Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Suzavac u Q clubu

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
game
Offline
Avatar

Ukupno postova: 474
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.11.2006. 21:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

daniel-202 je napisao/la: ›
Na obljetnici Vukovara, svi su pjevali vikali "...jebeš srbe, nabijem ja srbe na k... itd" a te iste osobe koje su to vikale još prošli tjedan su skakali na narodnjacima i napili se na narodnjacima. Ne možeš vikat "...mrzim srbe..." a slušat srpsku glazbu. Ja sam ljubitelj glazbe elvisa presleya, i to volim kao što neki od vas vole metalicu, nirvanu itd, ma da me neki dosta znaju malo kroz šalu podjebavat, ali ako je elvis za podjebavanje, zašto je onda 70-ih bio kralj??? Meni je njegova glazba sasvim ok!!! A izlazim na narodnjake samo zato što moji prijatelji jednostavno vole tu glazbu, a ne mogu ja biti "crna ovca" među njima, kada je njih više koji vole srpsku glazbe. E onda šutim i pokušavam se zabavit koliko mogu.




1. kralj je bio jer je bio komercijala...(poslusaj the mammas & the pappas)
2. jao tebi ako se uspijes zabavit s takvim prijateljima, jer ja bi rađe ostala ciku nego isla na cajk
=zaključak=čovječe,pun si kontradiktornih izjava...rock galama, slusas elvisa; nema veze sa srbima,pa ima veze...
ne seri...
daniel-202 je napisao/la: ›
Poppy je napisao/la: ›
daniel-202 je napisao/la: ›
eto, to što ti slušaš je za MENE nekvalitetna glazba, ali neću i ne želim reči da ti i ljudi koji to slušate ste nekvalitetni, jer to je vama glazba broj 1. ne želim nikog suditi po glazbi koju sluša. tebi su narodnjaci nekvalitetna glazba, a njima je pank, rock... nekvalitetna. Neko bi zabranio narodnjake u osijeku, a neko bi zabranio rock. Zato najbolje nek ima za svakog po nešto i svi sretni, a ko če šta slušat njegov odabir.


Nisam za to da se ista zabrani, ali ti pricas bezveze.
Ne pričam ja bezveze, ja samo ne razumijem zašto se svi prepiru oko glazbe??? Nije glazba najvažnija u životu.



e,da, nije najvaznija stvar na svijetu,ali je pokazatelj stupnja razvoja odredjenih ljudi....
i, budući da tako snazno branis cajke, priznaj vec da su ti zakon...
jer prvo si rekao da ih ne slusas, onda da zbog drustva, kao, a sad pljujes po svim vrstama glazbe, osim doticne, koju ni neću nazvati glazbom...
be yourself, no matter if it means nothing...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
game
Offline
Avatar

Ukupno postova: 474
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.11.2006. 21:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bazooka_joe je napisao/la: ›
[
Ne pričam ja bezveze, ja samo ne razumijem zašto se svi prepiru oko glazbe??? Nije glazba najvažnija u životu.
[/quote]

Glazba je jednima ono sto je drugima zrak u plucima... Recimo, osobe tvoje intelektualne razine ne razumiju zasto nekima TREBA glazba, samo zato sto i ne znate drugo misliti osim "udahni - izdahni". Vidish kakvo je zivot opterecenje, bolje da vas majka odmah abortira, zar ne?

Xe,xe, flejm, flejm, flejm!!!
[/quote]



bravo!!!!!!!!!!
Wink))

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
terrorWrist
Offline
Ukupno postova: 85
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.11.2006. 14:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ah


Zadnja promjena: terrorWrist; 23.11.2006. 14:44; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
terrorWrist
Offline
Ukupno postova: 85
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.11.2006. 14:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

[quote="wendy";p="37831"]
Dalje, na našim prostorima vlada toliki primitivizam da to više nije normalno. Jedino dobro što bi nam EU mogla donijeti je sprječavanja općeg pokolja na našim područjima - again. Ako je to uopće moguće spriječiti.

Ljudi su očito preglupi da bi prestali generalizirati i trpati ljude u isti koš prema sljedećem: tko ima penis, a tko vaginu, kome je tata Srbin, kome Hrvat, kome "Šiptar", tko sluša cajke, a tko rock...

Ne znam postoji li područje na svijetu gdje ima više seljačina...

quote]

Wendy totalno si u pravu..... ipak smo mi Balkan ( "Bure baruta" ) i Balkanci i uvijek ce biti ovako....PRIMITIVNO jer vrijedi BALKANCI=PRIMITIVCI i to se nece promijeniti.......gadi mi se cijelo ovo podrucje Europe jer imao sam priliku icu u Kanadu i vidjeti tamosnju kulturu...Iako je stara 200-300 godina, sto je 6 puta mlađa nego nasa, puno su civiliziraniji i sto je najvaznije za ovo doba globalizacije multikultularna drzava/kraljevina, stogod i boli ih briga ko je sta i sta je ciji tata i statijaznam.....
gadi mi se sve sto je povezano sa Balkanom FUJ!!!! ODVRATNI SMO!!!!! osijek031.com smile

znam da ce se sad mnogi protiviti ovom sto sam sada napisao ali nisu imali prilike upaznati i susresti se sa takvim sto i ne bi trebali ista prigovarati i komentirati dok to ne dozive (ne hvalim se da ne pomislite...)

ps. zaboravila si dodati tko ima kakvi auto, a to ti je isto bitno....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
wendy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1104
Lokacija: suicide machine
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 23.11.2006. 14:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

terrorWrist je napisao/la (Pogledaj post): › ps. zaboravila si dodati tko ima kakvi auto, a to ti je isto bitno....


evo, dopunio si me Wink

Ne vjerujem da će biti puno onih koji se neće složiti s tobom. ali, ne treba se s tim opterećivati.

Ipak, u svakoj zajednici ima primitivaca, negdje manje, a negdje više.

Teško mi je pokušati objasniti psihološki profil jednog tipičnog homo balcanicusa, ali treba s tim naučiti živjeti, a da te isto ne košta vlastitih živaca. Ako te košta, a to ti na leđa zna natovariti veliku količinu stresa, bolje odlepršati negdje gdje će ti biti lakše.

Sve je stvar prilagodbe. Samo što se neki prilagođavaju na način da se poistovjećuju i kopiraju te jako dobre modele... a to je već veliki problem.

_________________
“Some people never go crazy. What truly horrible lives they must live”
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
daniel-202
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1030
Lokacija: Graceland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.11.2006. 21:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

game je napisao/la: ›
daniel-202 je napisao/la: ›
Na obljetnici Vukovara, svi su pjevali vikali "...jebeš srbe, nabijem ja srbe na k... itd" a te iste osobe koje su to vikale još prošli tjedan su skakali na narodnjacima i napili se na narodnjacima. Ne možeš vikat "...mrzim srbe..." a slušat srpsku glazbu. Ja sam ljubitelj glazbe elvisa presleya, i to volim kao što neki od vas vole metalicu, nirvanu itd, ma da me neki dosta znaju malo kroz šalu podjebavat, ali ako je elvis za podjebavanje, zašto je onda 70-ih bio kralj??? Meni je njegova glazba sasvim ok!!! A izlazim na narodnjake samo zato što moji prijatelji jednostavno vole tu glazbu, a ne mogu ja biti "crna ovca" među njima, kada je njih više koji vole srpsku glazbe. E onda šutim i pokušavam se zabavit koliko mogu.




1. kralj je bio jer je bio komercijala...(poslusaj the mammas & the pappas)
2. jao tebi ako se uspijes zabavit s takvim prijateljima, jer ja bi rađe ostala ciku nego isla na cajk
=zaključak=čovječe,pun si kontradiktornih izjava...rock galama, slusas elvisa; nema veze sa srbima,pa ima veze...
ne seri...


Prvo čitaj pa seri nešto, ako se tebi sviđa the mammas & the pappas, ne znači da se svima sviđa, meni se to ne sviđa. Ja mogu slušat, sve ali jedno je slušat ono što volim a drugo što ne volim. Prvo čitaj sve što pišem pa onda seri po forumu. i ako imaš takve komentare, bolje ih zadrži za sebe

_________________
"Neki ljudi tapkaju nogama, neki pucketaju prstima a neki se njišu naprijed - nazad. Ja samo sve to radim odjednom, valjda..."
Elvis Presley, 1956.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zlusch
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2038
Lokacija: Sjenjak
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.11.2006. 12:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

8 je napisao/la: ›
zlusch je napisao/la (Pogledaj post): ›
Druže Osam.... čisto iz radoznalosti - kada je kod Đakova tresnuo meteor i gdje točno? Ne čitam baš nešto Branimirov Zabavnik pa je moguće da sam propustio....

On je navodno roknuo prije mnogo stoljeća, ali bila priča istinita ili ne - tvornica je dobila ime baš po tome. Žene i pralje tepiha znaju za glasoviti kremasti deterdžent "Opal" ( www.meteor.hr ).

Ja radio kao šljaker u Meteoru u Đakovu, kad sam bio studoš... TNX na prosvjetljenju Wink

_________________
Lega, nije ti dumina što praviš diklića od butre kraj kondora u treski.... a ti Anonymous dođi k sebi dok još imaš kome!

47! Još se trese na udici.... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zlusch
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2038
Lokacija: Sjenjak
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.11.2006. 13:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

8 je napisao/la: ›
zlusch je napisao/la (Pogledaj post): ›
Onda mi dođe jedna postarija gospojica (turbo Rvat'ca & rezačica vena na ćirilicu) te na moje slušanje/sviranje Balaševića vispreno izjavi - pa kako možeš slušati tog četnika? Doslovno tim riječima.

Slažem se, slažem se... Ali stari moj, ne treba biti naivan i stvari gledati crno-bijelo.
Sjećam se da se i Balaševiću (koji je u svom poslu broj 1, apsolutno) znala "oteti" poneka "nespretno formulirana" izjava.

Preko nekoliko nespretno formuliranih izjava... no, težina mog posta nije išla prema debelom Lali, već apsurdnosti, konvertitstvu i oportunizmu dotične predrage prijateljice.

Sjećam se za vrijeme rata kad smo u zemunici, u trenucima dokolice, razglabali o tome što će biti kad rat završi i ja se izletim sa izjavom kako je super što imamo konačno svoju državu bez komunjara i lopovluka. Na to mi je jedan (kasnije se pokazalo vrlo mudri) lega uzvratio da je to sve ista bagra i da te sad možda neće u mozak jebati Jovo, već Ivo (e, ovdje je nostradamusovski pogodio u sridu) i da će se malo toga actually promijeniti Very Happy

A da smo znali da će naš grad postati leglo seljaštva i harmonikaškog urlikanja... mislim da bi isti tren pobacali Kalonje te sjeli na prvi vlak za Purger Vakuf i onda još dalje na zapad... što bliže Portugalu Wink

_________________
Lega, nije ti dumina što praviš diklića od butre kraj kondora u treski.... a ti Anonymous dođi k sebi dok još imaš kome!

47! Još se trese na udici.... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zlusch
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2038
Lokacija: Sjenjak
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.11.2006. 13:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

wendy je napisao/la: ›
Zanimljiva teorija, tu se više ne radi prosto o ukusu, jel... Rolling Eyes

Definitvno. Svjetonazor je ostao isti, samo se promijenila fasada. Iz Yuga i štrikanih pulovera su uskočili u Golfove i odjeću s potpisom, najčešće krivotvorenim.

No, trebaju postojati i cajke... na koji bi se način ljudi siromašni duhom inače zabavljali? Glumili da vole tamburaše ili jecali uz produhovljenu poeziju Vjekoslave Huljić?

_________________
Lega, nije ti dumina što praviš diklića od butre kraj kondora u treski.... a ti Anonymous dođi k sebi dok još imaš kome!

47! Još se trese na udici.... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zlusch
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2038
Lokacija: Sjenjak
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.11.2006. 13:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mali_ivica je napisao/la: ›
zlusch je napisao/la: ›
mali_ivica je napisao/la: ›
Eto danas su narodnjaci u trendu!

Mlad si Ivice.... pitaj malo starije kamo se išlo prije rata pijančevati i razbijati na cajke.. i kakva je ekipa išla. I kakvim epitetima su opisivali dotične.
Nema veze sa ratom, Srbima ili Hrvatima, Stojadinima ili Merceeed'sima....

Nisam ni rekao da se sad nakon rata tek ide na narodnjake! Rekao sam da je zbog rata vjerojatno sada malo drukčiji pogled na iste! a to da su oni sad u trendu mislim na turbofolk, jesu jer evo kako sam čuo u Zagrebu niću ko sumanuti!
DE JEBOTE ČITAJTE PRVO ŠTO SAM NAPISAO PA ONDA KOMENTIRAJTE
REPLIKE SU VAM OSNOVANE NA DRUGOM KONTEKSTU !

Rekao si (citiram) da su danas narodnjaci u trendu. Pogledaj malo prema gore... a to što si mislio, e to je već možda nešto drugo. A Zagreb.... u Zagreb se doteplo više nego u sve ostale gradove skupa i kod njih je ruralizacija najviše uzela maha.

A da niĆu... pa valjda niĆu... Wink

_________________
Lega, nije ti dumina što praviš diklića od butre kraj kondora u treski.... a ti Anonymous dođi k sebi dok još imaš kome!

47! Još se trese na udici.... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.11.2006. 15:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zlusch je napisao/la: ›
mali_ivica je napisao/la: ›
zlusch je napisao/la: ›
mali_ivica je napisao/la: ›
Eto danas su narodnjaci u trendu!

Mlad si Ivice.... pitaj malo starije kamo se išlo prije rata pijančevati i razbijati na cajke.. i kakva je ekipa išla. I kakvim epitetima su opisivali dotične.
Nema veze sa ratom, Srbima ili Hrvatima, Stojadinima ili Merceeed'sima....

Nisam ni rekao da se sad nakon rata tek ide na narodnjake! Rekao sam da je zbog rata vjerojatno sada malo drukčiji pogled na iste! a to da su oni sad u trendu mislim na turbofolk, jesu jer evo kako sam čuo u Zagrebu niću ko sumanuti!
DE JEBOTE ČITAJTE PRVO ŠTO SAM NAPISAO PA ONDA KOMENTIRAJTE
REPLIKE SU VAM OSNOVANE NA DRUGOM KONTEKSTU !

Rekao si (citiram) da su danas narodnjaci u trendu. Pogledaj malo prema gore... a to što si mislio, e to je već možda nešto drugo. A Zagreb.... u Zagreb se doteplo više nego u sve ostale gradove skupa i kod njih je ruralizacija najviše uzela maha.

A da niĆu... pa valjda niĆu... Wink

Ovo "nisam rekao" se nije odnosilo na izjavu "da su u trendu" nego da se zbog rata drugačije gleda na cjelu situaciju !
Usput: Ja ih ne slušam
I eto pardon NIČU ako si to mislio ?!
Ako ništa čuvam materinji jezik u nadimku!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
game
Offline
Avatar

Ukupno postova: 474
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.11.2006. 23:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

[/quote]

Prvo čitaj pa seri nešto, ako se tebi sviđa the mammas & the pappas, ne znači da se svima sviđa, meni se to ne sviđa. Ja mogu slušat, sve ali jedno je slušat ono što volim a drugo što ne volim. Prvo čitaj sve što pišem pa onda seri po forumu. i ako imaš takve komentare, bolje ih zadrži za sebe[/quote]

ja svoje komentare ne zelim zadrzati za sebe, a ti mi to na svu srecu ne mozes zabraniti ;p
sta se tak vrijedjas?
samo iznosoim svoje misljenje...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
darkmark
Offline
Avatar

Ukupno postova: 489
Lokacija: os
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.12.2006. 13:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma nek mi netko objasni koji su kurac narodnjaci...esu to one pjesme za koje ne treba puno pameti da ih napises ..nego svako dijete moze kad pogleda jedan srpski film narodni film koji prolongira srpsko psovanje, kurcenje i td. shvatit o cemu se radi....jebem ti nas hrvate kad mi svršavamo na narodnjake i srpske filmove...svima kojima se svidja takav stil zivota i takve pjesme nabijem na zna se sta...samo dajte komentare ...bas mi se svadja:)

_________________
Bravo Admin mi je obrisao potpis Bravo
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
wendy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1104
Lokacija: suicide machine
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 02.12.2006. 14:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

darkmark je napisao/la (Pogledaj post): › jebem ti nas hrvate kad mi svršavamo na narodnjake i srpske filmove...svima kojima se svidja takav stil zivota i takve pjesme nabijem na zna se sta...samo dajte komentare ...bas mi se svadja:)


Narodnjake smo već stoput prožvakali, a što se tiče srpskih filmova... ako "jebeš nas Hrvate" samo zbog toga što se radi o "srpskom" filmu onda si ti još samo jedna seljačina više koja glumi VEL'KU 'RVATINU na način da pljuje po svemu što nije NAŠE. A ako misliš da bi pravi Hrvat trebao, prema tvom riječniku, "svršavati" na hrvatske filmove... zapitaj se je li sve u redu s tvojim mentalnim zdravljem Rolling Eyes

_________________
“Some people never go crazy. What truly horrible lives they must live”
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
darkmark
Offline
Avatar

Ukupno postova: 489
Lokacija: os
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.12.2006. 15:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

znas ti dobro sta sam ja mislio pod "svršavati" ...a ako ne znas objasnit cu ti...stvar je tome sto ti ne kontas da mi njima ne znacimo nista...a mi kao dizemo u nebesa njihove filmove i td. njihove fore.... trebala si gledat emisju na novoj( ne znam tocno - kako se zove) kada je gostovao Slaven Bilić pa je čovijek dobro rekao da se mi Hrvati stidimo sami sebe ..da neduljim o ratu i td...Hocu rec da je jako puno ljudi tu spremno voljet srpsko ,,nego hrvatsko...a to je sramota...

_________________
Bravo Admin mi je obrisao potpis Bravo
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: