Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Dojmovi sa 3. sastanka

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
tamna strana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3515
Lokacija: Čepin
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.12.2006. 17:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

....ela moram priznati da ipak izgledaš kao da imaš 20 god...... Wink

_________________
najbolje je biti glup, gluh, nijem i lijep osijek031.com smile

U duši sam dijete koje ne zna da mrzi...
U životu sam putnik koji uvijek pronađe pogrešan put...
A u stvarnosti sam budala koja uzalud VOLI.....
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ela
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2074
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 29.12.2006. 17:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tamna strana je napisao/la (Pogledaj post): › ....ela moram priznati da ipak izgledaš kao da imaš 20 god...... Wink

e Hvala,hvala! osijek031.com smile

_________________
ne čini ono što želiš da ti čine,ukusi su različiti
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sale car
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1703
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 29.12.2006. 17:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Evo, dođoh i ja s posla, pa da prokomentiram komentare koji su vec prokomentirani... nisam bas najtrezniji kao sto sam najavio da cu biti, ali lega s posla je napravio tako odlican bambus da nisam mogao odoljeti Very Happy .
gazda777 je napisao/la: ›
nemam mazgu i ne živim u svačićevoj.

organizatoru udijeljujem otkaz jer u birtiji je bilo hladno i nisu imali ni vina ni kave. Mad

srećom je u blizini bila kavana u kojoj je bilo ugodno i toplo... Razz


Sto se tice mazde, kada sam prolazio svacicevom, jedan lik je parkiro u rikverc i skoro me zgazio... ucinilo mi se da si to ti bio, al bila je noc pa nisam dobro ni vidio... ja mislio vec da me oces pregaziti zbog lose organizacije...

Sto se otkaza tice, a cuj, sta se moze... naci cu si drugi posao, samo zelim da znate da sam imao najbolje namjere... i mene isto iznenadila hladnoca i to sto nema rakije, al sta ces...

A sto se tice kavane... to nisam nasao... kako si ono reko da se zove???....


daniel-202 je napisao/la: ›
ma jebo vas luk, di ste vi svi bili, ja sam došo oko 19.30 ili malo kasni je i bio vani do 19.50 , bio sam s legom i nokog nisam vidio, osim nekog lika sa pivom u hondinoj jakni (bar mislim da je hodnina, ali bila je crvena) di ste vi svi bili, izgleda da nismo na istom mjestu


Ja sam dosao u sedam i petnaest u pivnicu i maznio pivkana, narucio drugog i izasao van... nije bilo zive duse... samo je jedna teta ( ela )setala pred ulazom i na kraju zauzela mjesto s druge strane standa pored kojeg sam ja stajao... tada je dosao drugi lik ( mracna strana )i nesto ju pitao, ali od svih rijeci sam razumio samo rijec forum i odmah krenio za nima unutra... tako da sam ja bio vani i cekao...

I da, taj lik u crvenoj hondinoj jakni sa pivom sam bio ja... kako to da nisi primjetio elu ( to pitam ja koji je stajao pored nje i nije ju konto Very Happy )

btw. ela i ja smo bas komentirali kako trebamo ici po tebe opet u birtiju.... Very Happy


gazda777 je napisao/la: ›
ako si promašio lokaciju...imao si sreću...


Jos se jednom ispricavam svima kojima se nije svidjelo, al ne brinem se ja za tebe gazda, znao sam ja da ces se ti vec snaci ak ti se ne bude svidilo...


zeko je napisao/la: ›
moji dojmovi:

- gazda hvala na kavi
- sale, nimalo te nisam tako zamišljala
- ela, nimalo te nisam tako zamišljala
- bilo je jako hladno
- zaključila da daniel ne postoji

i unatoč nekim nedostacima, meni je bilo zabavno a čak se nisam ni napila...hehe Smile

e mongos, sumnjam da će išta biti od toga...ljudi su nezainteresirani i preskeptični ili možda prekul da bi dolazili na takva druženja...meni je ok i da nas ma troje, ali za takvo druženje možemo razmijeniti brojeve mbitela i dogovarati se interno...ovi masovni sastanci mislim da nisu više ostvarivi,bar ne onako kako je bilo drugi put...
stvarno ne razumijem zašto je nekima bilo tako teško doći ili im se nije dalo (tu ne uključujem one koji su imali dobre razloge), jer mogli smo se samo tamo naći pa onda otići negdje drugdje zajedno...ali ok...drago mi je da sam upoznala još troje forumaša i porazgovarala sa već poznatima Wink


Ha cuj, barem se nekome svidjelo... al i ovi kojima se nije svidjelo su se udostojili doci... a ne ko neki.....


zeko je napisao/la: ›
kontam da je sale bio tamo...bar je trebao biti...i onaj lik u hondinoj jakni...ako se ne varam,to je bio sale...

ok sale je pogrješio jer je rekao da će nositi šal al šta se može Smile


Ispricavam se jos jednom zbog sala... osto mi je u autu i totalno sam ga smetnio s uma....


_Jimmy_ je napisao/la: ›
3. ?? pa kad je bio drugi ?
ja sam jučer čekao 20 minuta nikoga nije bilo ispred


Zanimljivo kako su svi cekali ispred a nije nikog bilo... ocito da ste bili po cijelom trgu slobode.... hehe


ela je napisao/la: ›
Dojmovi sa sastanka:
sve naj,osim hladnoće,svi ste mi bili odlični oni koji su mi se svidjeli na forumu pobrali su još više mojih simpatija.Žao mi je što nisu došli još neki koje sam željela upoznati.Nije mi žao zbog smrzavanja(mada se još nisam otkravila).
Gazdi hvala na spašavanju od vremenskih neuvjeta i naravno na kavi.
@Zeko pretpostavljala sam da je stečen krivi dojam.
Sale je i mene iznenadio.


Drago mi je da ti se svidjelo... i ja sam se isto smrzo ko piiiip, s tim da sam jos poslije pjesacio podosta po toj ledini al sta ces....

btw. zasto sam vas sve iznenadio... sta sam toliko napravio lose???? jesam vas dobro ili lose iznenadio...


ela je napisao/la: ›
Ispravak netočnog navoda :ako ela nije pričala neznam tko je.Sale ti si taj koji je jedva pričao.Vjerovatno si bio u šoku!!! Razz


Previse su mi cokotali zubi pa nisam mogao pricati... a i pivo me ometalo.... samo sto je glasna muzika bila, pa nisam skoro nista cuo...
daniel-202 je napisao/la: ›
ja sam ne kontam kak nisam nikog našo???? , bio sam ispred i unutri i sve što sam skonto tog lika u crvenoj jakni da stalno šeta, ali nemogu mu prić i reć "ej jesi ti sa foruma?" malo je glupo, šta ak nije?? Od sada na slijedecim sastancima (nadam se ne tako brzo) Napravit ću neki transparent na kojem če pisati "OVDJE FORUMAŠI" i onda se svi tu nađemo, a ne svi stojimo okolo i čekamo a zapravo smo svi stigli.........


..."Svi su tu, a tebe nema, tebe nema, tebe nema..."

Dobra ti je ta ideja sa transparentom... hehe ... istina, i ja sam isto knot da je ta teta koja je stajala pored mene ( ela ) isto neko s foruma, al mi je bilo onak malo cudno doci do nekoga i pitati : " e jesi ti dosla na sastanak forumasa "... sta mislis da nije... hehe koji bi to bed bio...

_________________
imam osjecaj da osjecam osjecajno jako

Bolje ispast glup nego iz tramvaja

mozda pijan ali nisam jako, Bože zdravlja pa kući polako

fuck you man čovječe
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 29.12.2006. 17:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

toni je napisao/la: ›
Poppy i ja smo bili na veceri u Javoru Smile


...pozdravi Poppy...Smile

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ela
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2074
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 29.12.2006. 17:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Tamna strana je ispao najhrabriji,prišao mi je i pitao me dali sam s foruma,ali on je saznao pola sata prije sastanka koliko imam godina i zaključio da sam "teta" (Sale ovo ti nije trebalo!!!)
Kakav otkaz?ne kontam.
Dakle Tamnoj strani 5-ica iz hrabrosti i samopouzdanja.
Iznenađenje je Sale ugodno jer ti djeluješ premlado i za svoje godine,bar po meni.

_________________
ne čini ono što želiš da ti čine,ukusi su različiti
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sale car
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1703
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 29.12.2006. 17:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ela je napisao/la: ›
Tamna strana je ispao najhrabriji,prišao mi je i pitao me dali sam s foruma,ali on je saznao pola sata prije sastanka koliko imam godina i zaključio da sam "teta" (Sale ovo ti nije trebalo!!!)
Kakav otkaz?ne kontam.
Dakle Tamnoj strani 5-ica iz hrabrosti i samopouzdanja.
Iznenađenje je Sale ugodno jer ti djeluješ premlado i za svoje godine,bar po meni.


E pa vidis, ja nisam konto koliko iam s godina pa nisam uopce konto da bi to mogla biti ti...

Sto se tice dodijeljene ti titule "tete", ma nista zato, nisam mogao smisliti nsta pametnije, pa sam izvalio teta... valjda tti ne smeta.... hehe Very Happy

Procitaj posto sto sam citirao od gazde pa ce skontati o kakvom se otkazu radi...

daj tamnoj stranicu peticu i za (za)laganje

Premlado.... hmmmm. mozda se nisam trebao obrijati i srediti prije sastanka... osijek031.com smile

_________________
imam osjecaj da osjecam osjecajno jako

Bolje ispast glup nego iz tramvaja

mozda pijan ali nisam jako, Bože zdravlja pa kući polako

fuck you man čovječe
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ela
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2074
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 29.12.2006. 17:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sale car je napisao/la (Pogledaj post): ›
ela je napisao/la: ›
Tamna strana je ispao najhrabriji,prišao mi je i pitao me dali sam s foruma,ali on je saznao pola sata prije sastanka koliko imam godina i zaključio da sam "teta" (Sale ovo ti nije trebalo!!!)
Kakav otkaz?ne kontam.
Dakle Tamnoj strani 5-ica iz hrabrosti i samopouzdanja.
Iznenađenje je Sale ugodno jer ti djeluješ premlado i za svoje godine,bar po meni.


E pa vidis, ja nisam konto koliko iam s godina pa nisam uopce konto da bi to mogla biti ti...

Sto se tice dodijeljene ti titule "tete", ma nista zato, nisam mogao smisliti nsta pametnije, pa sam izvalio teta... valjda tti ne smeta.... hehe Very Happy

Procitaj posto sto sam citirao od gazde pa ce skontati o kakvom se otkazu radi...

daj tamnoj stranicu peticu i za (za)laganje

Premlado.... hmmmm. mozda se nisam trebao obrijati i srediti prije sastanka... osijek031.com smile


ah a kontam otkaz.ma samo sam preletila nisam mislila premlado nego mlađe!Tamna strana je zaradio preko nekoliko petica,baš je super kao i vi svi ostali nisi trebao metati sjenilo.Ma kako bi se za "tetu" ljutila osijek031.com smile

_________________
ne čini ono što želiš da ti čine,ukusi su različiti
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sale car
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1703
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 29.12.2006. 18:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ela je napisao/la: ›
ah a kontam otkaz.ma samo sam preletila nisam mislila premlado nego mlađe!Tamna strana je zaradio preko nekoliko petica,baš je super kao i vi svi ostali nisi trebao metati sjenilo.Ma kako bi se za "tetu" ljutila osijek031.com smile


Ma nek ja izgledam i ko da imam 10 godina, samo da me ne traze osobnu kada idem kupovati alkohola....

I meni ste isto svi odlicni... kao sto sam vec reko, a vjerujem da cu jos sto puta bas ste kul i simpa ekipa... zabavno je vidjeti kada se skupi nekolicina ljudi koji se znaju, a zapravo se nikada nisu vidjeli...

_________________
imam osjecaj da osjecam osjecajno jako

Bolje ispast glup nego iz tramvaja

mozda pijan ali nisam jako, Bože zdravlja pa kući polako

fuck you man čovječe
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zlusch
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2038
Lokacija: Sjenjak
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.12.2006. 18:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zeko je napisao/la: ›
stvarno ne razumijem zašto je nekima bilo tako teško doći ili im se nije dalo (tu ne uključujem one koji su imali dobre razloge)

Hvala na razumijevanju Wink Mada, da sam krenuo malo ranije iz Adolfove domovine, još bih i stigao na vrijeme...

_________________
Lega, nije ti dumina što praviš diklića od butre kraj kondora u treski.... a ti Anonymous dođi k sebi dok još imaš kome!

47! Još se trese na udici.... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zlusch
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2038
Lokacija: Sjenjak
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.12.2006. 18:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ela je napisao/la: ›
Ma kako bi se za "tetu" ljutila osijek031.com smile

Hehe.... ženska sujeta je opaka stvar kada je nagrizeš... a? Wink

_________________
Lega, nije ti dumina što praviš diklića od butre kraj kondora u treski.... a ti Anonymous dođi k sebi dok još imaš kome!

47! Još se trese na udici.... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 29.12.2006. 18:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...@zlusch, baš sam se pitala gdje si ti zaglavio?....Smile

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
saba
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1320
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.12.2006. 18:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma vama baš kul Razz

_________________
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tamna strana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3515
Lokacija: Čepin
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.12.2006. 22:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ela je napisao/la: ›
Dakle Tamnoj strani 5-ica iz hrabrosti i samopouzdanja.


.....molio bi prisutne da me ne hvale na forumu......pokvarit ce ti mi nick........

_________________
najbolje je biti glup, gluh, nijem i lijep osijek031.com smile

U duši sam dijete koje ne zna da mrzi...
U životu sam putnik koji uvijek pronađe pogrešan put...
A u stvarnosti sam budala koja uzalud VOLI.....
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ela
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2074
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 30.12.2006. 8:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zlusch je napisao/la (Pogledaj post): ›
ela je napisao/la: ›
Ma kako bi se za "tetu" ljutila osijek031.com smile

Hehe.... ženska sujeta je opaka stvar kada je nagrizeš... a? Wink

Smile

_________________
ne čini ono što želiš da ti čine,ukusi su različiti
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sheila
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1036
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 30.12.2006. 10:59 
Naslov:  Re: Dojmovi sa 3. sastanka
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jeeej evo i mene osijek031.com smile

hmmm evo ovakooo...kao i prvi put gazda i tamna strana (i po prvi put ela) su osigurali dobro društvo osijek031.com smile ela me nije iznenadila...bila je ugodna i zanimljivak kak sam i zamišljala....heh gazdi hvala na kavi koja je baš bila dobrodošla (kao i uvijek)
i na ugodnom razgovoru o kubi i vicevima o časnama.... Cool eee svašta se gazda od tebe može naučiti.... osijek031.com smile

heh uglavnom što se tiče saleeta i danijela...ja mislim da je to ista osoba s drugog kompa i da nas zajebava...bez uvrede ikome...alii Rolling Eyes eto i loši ste organizatori...u pivnici jeee ledeno i ne može se baš opustiti tamo ni lijepo razgovarati.... osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: