Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Metode mrsavljenja (was: kako natjerati curu da smrsavi)

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
DanicaV
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4765
Lokacija: ... gdje caruje drugarstvo...
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 09.12.2006. 19:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mene ove rasprave podsjećaju na prastari pjesmuljak:

Pojest ću sve kolačiće, tebi u inat postat ću debela,
sve djevojke neće biti slatke kao ja
pojest ću sve kolačiće.
Tebi u inat postat ću debela
Sve djevojke neće biti slatke kao ja….



(iako bih rekla da je "Debela devojka" EO starija)

_________________
"To je nepravda" Kalimero
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Rajnus
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1029
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 09.12.2006. 20:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pa istina, ALI! Takodjer zene idu samo na aerobne treninge da skinu salo, a u medju vremenu im se guzica objesti i budu mekane. IMO zene bi trebale kombinirati oboje. Sad cu uci u podrucje gdje znam da se neces sloziti samnom Smile
Ja trenutno ne radim aerobne niti cu ih ikada raditi s ciljem mrsavljenja, a opet sam na rezanju i k tomu jedem izmedju 6 i 8 puta dnaevno. Naravno da ljudi u cudu gledaju kad im kazem da sam na dijeti osijek031.com smile

Naime aerobnim treningom da bi postigao lipolizu prvo izgubis misicnu masu. Stoga aerobnim gubis i jedno i drugo, a to dovodi do usporavanja metabolizma i rezultat je da se jos brze debljas. Vjezabnjem s tegovima izbjegavas gubljenje misicne mase. Doduse to ide znatno sporije, ali ne gubis za muskarce bitnu misicnu masu. S time ubrzavas metabolizam i ubrzavas gubljenje masti. Ovo sto sam napisao je VRLO pojednostavljeno. IMO aeroban trening je OK za ispucat se, uznojit se i da ostanes fit. No bitka za manje ili vise kilograma se ipak vodi za stolom.
Prehrana 70%, trening 20%, odmor 10%...ugrubo.

_________________
samo Osijek!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DanicaV
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4765
Lokacija: ... gdje caruje drugarstvo...
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 09.12.2006. 21:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Divim se (koji znanstveni pristup). Ne podnosim nikakvo vježbanje, otkako znam za sebe, tjelesne aktivnosti su mi na zadnjem mjestu. Jedva sam dočekala da nema tjelesnog.... Onda sam, ničim izazvana, probala ići na fitness, aerobic (mada su vježbe bile više rekreacijske), i prošle godine na yogu. Kupovinu rola koje sam tri puta stavila na noge, ne računam. Na svim tim aktivnostima, najvažnije mi je bilo koliko minuta ima do kraja sata, tako da očito nisam iz priče iako znam da pomažu, oblikuju tijelo i tako to. Jedino što mi godi jeste plivanje, ali u moru, a Panonsko more se davno povuklo, tako da........ I šetnja, ali to ne računam.
Sinoć mi je Evil P. (čitaj puding) preporučio aikido. Tko zna, možda probam.

_________________
"To je nepravda" Kalimero
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Rajnus
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1029
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 09.12.2006. 22:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Eh ovo ne da nije znanstveni pristup nego ni "z" od znanstvenog. Ja to pratim koliko mogu i koliko mi treba. Nemam vremena da to proucavam. Suma suramum, sada definitivno znam vise o svom tijelu i zdravlju. Bas me zanima sto ce mi doktorica reci kad joj dodjem sa idejom da mi da uputnicu za pregled hormona Very Happy

U nasem drustvu postoji uvrijezeno misljenje o napucanim frajerima. Kad bi ljudi samo imali predznanja da shvate koliko neki decki znaju i koliko je to uzasno komplicirano.

Ha cuj, nije svatko stvoren za sve... No opet svi mi moramo jesti, a to je nesto sto uvijek mozemo pripaziti Wink

_________________
samo Osijek!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tonya
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2171
Lokacija: Nedođija
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 09.12.2006. 22:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Rajnus je napisao/la: › Ha cuj, nije svatko stvoren za sve... No opet svi mi moramo jesti, a to je nesto sto uvijek mozemo pripaziti Wink

Hehe, kako tko!

_________________
Space: The final frontier
These are the voyages of the Starship, Enterprise
Its 5 year mission
To explore strange new worlds
To seek out new life and new civilizations
To boldly go where no man has gone before
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.12.2006. 14:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ne bih rekla toliko znanstveni, koliko pristup za fanatike Smile
znam da se aerobnim treningom gubi mišićna masa (to o čemu pišeš je, naime, moja struka, a i natjecala sam se na državnim prvenstvima nekoliko godina), ali taj gubitak mišićne mase je ženskom dijelu vježbača važan koliko i crno pod noktom.. čak poželjan.
a onaj dio o vješanju guzice si fulao... vjerojatno slučajeva ima, ali većina grupnih programa sadrži ciljane vježbe za ženske kritične zone. (s tim da tu vjerojatno i genotip ima veze).
u onaj dio o prehrani uopće ne ulazim, jer me ni najmanje ne zanima i zagriženi sam protivnik dijeta svih vrsta.
čarobna riječ je "umjerenost"

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Rajnus
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1029
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.12.2006. 15:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

CatCloe je napisao/la: ›
ne bih rekla toliko znanstveni, koliko pristup za fanatike Smile
znam da se aerobnim treningom gubi mišićna masa (to o čemu pišeš je, naime, moja struka, a i natjecala sam se na državnim prvenstvima nekoliko godina), ali taj gubitak mišićne mase je ženskom dijelu vježbača važan koliko i crno pod noktom.. čak poželjan.
a onaj dio o vješanju guzice si fulao... vjerojatno slučajeva ima, ali većina grupnih programa sadrži ciljane vježbe za ženske kritične zone. (s tim da tu vjerojatno i genotip ima veze).
u onaj dio o prehrani uopće ne ulazim, jer me ni najmanje ne zanima i zagriženi sam protivnik dijeta svih vrsta.
čarobna riječ je "umjerenost"


Slazem se za dijete, kljucna rijec je pravilna prehrana. Sto se tice guza...IMO puuuuuno bolje guze imaju cure koje rade cucnjeve...

_________________
samo Osijek!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Rajnus
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1029
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.12.2006. 15:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Dodao bih...Netko ima srece sa genetikom pa si moze priustiti svasta u hrani i picu i tek sa malo vjezbanja bez ikakvog znanja moze izgledati odlicno. Oni koji nemaju srece moraju proljevati znoj jer sa umjerenim bi bili prosjecno debeli ili mrsavi.

_________________
samo Osijek!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: