Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



"Razuman" broj partnera

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Marigold
Offline
Avatar

Ukupno postova: 511
Lokacija: krevet
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 04.11.2006. 17:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zlusch je napisao/la: ›
Rajnus je napisao/la: ›
zlusch je napisao/la (Pogledaj post): ›
ja sam bio dobar sa svojom prvom partnericom, ali sam itekako popravio performance nakon, recimo, četvrte ili pete.... Cool

Jel ti ona rekla da si bio dobar ili si sam to zakljucio :Đ
Zasto si stao na petoj ? Razz A dobro...mlad si [hihi]...stignes jos [roll eyes] Smile


Pa.... nisam stao Smile Ponestalo mi je prstiju na nogama i rukama pa sam prestao brojati Wink


Ti si onda bome iskusan, još ti fali da snimaš svoje okršaje s ljepšim spolom- čisto ono da poslije proanaliziraš gdje možda griješiš te da svoju performansu podigneš na još veći nivo Rolling Eyes

_________________
you know im gonna want some,want some
lets do this like a prison break,
I wanna see you scream and shake.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zlusch
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2038
Lokacija: Sjenjak
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.11.2006. 8:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Marigold je napisao/la: ›
zlusch je napisao/la: ›
Pa.... nisam stao Smile Ponestalo mi je prstiju na nogama i rukama pa sam prestao brojati Wink

Ti si onda bome iskusan, još ti fali da snimaš svoje okršaje s ljepšim spolom- čisto ono da poslije proanaliziraš gdje možda griješiš te da svoju performansu podigneš na još veći nivo Rolling Eyes

Kada brojku podijeliš s brojem godina fakerskog staža, onda baš i nije nešto impozantna... mada mi fali još samo jedno iskustvo da zatvorim čarobni krug Embarassed

_________________
Lega, nije ti dumina što praviš diklića od butre kraj kondora u treski.... a ti Anonymous dođi k sebi dok još imaš kome!

47! Još se trese na udici.... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: