Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Klub mladih Osijek

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.06.2005. 11:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Dobro, ne bas '93, ali '94 i '95 se sjecam. ;-)

hrpe stakla ispod sankova, fakini koji spavaju na tome, izbuseni WCi... eh... danas klinci furaju palestinke, buse si rupe po tijelu, i neke druge vrijednosti su u igri...

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
gus
Post Postano: 19.06.2005. 23:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

i još jedna zanimljiva stvar vezana za KMO....svirka prestaje u 00.00 h!!
zašto, neznam!!

kontam da nemaju dozvolu, šta već

onak bad...
prostor je loš, ali mladi ga vole

što se može zaključiti po raznim koncertima (nazovimo to tako...) i disco treš matineji

Download Poruke   Ocijeni poruku  
d omagoj
Post Postano: 27.06.2005. 8:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ne sjećam se OKS-a '93 jer sam tad bio na prvoj liniji... he-he...
No sjećam se prvog koncerta TBF-a baš u OKS-u. Bilo nas je dosta malo, ali je atmosfera bila odlična. Lijepo se vidi napredak benda; onda su imali glomazni PC s trokrilnim monitorom, a danas im decentno sjaji srebrno-plava svjetlost jabuke s malog slatkog laptopa... seksi.
I eto u šta se pretvorio OKS - u narodnjačku Meku cijele bivše Jugoslavije, u prostor gdje caruju ćelavi buldozi u crnim majicama i ženetine bez gaćica, a nekad smo se tamo provodili.

Download Poruke   Ocijeni poruku  
Siro
Offline
Avatar

Ukupno postova: 15
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 08.07.2005. 15:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

gaap je napisao/la (Pogledaj post): ›
ajd, sad!!! da vidim tko se sjeća OKS-A '93.
kondenzirani znoj i pivo kapali su sa plafona i nitko se nije bunio! svi ste postali neke fine guzice!


'93? Ja ga se sjećam '86... Surprised)

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
NarodniHeroj
Offline
Ukupno postova: 12
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.12.2005. 0:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sve je to OK ljudi, svi imaju pravo izraziti svoje misljenje, ma koliko moralno neopravdano, socioloski zadrto ili nepromisljeno bilo. Ali, reci da nikad vise bolje grupe u KMO? pa, ispricavam se na izrazu, ali to je idiotizam.tocka. ne mogu vjerovati da nakon toliko vremena, truda i koncerata KMO dobija takav komentar. istina, ne vole ga svi,i slazem se da je prevruce, al da ste vi pomogli postavljati te klime, kao neki ljudi koji su moji bliski prijatelji, znali bi da su te iste klime, staro smece, koje radi samo zahvaljujuci damjanu i gospon Panjkovu. one su bile donacija slavonske banke i stare su vjerojatno koliko i ja. Zalosti me da danijela, damjan, kristijan,anita i mnogi drugi koji su prlolili krv, znoj i suze za taj klub mladih i koji jos uvijek toliko pate i nesebicno daju sve od sebe umjesto hvala dobivaju takvu pljusku u lice. Ja sam odradio mnoge koncerte za sankom. Vidio sam budala, vidio sam dobrih ljudi i vidio sam takve koji plate upade, stoje vani 2 i pol sata te se zale kako im je vruce. Dajte ljudi skonite mi se. danijela/ damjan pripremaju i odradjuju takve koncerte jednom tjedno (nekad i vise) dok se vi gospoda samo lijeno ustanete sa stolice i dosetate do kluba, zalite kako je upad preskup, kako je cuga preskupa, kako je prevruce. What the f******????? Sta mislis kako je redarima koji cijeli koncert provedu trceci okolo naokolo s najboljom namjerom da osiguraju vasu dobru zabavu. oni nisu pasivni promatraci u koncertu. oni dolaze 3-4 sata ranije da pripreme dvoranu. Taj uski krug ljudi se trudi vama dati nesto i zaista se ubijau od posla i vole to zato sto ponekad, neko se zaleti i kaze HVALA!!!!!! Nakon skandala kada je tocionik riknio, KMO je bio popljuvan na svakom prokletom forumu, ja sam stajao iza sanka te noci, jedna budala me htjela prevuci preko jer mu nisam htio dati pivo?????? sefe kako? tocionik je ispustio dusu, ne ide.al ne, neki ljudi su glupi. naravno, pola ekipe je posizilo i demonstrativno napustilo koncert dok su drugi ostali uveli politiku zabava i bez cuge te se proveli kao nikada u zivotu. Poslije te noci cuo sam komentare od odgovornih poput "nikad vise koncert, ne vrijedi toga" al ekipa je ocito skontala da im KMO treba pa su apelirali i koncerti su vraceni. NA VASU ZELJU!!!!!!! nije mi jasno, ko tu koga, ako ti se ne svidja, u redu, ali molim te pljuj po nekome ko to izdrzi, klub nije u poziciji da se medijski blati. Previse je osobno da vi, dragi osjecani, koje toliko volim, serete, da prostite na izrazu, u vlastito svoriste. A oni vas toliko vole i sve bi napravili za vas. zao mi je. i mislim da nisam jedini.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
vlale
Offline
Avatar

Ukupno postova: 392
Lokacija: os
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 10.12.2005. 9:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

hmmm...ovako...sjećam se ja oks-a davnih godina i vjerojatno je to i razlog zašto mi ne pada na pamet otići u KMO da svira neznamtko tamo...kapanje sa stropa i ostale stvari mi nisu bile bitne kad sam imala 16, pa cak i 20....kad se nadje prilkladniji prostor za koncerte, slobodno javite pa ću doći...
imala bih još svašta za komentirati, ali pijem prvu kavu, iznad mene u stanu vrše nekakve radove pa su me probudili na najgori mogući način i loše sam raspoložena pa bih imala previše negativnih komentara pa sad prestajem....Smile)

_________________
I've got plenty of common sense!
I just choose to ignore it.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bole
Post Postano: 26.12.2005. 22:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kada ce se u tom klubu mladih organizirati neki hip hop vec jednom ,cjelu ovu jesen tamo dere pank Sad
a ja pitam kada ce biti neki hip hop? Cool

Download Poruke   Ocijeni poruku  
Domago j
Post Postano: 23.01.2006. 14:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Čovječe, kakva larma.

Samo sam rekao da je koncert bio pakao. Leće su mi se zamaglile od vrućine vlage...
Nekom je to možda zgodno, ali meni nije. Već sam jednom pazario konjuktivitis na jednom sličnom koncertu (šator, zima, unutra vrućina, kondenzira se vlaga i kaplje, znate priču).

Download Poruke   Ocijeni poruku  
os_miro
Post Postano: 25.01.2006. 23:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

djubar jel treba jos koga uvjerit da je klub ok

Download Poruke   Ocijeni poruku  
rocknroll
Post Postano: 30.01.2006. 23:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Narodni heroju, jel nisi malo previše melodrame ubacio u taj post? Ljudi se trude, ali i dobro zarade. Rock koncerti su drugdje jeftiniji, cuga isto, tako da im se sav trud vrati kroz zaradu. Jasno da nitko ne djeluje kao humanitarna organizacija, pa prema tome svatko se muči za vlastitu zaradu/korist, a što se tiče toga da nekome prostor ne odgovara, ili odgovara - svatko ima svoj ukus.

Download Poruke   Ocijeni poruku  
djubar_os
Post Postano: 06.02.2006. 12:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ej rocknroll ti malo brkaš kruške i jabuke. ajde da tebe vidim kako organiziraš koncert za manji upad i jeftiniju cugu, ako ne znaš treba platit putne troškove bendovima, razglas, čistačicu, redare i još biti na pozitivnoj nuli što je prilično teško. nemoj molim te više pisati o nečemu o čemu ne da nemaš pojma nego nemaš blage veze

Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.02.2006. 11:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ne kuzim zasto su se svi toliko razmazili... hebote, poanta koncerata nije savrseno ozvucenje, optimalno klimatizirani prostor, blabla... barem je to tako ne dozivljavam... upravo u znoju, alkoholu, trljanju mokrih tjelesa, guzvi, prolijevanju ja vidim smisao i zajebanciju... bliskost...

Inace, najveci gaf u organizaciji koncerata se dogodio prosle godine na koncertu Septice ispred Doma HVa... jedan od mikrofona nije radio, razglas katastrofa, smece...

cisto za usporedbu, koncert Septice u KMO bio jedan od boljih... zivljih...

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
puki
Offline
Ukupno postova: 1114
Lokacija: Kokuće zasad
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.02.2006. 11:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la: ›
Inace, najveci gaf u organizaciji koncerata se dogodio prosle godine na koncertu Septice ispred Doma HVa... jedan od mikrofona nije radio, razglas katastrofa, smece...


slazem se...jebiga, nisu ni oni bili najzadovoljniji. al nagovoricemo ih da iopet sviraju:)
(btw, izlazi album!!!)

_________________
Ná glac pioc comhairle gan comhairle ban.

übergefickt osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
darby_crash
Offline
Avatar

Ukupno postova: 29
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.11.2009. 0:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

daj nek se to opet otvori za koncerte i druzenje Sad

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: