Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Prognoza: mogućnost pljuskova za vikend

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Online
Avatar

Ukupno postova: 65806
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 21.06.2013. 9:58 
Naslov:  Prognoza: mogućnost pljuskova za vikend
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Već jutros nas je dočekalo pretežno sunčano i vrlo vruće. Navečer i u noći na subotu je uz jači razvoj oblaka moguć lokalni pljusak i grmljavina. Vjetar slab promjenjiva smjera. Najviša dnevna temperatura zraka oko 35°C.



U subotu pretežno sunčano i vruće. Poslijepodne i navečer uz jači razvoj oblaka postojat će mogućnost za kratkotrajan pljusak i grmljavinu. Vjetar slab, većinom zapadni i sjeverozapadni. Jutarnja temperatura zraka oko 25°C u gradu te između 20 i 22°C u okolici. Najviša dnevna temperatura zraka oko 34°C.



U nedjelju nešto nestabilnije te koji stupanj manje vruće. Bit će i dalje dosta sunčanih razdoblja, ali povećava se mogućnost za lokalne pljuskove i grmljavinu, osobito poslijepodne i navečer. Vjetar slab, poslijepodne umjeren, uz nestabilnosti prolazno pojačan sjeverozapadni i zapadni. Jutarnja temperatura oko 23°C u gradu te između 18 i 20°C u okolici. Najviša dnevna temperatura između 30 i 32°C.

Više o razvoju vremenskih prilika u našem gradu možete saznati na: www.panonmeteo.com

Tekst: Panonmeteo.com

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
milo_moje
Offline
Ukupno postova: 2875
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.06.2013. 0:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Tko još nije zaspao, kao ja naprimjer zbog vrućine, može uživati u pravom ljetnom pljusku. Nadam se samo da neće pretjerati kao zadnji put. Osjeti se odmah svježina...

_________________
Život je teška škola, prvo ti da test, pa onda lekciju!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
!Klick
Offline
Ukupno postova: 269
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 23.06.2013. 1:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

milo_moje je napisao/la: ›
Tko još nije zaspao, kao ja naprimjer zbog vrućine, može uživati u pravom ljetnom pljusku. Nadam se samo da neće pretjerati kao zadnji put. Osjeti se odmah svježina...


Pljusak ne toliko kao vjetar što sumanuto pirio je i štete napravio. Nekima osvježenje, meni muka svaki jači pljusak jer su mi zidovi natopljeni a stan pun vlage čim malo zatopli. Kao da živim na Tajlandu!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: