Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Sviranje...

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
wendy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1104
Lokacija: suicide machine
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 24.11.2006. 16:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zlusch je napisao/la (Pogledaj post): ›
A čuj, pogodimo se za cijenu i to je to... ne? Wink

Pih.... a već sam se vidio kako pucam od ponosa što sam od tebe napravio ženskog Santanu Smile


Ma vidi ti njega... a ja sam mislila da kad se pogodiš s FRENDOM to ne uključuje cjenik... heh, naivna, ko i uvijek Wink

Platit ću koliko god hoćeš ako misliš da od mene možeš napraviti ženskog Santanu Laughing

_________________
“Some people never go crazy. What truly horrible lives they must live”
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zlusch
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2038
Lokacija: Sjenjak
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.11.2006. 10:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

wendy je napisao/la: ›
zlusch je napisao/la: ›
A čuj, pogodimo se za cijenu i to je to... ne? Wink
Pih.... a već sam se vidio kako pucam od ponosa što sam od tebe napravio ženskog Santanu Smile

Ma vidi ti njega... a ja sam mislila da kad se pogodiš s FRENDOM to ne uključuje cjenik... heh, naivna, ko i uvijek Wink
Platit ću koliko god hoćeš ako misliš da od mene možeš napraviti ženskog Santanu Laughing

A ljudi smo... sve se može dogovNoriti Wink

A sad... možda ne baš Santanu, ali tulum-majstoricu širokog repertoara - to garantiram! Smile

_________________
Lega, nije ti dumina što praviš diklića od butre kraj kondora u treski.... a ti Anonymous dođi k sebi dok još imaš kome!

47! Još se trese na udici.... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bubabt
Offline
Ukupno postova: 7
Lokacija: osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.11.2006. 17:59 
Naslov: Complicity 
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma odlično je znat svirat, kad svi zuje, a ti da malo znaš,i uzmeš gitaru, il nešt drugo i zasviraš, svi oko tebe se deru ko kreteni, ti sam ne čuješ šta sviraš,boli te kita i za tonalitete, molove, durove,susove,majove i sve drugo al ti i dalje super sviraš.

al jedino što je bed dosta brzo dosadi, a ak imaš bend to je druga stvar

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sheila
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1036
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 01.12.2006. 9:03 
Naslov:  Re: Sviranje...
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mmm nadam se da mi neće dosadit...jooj ma ja bi sve htjela barem probat naučit... Wink Embarassed heh gitaru učim...ajooj i bass sam probala i presuper mi je i električnu bi...ajmeeee.... Wink kad ću ja sve to..heh he...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Bo
Offline
Ukupno postova: 41
Lokacija: Osijek-Amsterdam
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.12.2006. 9:50 
Naslov: Hehehe ! 
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja sviram klasičnu gitaru i elktričnu, znam bubnjeve udarat i učim bas gitaru pomalo svirat. Trebam sam pjevača za bend ostalo ću ja... Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bubabt
Offline
Ukupno postova: 7
Lokacija: osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.12.2006. 22:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma kažeš da bi svirala bass, gitrau i električnu

električna i akustična su potpuno iste, al bi ti ja preporučio da učišna akustari

na basu su glavni tonovi,al njih moraš znat i na gitari, potpuno isto ak je standardni štim, za bare hvatove:-)

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sheila
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1036
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 04.12.2006. 15:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

znam znam i sviram akustičnu gitaru...ovo ostalo bi poslje...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zlusch
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2038
Lokacija: Sjenjak
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.12.2006. 8:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bubabt je napisao/la: ›
električna i akustična su potpuno iste,

Iste po tome što imaju 6 žica i pragove.

_________________
Lega, nije ti dumina što praviš diklića od butre kraj kondora u treski.... a ti Anonymous dođi k sebi dok još imaš kome!

47! Još se trese na udici.... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Evil Poodingh
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2517
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.12.2006. 10:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

dodje buba i pametuje. Vjerojatno je to jedan od onih koji nikada nije vidio akusticnu gitatu i sve klasicne naziva akusticna...

_________________
https://www.facebook.com/GO.Osijek
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bubabt
Offline
Ukupno postova: 7
Lokacija: osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.12.2006. 17:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

i da isti su hvatovi, i štim je isti (ako je klasični)

a efekti su sasvim druga stvar i to je glavna razlika, a još je to što je na akustičnoj
sorry, klasičnoj zadnje polje do tijela 12.
a na "akustičnoj" isto ko na električnoj tj.15 il 19 kak se gleda i ima uži vrat od klasične

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sheila
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1036
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 05.12.2006. 20:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja imam akustičnu

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Evil Poodingh
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2517
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.12.2006. 9:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bubabt je napisao/la (Pogledaj post): › i da isti su hvatovi, i štim je isti (ako je klasični)

a efekti su sasvim druga stvar i to je glavna razlika, a još je to što je na akustičnoj
sorry, klasičnoj zadnje polje do tijela 12.
a na "akustičnoj" isto ko na električnoj tj.15 il 19 kak se gleda i ima uži vrat od klasične


pa na koju su foru onda potpuno iste, po meni broj polja i širina vrata je jako bitan čimbenik, posebno kod novih, zato ja preporučam svima prvo kalsičnu, jer ce s nje vrlo lako prijeci na akusticnu ili elektricnu...Dok primjerice ako ucis na jednoj od ove dvije, neces moci svirati klasicnu jer ce ti vrat biti presirok.
Sto prije uvjezbati hvatove i sto vise sirenje prstiju i to prije ce te moci svirati...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zeko
Offline
Avatar

Ukupno postova: 599
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.12.2006. 10:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

to je istina...ali recimo ja sad imam klasičnu i dosta mi je teško kad uzmem u ruke akustičnu...promašujem žice zbog tankog vrata...nije da ne znam odsvirati ali se dosta puta zeznem...al to sam samo ja tak nesposobna...hehe Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zeko
Offline
Avatar

Ukupno postova: 599
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.12.2006. 10:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

i aj pliz ubacite savjet kako najbolje izvježbati to širenje prstiju...thanks Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bubabt
Offline
Ukupno postova: 7
Lokacija: osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.12.2006. 16:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pa na koju su foru onda potpuno iste, po meni broj polja i širina vrata je jako bitan čimbenik, posebno kod novih, zato ja preporučam svima prvo kalsičnu, jer ce s nje vrlo lako prijeci na akusticnu ili elektricnu...Dok primjerice ako ucis na jednoj od ove dvije, neces moci svirati klasicnu jer ce ti vrat biti presirok.
Sto prije uvjezbati hvatove i sto vise sirenje prstiju i to prije ce te moci svirati...
[/quote]

nisam ja ni reko da nije bitan čimbenik, al sam mislio da nema razlike u sviranju, hvatovima na to sam mislio, po tome su iste,i da na klasičnoj je bolje učit svirat, ko može, jel tak uvježbaš jagodice, dok na el. ne trebaš stisnut žicu jako ko na klasičnoj...


zeko je napisao/la: ›
i aj pliz ubacite savjet kako najbolje izvježbati to širenje prstiju...thanks Wink


svirat što višeSmile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: