Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



protekcija...

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Poll :: smatrate li da leon (admin) štiti 8-icu??

moj odgovor je "da"
26%
 26%  [ 11 ]
ne, smatram da je korektan i nikoga ne štiti.
73%
 73%  [ 30 ]
Ukupno glasova : 41


Autor Poruka
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.01.2007. 2:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

debeli je napisao/la: ›
I još nešt sad sam skonto Leone kako to da zli puding može pisat postove a pravilo je dont be Evil
Haa?
Ajd sad priznaj da ga štitiš :osijek031.com smile:

osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leon
Offline
Admin
Avatar

Ukupno postova: 4121
Lokacija: space
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.01.2007. 2:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ela je napisao/la: › ...mislim da Leon time štiti svoj rad,trud i vrijeme ali bi trebao biti realniji pa i druge sankcionirati ili upozoriti.


Korisnici koji dobiju upozorenje (zapravo molbu) to dobiju kao PM, jer mislim da nema potrebe javno oznacavati/lincovati ljude. Kao sto sam vec rekao, gotovo svi molbu shvate racionalno i njima svaka cast.

_________________
--
Leon Linde
portal Osijek031.com
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ela
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2074
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 14.01.2007. 3:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leon je napisao/la (Pogledaj post): ›
ela je napisao/la: › ...mislim da Leon time štiti svoj rad,trud i vrijeme ali bi trebao biti realniji pa i druge sankcionirati ili upozoriti.


Korisnici koji dobiju upozorenje (zapravo molbu) to dobiju kao PM, jer mislim da nema potrebe javno oznacavati/lincovati ljude. Kao sto sam vec rekao, gotovo svi molbu shvate racionalno i njima svaka cast.

Vjerujem da je tako, sad ćemo vidjeti tko će se pridržavati pravila.

_________________
ne čini ono što želiš da ti čine,ukusi su različiti
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
steam
Offline
Avatar

Ukupno postova: 811
Lokacija: Zagreb
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.01.2007. 3:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ako vec moramo birati izmedju intelektualnih svađa i skladne kolektivne zatupljenosti, biram ono prvo, makar to uključuje i vrijeđanje.

_________________
--
Don't rub the lamp if you don't want the genie to come out.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
LucijaX
Offline
Avatar

Ukupno postova: 188
Spol: Žensko Žensko
Zabranjen pristup
Post Postano: 14.01.2007. 8:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

što se sad svi uzvrpoljili, pa to su dva lika i neka sami rješavaju svoje frustracije.

ova cijela tema, kao komemoracija: "nema gazde." pa dobro tko je taj osim što je poznat kao netko tko dosađuje s kavama...?
broj postova ne određuju kvalitetu, čak je obrnuto i zaboli te prst od okretanja kotačića.

osam je lajav i oštar na jeziku, ali ja se u preko 50% slažem što piše, ako ima samo 24 godine, onda je dosta ispred svoje generacije...
pokačili ste se i posvađali, a sad se kao iznosi da ljudi presude kako je 8 sve maltretirao. baš me briga. sranje s njim počinje u temi koju je on započeo.

vidjela sam u temi "Ponosni Osijek" da je pisao o GPPu, a vi napali kako on ne voli osijek. kao da bi uopće išta rekao da ga ne voli. to je pomalo idiotski.
bilo je slika izbjeglica, mrtvih ljudi... e to je tek idiotski. pa ako ću za ovo zaraditi žuti karton - neka ga dobijem.

gazda je uvijek dobrodošao, ali ovakve egotripove ne podnosim na kilometar:
--- je napisao/la (Pogledaj post): › narode...ja možda i griješim. ali to neću priznati dok mi se to ne dokaže.


ako ima problema s 8, riješite muški, utvrdite tko je prvi bacio kamen i izbacite ga. samo bojim se da je zajebavanje nekim likovima simpa kad je usput, ali je teže na tvoj račun. eto, sad je nekima prisjelo, pa sad došli plakati adminu, pokreću humanitarne akcije, apeliraju da im ostali forumaši pomognu...
da li ima neki 060 broj da nazovemo da se gazda vrati?

_________________
godinama pričaju, ima nas malo, a sve nas je više
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
daniel-202
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1030
Lokacija: Graceland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.01.2007. 10:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

a 8 je pizda , on je sigurno sve ovo promatrao ali se nije uključivao u rasprave....smatrao sam da je ovaj forum da se iznosi svoja mišljenja, ali nije to baš tako, ako pogrešno o nečem misliš možeš lagano zaradit jebeni karton, pa ako se još i protiviš tome što si dobio karton, onda češ dobiti još jedan.......gazda je iznosio svoje mišljenje pa je zaradio 3 žuta kartona, nije mogao voditi rasprave dok mu "šefovi" ne odobre i toliko o slobodi pisanja i iznošenju svojeg vlastitog mišljenja.......

_________________
"Neki ljudi tapkaju nogama, neki pucketaju prstima a neki se njišu naprijed - nazad. Ja samo sve to radim odjednom, valjda..."
Elvis Presley, 1956.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.01.2007. 11:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

i meni će nedostajati... Sad
znao je pretjerati s kavom, istina, ali to mi je nekako s vremenom čak postalo simpatično osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leon
Offline
Admin
Avatar

Ukupno postova: 4121
Lokacija: space
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.01.2007. 13:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

daniel-202 je napisao/la: › smatrao sam da je ovaj forum da se iznosi svoja mišljenja, ali nije to baš tako
Imas dokaz da je nekome onemoguceno iznosenje misljenja? Naglasavam rijec "misljenja". Ne bi bilo lose kad bi se prije ovakvog optuzivanja imali argumenti. U suprotnom i za klevetu mozemo reci da je "sloboda govora".

Citat: › ako pogrešno o nečem misliš možeš lagano zaradit jebeni karton, pa ako se još i protiviš tome što si dobio karton, onda češ dobiti još jedan.
Vjerujem da si do ovog zakljucka dosao ne procitavsi molbe i argumente. Za svaki zuti karton je korisnik na e-mail dobio tocnu poruku zbog kojeg je karton udijeljen.

Preko godinu dana sam trpio ignoriranje molbi. Kad sam shvatio da korisnik namjerno, svjesno i bahato ignorira sve molbe, well, tada shvatih da ispadam budala, a ne tolerantna osoba.

Citat: › toliko o slobodi pisanja i iznošenju svojeg vlastitog mišljenja.......


Internet bonton (nazalost, postoje i takvi ljudi koji misle da je citanje Internet bontona gubljenje vremena)

What about Free Speech?

When trolls find that their efforts are being successfully resisted, they often complain that their right to free speech is being infringed. Let us examine that claim.

While most people on the Internet are ardent defenders of free speech, it is not an absolute right; there are practical limitations. For example, you may not scream out "Fire!" in a crowded theatre, and you may not make jokes about bombs while waiting to board an airplane. We accept these limitations because we recognize that they serve a greater good.

Another useful example is the control of the radio frequency spectrum. You might wish to set up a powerful radio station to broadcast your ideas, but you cannot do so without applying for a license. Again, this is a practical limitation: if everybody broadcasted without restriction, the repercussions would be annoying at best and life-threatening at worst.

The radio example is helpful for another reason: with countless people having a legitimate need to use radio communications, it is important to ensure that nobody is 'monopolizing the channel'. There are only so many clear channels available in each frequency band and these must be shared.

When a troll attacks a message board, he generally posts a lot of messages. Even if his messages are not particularly inflammatory, they can be so numerous that they drown out the regular conversations (this is known as 'flooding'). Needless to say, no one person's opinions can be allowed to monopolize a channel.

The ultimate response to the 'free speech' argument is this: while we may have the right to say more or less whatever we want, we do not have the right to say it wherever we want. You may feel strongly about the fact that your neighbour has not mowed his lawn for two months, but you do not have the right to berate him in his own living room. Similarly, if a webmaster tells a troll that he is not welcome, the troll has no "right" to remain. This is particularly true on the numerous free communications services offered on the net.

_________________
--
Leon Linde
portal Osijek031.com
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
wendy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1104
Lokacija: suicide machine
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 14.01.2007. 13:49 
Naslov:  Re: protekcija...
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Protiv gazde nemam ništa i ne mogu reći da mi je naročito smetala njegova kava. Iskreno, bilo je onih koji su svojim bezveznim komentarima puno, puno više i iritantnije zagađivali svaki topic, barem prema mom mišljenju. Ali, svugdje postoje nekakva pravila ponašanja, gazda je na njih bio bezbroj puta upozoren. Nema tu tko šta napadat Leona.

Što se tiče 8... on svojim postovima svaku raspravu pokušava učiniti konstruktivnom, a njegove rečenice ne sadrže jednu-dvije riječi bez ikakvog značenja. Ima svoje mišljenje u kojemu ustraje. Ne shvaćam što su se neki ljudi toliko za njega zakačili.

On i ja smo imali, kad sam tek došla na forum, rasprave na granici konflikta, ali smo to riješili privatnim porukama i shvatili što je tko htio reći.

Neki ga, vidim, odmah napadaju čim vide da se s njegovim mišljenjem ne slažu. On vrati - i neka vrati. Njegovi postovi, ponavljam, pridonose konstruktivnim raspravama. A to je važno.

Ako uživa Leonovu "protekciju" - ja mu to dajem za pravo. I ja bih, da sam moderator, štitila nekoga tko pridonosi forumu kvalitetnim postovima pa čak i ako to uključuje poneku "evil" primjedbu.

_________________
“Some people never go crazy. What truly horrible lives they must live”
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Evil Poodingh
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2517
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.01.2007. 13:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DonQuijote je napisao/la (Pogledaj post): ›
debeli je napisao/la: ›
I još nešt sad sam skonto Leone kako to da zli puding može pisat postove a pravilo je dont be Evil
Haa?
Ajd sad priznaj da ga štitiš :osijek031.com smile:

osijek031.com smile


Krivo, ja stitim Leona Laughing

Ajmo svi na kavu Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lufus
Offline
Ukupno postova: 2044
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.01.2007. 14:11 
Naslov:  Re: protekcija...
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

wendy je napisao/la (Pogledaj post): › Protiv gazde nemam ništa i ne mogu reći da mi je naročito smetala njegova kava. Iskreno, bilo je onih koji su svojim bezveznim komentarima puno, puno više i iritantnije zagađivali svaki topic, barem prema mom mišljenju. Ali, svugdje postoje nekakva pravila ponašanja, gazda je na njih bio bezbroj puta upozoren. Nema tu tko šta napadat Leona.

Što se tiče 8... on svojim postovima svaku raspravu pokušava učiniti konstruktivnom, a njegove rečenice ne sadrže jednu-dvije riječi bez ikakvog značenja. Ima svoje mišljenje u kojemu ustraje. Ne shvaćam što su se neki ljudi toliko za njega zakačili.

On i ja smo imali, kad sam tek došla na forum, rasprave na granici konflikta, ali smo to riješili privatnim porukama i shvatili što je tko htio reći.

Neki ga, vidim, odmah napadaju čim vide da se s njegovim mišljenjem ne slažu. On vrati - i neka vrati. Njegovi postovi, ponavljam, pridonose konstruktivnim raspravama. A to je važno.

Ako uživa Leonovu "protekciju" - ja mu to dajem za pravo. I ja bih, da sam moderator, štitila nekoga tko pridonosi forumu kvalitetnim postovima pa čak i ako to uključuje poneku "evil" primjedbu.


8 je napisao/la (Pogledaj post): ›
anakonda je napisao/la (Pogledaj post): › ...oooo...oprostite, Uzvišeni, na svakoj mojoj riječi,


...e stvarno si sjebana kokoš.

Stvarno kvalitetno, a bilo je i sočnijih i to dosta.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Jeff Murdock
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1502
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.01.2007. 15:15 
Naslov:  Re: protekcija...
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kod 8 nisu problem njegovi stavovi i mišljenja. Svatko ima pravo na svoje, koliko god se nekima sviđali ili ne.
I kao što je Voltaire rekao: "Ne slažem se s onim što si rekao, ali ću do smrti braniti tvoje pravo da to kažeš."

Problem je u tome što kada se netko ne složi s onime što on kaže, u najblažem slučaju postaje glup, neobrazovan, rasist, ksenofob...
A da ne govorimo o spamanju (jedno vrijeme) svih tema sa Glavašem.

Njegov prvi post u pravilu bude dobar i konstruktivan, ali odgovori prečesti prelaze granicu minimuma kulturnog ponašanja.

_________________
Zbirka poezije: Na rubu ljubavi
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
game
Offline
Avatar

Ukupno postova: 474
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.01.2007. 16:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja se slažem s činjenicom da 8 vrijeđa i napada najviše ljudi....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.01.2007. 16:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

game je napisao/la: ›
ja se slažem s činjenicom da 8 vrijeđa i napada najviše ljudi....

nemaš se šta slagati ili neslagati s činjenicom. možeš s mišljenjem. a sad, je li nešto činjenica ili ne, to je druga stvar.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.01.2007. 16:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

--- je napisao/la: ›
odoh ja, a vi se lijepo zabavljajte, sve najbolje želim svima.


Šteta...
Znam da ovaj topic nije mjesto za to, al' evo jedne prigodne za kraj...

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: