Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Belišće: Ponavljaju se izbori!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
A.G.
Offline
Ukupno postova: 65
Lokacija: Grad
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 14.06.2013. 17:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Svakako je cilj natrpati 100 stvari protiv.
Da su takvi "pametnjakovići" bili u ratno vrijeme, koliko bih ostalo živih glava!?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: Loše  
milo_moje
Offline
Ukupno postova: 2875
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.06.2013. 17:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A.G. je napisao/la: ›
Svakako je cilj natrpati 100 stvari protiv.
Da su takvi "pametnjakovići" bili u ratno vrijeme, koliko bih ostalo živih glava!?

oho, sad ćemo i o ratnim zaslugama. da li je tebi jasno, da su postojali i drugi heroji u ovom gradu, osim ovoga tvoga

_________________
Život je teška škola, prvo ti da test, pa onda lekciju!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
crveni
Offline
Ukupno postova: 457
Lokacija: Mannheim
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.06.2013. 17:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A.G. je napisao/la (Pogledaj post): › Svakako je cilj natrpati 100 stvari protiv.
Da su takvi "pametnjakovići" bili u ratno vrijeme, koliko bih ostalo živih glava!?


Nije 100. Samo jedna. A to je da većina odličnika HDZSSB-a ima problema sa zakonom. Kako je to već procesuirano, presude su pravomoćne. Jedini problem koji imaš je da si cijepljena od realnosti. Zato HDZSSB ne smatram strankom, već sektom. Obično članovi sekte imaju problem sa realnošću. Ono što ne mogu shvatiti, guraju u sferu teorija zavjere. Imaš tako primjer Davida Koresha. Nadam se da će i članovi HDZSSB-a učiniti kao što su i sljedbenici Davida Koresha učinili.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mali pijonir
Offline
Avatar

Ukupno postova: 84
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.06.2013. 19:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A.G. je napisao/la: ›
Svakako je cilj natrpati 100 stvari protiv.
Da su takvi "pametnjakovići" bili u ratno vrijeme, koliko bih ostalo živih glava!?


Misliš kao tvoj "general"? Koji je svoj generalski čin izvojevao u samom vrhu ratnih zbivanja 1997., u uredu predsjednika republike u Zagrebu, žestoko se boreći da preuzme kontrolu nad Slavonskom bankom? Very Happy Hahaha, koja si ti smijurija! I ti i taj tvoj Hrvatski demokratski zavod za zapošljavanje!

_________________


"Kada pogledate samo naslovnu stranu brošure "Crno na bijelo"
možete biti stran, pristran ili nastran, ali se morate sa svim pomiriti,
jer ipak je tamo sve - crno na bijelo!"
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
milo_moje
Offline
Ukupno postova: 2875
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.06.2013. 22:09 
Naslov:  Re: Belišće: Ponavljaju se izbori!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

vidim da je @A.G. online, sad će da se fešta do jutarnjih sati

http://www.24sata.hr/politika/opet-preokret-dinko-buric-je-ipak-gradonacelnik-belisca-319622 Sad Sad Sad

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
A.G.
Offline
Ukupno postova: 65
Lokacija: Grad
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 16.06.2013. 22:46 
Naslov: Great ! Re: Belišće: Ponavljaju se izbori!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

milo_moje je napisao/la (Pogledaj post): › vidim da je @A.G. online, sad će da se fešta do jutarnjih sati

http://www.24sata.hr/politika/opet-preokret-dinko-buric-je-ipak-gradonacelnik-belisca-319622 Sad Sad Sad


Varaš se!Ne feštam uopće Very Happy
Pravda i demokracija su pobijedili Razz

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: Loše  
blackle
Offline
Ukupno postova: 10
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.06.2013. 22:56 
Naslov:  Re: Belišće: Ponavljaju se izbori!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Prava istina je da je HDSSB tijekom cijele kampanje igrao toliko prljavo da je nevjerojatno kako svi sve samo gledaju, a nitko ništa ne poduzima. Ljudi su potkupljivani vrećicama s vinom, narančama, brašnom, šećerom, a na kraju i novcima i to od 100 pa na više kuna po glasu. Cijeli grad je podijeljen jer nam je dosta onih koji su zadnjih dana obećali posao pola Belišća i Valpova, koji su upotrijebili sva sredstva samo da se domognu vlasti.
Umjesto da biramo nove političare neopterećene prošlošću, koji iza sebe ne vuku nikakve repove mi po n-ti put biramo one koji znaju osigurati samo sebe i sebi podobne. I svima je bitno jesi li četnik ili ustaša, HDZ-ovac ili SDP-ovac, ali ako si mlad i obrazovan čovjek koji misli svojom glavom, onda si najopasniji. Jadni smo. I zato nam nikada neće biti bolje.
Jučer je pobijedila sila. I to što je građanima ipak bitnije da im netko kuca na vrata i donese HDSSB vrećicu s vinom. Nije ovdje bitan HDZ, već to što je Huis mlad i perspektivan politički noname koji svima smeta i jednostavno ne smije pobijediti.
Buriću je ovo samo rezervno uhljebljenje na nekoliko godina nakon što HDSSB izgubi povjerenje građana što je i počelo u glavnoj utvrdi, Osijeku.
I nemojte mi molim vas soliti pamet, nisam član nijedne stranke, ali vrlo dobro vidim, čujem i razmišljam svojom glavom.
Neka vam je 4 godine mandata, pola Belišća, ali i 80% Slavonije vas ne može smisliti.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 2  
esseker81
Offline
Avatar

Ukupno postova: 108
Lokacija: 5 rajon
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.06.2013. 8:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

blackle je napisao/la: ›
Prava istina je da je HDSSB tijekom cijele kampanje igrao toliko prljavo da je nevjerojatno kako svi sve samo gledaju, a nitko ništa ne poduzima. Ljudi su potkupljivani vrećicama s vinom, narančama, brašnom, šećerom, a na kraju i novcima i to od 100 pa na više kuna po glasu. Cijeli grad je podijeljen jer nam je dosta onih koji su zadnjih dana obećali posao pola Belišća i Valpova, koji su upotrijebili sva sredstva samo da se domognu vlasti.
Umjesto da biramo nove političare neopterećene prošlošću, koji iza sebe ne vuku nikakve repove mi po n-ti put biramo one koji znaju osigurati samo sebe i sebi podobne. I svima je bitno jesi li četnik ili ustaša, HDZ-ovac ili SDP-ovac, ali ako si mlad i obrazovan čovjek koji misli svojom glavom, onda si najopasniji. Jadni smo. I zato nam nikada neće biti bolje.
Jučer je pobijedila sila. I to što je građanima ipak bitnije da im netko kuca na vrata i donese HDSSB vrećicu s vinom. Nije ovdje bitan HDZ, već to što je Huis mlad i perspektivan politički noname koji svima smeta i jednostavno ne smije pobijediti.
Buriću je ovo samo rezervno uhljebljenje na nekoliko godina nakon što HDSSB izgubi povjerenje građana što je i počelo u glavnoj utvrdi, Osijeku.
I nemojte mi molim vas soliti pamet, nisam član nijedne stranke, ali vrlo dobro vidim, čujem i razmišljam svojom glavom.
Neka vam je 4 godine mandata, pola Belišća, ali i 80% Slavonije vas ne može smisliti.

ne zelim ulaziti u raspravu ko je bolji za belisce,to najbolje znaju njegovi gradani..
ali samo mi jedno odgovori...ko je od politicara u ovoj kampanji igrao posteno???

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
123456
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1794
Lokacija: Prostor-vrijeme je relativno
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.06.2013. 9:08 
Naslov:  Re: Belišće: Ponavljaju se izbori!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 




Show počinje na 17:55...

Sekta.

_________________
Znam da ništa ne znam!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lega imaš kunu
Offline
Ukupno postova: 225
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.06.2013. 15:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

hello my friend...i love you...


kaj su ovi dečeci što se inate oni što su stavljali vrpce pod okriljem noći na Osječke spomenike?

hello my friend...i love you..dirljivo, patetično, emocionalno....

_________________
...jebala ga općina...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
blackle
Offline
Ukupno postova: 10
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.06.2013. 15:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

esseker81 je napisao/la (Pogledaj post): ›
ne zelim ulaziti u raspravu ko je bolji za belisce,to najbolje znaju njegovi gradani..
ali samo mi jedno odgovori...ko je od politicara u ovoj kampanji igrao posteno???


Možda će zvučati nerealno, ali svatko tko imalo poznaje tog dečka Dinka Huisa zna da taj čovjek mirno spava. Čitavu kampanju je odradio bez ijednog prozivanja protukandidata (iako su hdsssb-ovci svašta, ali doslovno svašta radili), a kamoli podmićivanja. No, to isto što su hdssb-ovci radili je bačeno kao patka među narod, tako da je ispalo da je sam Huis podmitio Rome, a dobro se zna da im je Burić vrtio janje. Presmiješno. Osim toga, taj mali je jedva dobio novce od vlastite stranke za osnovni dio kampanje poput plakata, letaka. Kada vidiš da je rezultat ovako izjednačen, i da je Burić uz sve to što je poduzeo pobijedio tek iz drugog pokušaja i to jedva, onda znaš da su se i građani probudili. Nažalost većina ih još spava. I najgore je u svemu to što SVI SVE ZNAJU, ali se ljudi boje, zastrašivani su, obećali su im posao itd.itd.itd.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 3  
Carobnica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 599
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 18.06.2013. 23:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sad će pola ovih što se uvalilo u fotelje iz Osijeka u Belišće putovati. Bliže im je nego u Đakovo svako jutro. Žao mi samo Belišćana, 4 godine će im proračun služiti za zapošljavanje Osječana iz HDSSB-a i za financiranje HDSSB medija.

Ali, to je njihova stvar, sami su si birali. Mi smo prepoznali kancerogeno tkivo, trulež i smrad koji širi, ma koliko njihovi mediji skrivali istinu i plasirali laži, poluistine i izmišljotine.

U posljednji čas.

_________________
Ignorance is bliss!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zen031
Offline
Ukupno postova: 1236
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.06.2013. 1:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Carobnica je napisao/la (Pogledaj post): › Sad će pola ovih što se uvalilo u fotelje iz Osijeka u Belišće putovati. Bliže im je nego u Đakovo svako jutro. Žao mi samo Belišćana, 4 godine će im proračun služiti za zapošljavanje Osječana iz HDSSB-a i za financiranje HDSSB medija.

Ali, to je njihova stvar, sami su si birali. Mi smo prepoznali kancerogeno tkivo, trulež i smrad koji širi, ma koliko njihovi mediji skrivali istinu i plasirali laži, poluistine i izmišljotine.

U posljednji čas.


Baš zbog toga, ovo je početak kraja HDSSB-a. Jagma oko radnih mjesta će se još više povećati, nastat će sukobi među njima, mnogi koji su u stranku ušli radi posla će ju napustiti. To je moje mišljenje.

A ovu sapunicu na kraju gdje Burić izjavljuje ljubav Glavašu su čak i na SSTV-u, čini se, odlučili "srezati". Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: