Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



protekcija...

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Poll :: smatrate li da leon (admin) štiti 8-icu??

moj odgovor je "da"
26%
 26%  [ 11 ]
ne, smatram da je korektan i nikoga ne štiti.
73%
 73%  [ 30 ]
Ukupno glasova : 41


Autor Poruka
---
Offline
Ukupno postova: 2910
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.01.2007. 22:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

dovoljno je pogledati post prije...tko ne shvati vezu...jednostavno je glup.

jer veza je humor.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
---
Offline
Ukupno postova: 2910
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.01.2007. 22:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ali to sad više nije bitno.

odoh ja, a vi se lijepo zabavljajte, sve najbolje želim svima.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
steam
Offline
Avatar

Ukupno postova: 811
Lokacija: Zagreb
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.01.2007. 22:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Gazda, nemoj donositi ishitrene odluke o odlasku. Popij kavu, prespavaj, pa onda. Smile

_________________
--
Don't rub the lamp if you don't want the genie to come out.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
darkmark
Offline
Avatar

Ukupno postova: 489
Lokacija: os
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.01.2007. 23:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mislim da se ovdje radi samo o pristupu.Ja osobno mislim da se cijela prica oko 8-ice i njegovih postova previse napuhala.Ja gledam na to kao slobodno iznosenje misljenja oko nekih stvari i to je to.Sto se tice vrijedjanja nije bitno tko je prvi poceo, vec je stvar u tome da li ce netko ostat karakter da na to vrijedjanje neodgovori...Ako vas netko toliko zivcira da vas to smeta...onda mu posaljite privatnu poruku i recite sve sto mislite toj osobi.Sto se tice kazni tj sankcija tu Leon mora bit dosljedan tj ravnopravan kaznit obadvojicu.Gazda skuliraj i pokazi da si karakter, a osmici porucujem da se suzdrzi od vrijedajnja i td.Skuzio sam da je i dosta nekih drugih forumasa na iglama sa osmicom.Pa ljudi nemojte ulazit u raspravu s covijekom ako se vise puta pokazalo da je spreman vrijedjat i tocka.A ako nastavi vrijedjat admini moraju to srezat.Ako se zapocne neka tema i sad 10 ljudi dodje i napise nesto iz svoga misljenja ,i onda dodje neki gospon i namjerno napise nesto sto bi moglo bit povod za unistavanje rasprave i svadju, onda bi admini trebali u startu opmenut doticnog.Osobno mislim da je dosta ljudi isprovocirano nacinom kako se osmica odnosi prema nekim forumasima, i ako cemo gledat koliko je ljudi osmica izvrijedajo, a koliko gazda onda je to malo u kurcu da se sad gazdu kaznjava zato jer nije ostao duzan.Ono rekao sam da treab bit karakter i nevrijedjat nikog...al ova situacija neka bude za to primjer svima pa neka se svi suzdrze od sranja.Moje osobno misljenje: izvrijedjali se ok, mislim da ce ova tema i gazdu i osmicu primorat da pocnu pisat bez vrijedjanja...mislim da je to dovoljno...ali ako obadvojica nastave...onda neznam...u globalu ako je gazda dobio kaznu , osmica bi onda treabo dobit takve tri za sve....a zna se sta to znaci...

_________________
Bravo Admin mi je obrisao potpis Bravo
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DanicaV
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4765
Lokacija: ... gdje caruje drugarstvo...
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 14.01.2007. 0:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Žao mi je što je gazda otišao.

_________________
"To je nepravda" Kalimero
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Jeff Murdock
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1502
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.01.2007. 0:15 
Naslov:  Re: protekcija...
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

I meni je zao sto je otišao.
I ja sam bio na rubu da odem prije par dana, onda kad je Anakonda (koja se, nadam se, vratila) otišla. No ipak sam odlučio ostati. Razlog je bio isti kao i kod njih dvoje.
No ipak sam odlučio ostati, više je dobrih ljudi ovdje nego onih koji to nisu Rolling Eyes

_________________
Zbirka poezije: Na rubu ljubavi
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
daniel-202
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1030
Lokacija: Graceland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.01.2007. 0:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Niko nema razloga za odlazak, gazdi je jednostavno prekipjelo i to je bilo to...žao mi je što je otišao , ali nakon onih sankcija koje je dobio i ja bi otišao...

_________________
"Neki ljudi tapkaju nogama, neki pucketaju prstima a neki se njišu naprijed - nazad. Ja samo sve to radim odjednom, valjda..."
Elvis Presley, 1956.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lufus
Offline
Ukupno postova: 2044
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.01.2007. 0:38 
Naslov:  Re: protekcija...
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

šteta što je otišao, ali nakon svega to je logičan potez.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
debeli
Offline
Avatar

Ukupno postova: 920
Lokacija: evriver
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.01.2007. 0:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ufff vidim da se mnogo toga dogodilo poslije ovih drugih blagdanova.
BTW Anketa ima premalo ponuđenih rješenja, ja smatram da su admini nekorektni, ali da nikog ne štite i da su izmanipulirani od ( koji se zabavlja podmetati spačke , trice i kučine.
BAH pa da je sve ontopic onda bi bilo dosadno kao u knjižnici.
A to sa kartonima je banana, pa nisu admini vlasnici portala ili sam u krivu?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
debeli
Offline
Avatar

Ukupno postova: 920
Lokacija: evriver
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.01.2007. 0:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

I još nešt sad sam skonto Leone kako to da zli puding može pisat postove a pravilo je dont be Evil
Haa?
Ajd sad priznaj da ga štitiš :osijek031.com smile:

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tamna strana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3515
Lokacija: Čepin
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.01.2007. 1:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...nije bitno da li su admini vlasnici portala....al je opako dobar osjecaj imati vlast u rukama....

_________________
najbolje je biti glup, gluh, nijem i lijep osijek031.com smile

U duši sam dijete koje ne zna da mrzi...
U životu sam putnik koji uvijek pronađe pogrešan put...
A u stvarnosti sam budala koja uzalud VOLI.....
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
steam
Offline
Avatar

Ukupno postova: 811
Lokacija: Zagreb
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.01.2007. 1:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Tko je procitao SVIH 2900 Gazdinih postova, samo taj ima pravo baciti kamen na Leona. Smile

_________________
--
Don't rub the lamp if you don't want the genie to come out.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
game
Offline
Avatar

Ukupno postova: 474
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.01.2007. 2:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ovak, ja mislim da je sve ovo totalna glupost!
mislim da pretjerujete..
zar nije fora kada pišeš ono što želiš, iznosiš svoje mišljenje i stavove, ak te netko uvrijedi, vratiš mu?
a isto tako; kako bi izgledalo da na neku temu svi daju isti odgovor?? moje mišljenje o ovoj temi je...!!!
ma daj!
pa meni je najzanimljivije promatrati kako se iz jedne teme razvija cijela rasprava s raznim asocijacijama i onda skontaš...pa kud je to odvelo Smile
a što se tiče one kave...
pa na to smo svi navikli i nekak bi mi bez nje bilo prazno...češće daniel-202 spomene tu kavu kao zezanciju (što znači da ljudima ne smeta)
ma, daj, pa svi imaju svoje spike i svi se totalno ponavljaju, što je normalno kad se svi "upoznaju!!!"
a to da se jedna osoba zbog svojih problema okomi na drugu i izbaci ju odavdje, iako ju 80% ljudi podržava je totalno bez veze!!!!!
ako je tako, ne vrijedi s vama ljudi ni raspravljati! Evo ti ga...
(hm...valjda ne dobiješ k(u/a)rtone za ovo)
Twisted Evil osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leon
Offline
Admin
Avatar

Ukupno postova: 4121
Lokacija: space
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.01.2007. 2:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Buduci da se ovdje grade teorije temeljene na tendencioznom podmetanju, mislim da je nuzno ponoviti neke cinjenice.

Kao sto sam vec napisao, korisnik je opomene dobivao iskljucivo zbog ignoriranja svih molbi (obratiti paznju na datume i razloge), koje su kontinuirano slane u zadnjih godinu i vise dana.

Siguran sam je vecina ljudi dovoljno savjesna, dovoljno svjesna i dovoljno karakterna da ce na takve molbe reagirati kako se i ocekuje.

Potvrda tome su i svi oni korisnici koji su zamoljeni (privatnim porukama, prepoznat ce se) da obrate paznju na situacije u kojima rasprava skrece s teme, kao i oni koji su zamoljeni da u svojim odgovorima i raspravama vise koriste argumente, a manje ad-hominem prepucavanje. Njima svaka cast!

tamna strana je napisao/la: › al je opako dobar osjecaj imati vlast u rukama....
Ni priblizno koliko je los osjecaj kad na kraju dana shvatis da si 2 sata vremena, kojeg ionako nemas, proveo cisteci i uredjujuci nesto sto netko NAMJERNO i potpuno svjesno uneredjuje.

debeli je napisao/la: › I još nešt sad sam skonto Leone kako to da zli puding može pisat postove a pravilo je dont be Evil aa? Ajd sad priznaj da ga štitiš :osijek031.com smile:
Odgovor na ovo pitanje se nalazi ovdje. Isto vrijedi i za neke druge sudionike te rasprave.

Mislim da je za minimum potreban za donosenje objektivnih zakljucaka i nastavak rasprave o ovoj temi, dovoljno procitati molbe, datume i pojasnjenja.

_________________
--
Leon Linde
portal Osijek031.com
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ela
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2074
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 14.01.2007. 2:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Dali netko ima protekciju ili ne,nebih ulazila u to ali da je 8. malo progledano kroz prste moje je mišljenje da je.Od njega su stizale uvrede,nisam se našla u tome jer izbjegavam(teškom mukom,ali vidim da je pametnije) teme gdje se pojavljuje i komentira.žao mi je što je Gazda otišao i mislim da su mjere previše rigorozne(mada je bilo offtopica ruku na srce) mislim da Leon time štiti svoj rad,trud i vrijeme ali bi trebao biti realniji pa i druge sankcionirati ili upozoriti.
Kao i Jeff neko vrijeme sam mislila odustati i nisam ni pratila forum ali ovdje ima dragih i dobrih ljudi zbog kojih vrijedi ovo pratiti oni drugi su ne svu sreću manjina.


Zadnja promjena: ela; 14.01.2007. 2:41; ukupno mijenjano 1 put.

_________________
ne čini ono što želiš da ti čine,ukusi su različiti
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: