Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Grafit iza katedrale

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
8
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1860
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.12.2006. 0:20 
Naslov:  Re: Grafit iza katedrale
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

gazda777 je napisao/la (Pogledaj post): › okladio bih se da je 8-ica pripadnik HDZ-ove mladeži.


I popušio bi. ;-)

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
---
Offline
Ukupno postova: 2910
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 08.12.2006. 0:28 
Naslov:  Re: Grafit iza katedrale
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

8 je napisao/la (Pogledaj post): ›
gazda777 je napisao/la (Pogledaj post): › okladio bih se da je 8-ica pripadnik HDZ-ove mladeži.


I popušio bi. ;-)


možda još nisi potpisao pristupnicu..ali taj si, tj. takav.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
8
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1860
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.12.2006. 0:39 
Naslov:  Re: Grafit iza katedrale
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

gazda777 je napisao/la (Pogledaj post): ›
možda još nisi potpisao pristupnicu..ali taj si, tj. takav.


Kakav sam to ja? 'Ajde i ti s mirom, Rajnusa pod ruku pa Glavašu pjevat podknicu.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
---
Offline
Ukupno postova: 2910
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 08.12.2006. 0:45 
Naslov:  Re: Grafit iza katedrale
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

8 je napisao/la (Pogledaj post): ›
gazda777 je napisao/la (Pogledaj post): ›
možda još nisi potpisao pristupnicu..ali taj si, tj. takav.


Kakav sam to ja? 'Ajde i ti s mirom, Rajnusa pod ruku pa Glavašu pjevat podknicu.


neću. ako mu ja zapjevam...mogao bi se ne probudit...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
gaap
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2694
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.12.2006. 1:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

gazda777 je napisao/la: ›
8 je napisao/la (Pogledaj post): ›
gazda777 je napisao/la (Pogledaj post): ›
možda još nisi potpisao pristupnicu..ali taj si, tj. takav.


Kakav sam to ja? 'Ajde i ti s mirom, Rajnusa pod ruku pa Glavašu pjevat podknicu.


neću. ako mu ja zapjevam...mogao bi se ne probudit...


neloše...

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=U2olCKnTVPI
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
cohors
Offline
Ukupno postova: 205
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.12.2006. 13:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

8 je napisao/la (Pogledaj post): ›
Rajnus je napisao/la (Pogledaj post): › Naravno da ga podrzava vise ljudi koji i ne navijaju. No na stadionu bude par tisuca ljudi i ne skandiraju mu svi.

Mnogi su uz Glavasa stali ne zbog njega vec protiv Zagreba. Cinjenica je da je on jedini uspio dignuti glas za Slavoniju ne ulazeci sada zasto i kakve je on prije imao stavove. Ako je Kohorta uz Glavasa onda je i cijeli Osijek uz Glavasa. Analogija je ista...


Tebi očito neke stvari ne idu. Idi brate, uzmi utege, bjelančevine, balote... ili čim se već pumpate i nitko ti neće govoriti da si glupi bilder dok bildaš.

Antagonizam Zagreba i Osijeka je oduvjek jednosmjeran i motiviran interesima lokalnih političara, koji ga i kreiraju. Problemi o kojima guslaju nadriregionalisti su administrativno-tehničke prirode i rješivi su. Ne znam kako Glavaš regionalom šititi mene, ako ja tražim posao, a investitori izbjegavaju ovaj grad jer njime drmaju jedan kauboj i jedan krčmar.

Glavašu ne skandiraju svi? Pa da. Tako i ja dođem na utakmicu, istok viče: "Za dom!", a zapad "Spremni!".
Tako ispada da ne skandiraju svi "Za dom! Spremni!", nego eto, samo neki.

Rajnus, vjerojatno će Leon ovo eliminirati iz komunikacijskog kanala, kao što već tradicionalno čini, ali odavna ne vidjeh tako elokoventnoig i samouvjernog glupana i naivčinu.


Lega ti si ošo za Brčko! Laughing Laughing

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
8
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1860
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.12.2006. 15:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

cohors je napisao/la (Pogledaj post): ›
Lega ti si ošo za Brčko! Laughing Laughing


Laughing Laughing Laughing

Ma znam, lega, kui'š lega, lega moj... Laughing Laughing Laughing

Jel' tebi stara Kuala Lumpur kad si bio mali? Glavaš samo to jede.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Rajnus
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1029
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 08.12.2006. 19:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

8 je napisao/la: ›
Tebi očito neke stvari ne idu. Idi brate, uzmi utege, bjelančevine, balote... ili čim se već pumpate i nitko ti neće govoriti da si glupi bilder dok bildaš.


Znas sto pickice atrofirana...sishi kitu...
Za razliku od tebe ja bih ti to sada rekao u facu...

8 je napisao/la: ›
Antagonizam Zagreba i Osijeka je oduvjek jednosmjeran i motiviran interesima lokalnih političara, koji ga i kreiraju. Problemi o kojima guslaju nadriregionalisti su administrativno-tehničke prirode i rješivi su. Ne znam kako Glavaš regionalom šititi mene, ako ja tražim posao, a investitori izbjegavaju ovaj grad jer njime drmaju jedan kauboj i jedan krčmar.


Tko je igdje napisao da Glavas stici bilo ciji interes osim svog. Malo razumljivog citanja ti ne bi skodilo.

8 je napisao/la: ›
Glavašu ne skandiraju svi? Pa da. Tako i ja dođem na utakmicu, istok viče: "Za dom!", a zapad "Spremni!".
Tako ispada da ne skandiraju svi "Za dom! Spremni!", nego eto, samo neki.


To se skandiralo i u Zagrebu. Kakve to veze ima sa Glavesem? Jesi ti cuclo neko gnjilo voce?

8 je napisao/la: ›
Rajnus, vjerojatno će Leon ovo eliminirati iz komunikacijskog kanala, kao što već tradicionalno čini, ali odavna ne vidjeh tako elokoventnoig i samouvjernog glupana i naivčinu.


Mama ti je rodila infatilnog drkadjiju. Uopce se necu upustati u bilo kakvu diskusiju o politici sa tobom koji je politiku vidio samo preko dnevnika.

_________________
samo Osijek!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
8
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1860
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.12.2006. 22:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Rajnus je napisao/la (Pogledaj post): ›
Znas sto pickice atrofirana...sishi kitu...
Za razliku od tebe ja bih ti to sada rekao u facu...


Ah, pa valjda ne bih mogao mariti manje za objede kromanjonca kojemu je od kljukanja sintetičkim bjelančevima atrofirao mozak. I ja bih ti, Rajnus, to kazao u facu. Da sam znao da je ovo "I DARE YOU", došao bih i na druženje večeras. I to dojahavši na plemenitu grlu, s megafonom u ruci, tako da me jasno čuješ, i to dok sam još na prilazima gradu.
osijek031.com smile

Važno da si ponoviš sljedeće: mene ne vrijeđa ni tvoja uvreda, a ni njezine komponente parcijalno.

Kao što ranije rekoh, napišem ti pismenu, romaneskno sročenu pogrdu, ako hoćeš i u zrcalnom rukopisu.osijek031.com smile
Pa dok bildaš pred ogledalom, osijek031.com smile metneš ju lijepo na štafelaj iza sebe i onda si mantraš:
"Ja nisam kreten...ja nisam kreten...ja nisam kreten...mama reci im da ja nisam kreten..."


Zadnja promjena: 8; 09.12.2006. 11:55; ukupno mijenjano 4 put/a.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
BlackxXxDevil
Offline
Ukupno postova: 198
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.12.2006. 9:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lol ljudi vi niste normalni! hahahahahah bas sam se lijepo nasmijao!

_________________

pridruzite se preko 700.000 igraca diljem cijelog svijeta...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.12.2006. 16:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
42
Offline
Avatar

Ukupno postova: 252
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.12.2006. 18:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

I nakon svega se ne pojave u Voodoo-u...

Šteta... Smile

_________________
In the beginning the Universe was created.
This has made a lot of people very angry and been widely regarded as a bad move.

-Douglas Adams, The Hitchhiker's Guide to the Galaxy
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Rajnus
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1029
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 09.12.2006. 20:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

8 je napisao/la (Pogledaj post): ›
Ah, pa valjda ne bih mogao mariti manje za objede kromanjonca kojemu je od kljukanja sintetičkim bjelančevima atrofirao mozak.


Kad vec pokusavas biti duhovit onda se bar potrudi da se ne proseres sa necim kao sto je sinteticka bjelancevina. Metode izoliranja bjelancevina iz sirutke nadilaze tvoje kognitivne sposobnosti da bi ti objasnjvao ili dao link da si malo procitas.

8 je napisao/la (Pogledaj post): ›
I ja bih ti, Rajnus, to kazao u facu. Da sam znao da je ovo "I DARE YOU", došao bih i na druženje večeras. I to dojahavši na plemenitu grlu, s megafonom u ruci, tako da me jasno čuješ, i to dok sam još na prilazima gradu.
:horse


Nisi dosao niti u srijedu nit ces se uopce pojaviti. Jedino sto znas jest da seruckas infantilni humor, a taj megafon bi ti zavrsio izmedju gluteusa pa bi prduckao da te svi cuju.

8 je napisao/la (Pogledaj post): ›
Važno da si ponoviš sljedeće: mene ne vrijeđa ni tvoja uvreda, a ni njezine komponente parcijalno.


Nije dovoljno uzeti rijecnik stranih rijeci i sporadicno ih korisiti. Trebao bi im znati i znacenje prije nego ih koristis. Ovako si samo nedoprcani smartass

8 je napisao/la (Pogledaj post): ›
Kao što ranije rekoh, napišem ti pismenu, romaneskno sročenu pogrdu, ako hoćeš i u zrcalnom rukopisu.:artist:
Pa dok bildaš pred ogledalom, :flex: metneš ju lijepo na štafelaj iza sebe i onda si mantraš:
"Ja nisam kreten...ja nisam kreten...ja nisam kreten...mama reci im da ja nisam kreten..."


Jel ti se umorila ruka natezajuci kozicu na ovaj post?
Stvarno nemam namerju se vise prepucavati sa tobom. Sam dovoljno pokazujes o sebi. Ne trebaju ti jos i pogrdna imena. Nijedan post ti nema smislenu recenicu vec samo baljezgarenje.
Ako je tebi ovo mjesto da si ispucas frustracije nek ti bude... U RL sa takvim nacinom rezoniranja odavno bi ti vec netko skakao po plucnom krilu...
EOD

_________________
samo Osijek!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
8
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1860
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.12.2006. 16:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Rajnus je napisao/la: › U RL sa takvim nacinom rezoniranja odavno bi ti vec netko skakao po plucnom krilu...
EOD


I to je to, znači?
Dugo nisam sreo trokutastog čobanina koji misli da je sirova snaga jedino sredstvo nametanja i ispravljanja stavova. Veselim se što ću te upoznati.

_________________
Nekad davno bijah gej,
spasio me Horus Hej!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Isis
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1211
Lokacija: In Fiction
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.12.2006. 19:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nemam niš protiv lijepog grafita, ali kad sam pročitao natpis na ovome, zvuči mi ko neka tonsonova/škorina pjesma od kojih mi se iskreno bljuje...
da nema onih natpisa, bilo bi super..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: