Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Zar danas svaka trgovina dobije semafor?!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Sale car
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1703
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 19.12.2006. 21:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

debeli je napisao/la: ›
ilija je napisao/la (Pogledaj post): ›
cane je napisao/la: ›
stvarno ne veidim potrebu za tim semaforom.


Pa eto probaj onda kad je spica skrenuti otamo lijevo za visnjevac.


Pa poučen iskustvom za višnjevački kirbaj (kirvaj), u to selo moš doć i sa nadvožnjaka i Štosikom i iz Josipovca tako da ne vidim razlog zašto bi na izlazu iz Plodina bilo dopušteno skretati lijevo u Višnjevac


Mislim kako nije mislio jel dopusteno ili ne, vec na mogucnost izlaska... posto za vrijeme spice hrpetina ljudi vozi tom cestom... a o vozackoj kulturi u Hrvata smo vec pricali...

_________________
imam osjecaj da osjecam osjecajno jako

Bolje ispast glup nego iz tramvaja

mozda pijan ali nisam jako, Bože zdravlja pa kući polako

fuck you man čovječe
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
steam
Offline
Avatar

Ukupno postova: 811
Lokacija: Zagreb
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.12.2006. 1:17 
Naslov:  Re: Zar danas svaka trgovina dobije semafor?!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

cane je napisao/la (Pogledaj post): › e ovo više nije normalno. prvo je billa u retfali dobila semafor i raskrižje a sad i plodine. dok se onaj kod bille semafor još nekao i podnese ovaj kod plodina je katastrofa.


Plodine su dobile 2 semafora. Jedan koji si spomenuo i drugi kod Emmezete. Katastrofa.

Druga iritantna stvar su oni "tanki" bijeli lezeci policajci u nizu, nedavno postavljeni na nekoliko mjesta u Retfali.
- kod semafora ispred OŠ Retfala: njihova je svrha tu da ti odvrate pozornost s pjesackog prijelaza i semafora te je usmjere na zaobiliazenje lezecih policajaca uporabom suprotne trake, pazeci da ti netko ne ide u susret.
- ispred Vijenaca Petrove gore. Tu nema semafora, samo pjesacki. Svrha ove prometne signalizacije i ovdje je odvratiti pozornost vozaca s pjesaka i usmjeriti je na zaobilazenje lažećih kroz suprotnu traku.

I cujem da ljudi koji zive kraj tih novih "znakova" nocu ne mogu spavati od lupanja automobila prilikom prolaska. Neke budale ih ne zaobilaze. Wink

8 je napisao/la (Pogledaj post): › Bilo bi ih i više da ga nema. Pa kako bi ti majstore skrenuo preko dvije pune? Pa nisu Plodine napravljenje za Višnjevčane i Josipovčane...


Ja svaki dan na susjednom raskrizju skrecem preko "dvije pune" koje su isprekidane. Bez problema.

alexia je napisao/la (Pogledaj post): › uvijek nekako držim da je promet (odnosno prometna pravila) jedan od potpunijih čovjekovih izuma i da svako zašto u prometu ima svoje zato. semafori, koliko god da nas iritirali, očitu imaju svoju funkciju koju dobro izvršavaju, jer da ne valjaju - pa ne bi ih toliko bilo Smile to je nešto za što ne možete reći: "a, neka ih", jer se s njima susrećete svaki dan.
semafori - respect Very Happy


Respect i tvom fetishu prema semaforima, ali semafore kao i ostalu prometnu signalizaciju postavljaju ljudi. U Osijeku, cini mi se, nesposobni ljudi. Smile

_________________
--
Don't rub the lamp if you don't want the genie to come out.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
cane
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2460
Lokacija: Cherryville
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.12.2006. 19:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

8 je napisao/la: ›
cane je napisao/la (Pogledaj post): › btw. već je bilo i prometnih nesreća zbog tog nesretnog semafora.


Bilo bi ih i više da ga nema. Pa kako bi ti majstore skrenuo preko dvije pune? Pa nisu Plodine napravljenje za Višnjevčane i Josipovčane...

Ali slažem se, semafori se moraju uskladiti.

pa lijepo se ode do višnjevca i okrene ili se dođe s obilaznice. mislim ima 100 drugih načina. ali ove gužve su užasne sad...

_________________
Global warming is coming in two days before the day after tomorrow!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sale car
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1703
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 20.12.2006. 20:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

steam je napisao/la: ›
Druga iritantna stvar su oni "tanki" bijeli lezeci policajci u nizu, nedavno postavljeni na nekoliko mjesta u Retfali.
- kod semafora ispred OŠ Retfala: njihova je svrha tu da ti odvrate pozornost s pjesackog prijelaza i semafora te je usmjere na zaobiliazenje lezecih policajaca uporabom suprotne trake, pazeci da ti netko ne ide u susret.
- ispred Vijenaca Petrove gore. Tu nema semafora, samo pjesacki. Svrha ove prometne signalizacije i ovdje je odvratiti pozornost vozaca s pjesaka i usmjeriti je na zaobilazenje lažećih kroz suprotnu traku.


Cini mi se da si krivo protumacijo svrhu tih traka... njihova svrha nije da pazis jel netko ide iz suprotnog smjera da bi ih ti zaobisao, vec da bi usporio bas radi pjesackog... recimo ti zaobilazis te trake, i prođes s npr. 50-60 km/h preko pjesackog, i zamisli da ti neko dijete izleti... tesko da bi uspio stati... a sada zamisli kako bi bilo da nema tih traka... ljudi bi komotno vozili preko 60 tamo ( skidam kapu savjsnim vozacima ) ...

_________________
imam osjecaj da osjecam osjecajno jako

Bolje ispast glup nego iz tramvaja

mozda pijan ali nisam jako, Bože zdravlja pa kući polako

fuck you man čovječe
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sale car
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1703
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 20.12.2006. 20:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

cane je napisao/la: ›
pa lijepo se ode do višnjevca i okrene ili se dođe s obilaznice. mislim ima 100 drugih načina. ali ove gužve su užasne sad...


Istina da su guzve uzasne i osobno ih mrzim, ali navedi mi i jedan grad na svijetu u kojem nema prometnih krkljanaca... to je normalno, a to sto ljudi nemaju zivaca cekati to je vec druga prica....

_________________
imam osjecaj da osjecam osjecajno jako

Bolje ispast glup nego iz tramvaja

mozda pijan ali nisam jako, Bože zdravlja pa kući polako

fuck you man čovječe
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
debeli
Offline
Avatar

Ukupno postova: 920
Lokacija: evriver
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.12.2006. 21:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@ sale pa zar si nasjeo Laughing

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
cane
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2460
Lokacija: Cherryville
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.12.2006. 22:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sale car je napisao/la: ›
cane je napisao/la: ›
pa lijepo se ode do višnjevca i okrene ili se dođe s obilaznice. mislim ima 100 drugih načina. ali ove gužve su užasne sad...


Istina da su guzve uzasne i osobno ih mrzim, ali navedi mi i jedan grad na svijetu u kojem nema prometnih krkljanaca... to je normalno, a to sto ljudi nemaju zivaca cekati to je vec druga prica....


ja sam živio u Muenchenu a tamo je stvarno prometni krkljanac pa nema svaka trgovina semafor. jednostavno smatram da nije dobro što ima toliko semafora na tom dijelu. nemaju svrhu. pa kako OMV nije dobio raskrižje i skretanje a on je malo dalje?

_________________
Global warming is coming in two days before the day after tomorrow!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: