Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Stara mjesta za izlaske..

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
tonya
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2171
Lokacija: Nedođija
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 11.12.2006. 14:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nessi

_________________
Space: The final frontier
These are the voyages of the Starship, Enterprise
Its 5 year mission
To explore strange new worlds
To seek out new life and new civilizations
To boldly go where no man has gone before
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Evil Poodingh
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2517
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.12.2006. 14:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

CAROLINE je napisao/la (Pogledaj post): ›

Neeee.... Ne spominji stari kesten, molim te.... Odmah se sjetim parkica ispretd kestena i bauljanja na relaciji van-unutra i stare ekipe prije nego je nahrupila najezda novih generacija... Nema vise nase birtije Crying or Very sad


E baš ta pjesma, sjecam se, pustali su je svaki puta za fajrunt nekih zadnjih mjesec-dva prije zatvaranja...Istina, ima nove ekipe, ali i dosta stare je jos uvijek tamo.
Mada se moja ekipa, baš kao ekipa, raspala skupa sa starim Kestenom, ipak svi jos uvijek tamo zalaze povremeno.
Dobar je trenutni Kesten, ali stari je imao Dušu, tko se ne sjeca malog tocenog po 4kn, tko se ne sjeca krigle litrenke, koji je bilo samo 4 u kaficu, po 12 kn, kada smo dolazili nas 3-4 vec oko 8 sati, da bi mogli dobiti tu kriglu i ne pustati je cijelo vece...
Tko se ne sjeca uvijek ekipi u parkicu ispred, pracenja svjetskog prventsva 2002, kada smo gledali reprizu tekme Hr-ITalija i ponovno navijali kao da je prijenos.
Tko se ne sjeca skidanja majica i grupnog skakanja, plesanja i pjevanja na Maljcike, Mala Vidu...Tko se ne sjeca uvijek razbijenih nekoliko casa, kada bi ekipa skakala oko ionako nestabilnih stolova prepunih praznih casa. Tko se ne sjeca Muflinih solo gitaristickih mastupa. Tko se ne sjeca jednostavno sebe dok je bio mlad i lud u najboljem mjestu ikad u ovome gradu.
Novi Kesten nije to, novi Kesten je pitom... Srecom imamo uspomene...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 11.12.2006. 22:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...hm, Nessi - pa, da - zaboravila sam na tu fazu mog života...Smile...no, dobro, ne bih se moglo reći da sam baš izlazila tamo...iako sam bila svake večeri tamo...Smile...

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
gaap
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2694
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.12.2006. 23:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

familijarno?

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=U2olCKnTVPI
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 11.12.2006. 23:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...familijarno po službenoj dužnosti...Smile

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
CAROLINE
Offline
Avatar

Ukupno postova: 139
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.12.2006. 1:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Evil Poodingh je napisao/la (Pogledaj post): ›
CAROLINE je napisao/la (Pogledaj post): ›

Neeee.... Ne spominji stari kesten, molim te.... Odmah se sjetim parkica ispretd kestena i bauljanja na relaciji van-unutra i stare ekipe prije nego je nahrupila najezda novih generacija... Nema vise nase birtije Crying or Very sad


E baš ta pjesma, sjecam se, pustali su je svaki puta za fajrunt nekih zadnjih mjesec-dva prije zatvaranja...Istina, ima nove ekipe, ali i dosta stare je jos uvijek tamo.
Mada se moja ekipa, baš kao ekipa, raspala skupa sa starim Kestenom, ipak svi jos uvijek tamo zalaze povremeno.
Dobar je trenutni Kesten, ali stari je imao Dušu, tko se ne sjeca malog tocenog po 4kn, tko se ne sjeca krigle litrenke, koji je bilo samo 4 u kaficu, po 12 kn, kada smo dolazili nas 3-4 vec oko 8 sati, da bi mogli dobiti tu kriglu i ne pustati je cijelo vece...
Tko se ne sjeca uvijek ekipi u parkicu ispred, pracenja svjetskog prventsva 2002, kada smo gledali reprizu tekme Hr-ITalija i ponovno navijali kao da je prijenos.
Tko se ne sjeca skidanja majica i grupnog skakanja, plesanja i pjevanja na Maljcike, Mala Vidu...Tko se ne sjeca uvijek razbijenih nekoliko casa, kada bi ekipa skakala oko ionako nestabilnih stolova prepunih praznih casa. Tko se ne sjeca Muflinih solo gitaristickih mastupa. Tko se ne sjeca jednostavno sebe dok je bio mlad i lud u najboljem mjestu ikad u ovome gradu.
Novi Kesten nije to, novi Kesten je pitom... Srecom imamo uspomene...



Ja sam jedna od onih koja se sjeca starog kestena za vrijeme prvenstva '98, kad je sve bilo u znaku hita 'sve je super i sve je za 5'... I stvarno je bilo tako!

Vidim netko je spomenuo oks... Gitarijede petkom - znam da smo uvijek bili toliko ubijeni da zapravo i nismo znali tko tocno svira, ali to i nije bilo toliko vazno kad imas 15. Na kraju smo uvijek nekako doznali tko je pobijedio. Ulaz je bio nekih 5 kn, a ako si bio vjest zig si lagano mogao i nacrtati (palilo je neko vrijeme). Prije spustanja (ili bolje receno strovaljivanja niz stepenice stuca) u nastojanju da usparas koju kunu prvo strusis litru najodvratnijeg vina iza drvljosa gdje se smrznes ko guzica. A kad nakon toga udjes u pretopli oks - slijedi praaaavi black-out... A sutra dan ujutro na nadoknadjivanje latinskog u skolu...Jos uvijek pijan. I sve se moglo... Nista nije bio problem

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zlusch
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2038
Lokacija: Sjenjak
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.12.2006. 11:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

anakonda je napisao/la: ›
gaap je napisao/la: ›
ma sve je to ok, al Lady je bilo nenadjebivo mjesto!

...ajme, Lady...moja najdraža gostiona...Smile

Ajme.... a WC umjesto da smrdi po pišalini, smrdi po travuljini Wink

_________________
Lega, nije ti dumina što praviš diklića od butre kraj kondora u treski.... a ti Anonymous dođi k sebi dok još imaš kome!

47! Još se trese na udici.... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zlusch
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2038
Lokacija: Sjenjak
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.12.2006. 11:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Evil Poodingh je napisao/la: ›
Zatim Maja u Tvrdji, stari Kesten...
Eh, bila su to vremena...kraj i pocetak tisucljeca...

Ja sam volio ići na jazz u Kesten... a pogotovo ako mi Franjo ostavi jednu od one dvije krigle od litre koje je imao u birtiji pa mi natoči Karlovačkog iz burenceta.. eeee Wink

_________________
Lega, nije ti dumina što praviš diklića od butre kraj kondora u treski.... a ti Anonymous dođi k sebi dok još imaš kome!

47! Još se trese na udici.... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zlusch
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2038
Lokacija: Sjenjak
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.12.2006. 11:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

gaap je napisao/la: ›
Valentino, Lady, eventualno bunker, koncerti i pijanke u OKS-u dok se pivo pilo na bonove...

Auuu, opižđava me nostalgija.... kantina, Pedagoški faks, sve živo na bonove pa i pivo.... Zeko, sjećaš se što sam ti pričao za kantinu Wink
A fora je bila što smo uvijek znali nekoga tko je radio dolje (ponekad i predobro) Embarassed pa se uvijek došlo poslije radnog vremena, donijele gitare, stavila gajba piva na pod, ubilo pola frižidera i udri mikiii Wink

_________________
Lega, nije ti dumina što praviš diklića od butre kraj kondora u treski.... a ti Anonymous dođi k sebi dok još imaš kome!

47! Još se trese na udici.... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Prdonja
Offline
Ukupno postova: 12
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.12.2006. 13:01 
Naslov:  Re: Stara mjesta za izlaske..
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

MARIO Laughing Embarassed

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Evil Poodingh
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2517
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.12.2006. 15:09 
Naslov:  Re: Stara mjesta za izlaske..
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Prdonja je napisao/la (Pogledaj post): › MARIO Laughing Embarassed


Tamo sam izisao dva puta, i onda se zatvorio Laughing

Jako mjesto, s jedne strane Kohortasi, s druge pankeri, u sredini tampon zona, no u redu, vladalo je bratstvo i jedinstvo Laughing

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Evil Poodingh
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2517
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.12.2006. 15:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zlusch je napisao/la (Pogledaj post): ›
Evil Poodingh je napisao/la: ›
Zatim Maja u Tvrdji, stari Kesten...
Eh, bila su to vremena...kraj i pocetak tisucljeca...

Ja sam volio ići na jazz u Kesten... a pogotovo ako mi Franjo ostavi jednu od one dvije krigle od litre koje je imao u birtiji pa mi natoči Karlovačkog iz burenceta.. eeee Wink


nemoj tako, bilo je cetiri krigle...kao sto sam napomenuo, uvijek smo dolazili u kvartetu vec oko 8 sati da uspijemo dohvatiti krigle...i jos pivo 12kn/litra bilo...
A jazz je bio dobar da...Steta sto je bio ponedjeljkom, a ja jos tada srednjoskolac sa obavezama...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zlusch
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2038
Lokacija: Sjenjak
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.12.2006. 20:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Evil Poodingh je napisao/la: ›
zlusch je napisao/la: ›
Ja sam volio ići na jazz u Kesten... a pogotovo ako mi Franjo ostavi jednu od one dvije krigle od litre koje je imao u birtiji pa mi natoči Karlovačkog iz burenceta.. eeee Wink

nemoj tako, bilo je cetiri krigle...kao sto sam napomenuo, uvijek smo dolazili u kvartetu vec oko 8 sati da uspijemo dohvatiti krigle...i jos pivo 12kn/litra bilo...
A jazz je bio dobar da...Steta sto je bio ponedjeljkom, a ja jos tada srednjoskolac sa obavezama...

Vjeruj meni, starom pridržavaču šanka... kad sam ja zalazio tamo, bile su samo dvije vaze litrače i 10 kn/vaza. Kasnije su možda ušli u investiciju pa... Wink

_________________
Lega, nije ti dumina što praviš diklića od butre kraj kondora u treski.... a ti Anonymous dođi k sebi dok još imaš kome!

47! Još se trese na udici.... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 12.12.2006. 20:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zlusch je napisao/la: ›
anakonda je napisao/la: ›
gaap je napisao/la: ›
ma sve je to ok, al Lady je bilo nenadjebivo mjesto!

...ajme, Lady...moja najdraža gostiona...Smile

Ajme.... a WC umjesto da smrdi po pišalini, smrdi po travuljini Wink


...strašno, sram ih bilo...Smile..tko god oni bili...Smile

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.12.2006. 21:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Voodoo i metar piva ;-)

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: