Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Što pokloniti za Božić?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
trauma_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 816
Lokacija: Pa na poslu !!!
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 14.12.2010. 20:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 


_________________
Um caruje, a Dundo Maroje! Mr. Green
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tamna strana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3515
Lokacija: Čepin
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.12.2010. 20:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

trauma_os je napisao/la: ›
Ja kupila Very Happy Very Happy

http://www.electronic-center.hr/product_info.php?cPath=119_222&products_id=7336

Ima da bude sretan s time !!!!



bome za tu lovu ima i da pol ulice s njim bude sretno.....

_________________
najbolje je biti glup, gluh, nijem i lijep osijek031.com smile

U duši sam dijete koje ne zna da mrzi...
U životu sam putnik koji uvijek pronađe pogrešan put...
A u stvarnosti sam budala koja uzalud VOLI.....
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
trauma_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 816
Lokacija: Pa na poslu !!!
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 14.12.2010. 21:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

To mu je za narednih 5 godina rođendana, Božića Uskrsa i ostalih stvari za koje se kupuju pokloni.

_________________
Um caruje, a Dundo Maroje! Mr. Green
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
alom
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.12.2010. 21:24 
Naslov:  Re: Što pokloniti za Božić?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...e pokloni za najraznoraznije "propisane" prigode su najbolji dokaz čovjekova majmunskog porijekla. Što majmun radi? Majmun radi što majmun vidi! Nemam ništa protiv poklona, ali imam protiv prigoda, posebice "propisanih". Bilo bi zgodno provesti istraživanje o tome, koliko je veza i brakova propalo zahvaljujući krivim očekivanjima glede poklona i oko njih. Posebice "propisanih". Polazeći od pretpostavke da čovjek živi od točke "A" (rođenje) do točke "B" (smrt), jedina stvarna vrijednost, koja može biti poklonjena jest VRIJEME. Sve ostalo su nadomjesci i najčešće; što sam manje s tobom to ti skuplji poklon kupujem. Najgoriji nadomjestak za vrijeme jest novac (kupljeni predmet) jer tako ispada da zaista "svatko ima svoju cijenu" i sami postajemo roba. Darovanje vremena je pravi pokaz ljubavi, simpatije, dobre volje i pripadanja. Mogu ga darovati radom, nekim oblikom neočekivane pomoći (pranje suđa ili peglanje). I to mogu uvijek. Nekim izletom u prirodu. Nekom šetnjom uz držanje za ruku (iako nam je 70-ak godina). Posjetom prijateljima koje volimo i sl. Tek toliko da se podsjetimo; najveću dobit od našeg (radnog) vremena imaju trgovci ili točnije profiteri (kapitalisti) koji su ionako već zaradili u proizvodnji poklona, na (potplaćenom) vremenu svojih radnika. Grabe nam sa dvije strane. I propisuju "prigode". A što radi majmun...?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MacaPapucharica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3162
Lokacija: tu.
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 24.12.2010. 9:33 
Naslov:  Re: Što pokloniti za Božić?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

alom je napisao/la (Pogledaj post): › ...e pokloni za najraznoraznije "propisane" prigode su najbolji dokaz čovjekova majmunskog porijekla. Što majmun radi? Majmun radi što majmun vidi! Nemam ništa protiv poklona, ali imam protiv prigoda, posebice "propisanih". Bilo bi zgodno provesti istraživanje o tome, koliko je veza i brakova propalo zahvaljujući krivim očekivanjima glede poklona i oko njih. Posebice "propisanih". Polazeći od pretpostavke da čovjek živi od točke "A" (rođenje) do točke "B" (smrt), jedina stvarna vrijednost, koja može biti poklonjena jest VRIJEME. Sve ostalo su nadomjesci i najčešće; što sam manje s tobom to ti skuplji poklon kupujem. Najgoriji nadomjestak za vrijeme jest novac (kupljeni predmet) jer tako ispada da zaista "svatko ima svoju cijenu" i sami postajemo roba. Darovanje vremena je pravi pokaz ljubavi, simpatije, dobre volje i pripadanja. Mogu ga darovati radom, nekim oblikom neočekivane pomoći (pranje suđa ili peglanje). I to mogu uvijek. Nekim izletom u prirodu. Nekom šetnjom uz držanje za ruku (iako nam je 70-ak godina). Posjetom prijateljima koje volimo i sl. Tek toliko da se podsjetimo; najveću dobit od našeg (radnog) vremena imaju trgovci ili točnije profiteri (kapitalisti) koji su ionako već zaradili u proizvodnji poklona, na (potplaćenom) vremenu svojih radnika. Grabe nam sa dvije strane. I propisuju "prigode". A što radi majmun...?


da se može stisnuti "like", ja bih sada to napravila!
prekrasno rečeno!
samo što, nažalost, sve manje vremena imamo, ako ga poklonimo na jednoj strani, na drugoj ga nekom uskraćujemo...

kad smo kod poklona, meni je najljepši poklon ono što je netko učinio sam za tebe - napisao ti pjesmu, naslikao sliku, napravio nešto svojim rukama, svojim umom...

no, nema ljepšeg od toga da je netko uvijek za tebe tu - da se s tobom smije i s tobom plače Smile

_________________
naivna k'o francuska sobarica
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.12.2010. 20:26 
Naslov:  Re: Što pokloniti za Božić?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Poklon je ono, što osoba kojoj poklanjamo želi. Nikako ono što joj treba.

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 24.12.2010. 20:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Dobru volju i lijepe blagdane, i barem se potruditi da vašim voljenim osobama ostanu u lijepom sjećanju. Pokloni nisu najbitniji. Bitniji je čovjek i ono što nosi u sebi.


Zadnja promjena: Stella1989; 24.12.2010. 21:03; ukupno mijenjano 1 put.

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
empetri
Offline
Avatar

Ukupno postova: 656
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.12.2010. 21:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Koliko god vi mudrih voodoo izreka rekli, ja volim pod borom kidati šareni papir i doći do neke sitnice koju nisam očekivao, kao i bilo tko drugi.

P.S. Kupio sam starom onaj digitalni picture frame i napunio fotkama jer puno putuje na teren van Hrvatske pa da mu se vrti obitelj, staroj XXL vinske čaše jer je pijandura i intimnoj prijateljici knjigu koju dugo želi pročitati, a nema je u knjižnicama.

Can't wait to see their faces ^^


Zadnja promjena: empetri; 24.12.2010. 21:05; ukupno mijenjano 1 put.

_________________
--
Finding beauty in the dissonance.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 24.12.2010. 21:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

empetri je napisao/la: ›
Koliko god vi mudrih voodoo izreka rekli, ja volim pod borom kidati šareni papir i doći do neke sitnice koju nisam očekivao, kao i bilo tko drugi.

Mislim da to svi vole, ali da istovremeno čeznu za onim dubokoumnijem. Ne vrijede ti pokloni, ako ćeš Božić provest tužan ili sam.

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
empetri
Offline
Avatar

Ukupno postova: 656
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.12.2010. 21:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Stella1989 je napisao/la (Pogledaj post): ›
empetri je napisao/la: ›
Koliko god vi mudrih voodoo izreka rekli, ja volim pod borom kidati šareni papir i doći do neke sitnice koju nisam očekivao, kao i bilo tko drugi.

Mislim da to svi vole, ali da istovremeno čeznu za onim dubokoumnijem. Ne vrijede ti pokloni, ako ćeš Božić provest tužan ili sam.

Čuj ako ti je netko blizak i drag tužan, sam i čezne za lijepom gestom, onda ne bi trebalo čekati signal tipa bor usred dnevnog boravka da se nešto poduzme Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: