Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



zatvara se q klub

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.08.2005. 13:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nakaradni je napisao/la (Pogledaj post): ›
još nije zatvoren club Q... dakle još ima šanse da nađem tamo neku sponzorušicu...


Nije zatvoren clubQ, a i cini mi se da je to bila obicna podvala, ili je lik uspio nauljiti odredjene fotelje.

goose je napisao/la (Pogledaj post): ›
pih...jebe se vama...a ja moram vatat frajere što žive na kredit, i nose bijele košuljice (još ako ponekad uspije nagovoriti tatu da mu da auto...ccc...milina) kmeeee....


Hebiga, ti si ocito sponzorusa pocetnica. Ima vremena, polako ali sigurno. ;-)

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
goose
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1245
Lokacija: tenja
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 20.08.2005. 19:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la (Pogledaj post): ›
Hebiga, ti si ocito sponzorusa pocetnica. Ima vremena, polako ali sigurno. ;-)


srećo....svega dva puta sam kročila u q....nije mi baš to mjesto za izaći....

tako daa...izgleda da nisam sponzoruša početnica...sorry
Razz

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
William H. Bonney
Offline
Avatar

Ukupno postova: 382
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.08.2005. 6:23 
Naslov:  Re: zatvara se q klub
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ah, nego se tu već ima utakmica u nogama.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
slipknot03
Offline
Avatar

Ukupno postova: 16
Lokacija: Osijek; B.B.C.
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.08.2005. 15:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pf... sam nek se zatvori....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
da da
Post Postano: 15.12.2005. 1:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja je napisao/la (Pogledaj post): › tak i treba! nek zatvore tu rupu punu umišljenih pripadnika tzv.elite! same sponzoruše i frikovi koji izlaze na takva mjesta da bi pronašli navedene pripadnice ljepšeg spola. Taj klub je od početka potpuni promašaj, ljudi koji tamo izlaze su površni, a likovi na upadu bahati i drski. Ako su već pokupili neke sheme od Studia 54 ( na upadu lik odlučuje koga će pustiti) onda nisu trebali ostati samo na tome nego pokupiti i njegova druga obilježja, ali to je bilo očito nemoguće tak da mi u potpunosti odgovara zatvaranje kluba!


bitno da si ti pametan,pa nitko od vas ne pozna te ljude sta serete po njima,mozda ste i vi njima glupi,zasto mislis da vas jest tocan a njihov ne,nemojte biti ljuti na ljude s vise novaca,nek se zabavljaju oni na svoj nacin a vi na vas,vrijedjanju nema mjesta..

Download Poruke   Ocijeni poruku  
Perhan
Post Postano: 15.12.2005. 19:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zanimljivo je kako se uvijek samo sa jedne strane čuje pljuvanje. Nikad kvazi šminkeri i tzv. sponzoruše ne seru po nekome ko se opija na promenadi, izlazi na Hladno Pivo u šator ili ne znam šta, nego uredno ekipa "alternativaca" sere po "šminkerima". Nisam pripadnik ni jednih ni drugih, ali moram primjetiti da su "alternativci" znatno više isfrustrirani i imaju puno veću potrebu komentirati nekoga ili nešto. tj. mjesto u koje uopće ne dolaze, ili u kojem su "bili samo jednom".

Download Poruke   Ocijeni poruku  
Alana Bates
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1359
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 15.12.2005. 19:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sasvim je jednako, actually- alternativa je frustrirana što nema (?) toliko novca, pa onda seru iz jala, ali i u alternativi ima dosta ljudi koji su zatvoreni, izolirani i ograničeni (u svijetu te "alternative" sam upoznala najviše šankerskih intelektualaca, tj. onih koji seru po svemu, ali se nikad sami ne bi uhvatili posla...)

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Renchi
Offline
Avatar

Ukupno postova: 22
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.12.2005. 16:25 
Naslov: Beark ! 
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Rajnus je napisao/la: ›
Papa, take a look around.
Ne znam u kojim krugovima se kreces. Previse mi je sati da se sad upustam u elaboriranje mog misljenje da ljudi nemaju novaca. A sa tim novim autima ste stvarno vise dosadni... Ne zive svi u gradu niti zalaze u Radicevu, Tvrdu vamo-tamo...aljenosti od grada...


Koji ste svi racku zapeli za radicevu kad je to mrtva ulica??? Mi (podaci poznati urednistvu) imamo cetvrtkom navecer west u malom i to je to..
Pet i sub pljuga do juga.. I ko god se zatekne u radicevoj cet navece nece vidjet ni sponzoruse ni tatine sinove..Ljudi briju 5g u proslosti za radicevu!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 23.12.2005. 21:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Gost je napisao/la: › Nisam pripadnik ni jednih ni drugih, ali moram primjetiti da su "alternativci" znatno više isfrustrirani i imaju puno veću potrebu komentirati nekoga ili nešto. tj. mjesto u koje uopće ne dolaze, ili u kojem su "bili samo jednom".


Dobro si primjetio... bit ce da "alternativke" teze daju (statisticki gledano), a to onda povlaci frustriranost i ostale pizdarije nastale seksualnom deprivacijom Smile

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
M dial
Post Postano: 25.12.2005. 12:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Auuu...5 stranica apsolutnog bullshita o zatvaranju kluba koji zapravo radi punom parom. Smile)) To se može čitati samo na nekom osječkom forumu. Q je slavio prvi rođendan prošli petak i bilo je odlično, dosta drugačije od onoga kako smo navikli do sada, dosta retro. Ne mogu vjerovati da je toliko ljudi ovdje iskompleksirano i očajno zato što ne mogu u patikama uči svugdje gdje im padne na pamet. Kad bi bar svi klubovi u gradu toliko držali do sebe i ne puštali unutra pijani balavi šljam koji viđamo po Tvrđi svaki vikend.

Meni ne smeta ni šminka ni alternativa, ali smeta mi kad takozvani "alteri" seru o "kvazi-eliti", samo zato jer se osjećaju inferiorno i totalno izgubljeno čim zakorače na mjesto gdje se ne prolijeva pivo i ne bljuje po podu. Imate svoje Voodooe, Valentine i Big Benove i idite tamo do mile volje. Tamo se uvjeravajte kako ste superiorni "površnim šminkerima", kako slušate super mjuzu, koliko ste puno knjiga pročitali i barite frigidne gimnazijalke, vozajte ih na svojim biciklima i plaćajte im cugu na crtu.
Ja kad hocu subotom van, ja se želim sredit i skockat i izićiu našminkerskije mjesto da pobjegnem od tmurne svakodnevice. Hval bogu, imam SVOJ posao, SVOJU lovu i SVOJ auto i ne mora m se nikome ispričavati i opravdavati zato što mi je dobro.
To što me neki probisvijet u vjetnamci i martama koji nema ni za kiflu , gleda zlobno, apsolutno je njegov problem i volio bih kad bismo svi imali dovoljno love za provode kakvi nam pašu.

Download Poruke   Ocijeni poruku  
Alana Bates
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1359
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 25.12.2005. 13:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ima pravo, nažalost, taj Mdial. Čovjek koji nosi marte i vijetnamku nije zbog toga prosvijećeniji od onoga koji nosi špic- papke Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dario_os
Post Postano: 25.12.2005. 19:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Potpisujem @ M dial

Download Poruke   Ocijeni poruku  
Gemi
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2963
Lokacija: Nebesa
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 25.12.2005. 22:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Meni je drago da u Osijeku imamo i mjesto kao sto je Q club jednako kao sto volim sto postoji i Big Ben i Posh i Voodoo i Luna i svi ostali u kojima se skuplja određena vrsta ljudi.
Zar nije lijepo da svak ima svoje veselje i da u času kad si željan promjene, uvijek možeš naći mjesto po svom trenutnom ukusu!?

_________________
Gemi031
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: