Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Lijepa gesta kohorte

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
lufus
Offline
Ukupno postova: 2044
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.12.2006. 11:48 
Naslov:  Re: Lijepa gesta kohorte
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ovdje nijedna baklja nije završila u terenu već iza gola Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
gaap
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2694
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.12.2006. 12:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pohvaljujem, ne baklju iza gola već ovakav način navijanja, da ne ispadne da samo serem zato što ne volim nekoga...

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=U2olCKnTVPI
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sale car
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1703
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 25.12.2006. 14:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lufus je napisao/la: ›
ovdje nijedna baklja nije završila u terenu već iza gola


Ali i travnjak iza gola također spada u dio terena... Wink

_________________
imam osjecaj da osjecam osjecajno jako

Bolje ispast glup nego iz tramvaja

mozda pijan ali nisam jako, Bože zdravlja pa kući polako

fuck you man čovječe
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
debeli
Offline
Avatar

Ukupno postova: 920
Lokacija: evriver
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.12.2006. 15:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Hehe vidim da mene nije zamolio da ne provokujem Laughing
Pa dragi Bo zašto vi koji se skrivate iza navijača, ne odete pred murju i fino bacite bengalke na njihovu zgradu ako se time inatite murji i Zakonima koji pokušavaju zaštititi običnog građanina koji štuje svoj grad i NK koji simpatizira. Osobno volim i obožavam sve vrste pirotehnike i svjetlosnih efekata do te mjere dok ista ne ugrožava okolinu. A te jeftine fore da ste vi u pravu objesi dedi o onu stvar, tim se načinom onda i pljačkaši poslovnica mogu opravdavati da su ubili jer je zabranjeno krasti lovu. Što ne kupite 500- 600 novih stolica koje ste uništili skakanjem po njima, nego što bacate bakljetine u teren i na jadne vatrogasce.
Btw svima hepi Žićbo

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Evil Poodingh
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2517
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.12.2006. 15:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja samo ne razumijem što je ovdje GESTA...istina, to je lijepo navijanje, ali ovdje nista nije gesta...Eto samo toliko, jer naslov zbunjuje...

_________________
https://www.facebook.com/GO.Osijek
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Bo
Offline
Ukupno postova: 41
Lokacija: Osijek-Amsterdam
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.12.2006. 15:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

anakonda je napisao/la: ›
...ali zar niste svjesni da inatom nećete ništa postići?...ponekad se bolje odlučiti ići linijom manjeg otpora...


Nisam tip koji će popustiti lako.
debeli je napisao/la: ›
Hehe vidim da mene nije zamolio da ne provokujem Laughing
A te jeftine fore da ste vi u pravu objesi dedi o onu stvar, tim se načinom onda i pljačkaši poslovnica mogu opravdavati da su ubili jer je zabranjeno krasti lovu. Što ne kupite 500- 600 novih stolica koje ste uništili skakanjem po njima, nego što bacate bakljetine u teren i na jadne vatrogasce.
Btw svima hepi Žićbo

Stolice nisam nikad tražio na istoku. To bi trebala biti navijačka tribina za stajanje ne za sjedenje. I o tome baš pričam, navijače se izjednačava sa teškim kriminalcima. Ne kažem da nema teških kriminalaca u navijačkim redovima ali ih je jako malo.

_________________
Worker's struggle that inspires men to stand up for their rights
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lufus
Offline
Ukupno postova: 2044
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.12.2006. 15:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sale car je napisao/la (Pogledaj post): ›
lufus je napisao/la: ›
ovdje nijedna baklja nije završila u terenu već iza gola


Ali i travnjak iza gola također spada u dio terena... Wink

ako pričamo o istom sportu, onda je teren ograničen debelim bijelim crtama. Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lufus
Offline
Ukupno postova: 2044
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.12.2006. 15:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Evil Poodingh je napisao/la (Pogledaj post): › Ja samo ne razumijem što je ovdje GESTA...istina, to je lijepo navijanje, ali ovdje nista nije gesta...Eto samo toliko, jer naslov zbunjuje...

valjda je mislio na polaganje vijenca.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
daniel-202
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1030
Lokacija: Graceland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.12.2006. 16:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja mislim da ipak da je lijepa gesta kad se jebe mater tovarima, zagrebčanima, vinkovčanima...(odnosno svim drugim ljudima koji nisu iz Osijeka) , a kad igra reprezentacija, onda nema vrijeđanja jedne druge, već se svi drže zajedno kao prava navijač skupina vatrenih. ali to kod nas isto nije moguće, gdje god da odemo osramotimo hrvatsku i same sebe, zato bolje da ajmo reći "vatreni navijači" ostanu kod kuće i gledaju utakmicu, bar neće nikog sramotit, i niko radi njih neće plaćat kojekakve kazne. Eh da i još nešto....ja navijam za khortu...ali iskreno...jebeš mi sve ako ima bar 15 ljudi starijih od 20 godina a da su kohortaši.....pa čovječe to sve mladi od 10 godina pa do 18,19 .

_________________
"Neki ljudi tapkaju nogama, neki pucketaju prstima a neki se njišu naprijed - nazad. Ja samo sve to radim odjednom, valjda..."
Elvis Presley, 1956.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tomo
Offline
Ukupno postova: 50
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.12.2006. 16:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Prestanite više o Kohorti pisati! Tko želi raspravljati o navijanju, navijačkom pokretu i sličnom neka dođe na navijački forum!!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Evil Poodingh
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2517
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.12.2006. 16:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

daniel-202 je napisao/la (Pogledaj post): › ja mislim da ipak da je lijepa gesta kad se jebe mater tovarima, zagrebčanima, vinkovčanima...(odnosno svim drugim ljudima koji nisu iz Osijeka) , a kad igra reprezentacija, onda nema vrijeđanja jedne druge, već se svi drže zajedno kao prava navijač skupina vatrenih. ali to kod nas isto nije moguće, gdje god da odemo osramotimo hrvatsku i same sebe, zato bolje da ajmo reći "vatreni navijači" ostanu kod kuće i gledaju utakmicu, bar neće nikog sramotit, i niko radi njih neće plaćat kojekakve kazne. Eh da i još nešto....ja navijam za khortu...ali iskreno...jebeš mi sve ako ima bar 15 ljudi starijih od 20 godina a da su kohortaši.....pa čovječe to sve mladi od 10 godina pa do 18,19 .


nemoj kenjati...tko je u njemačkoj osramotio Hrvatsku...?

i najjaca izjava u povijestu JA NAVIJAM ZA KOHORTU Laughing Laughing Laughing

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Evil Poodingh
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2517
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.12.2006. 16:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lufus je napisao/la (Pogledaj post): ›
Evil Poodingh je napisao/la (Pogledaj post): › Ja samo ne razumijem što je ovdje GESTA...istina, to je lijepo navijanje, ali ovdje nista nije gesta...Eto samo toliko, jer naslov zbunjuje...

valjda je mislio na polaganje vijenca.


aha izostavih to...pa koliko znam to je obicaj kod svih navijackih grupa koje drze do sebe da ostavljaju vijence na spomen ploce...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
daniel-202
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1030
Lokacija: Graceland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.12.2006. 17:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Evil Poodingh je napisao/la: ›
daniel-202 je napisao/la (Pogledaj post): › ja mislim da ipak da je lijepa gesta kad se jebe mater tovarima, zagrebčanima, vinkovčanima...(odnosno svim drugim ljudima koji nisu iz Osijeka) , a kad igra reprezentacija, onda nema vrijeđanja jedne druge, već se svi drže zajedno kao prava navijač skupina vatrenih. ali to kod nas isto nije moguće, gdje god da odemo osramotimo hrvatsku i same sebe, zato bolje da ajmo reći "vatreni navijači" ostanu kod kuće i gledaju utakmicu, bar neće nikog sramotit, i niko radi njih neće plaćat kojekakve kazne. Eh da i još nešto....ja navijam za khortu...ali iskreno...jebeš mi sve ako ima bar 15 ljudi starijih od 20 godina a da su kohortaši.....pa čovječe to sve mladi od 10 godina pa do 18,19 .


nemoj kenjati...tko je u njemačkoj osramotio Hrvatsku...?

i najjaca izjava u povijestu JA NAVIJAM ZA KOHORTU Laughing Laughing Laughing


ok "gospodine" vidiš da sam se sjebo Very Happy ispravak gornjeg teksta : ja navijam za Osijek Very Happy hvala Evil Very Happy ...............ne kažem ništa za njemačku, ali jel se sječaš da je onaj lik utrčo u teren....ali sjetite se malte....što je pretjerano pretjerano. ali ko sam ja da im sudim???? nek rade što god žele

_________________
"Neki ljudi tapkaju nogama, neki pucketaju prstima a neki se njišu naprijed - nazad. Ja samo sve to radim odjednom, valjda..."
Elvis Presley, 1956.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 25.12.2006. 17:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tomo je napisao/la: ›
Prestanite više o Kohorti pisati! Tko želi raspravljati o navijanju, navijačkom pokretu i sličnom neka dođe na navijački forum!!!


...ovdje ima razlilčitih tema, pa tako i o nogometu, navijanju i ostalom...a na navijački forum neću, jer tamo nemam što tražiti...

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
daniel-202
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1030
Lokacija: Graceland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.12.2006. 17:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

anakonda je napisao/la: ›
tomo je napisao/la: ›
Prestanite više o Kohorti pisati! Tko želi raspravljati o navijanju, navijačkom pokretu i sličnom neka dođe na navijački forum!!!


...ovdje ima razlilčitih tema, pa tako i o nogometu, navijanju i ostalom...a na navijački forum neću, jer tamo nemam što tražiti...


Tako je.........samo ti njemu reci......Very Happy.....

_________________
"Neki ljudi tapkaju nogama, neki pucketaju prstima a neki se njišu naprijed - nazad. Ja samo sve to radim odjednom, valjda..."
Elvis Presley, 1956.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: