Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Os031 redesign

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
ilija
Offline
Avatar

Ukupno postova: 389
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.10.2006. 9:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

fallen-angel je napisao/la: ›
kao dizajner web stranica bit cu malo bezobrazan...


Mhm.. Samoprozvani ili si negdje studirao nešto što ima veze s dizajnom? De bar navedi par svojih uradaka...

_________________
“as you get older, you lose interest in sex, your children want nothing to do with you and your friends drift away. There are other advantages, but these are the main ones.”
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Lesi
Offline
Avatar

Ukupno postova: 86
Lokacija: Višnjevac
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.10.2006. 10:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Dok se vi svi svađate o tehničkim podatcima, ja ću samo reći kako stranica za nas obične smrtnike izgleda vrlo dobro i jako se lako snaci, te je definitivno puno bolje od prošlog izdanja!! I mislim da je to bio jedini cilj, jer vas je par koji se svađate a nas je na tisuće koji gledamo, čitamo i UŽIVAMO!!!

_________________
Sex is like math: add the bed, subtract the clothes, divide the legs and pray you don't multiply.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fatcat
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1181
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.10.2006. 11:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Lesi je napisao/la: ›
Dok se vi svi svađate o tehničkim podatcima, ja ću samo reći kako stranica za nas obične smrtnike izgleda vrlo dobro i jako se lako snaci, te je definitivno puno bolje od prošlog izdanja!! I mislim da je to bio jedini cilj, jer vas je par koji se svađate a nas je na tisuće koji gledamo, čitamo i UŽIVAMO!!!
Sto se tice svadje imas pravo... Vecina diskusija predje u "moj je veci nego tvoj". Konstruktivna diskusija je potrebna/vazna za inovaciju, ali da nema nikakve diskusije o tehnickim podatcima jos bi upotrebljavali Mosaic.

_________________
Sooner or later you will have to stand up for something or in the end you will stand up for nothing at all.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fallen-angel
Offline
Avatar

Ukupno postova: 225
Lokacija: osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 19.10.2006. 14:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

blank


Zadnja promjena: fallen-angel; 23.10.2006. 13:29; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fallen-angel
Offline
Avatar

Ukupno postova: 225
Lokacija: osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 19.10.2006. 14:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

blank


Zadnja promjena: fallen-angel; 23.10.2006. 13:31; ukupno mijenjano 1 put.

_________________
We shall never surrender !!!! W.C.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ilija
Offline
Avatar

Ukupno postova: 389
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.10.2006. 16:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

fallen-angel je napisao/la: ›
a sada mir da vam ne bi sliku đapića razljepio preko onog blesavog reklamnog bannera gore (kojemu nije tamo mjesto primjera radi)
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


Što sad ušutkavaš raspravu? Što ne odgovori na moje pitanje u prijašnjem postu?

_________________
“as you get older, you lose interest in sex, your children want nothing to do with you and your friends drift away. There are other advantages, but these are the main ones.”
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Andrej*
Offline
Ukupno postova: 4
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.10.2006. 20:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

fallen-angel je napisao/la (Pogledaj post): ›
ilija je napisao/la (Pogledaj post): ›
fallen-angel je napisao/la: ›
kao dizajner web stranica bit cu malo bezobrazan...


Mhm.. Samoprozvani ili si negdje studirao nešto što ima veze s dizajnom? De bar navedi par svojih uradaka...


www.osijek-koteks.hr
je jedna od novijih, naravno kao ni Osijek031 nije dovrsena do kraja (citaj nisu sve platili)
nadam se da ti je to dosta prezentacije

subjektivno mišljenje je dano namjerno jer necu ja nekome soliti pamet kako da radi i sta da radi...imaju mozak i oči da to mogu sami

a sada mir da vam ne bi sliku đapića razljepio preko onog blesavog reklamnog bannera gore (kojemu nije tamo mjesto primjera radi)
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


Krasne tabličetine i dizajn vrlo sličan ( tvom sajtu? ) forus.hr.. na ovom osijek koteksu. ( nhf ).

Nego, vidim da su korisnici zadovoljni, a to je ono što se računa. Samo naprijed sa ovim dizajnom onda, ako raja voli, dobro je ( bez obzira šta kažem ja, neki drugi dizajner ili validator ). Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
domagoj
Offline
Avatar

Ukupno postova: 77
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.10.2006. 18:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Dizajn Forus homepage-a je više nego očajan, liči na stotine besplatnih template-ova koji se mogu skinut s weba, čak mi se čini da je napravljen na obrascu kojeg sam negdje već vidio... logo je prestrašan, liči na brend novog tipa cigl-bloka iz ciglane Prćija Donja, onaj maneken tip izrezan je iz Cosma i skeniran (barem tako izgleda), žute streličice udesno relikt su neke zaostale ideje, gradijente koristite "tek toliko - bolje da ih ima nego da nema" sve u skladu s dizajn-klišejima koji su već prethodno spomenuti, a vrhunac mi je kako si se okomio na šarenilo Os031, kad kod vas slijeva nadesno vidim: gradjent bijele u sivu, gradijent crvene, gradijent plave, gradijent bijele u smeđu pa u kenjkavu, a ispod toga ima još i ljubičaste i narančaste. Psihodelija! osijek031.com smile No, osim dizajna, vi ste i forenzičari!!! Koji ego-trip, čovječe!
Ma, vi ste jedni od onih koji ruše cijene na tržištu svojim poluproizvodima, a žalite se da niste do kraja plaćeni - -- vi bi njima trebali platiti, ne oni vama! Jer, Os-koteks ima "Refernce" i "Press Cut" na naslovnoj, a to novac ne može platiti, tu nepismenost i površnost samo majka rađa...!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Andrej*
Offline
Ukupno postova: 4
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.10.2006. 19:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

domagoj je napisao/la (Pogledaj post): › Dizajn Forus homepage-a je više nego očajan, liči na stotine besplatnih template-ova koji se mogu skinut s weba, čak mi se čini da je napravljen na obrascu kojeg sam negdje već vidio... logo je prestrašan, liči na brend novog tipa cigl-bloka iz ciglane Prćija Donja, onaj maneken tip izrezan je iz Cosma i skeniran (barem tako izgleda), žute streličice udesno relikt su neke zaostale ideje, gradijente koristite "tek toliko - bolje da ih ima nego da nema" sve u skladu s dizajn-klišejima koji su već prethodno spomenuti, a vrhunac mi je kako si se okomio na šarenilo Os031, kad kod vas slijeva nadesno vidim: gradjent bijele u sivu, gradijent crvene, gradijent plave, gradijent bijele u smeđu pa u kenjkavu, a ispod toga ima još i ljubičaste i narančaste. Psihodelija! osijek031.com smile No, osim dizajna, vi ste i forenzičari!!! Koji ego-trip, čovječe!
Ma, vi ste jedni od onih koji ruše cijene na tržištu svojim poluproizvodima, a žalite se da niste do kraja plaćeni - -- vi bi njima trebali platiti, ne oni vama! Jer, Os-koteks ima "Refernce" i "Press Cut" na naslovnoj, a to novac ne može platiti, tu nepismenost i površnost samo majka rađa...!


Malo smanji količinu bjesa ovog posta i dobije se moje misljenje o fallenovim uradcima.
NHF

Ali dosta offtopica, vidim sviđa se korisnicima 031 sajt... neznam kakve su statistike posjeta nakon redizajna? Admin?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Bilke
Offline
Avatar

Ukupno postova: 634
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.10.2006. 19:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

fallen-angel je napisao/la: ›
www.osijek-koteks.hr
je jedna od novijih, naravno kao ni Osijek031 nije dovrsena do kraja (citaj nisu sve platili)
nadam se da ti je to dosta prezentacije


Informacija je li klijent platio ili nije trebala bi biti isključivo Vaša interna stvar, pa možda čak i poslovna tajna. Pogotovo ako očekuješ da će eventualno platiti.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
domagoj
Offline
Avatar

Ukupno postova: 77
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.10.2006. 22:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Andrej* je napisao/la: ›
Malo smanji količinu bjesa ...

Ma kakav bijes, to je samo bezazlena smislena provokacija... boli mene i za Forus i za Os031... Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fallen-angel
Offline
Avatar

Ukupno postova: 225
Lokacija: osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 23.10.2006. 8:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

blank


Zadnja promjena: fallen-angel; 23.10.2006. 13:30; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.10.2006. 11:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

fallen-angel je napisao/la: ›
sto se tice gramatike...ja nisam tu da ispravljam necije gram. pogreske

veće gluposti od ove nisam već dugo čuo! ta gramatička, odnosno pogreška u pisanju je sastavni dio tvog rada kojim se hvališ! staviti "refrnce" na naslovnu stranu (osim ako upozoriš klijenta na to, a on baš tako želi) je sjajna antipreporuka za tvoje buduće radove. ja te prvi ne bih angažirao. druga je stvar neki umetnuti tekst s kojim ti nemaš veze, ali je ovo sastavni dio prve stranice, kad ljudi to vide neće reći da je nepismen klijent, nego onaj tko je radio stranicu! bolje se nemoj potpisivati na uratke.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ulix
Offline
Avatar

Ukupno postova: 42
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.10.2006. 7:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

fatcat je napisao/la: ›
Razne (skladne) kombinacije i informacije se nalaze na ovoj stranici.

Interesantan link, hvala!
Ah, Mosaic, ma pusti sad to, ide vrijeme. Ipak, uživancija je bila posjetiti, Systematics sa Retfale i BBS Radio Baranje.. nešto me sjećanje ne služi, a počeo sam modemom 1200 bps i terminal dodatkom sa NU8.

Danas se izgled našeg "031" nekom ne sviđa, većini da. Recimo, zgodno u rezoluciji 1024x768, nije loše ni u drugim browserima, trenutno sam klasičar - IE.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
smrad
Offline
Avatar

Ukupno postova: 133
Lokacija: 1smrad.deviantart.com
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.12.2006. 17:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ilija, imas ti mozda neki portfolio pa da i to vidimo???

_________________
http://1smrad.deviantart.com/gallery/
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: