Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Što podrazumijevate pod emancipiranom ženom?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Janis
Offline
Avatar

Ukupno postova: 417
Lokacija: M42
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 24.12.2006. 1:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Da, mazohistice po prirodi... Tužna priča!

_________________
Of all the things I´ve lost, I miss my mind the most...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
l.l.
Offline
Avatar

Ukupno postova: 178
Lokacija: osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 24.12.2006. 19:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Janis je napisao/la (Pogledaj post): › Ma kakva suosjećajnost? Kome to treba, onome tko je potlačen, treba konkretno pomoći... Ali mu ne možeš pomoći, ako on to sam ne želi... Kao što je slučaj s većinom zlostavljanih žena... Mogu razumjeti da ga ne želi/neće ostaviti... sindrom žrtve i tako to... ali mi samo jedna stvar nije jasna... zašto, dovraga, misli da ga može promijeniti!
Takvim ženama treba pomoć... psihijatra!


neki ljudi su tako odgojeni, u nekim slucajevima vise drustvo/okolina utice na to...imas vise faktora, nikad nije samo jedan -da ga ostavi i kraj

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ela
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2074
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 24.12.2006. 19:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ima se tu svega,mišljenje okoline,nepovjerenje u sebe i još hrpa toga.lakše im je možda zabiti glavu u pjesak,nadati se da će to proći nego napraviti oštar rez.Neke žene(najviše mi je žao takvih)jednostavno misle da manje vrijede ako su same pa izaberu bilo kakvog partnera.To sam puno puta čula kad kažu za neku ženu "Ma to ti je ona rastavljena.",i nema veze dali je "ona" dobra osoba,vrijedna ili što god okarakteriztirana je kao rastavljena i to joj je i karakterna crta.Fuuuuj!Eto to je nažalost okolina u kojoj živimo,a i te osobe koje komentiraju odgajaju svoje kćeri,tako da ja vjerujem da ćemo tih nesretnih osoba imati i u budućnosti.

_________________
ne čini ono što želiš da ti čine,ukusi su različiti
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
---
Offline
Ukupno postova: 2910
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.12.2006. 17:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ela je napisao/la (Pogledaj post): › Ima se tu svega,mišljenje okoline,nepovjerenje u sebe i još hrpa toga.lakše im je možda zabiti glavu u pjesak,nadati se da će to proći nego napraviti oštar rez.Neke žene(najviše mi je žao takvih)jednostavno misle da manje vrijede ako su same pa izaberu bilo kakvog partnera.To sam puno puta čula kad kažu za neku ženu "Ma to ti je ona rastavljena.",i nema veze dali je "ona" dobra osoba,vrijedna ili što god okarakteriztirana je kao rastavljena i to joj je i karakterna crta.Fuuuuj!Eto to je nažalost okolina u kojoj živimo,a i te osobe koje komentiraju odgajaju svoje kćeri,tako da ja vjerujem da ćemo tih nesretnih osoba imati i u budućnosti.


zaboravila si spomenuti kako su žene te koje drugima daju epitet "rastavljena", kao da je to karakterna osobina... Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ela
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2074
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 25.12.2006. 17:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

gazda777 je napisao/la (Pogledaj post): ›
ela je napisao/la (Pogledaj post): › Ima se tu svega,mišljenje okoline,nepovjerenje u sebe i još hrpa toga.lakše im je možda zabiti glavu u pjesak,nadati se da će to proći nego napraviti oštar rez.Neke žene(najviše mi je žao takvih)jednostavno misle da manje vrijede ako su same pa izaberu bilo kakvog partnera.To sam puno puta čula kad kažu za neku ženu "Ma to ti je ona rastavljena.",i nema veze dali je "ona" dobra osoba,vrijedna ili što god okarakteriztirana je kao rastavljena i to joj je i karakterna crta.Fuuuuj!Eto to je nažalost okolina u kojoj živimo,a i te osobe koje komentiraju odgajaju svoje kćeri,tako da ja vjerujem da ćemo tih nesretnih osoba imati i u budućnosti.


zaboravila si spomenuti kako su žene te koje drugima daju epitet "rastavljena", kao da je to karakterna osobina... Very Happy

Da pa i rekoh da su to upravo žene.od muškaraca to baš nikad nisam čula.

_________________
ne čini ono što želiš da ti čine,ukusi su različiti
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: