Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Slavonska televizija

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Sale car
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1703
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 27.12.2006. 1:40 
Naslov:  Re: Slavonska televizija
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Meni je STV jadan, pogotovo one video reklame... voditelje ni ne primjecujem... Najbolje od svega, sto volimi pogledati, je ritam grada, tek toliko da vidim sta se događa u gradu... a sto se tice reklama nekih stranaka, pa svatko ima pravo glasati, tako isto ima pravo podrzavati neku stranku, sto ce reci da neke ljude te reklame i ne smetaju...

Sto se tice glavasa, ja ga podupirem svim svojim srcem, samo iz jednog razloga:

Nisam bio dovoljno odrastao da se sjecam rata, ali zato postoji povijest, filmovi, dokumenti i sve ostalo sto normalnog covjeka ne moze dovesti na to da gleda domovinski rat objektivno, sto ce reci da dosta znam o tome ( ajmo reci )... gledajte koliko je hrvata ubijeno, a koliko srba... omjer je katastrofalan... kakve su zlocine napravili hrvati, a kakve srbi, također omjesr zapanjujuc... a sada pogledaj kolikim se hrvatima sudi, a kolikim srbima... to je zalosno... vise se sudi hrvatima, koji su branili ovu domovinu u kojoj sada zivimo svojim zivotima i srcima ( među kojima je i branimir glavas ), borili su se protiv jedne od najjacih vojska u europi ( koliko se sjecam da mi je netko reko da je JNA bila druga ili treca vojska po jacini u europi ) i onda jos dođu jedan Fehir kojeg "pece savjest" i ocinka ( pitanje je jel to i istina ) da je glavas naredio ubojstva na dravi... on barem nije radio masovne grobnice, nije unistavao sve sto je pred njim, nije ubijao i tjerao iz domova zene, djecu i starce, nije radio koncetracijske logore... i dok se junacima sud srbi koji su odgovorni za toliku pogibiju hrvata lade jaja okolo po svijetu, ili sto je jos gore u srbiji... pa sada vi budite objektivni...

_________________
imam osjecaj da osjecam osjecajno jako

Bolje ispast glup nego iz tramvaja

mozda pijan ali nisam jako, Bože zdravlja pa kući polako

fuck you man čovječe
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bili
Offline
Avatar

Ukupno postova: 92
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.12.2006. 9:01 
Naslov:  Re: Slavonska televizija
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sale car je napisao/la (Pogledaj post): › branimir glavas ), borili su se protiv jedne od najjacih vojska u europi ( koliko se sjecam da mi je netko reko da je JNA bila druga ili treca vojska po jacini u europi )[/align]


:--))))))
Naivčino, jeste kad ti takvu informaciju servira sama ta JNA 50 godina neprestano, ispiranje mozga, mi smo najjači ovo ono!!!

Onda dođu ameri sa 3 (tri) F-16 i otjeraju cijelu JNA avijaciju sa bosanskog neba, poruše ih, otjeraju ko malu djecu tamo s kosova, bosne i šta ja znam šta sve ne...

Smile)))

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
daniel-202
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1030
Lokacija: Graceland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.12.2006. 9:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja samo kažem ko je kriv neka mu se sudi....bio to Branimir Glavaš ili Ante Gotovina....ako su doista ratni zločinci, neka ih se onda zatvori

_________________
"Neki ljudi tapkaju nogama, neki pucketaju prstima a neki se njišu naprijed - nazad. Ja samo sve to radim odjednom, valjda..."
Elvis Presley, 1956.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lufus
Offline
Ukupno postova: 2044
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.12.2006. 9:36 
Naslov:  Re: Slavonska televizija
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jna je imala respektabilan ratni stroj, ali je problem bio u ljudstvu. u vrijeme kad su ameri došli na bosansko nebo srpsko zrakoplovstvo se temeljilo na nekoliko zrakoplova koje je vrijeme odavno pregazilo, a znaš i sam da su ameri dovukli malo više od tri f-16.ipak, ameri uopće nisu podcjenjivali vojsku tadašnje sr jugoslavije i prilično su zazirali od kopnene operacije kad je bila frka na kosovu.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
8
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1860
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.12.2006. 12:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ma, kad se sve zbroji i oduzme, komu se sudi, a komu ne - jedino mi je iskreno žao gen. Ante Gotovine.

Taj čovjek ne može biti kriv ni za što. Kad su ga našli, bilo mi je svejedno, ali što vrijeme dalje odmiče vidi se da njegovo uhićenje bilo samo politički lakmus.

Eto, Hrvatska je test prošla, ali za ostale, kao što Sale s pravom naglašava _veće seronje i zločince_ ne vrijede isti kriteriji. Slobo krepo u zatvoru, prikovan je u nebo srpskih velikana, ovu dvojicu bosanskih koljača (a jedan od njih je karijeru započeo u Kninu) nikad neće uhvatiti. Mudžahedinima se sudi blago iz razlogo što su jednom trenutku imali protiv sebe 2 moćna neprijatelja i što islamski ekstremizam sve više uzimlje maha.

Sere mi se od svega, Haag je propala ekskurzija Carle del Ponte i Ujedinjenih naroda.

Neka se svim seronjama sudi, pa i Glavašu - ako je dao ubiti čovjeka koji s ratnim zbivanjima nije imao veze, a priča se već 15 godina da jest.

Žao mi je Ante Gotovine. Do dana današnjeg svi su ga već opalakli i prežalili, a sve se više ispostavlja da čovjek nije mogao sam ništa, a i brojni svjedoci potvrđuju da je sve zločine provedene u operciji kažnjavao.
Ispostavilo se i da su se sva sranja događala u danima i tjednima nakon, a i zna se da su počinitelji redovno ljudi koji su samo 4 ili 5 godina ranije bili otjerani iz svojih domova.
Ne znam kako general može tu išta spriječiti, ako netko krene ubiti čovjeka koji ga je prije 3 ili 4 godine istjerao iz njegove kuće.

Sve u svemu, zaključio sam da je internet super stvar, možeš naći hrpe relevantnih informacija, pa i dokaze da je egzodus Srba iz RSK planirao Milošević kako bi učvrstio etničku dominaciju na područjima gdje je ona nedovoljna.

JNA je bila kurac od vojske od Titove smrti. A i odavno prije toga nije bila Jugoslavenska, kao što je i ta ideja dobra samo na papiru, jer je 80% višeg časničkog kadra bilo srpske nacionalnosti. Baš čudno.
Povijest ovih prostora, sve od 1900. naovamo će se učiti i tumačiti drukčije. Pogotovo ako neki veiki igrači otvore svoje stare spise.

Povezano, za kontekst stvari, RS je i dalje objektivnom promatraču neshvatljiva tvorevina i produkt ekspanzionističkih i nacionalističkih težnja Beograda i to se ne smije ni reći, a svi bi (bar deklaratorno) željeli da BIH ostane cjelovita (i ja se s tim slažem). U Sloveniji je propao projekt, Hrvatsku nisu slomili, ali su žrtvovali svoju manjinu za svete srpske ciljeve, pa je red da u BIH imaju državu u državi. Kad je lijepo vrijeme, sa Sljemena se vidi "srpska država". A ovo je njezina metafora.

Europa nikad nije znala voditi politiku prema Balkanu. To ne znači da se trebamo nečega bojati, ali mislim da je to određena pouka koju moramo uvažavati.

_________________
Nekad davno bijah gej,
spasio me Horus Hej!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: