Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Pub Swan, Osijek - novi pub - recenzije

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
kelly
Offline
Avatar

Ukupno postova: 317
Lokacija: osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 20.02.2007. 9:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Što se tiče interijera...mm, pa nije baš s puno ukusa uređen,štoviše bez misla moglo bi se reći. Ako krenemo od rasvijete koja ubija, pa spustimo pogled na laminat u svijetloj boji javora ili neštoslično koja baš nikako se ne uklapa u boju mahagonija stolica i obruba zidova....
Uglavnom previše neusklađenih boja !

_________________
osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
deer_hunter
Offline
Avatar

Ukupno postova: 478
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 1
Post Postano: 20.02.2007. 13:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bila u nedjelju, mjesto bez duše, bez veze Rolling Eyes

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
:::Bruno:::
Offline
Avatar

Ukupno postova: 203
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.02.2007. 15:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pa meni i nije toliko loše za popiti cugu Razz

_________________
...now I pray for all of them to go away...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
debeli
Offline
Avatar

Ukupno postova: 920
Lokacija: evriver
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.02.2007. 18:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

hihihi pa meni se taj nazovi pub učinio kao da su mu vlasnici braća Kajtazi. Onakao po uređenju, jedini plus što će u tom prolazu nadam se u proljeće osvanuti lijepa terasica. Tako da će naši trandsetteri osloboditi stare terase, jer moraju biti viđeni na novim lokacijama.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
:::Bruno:::
Offline
Avatar

Ukupno postova: 203
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.02.2007. 19:17 
Naslov:  Re: Pub Swan, Osijek - novi pub - recenzije
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ugl.... ima hrrrrrrrpa lošije uređenih lokala tako da neznam zašto previše govorite nedosatke? Rolling Eyes ....ajd samo pogledaj u tvrđi lokale pa onda pogledaj swan... razlika nebo-zemlja... samo što u swanu ima više svjetla, a u tvrđi su lokali u mraku ..zašto?.. zato da se nevide nedostatci koji se iovako vide i u mraku Wink .... to je meni sve isti kurac glavno da imaš negdje sjesti i popiti piće Cool ....a vi kojima smeta svjetlo (ajme koji loooool... wooow ...svjetlo je u boji koje se neslaže s nećijim rubom gača, ajme meni...bjež van boktee....), laminat ko laminat (bolj i to nego neki odvratni tepison Rolling Eyes )...ako vam se nesviđa neidit tamo nego idite dalj..... moje mišljenje Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
debeli
Offline
Avatar

Ukupno postova: 920
Lokacija: evriver
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 21.02.2007. 0:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ihihih sad se 8-smica negdje grize od bola što mu žućo napisao, bokte, čest uzvik u posavini (aman).
Kao zadnje ta fancy rupetina nemože nositi ime pub.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
:::Bruno:::
Offline
Avatar

Ukupno postova: 203
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.02.2007. 0:32 
Naslov:  Re: Pub Swan, Osijek - novi pub - recenzije
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kod nas se svašta zove neprimjereno, pa onda? Very Happy hehe.... tak da mi je isti kurac se to zvalo pub, birtija, kaf ili javna kuća... kad kod nas se ništa nezove kako bi se trebalo nego svi furaju neke svoje spike Wink .... pub bi trebala biti birtija za domaće alkose a pogle samo obp... fensy da nemože biti više fensy Laughing

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zlusch
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2038
Lokacija: Sjenjak
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.02.2007. 5:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

:::yElloW::: je napisao/la: ›
laminat ko laminat (bolj i to nego neki odvratni tepison

Meni je baš laminat upao u oči... onakav svijetle boje paše u neku trpezariju ili kuhinju, a ne u nešto što bi se trebalo zvati pub. Inače je birtija sasvim OK za svratiti na cugu, no nikako se ne može zvati pubom jer je uređena kao šminkerski kafić i nema dušu puba + izbor od 8 piva je urnebesno smiješan.
A i konobari bi se mogli naučiti da ništa ne boli kada kažeš "izvolite" ili "hvala".

_________________
Lega, nije ti dumina što praviš diklića od butre kraj kondora u treski.... a ti Anonymous dođi k sebi dok još imaš kome!

47! Još se trese na udici.... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 21.02.2007. 8:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zlusch je napisao/la: ›
A i konobari bi se mogli naučiti da ništa ne boli kada kažeš "izvolite" ili "hvala".


Uf, nema gorega nego kad ti lik sa naušnicom, pregačom, debelom novčarkom i par dkg gela u kosi stoji kraj stola i šuti, da bi, nakon minut-dva (kad skuži da ti namjerno šutiš) preko k..ca rekao 'Izvolite'.
Takvima odmah ŽuP-CuŽ (žvaka u pepeljaru - cigareta u žvaku), neka peru kad već ne znaju pričati... Very Happy

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Lunatic
Offline
Avatar

Ukupno postova: 16
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 21.02.2007. 11:24 
Naslov:  Re: Pub Swan, Osijek - novi pub - recenzije
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nešto mu nedostaje ( a to nije samo pivo!!!), interijer ne bih posebno analizirala, mislim da prostor nije najbolje iskorišten, a nekoliko dobrih ideja bi trebalo realizirati s malo više ukusa, no to sve i nije TOLIKO važno...činjenica je da im fali 'atmosfera', dobra mjuza i originalnost...i definitivno trebaju raditi na raznolikosti, tj. povećati broj piva, pa ak se već nazivaju pubom da to ne bude iz nekog fancy-schmency Smile) (kako god se ovo pisalo) razloga Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 21.02.2007. 11:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

meni taj pub neizdrživo smrdi na pranje love..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zlusch
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2038
Lokacija: Sjenjak
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.02.2007. 14:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bazooka_joe je napisao/la: ›
Uf, nema gorega nego kad ti lik sa naušnicom, pregačom, debelom novčarkom i par dkg gela u kosi stoji kraj stola i šuti, da bi, nakon minut-dva (kad skuži da ti namjerno šutiš) preko k..ca rekao 'Izvolite'. Takvima odmah ŽuP-CuŽ (žvaka u pepeljaru - cigareta u žvaku), neka peru kad već ne znaju pričati... Very Happy

Ma, sve i da ima kost u nosu te luk i tobolac na leđima.... ali jebeš birtiju gdje ja moram prvi pozdraviti i reći hvala, a oni onda to isto ponove za mnom da ne ispadnu baš levati do kraja.

_________________
Lega, nije ti dumina što praviš diklića od butre kraj kondora u treski.... a ti Anonymous dođi k sebi dok još imaš kome!

47! Još se trese na udici.... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zlusch
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2038
Lokacija: Sjenjak
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.02.2007. 14:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Lunatic je napisao/la: ›
činjenica je da im fali 'atmosfera', dobra mjuza i originalnost...i definitivno trebaju raditi na raznolikosti, tj. povećati broj piva, pa ak se već nazivaju pubom da to ne bude iz nekog fancy-schmency Smile) (kako god se ovo pisalo) razloga

Meni je prostor sasvim OK, nije prenatrpan i one slikice su mi simpa na zidovima. Ja bih pivsku listu povećao na minimalno 20, a ako žele biti pub onda barem na 30.

_________________
Lega, nije ti dumina što praviš diklića od butre kraj kondora u treski.... a ti Anonymous dođi k sebi dok još imaš kome!

47! Još se trese na udici.... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
game
Offline
Avatar

Ukupno postova: 474
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 21.02.2007. 22:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ivan je napisao/la: ›
eh kad bi bar ljudi doslovno shvatili bit pub-a... jevtina cuga za nize staleze i pub-rock Very Happy

e,skontala sam da je cuga u cijelom gradu poskupila...eto ti zašto klinci cugaju na promenadi..(hm...i ne samo klinci...)
DonQuijote je napisao/la: ›
jebiga, kod nas su pubovi fancy mjesta sa skupljom cugom. jedino je amsterdam iznimka.

amsterdam ima problema s wc-om..
ako sjedneš za onaj stol pokraj, lagano se moraš pokupiti van, jer neizdrživo smrdi...
nemojte pokušavati!!! Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kelly
Offline
Avatar

Ukupno postova: 317
Lokacija: osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 22.02.2007. 10:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

najgori wc u kafiću je kod "colege"Smile,pa to je strašno!Kao neki fancy šmenci,a u wc-u nema vode,papira sve dotrajalo,smrdi...pa ja neznam kako je to moguće.Svi renoviraju kafiće,a ostave izgled wc iz prošlog stoljeća !

_________________
osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: