Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



jesu li osječani homofobni?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
insomnia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2665
Lokacija: Osijek-finally!!!
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 05.10.2007. 9:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jednom su neka dvojica bili išli vukovarskom, zagrljeni, ljudi su toliko bili buljili u njih i okretali se za njima, da je meni bilo prosto neugodno..
ja osobno protiv gay populacije nemam ništa.. svatko je gazda u svom dvorištu, pa tako i krevetu.. neka ih..

_________________
Da se bojim skakavaca, ne bih bosa po livadi hodala!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kvakica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 339
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.10.2007. 9:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

CatCloe je napisao/la: ›
sinoć sam na tramvajskoj na korzu vidjela dvije cure koje se ljube i grle, stalaje su i čekale tramvaj. preslatke su bile, stvarno su izgledale lijepo! osijek031.com smile
imaju nekih 15-16 godina, tako da mislim kako se radi samo o fazi koja će proći. homo-love je pomalo in, kontroverzna, zanimljiva i zabranjena, pa mislim da ih je to privuklo.. ali su bile stvarno slatke osijek031.com smile
jesu to ove dvije curice sa koncerta http://www.osijek031.com/galerija/albums/propustili_ste_pogledajte/2007_10_04_jesen_osjecko_majke/2007_10_04_jesen_osjecko_majke_7176.jpg
ono baš se vidi da nije zahebancija.
Meni je to .... ma ne znam. Još uvijek čudno.Nisam navikla.

_________________
Kad jednom ljubavi dodje kraj, slabići kukaju, energični smjesta pronađu novu ljubav, a pametni su je vec odavno imali u rezervi.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DanicaV
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4765
Lokacija: ... gdje caruje drugarstvo...
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 05.10.2007. 10:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Vidjela sam i ja ne tako davno dva curetka kako se ljube na busnoj stanici, a neke babe počele vikati na njih da se sakriju ako su već nenormalne. Baš je bila užasna scena.

Osječani se u principu prave da nisu homofobni, a kad pitaš nekoga što bi da ti dijete dođe i kaže da ima homoseksualne sklonosti... kažu da se to njima ne može desiti, a osobito su osjetljivi na sinove.

_________________
"To je nepravda" Kalimero
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.10.2007. 13:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 


mislim da nisu... obje su imale dužu smeđu kosu.

DanicaV je napisao/la: ›
Vidjela sam i ja ne tako davno dva curetka kako se ljube na busnoj stanici, a neke babe počele vikati na njih da se sakriju ako su već nenormalne. Baš je bila užasna scena.

Osječani se u principu prave da nisu homofobni, a kad pitaš nekoga što bi da ti dijete dođe i kaže da ima homoseksualne sklonosti... kažu da se to njima ne može desiti, a osobito su osjetljivi na sinove.

ma joj muka mi je od takvih nedojebanih babuskara koje si uzimaju za pravo odgajati svakog na koga nalete. da sam bila na mjestu jedne od cura, mislim da bi babi zalijepila šamarčinu osijek031.com smile gledaj svoja posla, mrš!!
tako su žalosni ti zadrti mozgovi koji se boje svega što je imalo drugačije.. mislim da zbog takvih siromašnih duša puno toga na svijetu zaostaje i propada... tužno.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.10.2007. 14:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Svima nešto čudno, svi konsternirani a svi sline na lezbo scene u filmovima... osijek031.com smile ..lezbe rulez! osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.10.2007. 18:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

da, i ja mislim da se nemože generalizirati i govoriti o tome jesu li osječani homofobi. zavisi od pojedinca, meni osobno to ne smeta, nek svatko živi kako ga volja, iako moram priznati i meni nerviraju ti gej partiji. borba protiv diskriminacije i za ravnopravnost automatski pada u vodu ako se ti pokazuješ kao neka sveta krava. brate mili, živi svoj život i ne tentaj me sa svojim pizdarijama

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: