_________________
samo Osijek!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.01.2007. 12:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Rajnus je napisao/la: ›
Naravno da nema opravdanja. Prilicno si izricit u sivom svijetu. Ne znam te no...zvucis pomalo hipokratski...

ja bih ipak rekao da zvuči hipokritski... ali, to sam ja...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
darkmark
Offline
Avatar

Ukupno postova: 489
Lokacija: os
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.01.2007. 13:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A ja to gledam iz dva kuta: ili se potrefi da je jedan od partnera sklon prijevari....znaci nemoze odoljeti izazovu ili privlacnosti odredjne osobe s kojom se upušta u avanturu pa samim tim dzaba sto je jako fin i dobar i sto sve "štima" kad će ta osoba prije ili kasnije to napraviti, a drugi kut gledanja je taj da jednostavno zbog nekih razilazenja ,problema ili losih utjecaja veze, partnera i td ta osoba svjesno ili nesvjesno u tom "gusenju" odlucuje poduzet taj korak(jednostavno dodje joj)....ima jos primjera ,ali meni su nekako ovo dva glavna...

_________________
Bravo Admin mi je obrisao potpis Bravo
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
cane
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2460
Lokacija: Cherryville
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.01.2007. 23:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Danas više ne postoje nikakvi tabui i nikakve granice. Prijevara je opće prihvaćena i svi su joj skloni. Nitko ne vjeruje nikome. Ni žene muškarcima, ni muškarci ženama. Pa zato svi varaju jer misle da to i njihov partner radi. Znam hrpu cura koje nemaju problema to što su u nekim ozbiljnim vezama, pa koriste svaku priliku da se malo provedu sa strane. A muškarci su po prirodi takvi. Nikad nam dosta žena. I najljepša žena nam dosadi nakon nekog vremena i spremni smo ju prevarit i s nekom neatraktivnijom.

A by the way, ima neko pravilo s curama. Što god si ti gori prema njima one te više žele. Kad god sam bio dobar prema curama i trčo oko njih sam popušio. A kad sam bio pravo đubre letjele su oko mene. Ne valja previše se trudit. Ne znam zašto je tako, ali nije mi tako bilo samo s jednom već s više njih.

_________________
Global warming is coming in two days before the day after tomorrow!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ruana
Offline
Ukupno postova: 1374
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 17.01.2007. 23:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

cane je napisao/la: ›
Danas više ne postoje nikakvi tabui i nikakve granice. Prijevara je opće prihvaćena i svi su joj skloni. Nitko ne vjeruje nikome. Ni žene muškarcima, ni muškarci ženama. Pa zato svi varaju jer misle da to i njihov partner radi. Znam hrpu cura koje nemaju problema to što su u nekim ozbiljnim vezama, pa koriste svaku priliku da se malo provedu sa strane. A muškarci su po prirodi takvi. Nikad nam dosta žena. I najljepša žena nam dosadi nakon nekog vremena i spremni smo ju prevarit i s nekom neatraktivnijom.

A by the way, ima neko pravilo s curama. Što god si ti gori prema njima one te više žele. Kad god sam bio dobar prema curama i trčo oko njih sam popušio. A kad sam bio pravo đubre letjele su oko mene. Ne valja previše se trudit. Ne znam zašto je tako, ali nije mi tako bilo samo s jednom već s više njih.

ma ti si moj idol

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
wendy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1104
Lokacija: suicide machine
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 18.01.2007. 3:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Naravno da je to sve individualno. Nekim osobama jednostavno ne treba nikakav razlog da prevare. Prevaru smo već prežvakali prije pa neću duljit, ali to je nešto što u mom sustavu moralnih vrijednosti nikada neće naći nikakvo opravdanje.

Mungos je, ako se ne varam, rekao da kad je u vezi s nekim s kim mu je dobro druge "ribe" za njega postaju aseksualna bića Wink Lijepo rečeno i nemam tu šta dodati, osim da bi mi bilo jako drago kad bi većina ljudi razmišljala na taj način. To je nešto što bi nam svima trebalo biti prirodna i normalna stvar.

cane je napisao/la (Pogledaj post): › A by the way, ima neko pravilo s curama. Što god si ti gori prema njima one te više žele. Kad god sam bio dobar prema curama i trčo oko njih sam popušio. A kad sam bio pravo đubre letjele su oko mene. Ne valja previše se trudit. Ne znam zašto je tako, ali nije mi tako bilo samo s jednom već s više njih.


To baš i nije pravilo. Treba pronaći ravnotežu. Svakoga će odbiti salijetanje i beskrajna pažnja koju mu/joj poklanja osoba s kojom je u vezi. Po tom principu (ne)funkcioniramo. Istina je da su neki ljudi po prirodi emocionalni mazohisti, pa im "pravo đubre" odgovara.

Ipak, nekad osobi s kojom si u vezi treba dati do znanja kako se treba itekako potruditi da bi te zadržala. Veze bez uloženog truda i bez ulaganja u vezu opstaju samo u ljubavnim romanima.

_________________
“Some people never go crazy. What truly horrible lives they must live”
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.01.2007. 4:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

wendy je napisao/la: ›
Mungos je, ako se ne varam, rekao da kad je u vezi s nekim s kim mu je dobro druge "ribe" za njega postaju aseksualna bića Wink Lijepo rečeno i nemam tu šta dodati, osim da bi mi bilo jako drago kad bi većina ljudi razmišljala na taj način. To je nešto što bi nam svima trebalo biti prirodna i normalna stvar.


Bila bi prirodna i normalna stvar kada bi u čovjekov biološki reproduktivni mehanizam bila uključena funkcija monogamije. Ovako imamo ljude koji ne jebu i nikada neće (barem tako govore) koji pričaju drugima kako ih zapada samo jedna/jedan žena/muškarac.
Nije prirodno i ne prihvaćam to kao prirodno. Kada mi se pari - parim se i točka. Seks je čak lijepa riječ za nešto što radiš kako bi te prestalo 'svrbiti' tamo dolje. To je jebačina. Parenje s tabletom i kondomom. Prijevara se ovdje odnosi samo na spermiće Very Happy

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Anita_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 468
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 18.01.2007. 7:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zanimljiva teorija...kada bi svi tako razmisljali gdje bi nam bio kraj?!
Dakle, u tom tvom slučaju ne postoje nikakvi osjećaji, već samo životinjski nagon kojem se naprosto nema smisla oduprijeti. Blago tvojoj djevojci!! hm..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.01.2007. 10:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

cane je napisao/la: ›
A by the way, ima neko pravilo s curama. Što god si ti gori prema njima one te više žele. Kad god sam bio dobar prema curama i trčo oko njih sam popušio. A kad sam bio pravo đubre letjele su oko mene. Ne valja previše se trudit. Ne znam zašto je tako, ali nije mi tako bilo samo s jednom već s više njih.

uh, bolesno je, ali moram priznati da ima nešto u tome. žene jednostavno vole loše dečke Rolling Eyes Twisted Evil

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: