Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



BM registarske oznake u Osijeku

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
brutal
Offline
Avatar

Ukupno postova: 20
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.01.2009. 22:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nadasve je glupo generalizirati vožnju i vozače. No ako uzmemo u drugu ruku činjenice da je recimo promet u recimo Belom manastiru ili Djakovu puno rjeđi i da je samim tim sama vožnja nešto lakša razumnjivo je da će se dolaskom u veći grad s više prometa, znakova, kružnih tokova očekivati greške od takvih vozača. Još ako pričaju na mobitel, ne signaliziraju i sl. što imam priliku svaki dan vidjeti.
Recimo danas sam vidio muškarca, svojih 35-40 godina, BM tablice, kako u Fordu jede burek, vozi i priča na mobitel.

_________________
Be prepared for brutal truth.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.01.2009. 23:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

brutal je napisao/la (Pogledaj post): › Nadasve je glupo generalizirati vožnju i vozače. No ako uzmemo u drugu ruku činjenice da je recimo promet u recimo Belom manastiru ili Djakovu puno rjeđi i da je samim tim sama vožnja nešto lakša razumnjivo je da će se dolaskom u veći grad s više prometa, znakova, kružnih tokova očekivati greške od takvih vozača. Još ako pričaju na mobitel, ne signaliziraju i sl. što imam priliku svaki dan vidjeti.
Recimo danas sam vidio muškarca, svojih 35-40 godina, BM tablice, kako u Fordu jede burek, vozi i priča na mobitel.
i vjerojatno pride mrsi muda masnim ćevapima umjesto prstiju

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.01.2009. 23:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nemam nešto previše negativna iskustva sa BM tablicama, ali zato imam fobije od vozača jednog modela auta (u ovom slučaju samo muškog spola): Passat, noviji modeli.
Pas mater, ti likovi valjda kontaju da su gospodari života i smrti na cestama, jer tako voze; najgore je što najčešće više ugrožavaju druge nego sebe. Svaki vikend odvozim par stotinjaka kilometara po lijepoj nam državi - i svaki vikend sretnem bar jednog novijeg Passata, čađu dizelaškoga koji misli da vozi Carreru GT po cestama Bilogore ili Gorskog Kotara. Horor.
Zbilja ne znam što je s tim autom, ali ja sam ga u posljednjih godinu dana jaaako zamrzio. Čak sam počeo zazirati od ljudi kojima se isti 'sviđa'...

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Shkrobo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 12
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 21.01.2009. 19:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mladjo je napisao/la (Pogledaj post): ›
brutal je napisao/la (Pogledaj post): › Nadasve je glupo generalizirati vožnju i vozače. No ako uzmemo u drugu ruku činjenice da je recimo promet u recimo Belom manastiru ili Djakovu puno rjeđi i da je samim tim sama vožnja nešto lakša razumnjivo je da će se dolaskom u veći grad s više prometa, znakova, kružnih tokova očekivati greške od takvih vozača. Još ako pričaju na mobitel, ne signaliziraju i sl. što imam priliku svaki dan vidjeti.
Recimo danas sam vidio muškarca, svojih 35-40 godina, BM tablice, kako u Fordu jede burek, vozi i priča na mobitel.
i vjerojatno pride mrsi muda masnim ćevapima umjesto prstiju



e, to u baranji ne radimo... ono, signal je slab, a nemaš ni pekaru da je usput pa kad smo tu, iživimo se xD

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: