Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Ponosni Osijekom

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
tyler_durden
Offline
Avatar

Ukupno postova: 295
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.01.2007. 23:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kobac je napisao/la: ›
mislim da sam pogriješila temu....pomislila sam da ci procitati nesto lijepo o Osijeku... a ono nista


Kad masa ljudi sa ovog foruma živi život preko tv-a,novina,interneta...ni ne znaju koliko bi im se grad svidio da samo jednostavno prošeću njime... Very Happy Very Happy Very Happy

Voli Vas sve grad Osijek... Cool Cool Cool ...iako Vi ne volite njega... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
darkmark
Offline
Avatar

Ukupno postova: 489
Lokacija: os
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.01.2007. 1:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

8 je napisao/la: ›
DanicaV je napisao/la (Pogledaj post): ›
ajde, distrikt Brčko, nemoj ništa protiv Bosne Wink
moja mama pravi najbolje ćevape Razz


Za koga tvoja mater radi? Tko nju plaća? Tko je nju postavio? To ona samo onako, je li? Svi ste vi sumnjvi. Svi civili su sumnjivi...


Care el ti uzivas u nacinu na koji opterecujes svoj mozak sa neprestanim razmisljanjem o politici i td???Ajde mi pojasni smisao svojeg križarskog pohoda da preko ovog foruma promjeniš grad.Politika je kurva to cu ti odma rec...a sve sto ti pokusavas nama objasnit je tako jasno da to vec i ptice na granama pjevaju...Nisi napisao koliko se samo sranja desi u Zg za jednu vecer....Vjeruj mi meni nije svejedno hodat Zagrebom navecer pogotovo u kasne sate...Ti od Osijeka pravis grad idiota i neznalica neshvacajuci da ti ama bas nitko na ovom forumu nije kriv za tvoje zelje da taj grad u tvojim ocima bude bolji.I u drugim gradovima je tako...Nemozes usporedjivat Osijek sa Zgrebom...Trebat ce jos jako puno vremena dok se sve kocikce posloze, a ja i ti cemo do onda mozda bit stari prdonje koji se nece moc ustat iz kreveta...Ja sam jedno vrijeme pratio te famozne poteze i oporbe i vladajuce koalicije pa mi se smucilo...ko im jebe mater....pa necu ja sa 23 godine dobit shizofreniju od nase politike i td.Vjeruj mi ni ti ni ja necemo promjenit ni njih ni stanje u drzavi...pa ja nekontam kako ti funkcioniras ako te stalno "peru" nekakva razocarenja i bedovi sto ovaj grad i politicari nerade kako bi ti volio...Zanima me da li bi i dalje toliko pljuvao po Osijeku da se zaposlis u nekoj jakoj firmi i da te curi para??Pa bolio bi tebe kurac za Ivu, Ivicu, Maricu u hr parlamentu i njihovim odlukama.Kako ces si napravit da si zadovoljan....zavrsi fakultet...magistiraraj i onda ces lagano nac posao i td.Vec sam rekao prije da je to jedino sto mi mozemo ucinit da nam je bolje.A ako ti se ide negdje idi.Pa tko kaze da se oko Osijeka vrti svijet???tko kaze da na deset drugih mjesta nije bolje???Vidim da rasploazes sa hrpom informacija pa zasto onda to svoje znanje neusmjeris u nesto korisnije.U ovom gradu ima i poštenih ljudi ,ali i govana ...to ces svuda nac....Ono rekao sam da razumijem tvoj bijes(al sto je previse previse je)...Zanima me da li bi bio uporan u svojim nastojanjima da si recimo novinar tj. da li bi tako pljuvao u svojim kolumnama??Ajde otvori negdje topic "prestajem razmisljat o politici" i ja cu ti prvi dat sve "kikije"(ma da ih nemam puno)...Jebes politiku...od toga nitko nije uzivao...

_________________
Bravo Admin mi je obrisao potpis Bravo
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lufus
Offline
Ukupno postova: 2044
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.01.2007. 12:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nekako mi se u cijelu tu priču o savršenom Zagrebu ne uklapa statistika o ubojstvima, oružanim pljačkama...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
8
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1860
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.01.2007. 16:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lufus je napisao/la (Pogledaj post): › Nekako mi se u cijelu tu priču o savršenom Zagrebu ne uklapa statistika o ubojstvima, oružanim pljačkama...


U Zagrebu su bolji i kriminalci, oni ne ubiju dijete na cesti.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kobac
Offline
Ukupno postova: 106
Lokacija: Čepin
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.01.2007. 17:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...a ha...sta nekazes da ti se "to" dogodilo u obitelji i da si zato razocaran...

narode, ja volim osijek, volim se setati njime i uzivati u njegovim ljepotama...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
daniel-202
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1030
Lokacija: Graceland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.01.2007. 19:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kobac je napisao/la: ›
narode, ja volim osijek, volim se setati njime i uzivati u njegovim ljepotama...


Ti neki pisac??????

_________________
"Neki ljudi tapkaju nogama, neki pucketaju prstima a neki se njišu naprijed - nazad. Ja samo sve to radim odjednom, valjda..."
Elvis Presley, 1956.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
daniel-202
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1030
Lokacija: Graceland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.01.2007. 19:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kobac je napisao/la: ›
narode, ja volim osijek, volim se setati njime i uzivati u njegovim ljepotama...


Ako se šetaš njegovim ljepotama, nečeš se baš onda puno našetat......

_________________
"Neki ljudi tapkaju nogama, neki pucketaju prstima a neki se njišu naprijed - nazad. Ja samo sve to radim odjednom, valjda..."
Elvis Presley, 1956.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
8
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1860
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.01.2007. 21:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

darkmark je napisao/la (Pogledaj post): ›
Care el ti uzivas u nacinu na koji opterecujes svoj mozak sa neprestanim razmisljanjem o politici i td???


Naprotiv, to nije opterećenje. Za nekoga je vrhunac kvalitete življenja posjet kladionici, kozemtičarci, a vrhunac IT znanja predstavlja nadoplata računa USSD kodom.

darkmark je napisao/la (Pogledaj post): › Ajde mi pojasni smisao svojeg križarskog pohoda da preko ovog foruma promjeniš grad.Politika je kurva to cu ti odma rec...a sve sto ti pokusavas nama objasnit je tako jasno da to vec i ptice na granama pjevaju...


To što ja pričam, može biti prisutno u medijima, ali definitivno nije prisutno u svijesti i ljudi o tome ne pričaju.
Stvari neće krenuti ni milimetar naprijed dok se svijest ljudi ne promijeni.
Nikome ne želim zlo, ali bit će zanimljivo gledati koliko će još vremena trebati ovoj ekipi.

"Mene, ako se sete na dan državne bezbednosti, sete se, ako ne,
najveće zadovoljstvo biće mi misao da sam jednog čoveka izveo na pravi put."


darkmark je napisao/la (Pogledaj post): › I u drugim gradovima je tako...


E, tu si se zajebo. Svijet nije crno bijel, negdje je crnji, negdje je bjelji.

darkmark je napisao/la (Pogledaj post): › Zanima me da li bi bio uporan u svojim nastojanjima da si recimo novinar tj. da li bi tako pljuvao u svojim kolumnama??Ajde otvori negdje topic "prestajem razmisljat o politici"


To što ja pišem nema veze s politikom kako ju ljudi vide, samo sa socijalom, demografijom, ekonomijom... Dakle stvarima zbog kojih sam išao na neke fakulitete.

P.S. Nekad pročitaj Jovana Dragišića na Index.hr. On je Osječanin, a sve što je o Osijeku napisao bilo je da je grad piva. Moš' mislit. Prosudi sam koliko je Osijek interesantan drugima... Ali to nije važno.

Jadno je da Osijek, kao životna sredina od koje se nešto očekuje i u kojoj ljudi ostave svoje godine, nije interesantan Osječanima.
Ako je grad zelena trava, most i klupa - grad može s dva stolara i jednim vrtlarom sutra niknuti bilo gdje.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
euchrid
Offline
Avatar

Ukupno postova: 511
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.01.2007. 11:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

[quote="8"] Tommy Emanuel, Vaya con dios, Laibach.../quote]

podsjetnik: Leibach u Vegi na UFO, Tommy Emanuel u HNK... jesi li bio na tim koncertima?

8 je napisao/la: › Svi kupuju na tržnicama. Ima ih milijardu. Kod nas je "pija" samo prepreka u komunikacijskom koridoru... tamo kupuju samo oni slabije platežne moći.


na osnovu čega si došao do tog zaključka? predrasuda!

8 je napisao/la: › U svakom tramvaju ima ljudi, u svakoj slastičarnici netko sjedi.


da to možda nisu oni beskućnici što spavaju po tramvajima ili nezaposleni što po cijele dane sjede u birtijama? ili tamo takvih nema?

8 je napisao/la: › Najbolje bureke i najbolje ćevape pojeo sam u ZG.


o ukusima se ne raspravlja, valjani se zaključci ne donose na osnovu subjektivnih doživljaja

8 je napisao/la: › U Zagrebu su bolji i kriminalci, oni ne ubiju dijete na cesti.


a što je kriminalac moralno bolji ako ubije djete unutar četiri zida???

zar ne znaš da je u susjedovom dvorištu trava uvijek zelenija???

_________________
__________________________________
Stojim uz to što sam jučer rekao. Ne znam doduše što sam rekao, no znam, što mislim, a mislim točno ono što sam rekao!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Evil Poodingh
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2517
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.01.2007. 11:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

JA se svaki dan grizem što ce me od jeseni sudba vjerojatno odvesti put Zagreba, i sto necu moci ostati tu, barem neko vrijeme, a netko kao 8 razmislja ovako...Eh, da se mozemo zamijeniti...

_________________
https://www.facebook.com/GO.Osijek
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.01.2007. 12:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

daniel-202 je napisao/la: ›
kobac je napisao/la: ›
narode, ja volim osijek, volim se setati njime i uzivati u njegovim ljepotama...

Ako se šetaš njegovim ljepotama, nečeš se baš onda puno našetat......

ako tako misliš, onda baš ne znaš o čemu pričaš. ja se šetam satima svaki dan i svaki dan se ponovno iznenađujem koliko predivnih mjesta u gradu ima.
"beauty is in the eye of the beholder." rekao bi netko.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
---
Offline
Ukupno postova: 2910
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.01.2007. 23:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

meni je žao što premalo vremena provodim u šetnjama svojim gradom...tu sam čitav život ali sam siguran da još postoje ljepote koje nisam vidio...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ketty
Offline
Avatar

Ukupno postova: 21
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 12.01.2007. 3:01 
Naslov:  Re: Ponosni Osijekom
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Iako nažalost više ne živim u Osijeku namjeravam se vratiti čim to budem mogla.Trenutno sam u Splitu,koji se može sakriti iza Osijeka.
Ja ne shvaćam kako nekom može taj grad biti lijep.
Po gradu svugdje ima smeća,pločnici su klizavi i puni rupa.Nema parka nigdje,nikakve prirode .... same zgrade.U prometu nema nikakvih pravila,semafori kao da ne postoje,zebra im ne predstavlja ništa,možeš stojati 5 min da ti nitko ne stane.A ljudi ,mogu biti sretna ako me netko u dućanu pozdravi i ponudi kad uđem.Osim toga imaju neka glupa razmišljanja npr. žena je manje vrijedna od muškarca.Ženina uloga je da se brzo uda(čitaj normalno 16-19 god. ; maximalno do 25 god .... poslije toga je već stara)i brine za svog muža i djecu.

Naravno uvijek ima iznimaka ali ovo je nešto što ''krasi'' većinu.
Nisam sad došla tu da pljujem po Splitu ,nego samo da navedem razliku između njega i Osijeka.Isto tako i Zagreb mi je uvijek bio ružan grad i za mene nema do Osijeka.
Nisam ni znala koliko je Osijek lijep dok nisam otišla.
Možete govoriti šta hoćete ali ja sam ponosna na svoj grad,zato što su ulice čiste,ima prekrasnu prirodu i predivne ljude koji su uvijek spremni pomoći a to je najbolje od svega. Very Happy Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fatcat
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1181
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.01.2007. 3:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ketty je napisao/la: ›
Nisam ni znala koliko je Osijek lijep dok nisam otišla.
Možete govoriti šta hoćete ali ja sam ponosna na svoj grad,zato što su ulice čiste,ima prekrasnu prirodu i predivne ljude koji su uvijek spremni pomoći a to je najbolje od svega.
Nije potrebno nista dodavati...

_________________
Sooner or later you will have to stand up for something or in the end you will stand up for nothing at all.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sale car
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1703
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 12.01.2007. 6:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ketty je napisao/la: ›
Iako nažalost više ne živim u Osijeku namjeravam se vratiti čim to budem mogla.Trenutno sam u Splitu,koji se može sakriti iza Osijeka.
Ja ne shvaćam kako nekom može taj grad biti lijep.
Po gradu svugdje ima smeća,pločnici su klizavi i puni rupa.Nema parka nigdje,nikakve prirode .... same zgrade.U prometu nema nikakvih pravila,semafori kao da ne postoje,zebra im ne predstavlja ništa,možeš stojati 5 min da ti nitko ne stane.A ljudi ,mogu biti sretna ako me netko u dućanu pozdravi i ponudi kad uđem.Osim toga imaju neka glupa razmišljanja npr. žena je manje vrijedna od muškarca.Ženina uloga je da se brzo uda(čitaj normalno 16-19 god. ; maximalno do 25 god .... poslije toga je već stara)i brine za svog muža i djecu.

Naravno uvijek ima iznimaka ali ovo je nešto što ''krasi'' većinu.
Nisam sad došla tu da pljujem po Splitu ,nego samo da navedem razliku između njega i Osijeka.Isto tako i Zagreb mi je uvijek bio ružan grad i za mene nema do Osijeka.
Nisam ni znala koliko je Osijek lijep dok nisam otišla.
Možete govoriti šta hoćete ali ja sam ponosna na svoj grad,zato što su ulice čiste,ima prekrasnu prirodu i predivne ljude koji su uvijek spremni pomoći a to je najbolje od svega. Very Happy Very Happy


Ne mozes tako procjenjivati ljepote svoga i nekog drugog grada, posto je normalno da je svakome njegov grad najljepsi ( naravno postoji iznimki )...

Po meni isto nema ljepseg grada od Osijeka... za mene je to najljepsi i najbolji grad na svijetu... a to sto je politika takva kakva je to je vec druga prica... ja se isto ponosim osijekom i ne nmjeravam se nikada odseliti iz nepokorenog grada....


_________________
imam osjecaj da osjecam osjecajno jako

Bolje ispast glup nego iz tramvaja

mozda pijan ali nisam jako, Bože zdravlja pa kući polako

fuck you man čovječe
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: