Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



TIME -- prvi GAY bar u OSIJEKU!! -Fashion incubator

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
zlusch
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2038
Lokacija: Sjenjak
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.11.2006. 8:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

gazda777 je napisao/la: ›
nabijate vašu opredjeljenost svima na nos i onda se čudite što ljudi okreću glavu i psuju vam sve po spisku. i, umjesto da u miru i tišini radite to što već radite...vaše lajanje je sve glasnije.

Gazda, pa nije li to tako uvijek kada neka manjina želi sebe promovirati u mainstream? Primjera koliko ti srce želi.... dakle, ne nužno u peder-kontekstu.

_________________
Lega, nije ti dumina što praviš diklića od butre kraj kondora u treski.... a ti Anonymous dođi k sebi dok još imaš kome!

47! Još se trese na udici.... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
---
Offline
Ukupno postova: 2910
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 09.11.2006. 12:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zlusch je napisao/la (Pogledaj post): ›
gazda777 je napisao/la: ›
nabijate vašu opredjeljenost svima na nos i onda se čudite što ljudi okreću glavu i psuju vam sve po spisku. i, umjesto da u miru i tišini radite to što već radite...vaše lajanje je sve glasnije.

Gazda, pa nije li to tako uvijek kada neka manjina želi sebe promovirati u mainstream? Primjera koliko ti srce želi.... dakle, ne nužno u peder-kontekstu.

i ostali mainstreamovci su pederi, samo ih je sram priznati Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ROWEN
Offline
Ukupno postova: 5
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.11.2006. 1:45 
Naslov: Beark ! 
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

takoder nemam nista protiv gay populacije , ali im zamjeram to njihovo nabadanje njihove opredljeljenosti drugima na nos i sveokupno zamaranje svih drugih ljudi kojima uopce nije bitno sto netko i s kim radi u svoja 4 zida.

Gay bar....prva stepenica koja upravo cini ono sto gay ppl ne zele...odvajanje...
pa eto dobise "svoj" birc....al ne kukajte sutra kako vas se gleda "drukcijima" jer -dobili ste svoju oazu...

drugo , pretpostavljam da birc nije iskljucivo za gay ppl , ali opet sam naziv "gay bar" upucuje da je isti prvenstveno namjenjen gay populaciji.

sto vise reci...oni jedno rade , a kada dodu posljedice njihovih djela onda su svi drugi krivi. Rolling Eyes

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
darkmark
Offline
Avatar

Ukupno postova: 489
Lokacija: os
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.12.2006. 3:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ljepo jer eko jednom Rojs - to ljudi moji nije normalno:)))

_________________
Bravo Admin mi je obrisao potpis Bravo
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Bo
Offline
Ukupno postova: 41
Lokacija: Osijek-Amsterdam
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.12.2006. 16:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja totalno ne razumijmjem homo populaciju. Traže jednakost i prava a onda sami sebe ustvari diskriminiraju. Time će samo privući pozornost na sebe. Briga mene ša oni rade i s kim ali one parade, gey barovi i tako šta je po meni primitivno. Al jbg ima ljudi koji ih mrze. I jedina stvar koja mi stvarno smeta kod gey parova je traženje skrbništva nad djecom. Znanstveno je dokazano da je homoseksualnost psihički poremećaj ustvari i ne znam baš dali normalnom djetetu treba dat takve roditelje. Al inače kao što ne bih tukao mentalno retardiranu osobu ne bih ni homoseksualca.

_________________
Worker's struggle that inspires men to stand up for their rights
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DanicaV
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4765
Lokacija: ... gdje caruje drugarstvo...
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 04.12.2006. 21:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

evo prije dvadesetak minuta na autobusnoj stanici u Ulici Hrvatske Republike: dvije djevojke, recimo srednjoškolke su se malo ljubile, što nismo ni skontali dok neka žena nije počela vikati da su kobile i neka odu iza negdje se ljubiti.....
to u Osijeku još ne doživih.
u subotu u As-u za stolom preko puta bila su dva tipa koja su se cijelo veče nježno gledala, dirala malo po rukama, ali nitko nije pravio scene... bilo je prilično prirodno, baš kao što su za susjednim stolom bili dečko i djevojka, i sve je bilo potpuno o.k., ali ovo večeras.... derati se na nepoznate osobe pred hrpom ljudi......

_________________
"To je nepravda" Kalimero
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
daniel-202
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1030
Lokacija: Graceland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.12.2006. 21:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

PEDERI SU ISTO LJUDI

_________________
"Neki ljudi tapkaju nogama, neki pucketaju prstima a neki se njišu naprijed - nazad. Ja samo sve to radim odjednom, valjda..."
Elvis Presley, 1956.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
daniel-202
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1030
Lokacija: Graceland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.12.2006. 21:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja samo ne razumijem kako neko može biti peder, kako mu se to ne gadi. ljubiti isti spol.........KATASTROFA

_________________
"Neki ljudi tapkaju nogama, neki pucketaju prstima a neki se njišu naprijed - nazad. Ja samo sve to radim odjednom, valjda..."
Elvis Presley, 1956.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DanicaV
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4765
Lokacija: ... gdje caruje drugarstvo...
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 04.12.2006. 22:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ako su pederi isto ljudi, onda to i nije neka katastrofa.
katastrofa je nametati ljudima da budu nešto drugo odnosno zabranjivati im da budu što jesu ili kako se osjećaju ili ih čak napadati zbog toga.
kada se okrenem oko sebe, vidim hrpu promiskuitetnih osoba, ali ako su hetero, nikome ne smeta...... malkice licemjerno.

_________________
"To je nepravda" Kalimero
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
daniel-202
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1030
Lokacija: Graceland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.12.2006. 22:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ma ne da mi se puno vremena posvečivat ovoj temi, neka radi ko kod šta hoće, ionako mi to ne možemo promijenit, onda bar smatram da je bolje da ih prihvatimo, iako ih ja nikad neću moći shvatiti

_________________
"Neki ljudi tapkaju nogama, neki pucketaju prstima a neki se njišu naprijed - nazad. Ja samo sve to radim odjednom, valjda..."
Elvis Presley, 1956.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
wendy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1104
Lokacija: suicide machine
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 05.12.2006. 0:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bo je napisao/la (Pogledaj post): › Znanstveno je dokazano da je homoseksualnost psihički poremećaj ustvari i ne znam baš dali normalnom djetetu treba dat takve roditelje. Al inače kao što ne bih tukao mentalno retardiranu osobu ne bih ni homoseksualca.


OK, u našoj sredini i današnjoj situaciji nikako ne bi bilo pametno dopuštati homoseksualnim parovima posvajanje djece. Sjetite se samo kroz kakve su gadosti prolazile one dvije djevojčice s AIDS-om. Što bi tek bilo s djetetom koji ima roditelje istoga spola??

A sve se to događa zbog primitivaca i idiota.

Ispravka - homoseksualnost se već gotovo dva desetljeća prema medicinskoj literaturi ne svrstava među psihičke poremećaje. Kako napreduje medicina, trebao bi napredovati i ljudski moral

Homoseksualcima je biti intiman s osobom istoga spola sasvim prirodno - onako kako je heteroseksualnim osobama normalno da ih privlači suprotan spol. Zbog čega je tako teško prihvatiti da smo različiti??

_________________
“Some people never go crazy. What truly horrible lives they must live”
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.12.2006. 9:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

daniel-202 je napisao/la: ›
PEDERI SU ISTO LJUDI

ajde reci: 'majke mi, ja nisam danijel20 koji je promijenio nick do neprepoznatljivosti' Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Loona
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3713
Lokacija: somewhere on Mars
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 05.12.2006. 10:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

CatCloe je napisao/la: ›
daniel-202 je napisao/la: ›
PEDERI SU ISTO LJUDI

ajde reci: 'majke mi, ja nisam danijel20 koji je promijenio nick do neprepoznatljivosti' Wink


Možda je podvojena ličnost.. jedan dio njega se bori za pedere a drugi protiv njih.. to bi objasnilo dva gotovo ista nicka i dva totalno suprotna stajališta.. osijek031.com smile

_________________
Svako rješenje ima problem.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
daniel-202
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1030
Lokacija: Graceland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.12.2006. 14:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A jebote ja nisam taj danijel na kojeg mislite (pedera), več sam objasnio. Slučajno sam izabro nick koji je jako sličan od tog "pedera"

_________________
"Neki ljudi tapkaju nogama, neki pucketaju prstima a neki se njišu naprijed - nazad. Ja samo sve to radim odjednom, valjda..."
Elvis Presley, 1956.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zeko
Offline
Avatar

Ukupno postova: 599
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.12.2006. 14:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

GAY IS OKAY!!! Laughing

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: