Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Grafit iza katedrale

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
toni
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2180
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.12.2006. 17:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

LucijaX je napisao/la: ›
toni je napisao/la (Pogledaj post): › mislis nova-stara?


?


a rekoh ti da ja sve znam Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kromosom
Offline
Avatar

Ukupno postova: 104
Lokacija: Antigua and barabuda
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.12.2006. 21:18 
Naslov:  Re: Grafit iza katedrale
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leon je napisao/la (Pogledaj post): › Džaba ste krečili...



uvijek se nađe budala i zbog nje pada u vodu sav trud koji većina drugih ulažu za uljepšenje grada i neke druge akcije, neznam kako vi ne shvaćate to..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
daniel-202
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1030
Lokacija: Graceland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.12.2006. 22:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kromosom je napisao/la: ›
Leon je napisao/la (Pogledaj post): › Džaba ste krečili...



uvijek se nađe budala i zbog nje pada u vodu sav trud koji većina drugih ulažu za uljepšenje grada i neke druge akcije, neznam kako vi ne shvaćate to..


Ma shvacamo mi to ali ima ljudi koji ti ne shvacaju i koji neće nikad shvatit, bitno je da su oni napisali Kohorta Remetinac

_________________
"Neki ljudi tapkaju nogama, neki pucketaju prstima a neki se njišu naprijed - nazad. Ja samo sve to radim odjednom, valjda..."
Elvis Presley, 1956.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.12.2006. 23:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Shorty je napisao/la: › Vidio sam ovu škrabotinu i dosta razmišljao o njoj... Može se protumačiti i kao provokacija Kohorti.
Ako nije,objasnite mi ispolitiziranost Kohorte imajući na umu da je istim lakom na Drinskoj napisano "Glavaš,vrijeme je da pregrizeš neki kurac"
Mislim da su obje škrabotine djelo nekohortaša,da ne kažem anti-Kohortaša...


Nije nelogicno objasnjenje... jedino sto opet nekoj babi Mari, koja se ne kuzi ni u krivi kurac, to nece tako zvucati i izgledati...

Nije da Kohorta ovdje i moze nesto uciniti... o ovom postupku bi trebali razmisliti oni koji su ovo naskrabali...

Nego, vidjeh da je poceo rat grafitima po onim jumbo-plakatima... zna li netko kako ide odsteta vlasniku tog jumbo plakata?

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pumbaa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 17
Lokacija: selo
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 07.12.2006. 9:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja sam bila oduševljena grafitom kod katedrale! nek dođu malo u višnjevac srediti zidove!

_________________
eat, drink and be marry, for tomorrow you die.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Rajnus
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1029
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.12.2006. 9:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

LucijaX je napisao/la: ›
a očito Shorty neki građani ne ljube toliko Glavaša, kao Kohorta i HDSSB.


Ocito da muskarci imaju vise mozga od zena!? Cemu generaliziranje? Ja uopce ne podrzavam Glavasa niti pod razno. Tesko je za ocekivati da ce bilo koja skupina ljudim imati isto misljenje i stav o necemu. Tako je i sa Kohortom.

_________________
samo Osijek!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Prdonja
Offline
Ukupno postova: 12
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.12.2006. 10:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Rajnus je napisao/la (Pogledaj post): ›
LucijaX je napisao/la: ›
a očito Shorty neki građani ne ljube toliko Glavaša, kao Kohorta i HDSSB.


Ocito da muskarci imaju vise mozga od zena!? Cemu generaliziranje? Ja uopce ne podrzavam Glavasa niti pod razno. Tesko je za ocekivati da ce bilo koja skupina ljudim imati isto misljenje i stav o necemu. Tako je i sa Kohortom.


Slažem se!
----------------
Ajmo sad izvlačiti svaki zid gdje je netko našvrljao "Kohorta" pa optužiti Kohortu za uništavanje grada! Twisted Evil

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Jura_NaliWarcow
Offline
Ukupno postova: 1
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.12.2006. 13:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ne mogu vjerovati koliko licemjera na ovom forumu. Smetaju vam gradska i nacionalna obiljezja u Osijeku. SRAMOTA! zluch ako je ovo "saranje po zidu i vandalizam" probaj ti to "nasarati". Znas li ti uopce sto je vandalizam? Vandalizam naime oznacava rusenje i unistenje kulturnih vrednota. Nitko me ne moze uvjeriti da je izgled prijasnjeg zida kulturna vrednota. Nauci nesto prije nego sto ides omalovazavati tudji rad. za poppy je grafit sadrzajno neukusan. Sahovnica, grb NK Osijek i kriz su ti neukusni? ti ocigledno nemas nimalo ljubavi i postovanja prema gradu i domovini. Sto bi po tebi bilo primjereno, prosvijetli nas molim te? Grb c.zvezde, 4 s i dvije pticurine? E nece! Decki svaka vam cast na grafitu, nastavite i dalje tako.
..i dok tvoje ime zivi, mi te volimo, mi te volimo...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
toni
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2180
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.12.2006. 13:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

KOHORTA OSIJEK !!! AlealeeeeeAleeeealeee !!!

Kako ide ona stvar... žica, pšenica, drava.. posijat, razvuć.. nešto, nešto... ?? ajd ak ima nek mi neko shibne me.. di god oce.. moze i na PM Wink

thnx.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.12.2006. 14:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Rajnus je napisao/la: › Ja uopce ne podrzavam Glavasa niti pod razno. Tesko je za ocekivati da ce bilo koja skupina ljudim imati isto misljenje i stav o necemu. Tako je i sa Kohortom.


A tko onda s istoka pjeva i skandira Glavasevo ime? Ubaceni petokolonasi?!

@Jura, kako bi ti reagirao na to da netko na zidu pored naslika ogromnu nagu zenu?! Ako volis zensko tijelo, bio bi licemjerna pizda kad bi rekao da je naga zena neukus. Ili?!

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Rajnus
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1029
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.12.2006. 15:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la (Pogledaj post): ›
A tko onda s istoka pjeva i skandira Glavasevo ime? Ubaceni petokolonasi?!


Skupina od 50ak uglavnom teenagera. Naravno da ga podrzava vise ljudi koji i ne navijaju. No na stadionu bude par tisuca ljudi i ne skandiraju mu svi. Sto se tice Kohorte uvijek ce biti razlicitih misljenja, no moj je stav da se Kohorta nema sto izjasnjavati po pitanju politickih tema bilo Glavasa bilo neceg drugog. Nebitno je bila vecina za ili protiv. Mnogi su uz Glavasa stali ne zbog njega vec protiv Zagreba. Cinjenica je da je on jedini uspio dignuti glas za Slavoniju ne ulazeci sada zasto i kakve je on prije imao stavove. Ako je Kohorta uz Glavasa onda je i cijeli Osijek uz Glavasa. Analogija je ista...
Vjerovali ili ne citajuci po netu ljudi uistinu tako i misle. Umjesto da nismo takvi, mi jos jedni u druge upiremo prstom, a zapravo smo u istim govnima.

_________________
samo Osijek!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Jura_Nwarcow
Offline
Ukupno postova: 1
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.12.2006. 16:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@Jura, kako bi ti reagirao na to da netko na zidu pored naslika ogromnu nagu zenu?! Ako volis zensko tijelo, bio bi licemjerna pizda kad bi rekao da je naga zena neukus. Ili?![/quote]

Shocked kakva ti je to usporedba molim te? To su obiljezja s kojima se moramo ponositi i bilo bi bolje da ih nacrtaju pokraj SVAKE osnovne skole da djeca i na taj nacin nauce postovati svoj grad i domovinu, te da cesce izgovaraju rijeci: Ljubav, svetinja, domovina. kako bih reagirao? u svakom slucaju mislim da bi takav grafit nagrdio sliku ovoga sada. Nekako mi je ukusnije da pokraj crkve stoji grb Osijeka, kriz i sahovnica nego nasprejana silueta gole zene. Sto ti mislis? ako sam zbog toga licemjerna pizda, neka sam!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
8
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1860
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.12.2006. 23:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Rajnus je napisao/la (Pogledaj post): › Naravno da ga podrzava vise ljudi koji i ne navijaju. No na stadionu bude par tisuca ljudi i ne skandiraju mu svi.

Mnogi su uz Glavasa stali ne zbog njega vec protiv Zagreba. Cinjenica je da je on jedini uspio dignuti glas za Slavoniju ne ulazeci sada zasto i kakve je on prije imao stavove. Ako je Kohorta uz Glavasa onda je i cijeli Osijek uz Glavasa. Analogija je ista...


Tebi očito neke stvari ne idu. Idi brate, uzmi utege, bjelančevine, balote... ili čim se već pumpate i nitko ti neće govoriti da si glupi bilder dok bildaš.

Antagonizam Zagreba i Osijeka je oduvjek jednosmjeran i motiviran interesima lokalnih političara, koji ga i kreiraju. Problemi o kojima guslaju nadriregionalisti su administrativno-tehničke prirode i rješivi su. Ne znam kako Glavaš regionalom šititi mene, ako ja tražim posao, a investitori izbjegavaju ovaj grad jer njime drmaju jedan kauboj i jedan krčmar.

Glavašu ne skandiraju svi? Pa da. Tako i ja dođem na utakmicu, istok viče: "Za dom!", a zapad "Spremni!".
Tako ispada da ne skandiraju svi "Za dom! Spremni!", nego eto, samo neki.

Rajnus, vjerojatno će Leon ovo eliminirati iz komunikacijskog kanala, kao što već tradicionalno čini, ali odavna ne vidjeh tako elokoventnoig i samouvjernog glupana i naivčinu.


Zadnja promjena: 8; 08.12.2006. 0:19; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Poppy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2988
Lokacija: u snovima
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 07.12.2006. 23:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Joj, a sad kad Rajnus ovo pročita... Nikad kraja... Jooooj

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
---
Offline
Ukupno postova: 2910
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 08.12.2006. 0:04 
Naslov:  Re: Grafit iza katedrale
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

okladio bih se da je 8-ica pripadnik HDZ-ove mladeži.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: