Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



zatvara se q klub

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Gemi
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2963
Lokacija: Nebesa
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 22.06.2005. 9:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

"Tvoja rečenica" se odnosilo na 8.

_________________
Gemi031
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
8
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1860
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.06.2005. 9:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Rajnus je napisao/la (Pogledaj post): ›
Meni ta prica o tatinim sinovima i ljudima koji kupuju aute ide na zivce. A da za promjenu gledate malo vise svoja posla nego tudja. Ako oni zele dati ciejlu placu za krediti njihov problem. Svaka budala ima svoje veselje. Netko si kupuje auto, netko robu, netko je kolekcionar etc...

Imas OLJK i odi sa prijateljima i uzivaj. Kad dobijes kaznu, plati ju, nemoj se zaliti na sudu.
Daj svojim ponasanjem primjer drugima.

Npr. samnom kad netko ide nema sanse da baci papir. Jednom ce to napraviti i dobiti jezikovu juhu i drgu put mu nece pasti napamet.

Ali prestanimo se baviti tim likovima vec se pozabavimo samim sobom


Cekaj, kad netko ide s tobom nema teorije da baci papir, ali ja sam dobio uputnicu za GSP (Gledaj Svoja Posla) ? Wink

_________________
Nekad davno bijah gej,
spasio me Horus Hej!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
8
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1860
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.06.2005. 10:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Gemi je napisao/la (Pogledaj post): ›
Uvijek se sjetim jedne Mungosove, ali i tvoje rečenice kako se odeđena sorta ljudi treba držati skupa, upravo zato što ih ima jako malo (nekih 5%) - a na kraju sam shvatila da ni to nije lako jer smo sitničavi i preponosni.


Krdo podivljalih grla može proizvesti učinak što jedno grlo ne može samo.
Dvije stotine navijača i razularenih utakmičara može sve ono za što jedan pobožni hrvatski mladić nema muda.
Radi se o primjerima pozitivne, konsruktivne sinergije jer oni skupa postižu više nego mogu pojedinačno.
Mi, intelektualci svojom individulanošću, samouvjerenošću i dobrim dijelom lošim naslijeđem ("šta-ti-meni-imaš-pametovat te gledaj-svoja-posla") u stanjo smo zajedno djelujući polučiti manji ili lošiji efekt nego što je jedan prosječan individualac u stanju. Potkrepljujući primjeri: upravne, sudske i političke strukture.

_________________
Nekad davno bijah gej,
spasio me Horus Hej!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Gost
Post Postano: 22.06.2005. 10:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

8 je napisao/la (Pogledaj post): ›
Mi, intelektualci svojom individulanošću, samouvjerenošću i dobrim dijelom lošim naslijeđem ("šta-ti-meni-imaš-pametovat te gledaj-svoja-posla") u stanjo smo zajedno djelujući polučiti manji ili lošiji efekt nego što je jedan prosječan individualac u stanju.


Ne radi se o efektu, nego o podršci i uvažavanju, toleranciji i poštivanju.
To ti je ono kad Mungos veli da postoji aproksimativno pet ljudi u gradu s kojima se može normalno sjesti, razgovarati i provesti veče u dobrom raspoloženju.
Mene to deprimira.
Ispada da je ta manjina zapravo referenca nenormalnosti, a svi beskicmenjacki klonovi nasa reala.

Download Poruke   Ocijeni poruku  
Gemi
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2963
Lokacija: Nebesa
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 22.06.2005. 10:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

shit...nesto me nije logiralo dobro
ovo gore sam ja

_________________
Gemi031
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
8
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1860
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.06.2005. 12:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Gost je napisao/la (Pogledaj post): ›
Mene to deprimira.
Ispada da je ta manjina zapravo referenca nenormalnosti, a svi beskicmenjacki klonovi nasa reala.


gut. sad zivi s tom spoznajom i nemoj se umarati s normalnim i nenormalnim.
ako je svakom pripadniku skupine cilj produljenje njegove vrste (ili uze gledano, sorte) onda trebamo utjecati na najmladje. dat im da slusaju veliku misu u c-molu.
a s zatucanim matorima, seljacima, cobanima, ljubiteljima lakih nota i mirisa benzina... njima nema spasa.
oni postoje da bi dizali kredite i ustajali u sest.

_________________
Nekad davno bijah gej,
spasio me Horus Hej!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sasha
Post Postano: 27.06.2005. 6:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zašto kod vas jedno isključuje drugo? Zašto čovjek ne bi mogao ustajati u šest i dizati kredit i funkcionirati kao ozbiljna osoba u normalnom svijetu i usto biti intelektualac, s kojim se može provesti večer u dobrom raspoloženju i razgovoru iz kojeg se nešto može naučiti i iz kojeg izlaziš bolji?
Zašto je simbol intelektualnosti velika misa u c- molu ili arija toreadora iz opere Carmen? Zašto to nije urbana KULTURA? (podvlačim riječ kultura...
Bavila sam se istraživanjem malo o pitanju intelektualca. Znate šta Anić- Goldsteinov rječnik ima reći o tome: intelektualac je u prvom redu osoba koja ima visoku naobrazbu, dakle, visoku stručnu spremu, ali u drugom redu, to je i osoba koja predstavlja moralnu i progresivnu snagu u društvu (oprostit ćete mi što parafraziram, ne znam točan navod). Nitko mi još nije uspio odgovoriti moraju li te dvije točke biti kumulativno ispunjene da bi osoba bila intelektualac... Jer ako moraju, nitko od nas ni u kojem mjerilu nije intelektulac- nitko od nas nije moralna ni humana snaga u društvu...

Download Poruke   Ocijeni poruku  
Gemi
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2963
Lokacija: Nebesa
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 27.06.2005. 9:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@sasha - samo jedno pitanje - a ti kao takva "nalaziš" sebe jednakom kao ostala većina ljudi i uspostavljaš izvrsne odnose kako na intelektualnom, tako i na inim planovima??

Nigdje sebe nisam deklarirala kao intelektualku, jer kad vidim neke intelektualce, okrene mi se želudac. Općenito, nisam sklona svrstavanju ljudi u kategorije. Svatko, pa i najveća budala ima svoju priču i svoj način viđenja kulture. Stvar je osobnog izbora koliko dugo možeš slušati i odobravati takvu priču i koje sustave vrijednosti pri tome upotrebljavaš, te koliko je tvojih istomišljenika. Na žalost vrijeme je takvo da je Mungos apsolutno u pravu.
8 je uvijek pomalo bizaran, ustajanje i kredit nije neko mjerilo, ali čovjek je pogodio poantu.

_________________
Gemi031
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
desperadosx
Offline
Avatar

Ukupno postova: 278
Lokacija: Burkinafaso
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.06.2005. 10:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Poanta cijele stvari: ljudi i dalje idu na mjesta poput Q-cluba gdje ima puno televizora na kojima se vrte spotovi,sa puno mesinga i nikla. Kako je produhovljenost ugl. u kurcu,kako u Osijeku tako ugl. i u Zg, sve se svodi za ljepši spol na dijete u toku tjedna i sistem pokaži sve što imaš u toku vikenda na takvim mjestima. Za ružniji spol:odavanje pohote na vrhuncu naslade, gdje se večina nada (potajno) izjebati zvijezdu večeri... A većina ih poslije ode kući gdje ispod jorgana natežu svog pišu..
I tako---

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Gemi
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2963
Lokacija: Nebesa
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 27.06.2005. 10:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

LOLCHINA
zivijoooooooo zaključak Smile)))))))))

_________________
Gemi031
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
desperadosx
Offline
Avatar

Ukupno postova: 278
Lokacija: Burkinafaso
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.06.2005. 11:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Radi se dakle samo o tome da li voliš biti mazić ili ne?
U 99,9% slučajeva ne dešava se ništa senzacionalno

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
goose
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1245
Lokacija: tenja
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 27.06.2005. 15:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bitno da natežu pišu ispod jorgana...

hahahahahahahaahhahha

_________________
Žak je osmi kontinent Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Gost
Post Postano: 27.06.2005. 15:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

i zasto se zatvara Q???????????????????????????????

Download Poruke   Ocijeni poruku  
8
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1860
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.06.2005. 18:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Gost je napisao/la (Pogledaj post): ›
i zasto se zatvara Q???????????????????????????????


Suma sumarum svega:

Q klub se zatvara zbog toga što se stvorila kritična masa nezadovoljnika koji ne uspijevaju namaći podatno žensko za jednu noć prilikom subotnjeg izlaska. Naime, umjesto u tami disko kluba zavode žene, mladi osječani radije čiste lignje po Jorgan-planinom.

_________________
Nekad davno bijah gej,
spasio me Horus Hej!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
8
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1860
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.06.2005. 18:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

osječani malim slovom. geometrija jedan.

_________________
Nekad davno bijah gej,
spasio me Horus Hej!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: