Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Političar (koga za gradonačelnika)

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.01.2007. 12:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

i need space je napisao/la: ›
Misliš blebetati i ispravljati gramatiku ljudima?!

to nam je odavno jasno svima. ne znam zašto mu itko više odgovara na postove. čovjek je vrlo inteligentan i obrazovan, ali patetično isfrustriran i opterećen vlastitom veličinom. ukratko - bijedan lik koji pažnju može dobiti jedino na internetu.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.01.2007. 16:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

anakonda je napisao/la: ›
...ispričavam se svima zbog nenamjerne upotrebe plurala...
...naime, iako sam na privremenom boravku u Zgb, osjećam se Osječankom i putem ovog portala svakodnevno živim s većinom gradskih problema, tračeva i ostalog...tako je došlo i do tog lapsusa...sve ostalo ostaje kako je rečeno...


Nema potrebe za isprikom, samo mi nije bilo jasna lokacija ;-)
Nadam se da nećeš napuštati forum zbog postova koji vrijeđaju tvoj rodni grad. Bila bi to (pirova) pobjeda likova (među kojima sam i ja ponekad) koji topic pretvaraju u svoj warground... Pirova pobjeda - ukoliko još usera učini ovo što ti namjeravaš (napustiti forum) - nećemo više imati kome odgovarati niti s kime raspravljati.
Tako da ti zapravo ja dugujem ispriku. Sorry...

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sale car
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1703
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 07.01.2007. 21:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

anakonda je napisao/la: ›
...ono što primjećem da se u SVAKOM, ALI SVAKOM postu koji se tiče direktno Osijeka, moramo prepucavati s kojekavim dođošima koji ne podnose grad u kojem živimo...dragi moji, meni je zaista dosta toga...
...jedini problem je što ni opcija Ignore ne pomaže...
...stoga odlučujem uopće više ne sudjelovati u bilo kakvim raspravama...
...žao mi je radi toga, jer zaista volim ovaj forum i užitak mi je komunicirati s većinom ljudi ovdje...
...Leone, oprosti što upadam opet u oftopik, ali zaista više nema smisla...
...svatko ima pravo na svoje mišljenje, ali nema pravo pljuvati po čemu god stigne...
...hvala na pažnji i vidimo se za koju godinu...


JA NE UVAZAVAM TVOJU ISPRIKU... TO NIJE FER DA SE LJUDI KUPE I ODLAZE ZBOG PRIMITVNIH IDIOTA ( nadam se da sada nisam sam sebe proglasio )... STVARNO, KADA NEKI PRETJERAJU ONDA PRETJERAJU.... JEDNO JE ZAJEBAVATI SE I SPRDATI OKOLO ( npr. gazda sa svojom kavom i zenama ), A DRUGO JE STALNO NESTO PAMETOVATI I PRAVITI SE KAKO ZNAS HRVATSKU GRAMATIKU I STALNO ISPRAVLJATI LJUDE ZBOG NJIHOVIH GRAMATICKIH POGRESAKA I NA SVAKOM SE JEBENOM POSTU POSVAĐATI SA POLA LJUDI SA FORUMA.... JEBEMU SISU PA GDJE JE TU LOGIKA.... ZBOG JEDNOG COVJEKA LJUDI ODLAZE SA FORUMA, I STA JA ZNAM STA SVE NE RADE ( nadam se da si jos niko nije prerezo zile ).....

_________________
imam osjecaj da osjecam osjecajno jako

Bolje ispast glup nego iz tramvaja

mozda pijan ali nisam jako, Bože zdravlja pa kući polako

fuck you man čovječe
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sale car
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1703
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 07.01.2007. 21:43 
Naslov:  Re: Političar
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

i opet ste skrenili s teme....

Da se vratim sada na temu... Ja bih izabrao sbe... zato sto nemam pojma o politici.... Very Happy

salim se.... izabrao bih nekoga tko zbilja voli Osijek, kojemu nije stalo samo do place i do saborske stolice.... nekoga kome Osijek znci vise i od novca i od saborske stolice i koji ce puno uciniti za njega samo zato sto ga voli, a ne zato da bi dobio jos koji mandat...

_________________
imam osjecaj da osjecam osjecajno jako

Bolje ispast glup nego iz tramvaja

mozda pijan ali nisam jako, Bože zdravlja pa kući polako

fuck you man čovječe
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
---
Offline
Ukupno postova: 2910
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.01.2007. 22:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

CatCloe je napisao/la (Pogledaj post): ›
i need space je napisao/la: ›
Misliš blebetati i ispravljati gramatiku ljudima?!

to nam je odavno jasno svima. ne znam zašto mu itko više odgovara na postove. čovjek je vrlo inteligentan i obrazovan, ali patetično isfrustriran i opterećen vlastitom veličinom. ukratko - bijedan lik koji pažnju može dobiti jedino na internetu.


istina.
ali, teško je (šutke) otrpit vrijeđanje.
bit će da nismo svladali onu biblijsku: tko tebe kamenom... Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 08.01.2007. 17:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bazooka_joe je napisao/la: ›
anakonda je napisao/la: ›
...ispričavam se svima zbog nenamjerne upotrebe plurala...
...naime, iako sam na privremenom boravku u Zgb, osjećam se Osječankom i putem ovog portala svakodnevno živim s većinom gradskih problema, tračeva i ostalog...tako je došlo i do tog lapsusa...sve ostalo ostaje kako je rečeno...


Nema potrebe za isprikom, samo mi nije bilo jasna lokacija ;-)
Nadam se da nećeš napuštati forum zbog postova koji vrijeđaju tvoj rodni grad. Bila bi to (pirova) pobjeda likova (među kojima sam i ja ponekad) koji topic pretvaraju u svoj warground... Pirova pobjeda - ukoliko još usera učini ovo što ti namjeravaš (napustiti forum) - nećemo više imati kome odgovarati niti s kime raspravljati.
Tako da ti zapravo ja dugujem ispriku. Sorry...


...dugo sam se dvoumila da li da uopće odgovorim na bilo koji od ovih postova, jer bi na taj način skočila samoj sebi u usta...no, pregristi ću i to, pa evo me još jednom...
...mislim da mi nitko ne duguje ispriku, osim onih koji vrijeđanje smatraju odgovorom na diskusiju...ali, njihova isprika mi ni ne treba...
...zamišljam si to ovako: da me osoba počne vrijeđati licem u lice, a na temelju mog mišljenja (zato smo svi ovdje, zar ne?), nikada se ne bih spustila na njegovu razinu i uzvratila na taj način...ja sam ipak kulturna osoba, iako mi je jezik kojim govorim vrlo ciničan i ironičan...u takvim slučajevima ću se okrenuti i otići...
...isto tako je i ovdje, bez obzira što gledam u monitor, a ne osobi u oči...to je razlog zašto sam se poželjela maknuti...
...tih nekoliko osoba, koje ne znaju osnove opće kulture i kulture komunicaranja me izbacuju iz takta doslovce i drugo mi ne preostaje nego povući se i smatrati da moje mišljenje ne vrijedi...
...a opet s druge strane, ima ovdje meni vrlo dragih osoba s kojima imam zajednički jezik i koje ne smeta moje mišljenje, već ako se ne slažu s njim, na uljudan način diskutiraju o tome...
...te stoga mislim da je odluka koju sam donijela prije nekoliko dana bila dosta ishitrena...
...dragi Admin, sori opet na oftopičarenju...
...P.S.: hvala svima koji su me zadržali preko PM...Smile

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sale car
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1703
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 09.01.2007. 19:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

anakonda je napisao/la: ›
...P.S.: hvala svima koji su me zadržali preko PM...Smile


uf jebemu kako meni to nije palo na pamet... Very Happy

meni iskreno ne smeta nicije misljenje... vrlo rado razglabam sa svima o svemu i svacemu... znam da se mnogi ne slazu niti s mojim misljenje tako da nema smisla vrijdeti druge i izrugivati im se zbog njihovog stava... stovise, drago mi je kada netko ima suprotno misljenje od mene pa se onda mogu s nekim prepirati i razglabati, a ne da svi imamo isto, onda bi sve bilo monotono...

Recimo daniel i ja... mi imamo isto misljenje i to nije fora... mislim kako bi on trebo promjeniti misljenje ( da ne bi mozda ja ) pa bi sve bilo ok Very Happy Very Happy Very Happy (salim se )

_________________
imam osjecaj da osjecam osjecajno jako

Bolje ispast glup nego iz tramvaja

mozda pijan ali nisam jako, Bože zdravlja pa kući polako

fuck you man čovječe
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Rajnus
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1029
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.01.2007. 14:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ljudi shevite se.... Cemu napetost Smile

_________________
samo Osijek!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kadbasmoram
Offline
Avatar

Ukupno postova: 27
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.06.2007. 16:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja bih glasovao za Setaca. cool lik. malo se poceo furati na radijatore, ali i to je shvatljivo.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
marrai
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1127
Lokacija: Os
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 26.06.2007. 21:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Rajnus je napisao/la: ›
Ljudi shevite se.... Cemu napetost Smile
ja bi glasala za političara u štramplicama koji gromoglasno uzvikuje: ljudiiii,ševite se!!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DanicaV
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4765
Lokacija: ... gdje caruje drugarstvo...
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 26.06.2007. 21:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

poznata mi je osoba koja će nahraniti sve poštene političare i sve prave vjernike. dakle, ima li koga?

_________________
"To je nepravda" Kalimero
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.06.2007. 22:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DanicaV je napisao/la (Pogledaj post): › poznata mi je osoba koja će nahraniti sve poštene političare i sve prave vjernike. dakle, ima li koga?

Ovo baš i nisam skontao, ali to je valjda zato što sam jako glup u zadnje vrijeme pa me ispričajte! Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Svebor
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1672
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.06.2007. 23:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

teški ot.

_________________
"si quid novisti rectius istis, candidus imperti; si nil, his utere mecum."
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Rajnus
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1029
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.06.2007. 9:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

marrai je napisao/la (Pogledaj post): ›
Rajnus je napisao/la: ›
Ljudi shevite se.... Cemu napetost Smile
ja bi glasala za političara u štramplicama koji gromoglasno uzvikuje: ljudiiii,ševite se!!!


Moja krilatica ce biti... Dobar sex svima, a ne samo njima

osijek031.com smile

_________________
samo Osijek!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
marrai
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1127
Lokacija: Os
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 27.06.2007. 12:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Smile


Zadnja promjena: marrai; 27.06.2007. 23:45; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: