Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Svinje u Retfali

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
pop-ap-teta
Offline
Avatar

Ukupno postova: 324
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.06.2009. 12:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja mislim da smrad koji se siri centrom je dosao preko drave iz tvrdjavice. vijerojatno od toga sto tamo njive zalijevaju gnojnicama, ili tako nesto sam cula, sto predvecer nekada stvarno siri uzasan smrad (mi smo jucer skoro poumirali predvecer, da ne povjerujes). mislim da to i nije bas ok, s obzirom da je centar stvarno blizu, pa kako oni ljudi koji odsjednu u hotelu osijek mogu otvoriti prozor recimo....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ela
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2074
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 14.06.2009. 14:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Smrad od bajera kod bivšeg Getroa koji se omamljujuće širi do centra potiče od farme svinja u blizini navedenog bajera i nisam se toga sjetila kad sam kuću kupovala ,već sam ovako pametna prišla još bliže,doslovce je nepodnošljivo nekad i nije mi jasno kako može raditi farma cca 300 metara zračne linije od centra grada.

_________________
ne čini ono što želiš da ti čine,ukusi su različiti
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
josephine01
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2125
Lokacija: ispred ogledala
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 14.06.2009. 20:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pop-ap-teta je napisao/la (Pogledaj post): › ja mislim da smrad koji se siri centrom je dosao preko drave iz tvrdjavice. vijerojatno od toga sto tamo njive zalijevaju gnojnicama, ili tako nesto sam cula, sto predvecer nekada stvarno siri uzasan smrad (mi smo jucer skoro poumirali predvecer, da ne povjerujes). mislim da to i nije bas ok, s obzirom da je centar stvarno blizu, pa kako oni ljudi koji odsjednu u hotelu osijek mogu otvoriti prozor recimo....


Provjereno, nije istina. Zna se kada se baca gnoj po njivama, a to definitivno nije vrijeme kada se beru plodovi.

_________________
Za mene je svinja kralj životinja dok ne probam lava.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Trippy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 136
Lokacija: Fallen
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 15.06.2009. 8:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pa to je isti smrad od prije godinu-dvije, koji je onda se ustanovilo došao preko Drave ne sjećam se točno lokacije. Tako da mislim da je to taj isti.

_________________
One day there'll be a place for us
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: