s Prvi dan u Novoj godini [2/2]
Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Prvi dan u Novoj godini

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.01.2007. 10:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja bio u Žilini (Slovačka). Stigli tamo u petak navečer, hotel bolji nego što sam očekivao (trenutno 3 zvjezdice, ali se vidi da je imao i više), u subotu prijepodne je malo toga uopće radilo, i to uglavnom do 12. Stari grad predivan, noviji dio klasični komunistički, izgleda kao Sjeverna Koreja. Našli sjajan kafić-restoran u kojem je SVE odlično, od ponude cuge (turska kava!) i klope, izgleda svega što dobijete, do usluge i cijena (juha od rajčice i juha od češnjaka sa sirom, pureća prsa s brokulom u umaku od sira, jelenji odrezak s višnjama u umaku od vina, dvije šopske salate, dva deserta, dvije mineralne, čaša crnog i čaša bijelog vina - sve zajedno oko 150 kuna). Subota navečer opća pustoš u gradu. Doček u hotelu me neodoljivo podsjećao na filmske večere s Titanica. Bend je svirao stvari koje su nekad bili hitovi, ali je gotovo sve prevedeno na slovački (i na radiju sam čuo da to nije ništa neobično), haljine su bile po zadnjoj modi iz 1980., eventualno s početka 90-ih. Klopa je bila ok, aperitiv, vino i mineralna u neograničenim količinama i pjenušac u ponoć bili uključeni u cijenu. Na drugom floru su puštali Coloniju, Karmu i slično slovačko i ino smeće. Stigao nazad sinoć, još nam slomljen od puta.

Sve u svemu, ja zadovoljan! Very Happy

Preporuke: u Bratislavi obavezno posjetiti Slovakia Pub, a u Žilini Voyage, Voyage.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Evil Poodingh
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2517
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.01.2007. 10:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

allein je napisao/la (Pogledaj post): › Bio i ja u Miniju, ok je bilo. Jako dobra atmosfera, kućna doduše, a pošto nisam stalni gost bilo mi je malo čudno. Bilo je poznatih ljudi ipak, šank je bio brz i pristupan iako je jedino pitko žestoko bilo pelinkovac. Čak je i toga neko vrijeme falilo pa je onda došla druga tura Smile Stol sa klopom je bio super, svi su se najeli pa je i opet ostalo još. Bend je super svirao, dalo se nešto i plesati...
Sretna svima nova!


još da si se javio... Evil or Very Mad

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
allein
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1542
Lokacija: offline
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.01.2007. 11:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Evil Poodingh je napisao/la (Pogledaj post): › još da si se javio... Evil or Very Mad


Hedviga, pitao sam tamo najvišeg lika kojeg sam vidio 'jesi ti mario?', on je reko ne, a ja sam kontao da sam promašio opis. Ionako ste bili ful zaposleni cijelo vrijeme....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zeko
Offline
Avatar

Ukupno postova: 599
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 02.01.2007. 11:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

vjerojatno si pitao krešu...uglavnom...kako ti izgledaš?možda smo se susreli koji put...sigurno jesmo tijekom cijele večeri Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
allein
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1542
Lokacija: offline
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.01.2007. 12:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ako je Krešo visok i mršav, onda vjerojatno jesam njega...a ja ti izgledam ko 80% tipova tamo što su bili. Duga smeđa kosa, bradica, mrvu previše kila Smile) sigurno smo se sreli, možda si i novu čestitali - mal je prostor bio i ljudi dovoljno da se može skontati...(ako baš oćeš vidjeti kako izgledam, imaš kod mene na blogu par fotki)

_________________
The voices are back. Excellent.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: