Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



može li se zatrudniti putem oralnog seksa SMIJEH

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.01.2007. 0:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zeko je napisao/la: › imam i ja jedno iskustvo s takvim pitanjima: osoba, ajmo reć, x rekla mi je da se prije par dana tuširala s dečkom i da joj je on svršio na nogu te me pitala može li ona zatrudniti...hm...pa ne znam...šta vi mislite... Shocked


Mislim da si legici trebala reci da joj sljedeci put svrsi u usta. Em je sigurna da nece zatrudnjeti, em ce njemu biti tri puta ljepse nego da izdrka po njenoj nozi/plocicama/bilo_cemu_sto_nije "inteligentno"...;-)

Inace, ima zena koje mogu zatrudnjeti od pogleda, razgovora, preko odjece. Zovu se "nabijacice rogova", a tehnika obmane je stara par tisucljeca, jos otkad je prvi papas'o pricu... danas ta prica ima pastvu od par milijardi krajnje nekritickih dusa...

P.S. Ne znam cemu toliko cudjenje nad onim sto je napisano, kad je vise nego ocito da se 99% ekipe iz tih komentara sprda... ;-) Ili se ja to samo nadam da je tako!? ;-)

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
daniel-202
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1030
Lokacija: Graceland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.01.2007. 0:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ma kak ne bi moglo kroz usta????? Danas je sve moguće Very Happy Cure, pazite gdje če vam dečko slijedeči put svršit, ako vam po kosi slučajno svrši, odma kod frizere i na nulu brijanje...

_________________
"Neki ljudi tapkaju nogama, neki pucketaju prstima a neki se njišu naprijed - nazad. Ja samo sve to radim odjednom, valjda..."
Elvis Presley, 1956.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ela
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2074
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 03.01.2007. 2:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
ovo je prekostrašno!
osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile

_________________
ne čini ono što želiš da ti čine,ukusi su različiti
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
wendy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1104
Lokacija: suicide machine
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 03.01.2007. 2:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la (Pogledaj post): › P.S. Ne znam cemu toliko cudjenje nad onim sto je napisano, kad je vise nego ocito da se 99% ekipe iz tih komentara sprda... ;-) Ili se ja to samo nadam da je tako!? ;-)


Pa, ja bih ipak rekla da se radi o ovom posljednjem. I mene su pitali sve i svašta... od toga može li se zatrudnjeti oralnim seksom, pa sve do idiotarija tipa toga je li žena sigurna od trudnoće ako se neposredno nakon seksa pomokri. Ovdje bih dodala da bi frajeru koji me ovo pitao očito dobro došlo malo više prakse u pružanju oralnog seksa i to pri svjetlu, kako bi uspio bolje percipirati to područje i MOŽDA uvidjeti da žena piški i rađa kroz dva različita otvora Rolling Eyes OSIM AKO ne postoji opasnost od začeća i pri pružanju cunnilingusa? Shocked Ovdje se strogo ograđujem, ne želim pružati dezinformacije. Ipak, čudni su putovi spermatozoida sudeći prema iskustvima pojedinaca... a i jajne stanice, kako tek sad saznah, putuju svuda po tijelu...

Pitam se što se onda događa s hranom koju pojedemo? I ona dospijeva u spolovilo? Ništ mi više nije jasno, morat ću ponovno uzeti fiziologiju u ruke. Confused

Inače, u jednom teen časopisu jednom davno pročitala sam pitanje jedne curice upućeno ginekologinji: može li se samozadovoljavanjem zatrudnjeti? To pitanje valjda nikad neću zaboraviti.

Zato, mungos, ne bih se kladila da se 99% ekipe koja je sudjelovala u raspravi sprdalo Wink

_________________
“Some people never go crazy. What truly horrible lives they must live”
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Rajnus
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1029
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.01.2007. 7:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

CatCloe je napisao/la (Pogledaj post): › netko se dobro zajebava. nitko, ali baš NITKO nije toliko glup... netko s tolikim kvocjentom inteligencije i stupnjem informiranosti bi se valjda ugušio hranom, jer ne bi znao da ju treba prožvakati... ili bi jednostavno zaboravio udahnuti......


Ne podcjenjuj ljudsku glupost. Nakon sto sam svojim usima cuo zenu od 30g koja je pitala hoce li biti sto djetetu koje treba roditi biti jer je zaceto dok se jebala s guza...
Ono WTF!? BTW kak je uopce zakljucila kad je to tocno bilo?

Svakojakvih sam se gluposti naslusao...

_________________
samo Osijek!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.01.2007. 7:41 
Naslov:  Re: može li se zatrudniti putem oralnog seksa SMIJEH
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zeko je napisao/la (Pogledaj post): › a jooooj osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile

imam i ja jedno iskustvo s takvim pitanjima: osoba, ajmo reć, x rekla mi je da se prije par dana tuširala s dečkom i da joj je on svršio na nogu te me pitala može li ona zatrudniti...hm...pa ne znam...šta vi mislite... Shocked

Pitaj legicu hoće li se samnom tuširati, reci joj da nema bojazni pošto ne svršavam po nogama!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zeko
Offline
Avatar

Ukupno postova: 599
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.01.2007. 11:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

e al stvarno prestrašno...čak i kod pravilnog začeća je dosta teško kad malo bolje razmislite...od ne znam koliko milijardi spermića samo jedan može proći u jajnu stanicu,jel? i to dok su plodni dani i ne znam koji još uvjeti...znači da nije sigurno ni kad je pravilno tj u pravo mjesto a ne ovakve nebuloze... Shocked

da ti mali spermići imaju noge i mozak pa znaju odšetati tamo gdje treba jer im je jedini cilj u životu dospjeti u jajnu stanicu,pa makar i kroz kožu,usta,želudac i šta sve ne...oh bože...i nažalost čudim se tim izjavama jer danas se baš puno priča o tome po svuda i to više nije tabu tema kao nekad,tako da ono Rolling Eyes

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
---
Offline
Ukupno postova: 2910
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.01.2007. 17:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nije tabu.

ali me je sram...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DanicaV
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4765
Lokacija: ... gdje caruje drugarstvo...
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 03.01.2007. 21:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 


_________________
"To je nepravda" Kalimero
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.01.2007. 10:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

možda bi cure trebale pripaziti i gdje sjedaju u tramvaju...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fairy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1955
Lokacija: Ššššššume
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.01.2007. 18:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

CatCloe je napisao/la (Pogledaj post): › netko se dobro zajebava. nitko, ali baš NITKO nije toliko glup... netko s tolikim kvocjentom inteligencije i stupnjem informiranosti bi se valjda ugušio hranom, jer ne bi znao da ju treba prožvakati... ili bi jednostavno zaboravio udahnuti......
Laughing Laughing Laughing aaahhaaa,pa ju ću poludit,,,ma ja ne vjerujem recite mi da nisam sada ovo sve pročitala molim vas

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Zuhra
Offline
Avatar

Ukupno postova: 327
Lokacija: Rijeka
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.01.2007. 19:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tri puta sam na wc isao obavit nuzdu koliko sam se smijao loooooooooooooooooooooooooooooooooooooo
oooooooooooooooooooooooooooooooooooooool

u 5. raz osnovne se to uci...

_________________
Zuhra031
**************
hosting 10gb disk, 10gb bw, sve free
-> regaj se http://api.binhoster.com/redir/95665
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
game
Offline
Avatar

Ukupno postova: 474
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 08.01.2007. 0:37 
Naslov:  Re: može li se zatrudniti putem oralnog seksa SMIJEH
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma, daj, ljudi, mozda je jedna osoba tamo koja ne zna pravi odgovor (pod uvjetom da ima manje od 13 godina), a ovi ostali se sprdaju...
pa ja da pročitam takve nebuloze, prva bi napisala da pripaze što rade, jer će ostati trudne već kad im se dečku nadigne!
Evil or Very Mad

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mont
Offline
Avatar

Ukupno postova: 180
Lokacija: pariz
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.02.2007. 10:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

CatCloe je napisao/la (Pogledaj post): › možda bi cure trebale pripaziti i gdje sjedaju u tramvaju...
hehehh pogotovu na sta sjedaju hihihihhi

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mont
Offline
Avatar

Ukupno postova: 180
Lokacija: pariz
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.02.2007. 8:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kad neko nezna ---nezna
Citao Mujo o oralnom seksu pa predlozi Fati da ga isprobaju,ali ona nezna sta je to.
--Nista lakse,poljubis me tamo gdje pisam
--Mujo,moram li i plocice!!

_________________
ne zamjeram ljudima sto nemaju moje,vec svoje misljenje
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: